Natalia Plata i Hot Chocolate - autorzy najlepszego sobotniego  wyniku 69,500 w P3

 

 

HZOiR-A Łąck IV.2018
SO Łąck, 20-22.04.2018

WYNIKI KOŃCOWE

WYNIKI / ARKUSZE 
 

1R - L-2 - L-2 HZR-A (20-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 DES DEMON Kosecka Danuta Nadwiślanin Kwidzyn 67,273 68,636 67,954  
2 FURST APACHINO Rutkowska Luiza KJ Aromer 63,409 67,273 65,341  
2 ESPAGINA Matyszczyk Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 62,955 67,727 65,341  
4 CELESTIAL CHRIST Kuczkowska Daniela BM HORSE 61,136 63,182 62,159  
4 ARMONA FIDER Czerwiński Jakub bpk MAZ 60,000 64,318 62,159  
6 LAGUNA Komorowska Natasza (JM.2004) CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 60,909 57,727 59,318  
7 WEXTREEM Domżała Klaudia KJ Lider 56,364 61,591 58,977  


1R - L-2 kuc - L-2 HZR-A kuce (20-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 BALOU W Peruga Nadia (Mł.2007) KJ Golden Dream 58,409 58,182 58,296  
  ELDOM Czok Ivette (JM.2006) KJ Golden Dream     ELI  


1R - L-2 kuc dorośli - L-2 HZR-A dorośli na kucach (20-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 CONDOR Łajs-Kaniuk Joanna KJ Golden Dream 60,682 61,364 61,023  


2R - P-2 - P-2 HZR-A (20-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 FLAGGED BY DARK Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 66,515 66,667 66,591  
2 CASCOR Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 64,394 63,030 63,712  
3 HAVANNA Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 62,576 60,909 61,742  
4 PABLO Czwarnóg Kalina SKJ Golden Dream 60,909 59,848 60,379  
5 DALIA Tyburska Katarzyna (MJ.1997) KJ Aromer 58,485 57,879 58,182  
6 RENESME Sygnet Jagoda KJ Golden Dream 57,424 58,333 57,879  
7 ARMONA FIDER Czerwiński Jakub bpk MAZ 57,273 58,182 57,728  
8 ARAGORN Dylewska Agata Golden Dream 54,955 59,652 57,303  


2R - P-2 kuce - P-2 HZR-A kuce (20-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 BALOU W Michałowska Olga (J.2001) KJ Golden Dream 63,030 64,091 63,560  
2 VENTUS Zieleśkiewicz Weronika (JM.2006) KJ Golden Dream 57,879 57,879 57,879  


2R - P-2 Dorośli na kucach - P-2 HZR-A - Dorośli na kucach (20-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 ELDOM Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 64,394 63,182 63,788  


2 - N-1 - N-1 HZO-A (20-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Hałasowska Anna (JM.2003) KJ Grodno-Dwór 63,250 62,375 62,750 62,792  
2 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 58,875 62,000 56,750 59,208  


4R - N-4 - N-4 HZR-A (20-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 OSKAR Jędrzejowska Dominika (J.2001) bpk MAZ 63,611 64,722 62,083 63,472  
2 ETI QUEEN Badora Karolina WKJ Lublin 62,222 62,917 61,944 62,361  
3 AL GRANDO P Śledzik Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 62,917 62,917 58,472 61,435  


3 - N-4 - N-4 HZO-A (20-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SAMURAJ Jankowski Hubert KSJ Zagozd 66,806 70,556 69,167 68,843  
2 HENDERSON Kwietowicz Ewelina KJ Golden Dream 68,472 67,639 67,222 67,778  
3 MARIJKE TIALDA Wawrzon Patrycja (MJ.1998) KJ Młyńska Struga 64,028 63,333 63,611 63,657  
4 EHRENSTEIN Zagórska Zuzanna (J.2000) KJ Plejada 60,556 59,167 60,278 60,000  
5 HORN Zieleźny Martyna (J.2001) bpk MAZ 59,778 55,611 55,611 57,000  


5R - N-5 - N-5 HZR-A (20-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 AL GRANDO P Śledzik Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 59,643 60,071 59,071 59,595  


3R - D-1 - D-1 HZR-A (20-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 HORALEK Kuczkowska Daniela BM HORSE 67,115 65,769 67,115 66,666  
2 DON BELLAGIO Kopczewski Michał KJ Plejada 65,192 65,577 64,615 65,128  
3 RICI-G Kopczewski Michał KJ Plejada 65,000 61,538 60,962 62,500  
4 LAGUNA Komorowska Natasza (JM.2004) CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 61,346 62,115 58,846 60,769  


3R - D-1 kuce - D-1 HZR-A kuce (20-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 HOT CHOCOLATE Plata Natalia (JM.2005) bpk POM 67,885 66,731 65,577 66,731  


4 - C-2 - C-2 HZO-A (20-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 65,851 66,122 65,041 65,671 150 PLN
2 RAKIJA Tomczak Paulina Klub Jeździecki Welt Opypy 65,135 61,216 64,324 63,558 100 PLN
3 GO GO BORNEO Woźnicka Klara (J.2000) KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o. 59,459 61,622 60,405 60,495 50 PLN
4 SAN SECRET Konera Aleksandra (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 58,378 59,865 59,054 59,099  
5 GIN BEAN Frukacz Honorata JKS Equita 58,108 58,108 60,676 58,964  
6 DONNA LEDIRA Rydz-Surmacz Agnieszka K.S.Centurion 57,162 57,973 60,811 58,649  
7 OSKAR Jędrzejowska Dominika (J.2001) bpk MAZ 55,986 58,554 60,716 58,419  


1 - D-2 - D-2 HZO-A (20-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM Horse 69,833 66,833 70,167 68,944 100 PLN
2 DON CORLEONE 29 Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 66,833 68,000 67,167 67,333 50 PLN
3 TASSILO I Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 64,833 67,000 63,333 65,055 20 PLN
4 WINTERKONING Paszylk Nadia (J.2000) KJ AS Dream 61,667 63,500 60,667 61,945  
5 HORUS Sierpińska Anna Klub Jeździecki Walor Sp. z o.o. 58,167 57,000 61,000 58,722  
  DRAWELTINO Drozd Adrianna (J.2001) SS Golden Horse       REZ  


5 - CC-2 - CC-2 HZO-A (20-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 62,237 63,026 62,895 62,719 160 PLN


6 - CC-4 - CC-4 HZO-A (20-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 BREAKDANCE Szulc Aleksandra KJ Golden Dream 66,447 69,474 64,737 66,886 200 PLN
2 DEVINETTE Błażko Marta KJ Golden Dream 62,105 63,289 63,026 62,807 150 PLN
3 LEYLA Kosecka Danuta Nadwiślanin Kwidzyn 60,789 59,737 61,447 60,658 80 PLN
4 PRISCO Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino 60,395 59,868 60,000 60,088  
5 GALLANT Cedro Joanna KJ Equest Łąck 51,816 54,053 55,368 53,746  


7 - CS-1 - CS-1 HZO-A (20-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SUPRA Rutkowska Luiza KJ Aromer 64,316 61,947 65,500 63,921 200 PLN
2 RAFAELLO PG Pisarska Klaudyna SS Golden Horse 64,579 63,526 63,263 63,789  


6R - C-1 - C-1 HZR-A (20-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 TOTEM Tatak Aleksandra bpk MAZ 63,971 65,294 64,118 64,461  
2 ROGER Woźnicka Klara (J.2000) KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o. 57,647 60,147 60,588 59,461  
3 LUKSUS Kroc Justyna CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 59,118 58,971 59,265 59,118  
4 JANTAR Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 56,912 60,000 59,265 58,726  
5 ALTAIR Cedro Joanna KJ Equest Łąck 53,971 58,088 58,382 56,814  


7R - L-3 - L-3 HZR-A (21-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 FURST APACHINO Rutkowska Luiza KJ Aromer 69,773 69,091 69,432  
2 DES DEMON Kosecka Danuta Nadwiślanin Kwidzyn 69,545 68,409 68,977  
3 CELESTIAL CHRIST Kuczkowska Daniela BM HORSE 68,409 69,318 68,864  
4 ESPAGINA Matyszczyk Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 67,727 65,227 66,477  
5 WEXTREEM Domżała Klaudia KJ Lider 63,409 60,000 61,704  
6 LAGUNA Komorowska Natasza (JM.2004) CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 62,500 59,773 61,136  
7 NAZI Nasiłowska Izabela KJ Equest 57,727 62,273 60,000  
8 ARMONA FIDER Czerwiński Jakub bpk MAZ 55,909 58,864 57,386  


7R - L-3 KUCE - L-3 HZR-A klasyfikacja kucy (21-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 BALOU W Peruga Nadia (Mł.2007) KJ Golden Dream 62,045 59,545 60,795  
2 CONDOR Maksajda Julia (Mł.2007) KJ Golden Dream 57,455 59,727 58,591  


7R - L-3 dorośli kuce - L-3 HZR-A klasyfikacja dorosłych na kucach (21-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 ELDOM Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 64,773 65 64,886  


8R - P-3 - P-3 HZR-A (21-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 FLAGGED BY DARK Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 68,750 68,750 68,750  
2 CASCOR Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 64,500 63,750 64,125  
3 HAVANNA Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 62,750 62,000 62,375  
4 PABLO Czwarnóg Kalina SKJ Golden Dream 62,000 62,250 62,125  
5 ARMONA FIDER Czerwiński Jakub bpk MAZ 58,750 59,500 59,125  
6 ARAGORN Dylewska Agata Golden Dream 58,500 59,000 58,750  
7 RENESME Sygnet Jagoda KJ Golden Dream 55,500 53,500 54,500  
8 DALIA Tyburska Katarzyna (MJ.1997) KJ Aromer 52,000 54,500 53,250  


8R - P-3 kuce - P-3 HZR-A klasyfikacja kuców (21-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 HOT CHOCOLATE Plata Natalia (JM.2005) bpk POM 70,500 68,500 69,500  
2 BALOU W Wicher Bianka (J.2000) KJ Golden Dream 61,000 65,250 63,125  
3 VENTUS Zieleśkiewicz Weronika (JM.2006) KJ Golden Dream 61,000 60,000 60,500  


8R - P-3 dorośli kuce - P-3 HZR-A klasyfikacja dorosłych na kucach (21-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 ELDOM Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 65,250 63,000 64,125  


9 - N-2 - N-2 HZO-A (21-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Hałasowska Anna (JM.2003) KJ Grodno-Dwór 63,974 63,718 65,000 64,231  


10 - N-5 - N-5 HZO-A (21-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SAMURAJ Jankowski Hubert KSJ Zagozd 69,857 67,000 68,857 68,571  
2 HENDERSON Kwietowicz Ewelina KJ Golden Dream 66,714 66,143 68,571 67,143  
3 ROGER Woźnicka Klara (J.2000) KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o. 63,429 63,571 66,714 64,571  
4 MARIJKE TIALDA Wawrzon Patrycja (MJ.1998) KJ Młyńska Struga 63,143 62,571 65,286 63,667  
5 HORN Zieleźny Martyna (J.2001) bpk MAZ 58,571 59,429 61,000 59,667  
  EHRENSTEIN Zagórska Zuzanna (J.2000) KJ Plejada       REZ  


11R - N-6 - N-6 HZR-A (21-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 AL GRANDO P Śledzik Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 60,122 59,878 62,439 60,813  


9R - D-2 - D-2 HZR-A (21-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 HORALEK Kuczkowska Daniela BM HORSE 67,000 68,167 66,667 67,278  
2 RICI-G Kopczewski Michał KJ Plejada 63,667 65,167 62,333 63,722  
3 LAGUNA Komorowska Natasza (JM.2004) CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 59,833 62,333 62,167 61,444  
4 DON BELLAGIO Kopczewski Michał KJ Plejada 59,500 59,333 61,167 60,000  


10R - D-4 - D-4 HZR-A (21-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ETI QUEEN Badora Karolina WKJ Lublin 61,250 61,719 60,781 61,250  
2 OSKAR Jędrzejowska Dominika (J.2001) bpk MAZ 58,906 61,719 61,875 60,833  


11 - C-3 - C-3 HZO-A (21-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 66,579 64,868 63,026 64,824 150 PLN
2 GO GO BORNEO Woźnicka Klara (J.2000) KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o. 64,868 62,500 63,421 63,596 100 PLN
3 RAKIJA Tomczak Paulina Klub Jeździecki Welt Opypy 63,053 61,737 60,421 61,737 50 PLN
4 GIN BEAN Frukacz Honorata JKS Equita 62,237 60,526 61,184 61,316  
5 SAN SECRET Konera Aleksandra (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 60,921 57,763 58,553 59,079  
6 DIE JACKSON Van Luijken Liliane (JM.2003) KJ Golden Dream 57,000 56,868 57,395 57,088  
7 DONNA LEDIRA Rydz-Surmacz Agnieszka K.S.Centurion 59,105 54,895 56,737 56,912  


8 - D-3 - D-3 HZO-A (21-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM Horse 66,667 66,667 66,667 66,667 100 PLN
2 TASSILO I Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 66,167 63,500 64,833 64,833 50 PLN
3 DRAWELTINO Pisarska Klaudyna SS Golden Horse 63,833 63,500 63,500 63,611 20 PLN
4 WINTERKONING Paszylk Nadia (J.2000) KJ AS Dream 61,667 62,333 62,833 62,278  
5 DON CORLEONE 29 Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 58,500 61,333 61,333 60,389  


12 - CC-3 - CC-3 HZO-A (21-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 64,211 65,526 65,263 65,000 160 PLN


13 - CC-5 - CC-5 HZO-A (21-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 BREAKDANCE Szulc Aleksandra KJ Golden Dream 64,342 65,921 66,579 65,614 200 PLN
2 LEYLA Kosecka Danuta Nadwiślanin Kwidzyn 63,553 63,684 63,289 63,509 150 PLN
3 PRISCO Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino 63,684 61,711 61,316 62,237 80 PLN
4 DEVINETTE Błażko Marta KJ Golden Dream 59,605 60,526 62,895 61,009  
5 GALLANT Cedro Joanna KJ Equest Łąck 55,921 54,868 50,263 53,684  


14 - CS-2 - CS-2 HZO-A (21-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SUPRA Rutkowska Luiza KJ Aromer 67,800 64,500 66,500 66,267 200 PLN
2 RAFAELLO PG Pisarska Klaudyna SS Golden Horse 64,100 63,100 63,500 63,567  


12R - C-2 - C-2 HZR-A (21-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 TOTEM Tatak Aleksandra bpk MAZ 62,432 62,568 61,351 62,117  
2 AL GRANDO P Śledzik Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 60,811 60,000 60,270 60,360  
3 LUKSUS Kroc Justyna CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 60,135 59,730 59,730 59,865  
4 JANTAR Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 55,716 56,122 58,149 56,662  
5 ALTAIR Cedro Joanna KJ Equest Łąck 52,297 50,135 49,595 50,676  


p1 - Para - (21-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
  CASPAR Bartyś Monika KJ Golden Dream 67,125 66,875 66,625 66,875  


con1 - C-2 poc. - C-2 poc. (22-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 SAN SECRET Konera Aleksandra (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 60,946 60,946  


13R - L-4 - L-4 HZR-A (22-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FURST APACHINO Rutkowska Luiza KJ Aromer 70,553 69,763 70,158  
2 CELESTIAL CHRIST Kuczkowska Daniela BM HORSE 67,368 70,526 68,947  
3 HORALEK Kuczkowska Daniela BM HORSE 65,263 64,737 65,000  
4 LAGUNA Komorowska Natasza (JM.2004) CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 61,579 59,211 60,395  
5 WEXTREEM Domżała Klaudia KJ Lider 60,526 60,000 60,263  
  DES DEMON Kosecka Danuta Nadwiślanin Kwidzyn     wyc.  


13R - L-4 kuce - L-4 HZR-A (22-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 BALOU W Peruga Nadia (Mł.2007) KJ Golden Dream 62,368 59,474 60,921  
2 CONDOR Maksajda Julia (Mł.2007) KJ Golden Dream 53,684 51,053 52,368  


14R - P-4 - P-4 HZR-A (22-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 FLAGGED BY DARK Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 67,273 70,000 68,636  
2 HAVANNA Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 65,000 66,591 65,796  
3 CASCOR Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 63,182 63,864 63,523  
4 PABLO Czwarnóg Kalina SKJ Golden Dream 62,682 63,364 63,023  
5 ARAGORN Dylewska Agata Golden Dream 59,727 60,636 60,181  
6 RENESME Sygnet Jagoda KJ Golden Dream 55,909 56,818 56,364  


14R - P-4 kuce - P-4 HZR-A kuce (22-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 HOT CHOCOLATE Plata Natalia (JM.2005) bpk POM 67,045 67,273 67,159  
2 VENTUS Zieleśkiewicz Weronika (JM.2006) KJ Golden Dream 60,000 64,318 62,159  


14R - P-4 dorośli na kucach - P-4 HZR-A dorośli na kucach (22-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 ELDOM Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 67,045 69,773 68,409  


16R - N-5 - N-5 HZR-A (22-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 OSKAR Jędrzejowska Dominika (J.2001) bpk MAZ 60,429 64,429 62,429 62,429  
2 AL GRANDO P Śledzik Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 61,143 62,429 62,000 61,857  
3 ETI QUEEN Badora Karolina WKJ Lublin 61,286 59,571 60,571 60,476  


17 - N-7 DK - N-7 DK HZO-A (22-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 HENDERSON Kwietowicz Ewelina KJ Golden Dream 67,750 67,375 67,375 67,500  
2 ROGER Woźnicka Klara (J.2000) KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o. 63,500 65,500 65,375 64,792  
3 MARIJKE TIALDA Wawrzon Patrycja (MJ.1998) KJ Młyńska Struga 61,875 62,875 61,750 62,167  


16 - N-7 KUCE - N-7 KUCE HZO-A (22-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Hałasowska Anna (JM.2003) KJ Grodno-Dwór 65,125 65,250 64,750 65,042  


17R - N-7 - N-7 HZR-A (22-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 AL GRANDO P Śledzik Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 60,500 60,750 62,750 61,333  


15 - D-4 - D-4 HZO-A (22-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DON CORLEONE 29 Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 64,531 65,313 64,688 64,844 150 PLN
2 TASSILO I Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 65,000 64,375 64,063 64,479 100 PLN
3 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM Horse 60,156 60,938 62,969 61,354 50 PLN
4 WINTERKONING Paszylk Nadia (J.2000) KJ AS Dream 60,313 62,031 59,375 60,573  


15R - D-3 - D-3 HZR-A (22-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DIE JACKSON Van Luijken Liliane (JM.2003) KJ Golden Dream 64,833 65,167 65,833 65,278  
2 DRAWELTINO Drozd Adrianna (J.2001) SS Golden Horse 58,833 61,500 57,000 59,111  
3 LAGUNA Komorowska Natasza (JM.2004) CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 58,000 59,000 59,500 58,833  


18R - C-4 - C-4 HZR-A (22-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 TOTEM Tatak Aleksandra bpk MAZ 67,125 63,250 64,500 64,958  
2 JANTAR Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 62,375 60,750 63,125 62,083  
3 LUKSUS Kroc Justyna CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 62,250 60,750 61,875 61,625  
  ALTAIR Cedro Joanna KJ Equest Łąck       Wyc.  


18 - C-4 - C-4 HZO-A (22-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 68,625 65,000 67,750 67,125 200 PLN
2 GO GO BORNEO Woźnicka Klara (J.2000) KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o. 66,000 65,375 65,500 65,625 150 PLN
3 RAKIJA Tomczak Paulina Klub Jeździecki Welt Opypy 66,750 62,250 63,625 64,208 100 PLN


20 - CC-7 - CC-7 HZO-A (22-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 BREAKDANCE Szulc Aleksandra KJ Golden Dream 68,125 68,875 68,000 68,333 250 PLN
2 LEYLA Kosecka Danuta Nadwiślanin Kwidzyn 66,750 65,250 66,125 66,042 200 PLN
3 PRISCO Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino 63,375 62,250 62,625 62,750 150 PLN
4 DEVINETTE Błażko Marta KJ Golden Dream 61,500 58,250 63,000 60,917  


21 - CS-5 - CS-5 HZO-A (22-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SUPRA Rutkowska Luiza KJ Aromer 66,625 66,000 66,250 66,292 300 PLN
2 RAFAELLO PG Pisarska Klaudyna SS Golden Horse 67,125 65,500 65,125 65,917  


19 - CC-6 - CC-6 HZO-A (22-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 65,750 65,625 66,750 66,042 250 PLN


p2 - Para - (22-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CASPAR Bartyś Monika KJ Golden Dream 66,951 68,415 65,854 67,073  


r1 - Runda L DK - (22-04-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 FURST APACHINO Rutkowska Luiza KJ Aromer 65,341 69,432 70,158 204,931  
2 CELESTIAL CHRIST Kuczkowska Daniela BM HORSE 62,159 68,864 68,947 199,970  
3 WEXTREEM Domżała Klaudia KJ Lider 58,977 61,704 60,263 180,944  
4 LAGUNA Komorowska Natasza (JM.2004) CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 59,318 61,136 60,395 180,849  
5 DES DEMON Kosecka Danuta Nadwiślanin Kwidzyn 67,954 68,977 wyc. 136,931  


r1k - Runda L kuce - (22-04-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 BALOU W Peruga Nadia (Mł.2007) KJ Golden Dream 58,296 60,795 60,921 180,012  


r2 - Runda P - (22-04-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 FLAGGED BY DARK Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 66,591 68,750 68,636 203,977 150 PLN
2 CASCOR Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 63,712 64,125 63,523 191,360 100 PLN
3 HAVANNA Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 61,742 62,375 65,796 189,913 50 PLN
4 PABLO Czwarnóg Kalina SKJ Golden Dream 60,379 62,125 63,023 185,527  
5 ARAGORN Dylewska Agata Golden Dream 57,303 58,750 60,181 176,234  
6 RENESME Sygnet Jagoda KJ Golden Dream 57,879 54,500 56,364 168,743  


r2 - Runda P kuce - (22-04-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 VENTUS Zieleśkiewicz Weronika (JM.2006) KJ Golden Dream 57,879 60,500 62,159 180,538  


r6 - Runda D ZR - (22-04-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 LAGUNA Komorowska Natasza (JM.2004) CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 60,769 61,444 58,833 181,046 150 PLN


r5 - Runda N ZR konie - (22-04-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 AL GRANDO P Śledzik Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 59,595 60,813 61,333 181,741 150 PLN


r7 - Runda D/N ZR - (22-04-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 OSKAR Jędrzejowska Dominika (J.2001) bpk MAZ 63,472 60,833 62,429 186,734 150 PLN
2 ETI QUEEN Badora Karolina WKJ Lublin 62,361 61,250 60,476 184,087 100 PLN


r8 - Runda C ZR - (22-04-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 TOTEM Tatak Aleksandra bpk MAZ 64,461 62,117 64,958 191,536 200 PLN
2 LUKSUS Kroc Justyna CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ 59,118 59,865 61,625 180,608 150 PLN
3 JANTAR Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 58,726 56,662 62,083 177,471 100 PLN
4 ALTAIR Cedro Joanna KJ Equest Łąck 56,814 50,676 Wyc. 107,490  


r3 - Runda N ZO kuce - (22-04-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Hałasowska Anna (JM.2003) KJ Grodno-Dwór 62,792 64,231 65,042 192,065  


r4 - Runda N ZO konie - (22-04-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 HENDERSON Kwietowicz Ewelina KJ Golden Dream 67,778 67,143 67,500 202,421  
2 MARIJKE TIALDA Wawrzon Patrycja (MJ.1998) KJ Młyńska Struga 63,657 63,667 62,167 189,491  



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Jacek Ryczywolski HTE Marketing, H2-032017-1)
Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

10-12.08 Klinika z Anna Bienias Łódź

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice