Jarosław Wierzchowski i klacz FURST VERONA  najlepsi w Łącku w 4 konkursach:

C1R - 69,461% video poniżej,  C2R  68,874% 

N5R - 67,190% , N6R - 68,890% 

 

Natalia Wojtaszek najlepsza na GOLDEN TOUCH w trzech konkursach  P3 - 68,375%, D2 - 69,250%, P4 -68,182%  oraz  na SAYARA w konkursie L4R z  68,421% 

HZOiR-A Łąck wiosna 2019 SO Łąck, 29-31.03.2019

WYNIKI KOŃCOWE

WYNIKI / ARKUSZE


 

1R - L-2 ZR - (29-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 JAGGER Wiśniewska Agnieszka SKJ GoldenDream 66,591 67,045 66,818 100 PLN
2 DAY DREAMER 9 Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 65,455 67,955 66,705 80 PLN
3 HERMES Fedyna Julia (J.2002) SSKJ Bobrowy Staw 65,227 60,909 63,068 50 PLN
4 ARGO Andrzejewska Wiktoria (JM.2005) Klub Jeździecki Wiki 59,773 57,955 58,864  
5 FANCI Zieleśkiewicz Weronika (JM.2006) KJ Golden Dream 57,045 56,591 56,818  
T DAY DREAMER 9 Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 69,545 69,318 69,432  
T JAGGER Wiśniewska Agnieszka SKJ GoldenDream 68,636 69,318 68,977  
T ARGO Andrzejewska Wiktoria (JM.2005) Klub Jeździecki Wiki 60,909 58,864 59,886  


1R - L-2 ZR dorośli na kucach - (29-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 DULCAMERO Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 65,682 66,818 66,250  
2 ELDOM Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 63,409 65,682 64,545  
3 KAZIK Sypuła Aleksandra (MJ.1999) KJ Podkowa Leśna 62,045 59,773 60,909  


2R - P-2 ZR - (29-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 PRYMUS Wodzyńska Olga (J.2003) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 63,333 66,667 65,000 100 PLN
2 GRANDO V Bańkowska Karolina Klub Sportowy Centurion 63,333 64,394 63,864 80 PLN
3 GOLDERINE Szablewska Magdalena KJ Cavalier Włocławek 62,985 64,348 63,667 50 PLN
4 JASPER Kanar Dagmara (J.2002) KJ Equest 63,636 59,242 61,439  
5 WU-WEI Dylewska Agata Golden Dream Łódź 60,303 59,545 59,924  
6 KAZIK Sypuła Aleksandra (MJ.1999) KJ Podkowa Leśna 58,182 60,758 59,470  
7 NAZI Nasiłowska Izabela KJ Equest 55,455 55,303 55,379  
  SALADYN Dylewska Agata Golden Dream Łódź     REZ  
  QUABRIELLA 4 Krygier Maja (J.2002) Klub Jeździecki Cavalier     REZ  
T GRANDO V Bańkowska Karolina Klub Sportowy Centurion 64,697 65,303 65,000  
T QUABRIELLA 4 Krygier Maja (J.2002) Klub Jeździecki Cavalier 62,227 61,015 61,621  


2R - P-2 ZR kuce - (29-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 ELDOM Czok Ivette (JM.2006) KJ Golden Dream 60,000 62,879 61,439  


2R - P-2 ZR dorośli na kucach - (29-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 TICET Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 65,909 65,758 65,833  


3R - D-1 ZR - (29-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 CASCOR Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 63,654 67,692 65,673 80 PLN
2 KADAFFI P Wicher Bianka (J.2002) KJ Golden Dream 66,346 63,846 65,096 50 PLN
3 HERMES Fedyna Julia (J.2002) SSKJ Bobrowy Staw 64,038 65,385 64,712 30 PLN
4 BELLE FLEUR Frydrych Zuzanna (J.2001) Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 60,769 63,846 62,308  
5 CHARDONNAY Szczepańska Katarzyna Varsovia Dressage Club 57,692 59,808 58,750  
T BELLE FLEUR Frydrych Zuzanna (J.2001) Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 60,000 61,538 60,769  


5R - N-5 ZR - (29-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FURST VERONA Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 67,857 68,857 64,857 67,190 80 PLN
2 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 63,000 62,143 61,429 62,190 50 PLN


3 - N-4 ZO - (29-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FANTASTIC SURPRISE Apanas Ewa Varsovia Dressage Club 65,611 67,000 68,944 67,185 150 PLN
2 RAHIM BH Jędrzejowska Dominika (J.2001) bpk MAZ 62,222 64,722 61,667 62,870 100 PLN
3 CHARDONNAY Szczepańska Katarzyna Varsovia Dressage Club 62,556 64,222 59,361 62,046 80 PLN


1 - D-2 ZO - (29-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 FANTASTIC SURPRISE Apanas Ewa Varsovia Dressage Club 69,833 69,500 69,667 150 PLN
2 ESPAGINA Matyszczyk Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 59,500 62,000 60,750 100 PLN


7 - CS-1 ZO - (29-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 KING RON P Mierzejewska Natalia SJ Baborówko 61,974 60,658 55,789 59,474 300 PLN
2 DINGI Mierzejewska Natalia SJ Baborówko 59,868 58,816 55,526 58,070 200 PLN


6R - C-1 ZR - (29-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FURST VERONA Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 70,882 68,529 68,971 69,461 150 PLN
2 FRIEDRICH K Leshchiy Natalia KS Centurion 66,176 66,176 66,618 66,324 100 PLN
3 HAZARD Gutkowska Agnieszka SKJ Bobrowy Staw 62,500 64,118 65,588 64,069 80 PLN
4 LORENDO Skowerska Eliza brak przynależności klubowej 62,794 62,206 61,618 62,206  
5 GIGUE Awrejcewicz-Budzińska Anna TKJ GARBÓWEK 57,353 56,471 57,206 57,010  
  ALTAIR Cedro Joanna KJ Equest Łąck       ELI  
T LORENDO Skowerska Eliza brak przynależności klubowej 65,294 63,824 63,676 64,265  
T GIGUE Awrejcewicz-Budzińska Anna TKJ GARBÓWEK 56,618 59,265 57,500 57,794  


4 - C-1 ZO - (29-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SHADOW Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin 64,706 67,353 65,441 65,833  
2 CRISTIANO Krasnodebska Katarzyna Ks Centurion 65,441 63,971 64,118 64,510  
3 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 61,618 60,147 62,353 61,373  
4 KSIĘŻNICZKA Obrębska Paula SSKJ Bobrowy Staw 58,824 59,118 57,353 58,431  
5 CZARTER Michałowska Olga (J.2001) KJ Golden Dream 53,088 58,235 55,000 55,441  


7R - CC-1 ZR - (29-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 GALLANT Cedro Joanna KJ Equest Łąck 50,694 52,222 57,917 53,611 150 PLN


6 - CC-4 ZO - (29-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 TARA Wiśniewska Agnieszka SKJ GoldenDream 68,816 68,026 69,868 68,904 300 PLN


11R - L-3 ZR - (30-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 DAY DREAMER 9 Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 68,864 67,045 67,955 150 PLN
2 JAGGER Wiśniewska Agnieszka SKJ GoldenDream 68,409 67,500 67,955 100 PLN
3 SAYARA Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 65,000 67,727 66,364 80 PLN
4 HERMES Fedyna Julia (J.2002) SSKJ Bobrowy Staw 64,545 66,591 65,568  
5 FANCI Zieleśkiewicz Weronika (JM.2006) KJ Golden Dream 60,909 57,500 59,205  
6 Mirador Ważyński Marcel KJ Walewice 56,364 53,636 55,000  
T JAGGER Wiśniewska Agnieszka SKJ GoldenDream 70,227 69,545 69,886  
T FANCI Zieleśkiewicz Weronika (JM.2006) KJ Golden Dream 58,182 57,955 58,068  
T Mirador Ważyński Marcel KJ Walewice 55,000 56,136 55,568  


11R - L-3 ZR dorośli na kucach - (30-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 DULCAMERO Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 70,455 69,545 70,000  
2 ELDOM Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 67,727 70,000 68,864  


12R - P-3 ZR - (30-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 GOLDEN TOUCH Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 67,500 69,250 68,375 150 PLN
2 SAYARA Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 67,000 65,000 66,000 100 PLN
3 PRYMUS Wodzyńska Olga (J.2003) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 66,250 63,250 64,750 80 PLN
4 GOLDERINE Szablewska Magdalena KJ Cavalier Włocławek 62,500 64,500 63,500  
5 GRANDO V Bańkowska Karolina Klub Sportowy Centurion 61,500 60,750 61,125  
6 JASPER Kanar Dagmara (J.2002) KJ Equest 59,750 60,000 59,875  
7 WU-WEI Dylewska Agata Golden Dream Łódź 59,250 58,750 59,000  
8 NAZI Nasiłowska Izabela KJ Equest 59,000 56,000 57,500  
9 QUABRIELLA 4 Krygier Maja (J.2002) Klub Jeździecki Cavalier 54,500 55,250 54,875  
  SALADYN Dylewska Agata Golden Dream Łódź     REZ  
T GRANDO V Bańkowska Karolina Klub Sportowy Centurion 63,750 61,750 62,750  


12R - P-3 ZR KUCE - (30-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 ELDOM Czok Ivette (JM.2006) KJ Golden Dream 53,500 58,500 56,000  


12R - P-3 ZR dorośli na kucach - (30-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 TICET Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 63,250 66,000 64,625  


13R - D-2 ZR - (30-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 GOLDEN TOUCH Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 69,500 69,000 69,250 100 PLN
2 CASCOR Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 65,500 63,333 64,417 80 PLN
3 HERMES Fedyna Julia (J.2002) SSKJ Bobrowy Staw 62,500 59,500 61,000 60 PLN
4 BONITA - LOXLEY Sieńko Anna (JM.2004) SSKJ GROBICE 62,000 59,333 60,667  
5 KADAFFI P Wicher Bianka (J.2002) KJ Golden Dream 60,500 60,500 60,500  
6 BELLE FLEUR Frydrych Zuzanna (J.2001) Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 59,333 58,500 58,917  
T BELLE FLEUR Frydrych Zuzanna (J.2001) Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 59,833 60,000 59,917  


14R - D-4 ZR - (30-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 RAHIM BH Jędrzejowska Dominika (J.2001) bpk MAZ 62,031 61,406 61,719 61,719  
2 BONITA - LOXLEY Sieńko Anna (JM.2004) SSKJ GROBICE 55,375 56,938 59,438 57,250  


15 - CS-2 ZO - (30-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 KING RON P Mierzejewska Natalia SJ Baborówko 59,100 59,700 59,900 59,567 350 PLN
2 DINGI Mierzejewska Natalia SJ Baborówko 55,800 54,800 58,100 56,233 250 PLN


9 - D-3 ZO - (30-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FANTASTIC SURPRISE Apanas Ewa Varsovia Dressage Club 64,167 64,500 70,000 66,222 250 PLN
2 ESPAGINA Matyszczyk Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 61,500 60,333 62,500 61,444 150 PLN


15R - N-6 ZR - (30-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FURST VERONA Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 68,171 69,512 66,585 68,089 100 PLN
2 CHARDONNAY Szczepańska Katarzyna Varsovia Dressage Club 57,561 60,854 60,244 59,553 80 PLN
3 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 56,939 59,256 57,793 57,996 60 PLN


11 - N-5 ZO - (30-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 RAHIM BH Jędrzejowska Dominika (J.2001) bpk MAZ 61,714 58,714 61,571 60,667 250 PLN
2 CHARDONNAY Szczepańska Katarzyna Varsovia Dressage Club 60,214 60,357 60,929 60,500 200 PLN


16R - C-2 ZR - (30-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FURST VERONA Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 68,378 68,378 69,865 68,874 200 PLN
2 FRIEDRICH K Leshchiy Natalia KS Centurion 66,351 67,027 68,243 67,207 150 PLN
3 HAZARD Gutkowska Agnieszka SKJ Bobrowy Staw 60,716 60,716 65,581 62,338 100 PLN
4 GOLDEN DREAM Doczekalska Anna KJ Golden Dream 57,973 59,324 60,270 59,189  


12 - C-2 ZO - (30-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SHADOW Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin 66,757 67,027 69,595 67,793 300 PLN
2 CRISTIANO Krasnodebska Katarzyna Ks Centurion 62,432 62,973 67,162 64,189 200 PLN
3 KSIĘŻNICZKA Obrębska Paula SSKJ Bobrowy Staw 62,297 60,541 63,514 62,117 100 PLN
4 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 60,270 60,676 61,892 60,946  
5 CZARTER Michałowska Olga (J.2001) KJ Golden Dream 55,811 55,676 59,730 57,072  


17R - CC-2 ZR - (30-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 GALLANT Cedro Joanna KJ Equest Łąck 56,974 58,421 59,868 58,421 200 PLN


14 - CC-5 ZO - (30-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 TARA Wiśniewska Agnieszka SKJ GoldenDream 69,211 68,816 68,421 68,816 350 PLN


21r - L-4 ZR - (31-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SAYARA Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 67,895 68,947 68,421 200 PLN
2 DAY DREAMER 9 Woldański Marcin Varsovia Dressage Club 67,632 67,632 67,632 150 PLN
3 HERMES Fedyna Julia (J.2002) SSKJ Bobrowy Staw 65,526 63,684 64,605 100 PLN
4 BELLE FLEUR Frydrych Zuzanna (J.2001) Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 62,895 63,421 63,158  
5 SALADYN Dylewska Agata Golden Dream Łódź 56,316 56,053 56,184  
6 FANCI Zieleśkiewicz Weronika (JM.2006) KJ Golden Dream 56,053 54,211 55,132  
T BELLE FLEUR Frydrych Zuzanna (J.2001) Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 65,526 65,526 65,526  


21R - L-4 ZR dorośli na kucach - (31-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DULCAMERO Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 68,684 69,737 69,211  
2 ELDOM Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 63,947 67,895 65,921  


22R - P-4 ZR - (31-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 GOLDEN TOUCH Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 67,500 68,864 68,182 200 PLN
2 GRANDO V Bańkowska Karolina Klub Sportowy Centurion 65,227 65,227 65,227 150 PLN
3 PRYMUS Wodzyńska Olga (J.2003) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 65,227 64,545 64,886 100 PLN
4 GOLDERINE Szablewska Magdalena KJ Cavalier Włocławek 58,182 62,727 60,455  
5 JASPER Kanar Dagmara (J.2002) KJ Equest 61,818 58,409 60,114  
6 SAYARA Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 60,455 58,636 59,545  
7 ESPAGINA Matyszczyk Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 59,273 59,045 59,159  
8 WU-WEI Dylewska Agata Golden Dream Łódź 58,409 56,136 57,273  
9 NAZI Nasiłowska Izabela KJ Equest 53,364 50,182 51,773  
T GRANDO V Bańkowska Karolina Klub Sportowy Centurion 63,409 63,636 63,523  
T QUABRIELLA 4 Krygier Maja (J.2002) Klub Jeździecki Cavalier 51,909 53,045 52,477  


22R - P-4 ZR kuce - (31-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 ELDOM Czok Ivette (JM.2006) KJ Golden Dream 60,227 61,136 60,682  


22R - P-4 ZR dorośli na kucach - (31-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 TICET Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 61,591 67,045 64,318  


23 ZR - D-3 ZR - (31-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CASCOR Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 64,000 65,833 64,167 64,667 150 PLN
2 KADAFFI P Wicher Bianka (J.2002) KJ Golden Dream 59,667 56,167 58,667 58,167 100 PLN


24 ZR - N-5 ZR - (31-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CHARDONNAY Szczepańska Katarzyna Varsovia Dressage Club 62,429 61,571 65,286 63,095  


22 - CC-7 ZO - (31-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 TARA Wiśniewska Agnieszka SKJ GoldenDream 68,125 70,375 70,250 69,583 400 PLN


27R - CC-6 ZR - (31-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 GALLANT Cedro Joanna KJ Equest Łąck 55,000 57,625 50,625 54,417 250 PLN


20 - C-4 ZO - (31-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SHADOW Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin 63,125 67,875 69,250 66,750 400 PLN
2 CRISTIANO Krasnodebska Katarzyna Ks Centurion 64,750 64,500 66,625 65,292 300 PLN
3 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 60,000 61,875 60,500 60,792 200 PLN


17 - D-4 ZO - (31-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H % C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FANTASTIC SURPRISE Apanas Ewa Varsovia Dressage Club 67,500 67,344 68,281 67,708 300 PLN


26 ZR - C-3 ZR - (31-03-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FRIEDRICH K Leshchiy Natalia KS Centurion 67,500 66,184 66,184 66,623 200 PLN
2 GOLDEN DREAM Doczekalska Anna KJ Golden Dream 57,053 58,237 58,237 57,842 150 PLN
3 CZARTER Michałowska Olga (J.2001) KJ Golden Dream 51,211 50,947 52,921 51,693 50 PLN



HUBERTUS 2.5.0.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł