Łężkowice  30.04 - 02.05.2018

Na krajowej mapie ośrodków sprzyjających sportowi ujeżdżeniowemu pojawił się nowy profesjonalny obiekt prowadzony przez pana Rafała Krawczyka -  KJ Balios, który ugościł w dniach 30.04-02.05.18 konie i zawodników, organizując udane zawody ogólnopolskie i regionalne. 

 

Podczas turnieju zaprezentowały się dwa bardzo obiecujące konie Pierwszy, to dosiadany przez Katarzynę Klein - Fryc 6 letni BERTOLLI GOLD po Bretton Woods będący własnością Marka Szczura, który wygrał wszystkie konkursy rundy P z kapitalnymi wynikami 69,600 - 70,682 - 71,023. Drugim bardzo obiecującym koniem zaprezentowanym podczas turnieju był także 6 letni DARTAGNAN po Destano dosiadany przez Natalię Kozaczkę.

 

Zawody najbardziej udane były dla zawodniczki SLKS Książ - Karoliny Mazurek, która wygrała 6 konkursów na swoich dwóch koniach CHOCO LADY II i ESPLANADA w konkursach rundy C i N.

 

Na kucach formą błyszczała 13 letnia Marta Gąsinica Roj z KJK Szary w Michałowicach, która z wynikami  na poziomie 67%  na kucu DENARO PP wygrała wszystkie konkursy rundy P.  

 

WYNIKI ZAWODÓW / ARKUSZE

 

 Katarzyna Klein - Fryc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karolina Mazurek 

 

 Karolina Mazurek

 

 Marta Gąsienica - Roj 

WYNIKI ZAWODÓW / ARKUSZE

Ogólnopolskie i Regionalne Zawody Ujeżdżeniowe
Łężkowice, 30.04-2.05.2018

WYNIKI KOŃCOWE
 

2 - L-1 ZR - (30-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 DARTAGNAN Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce 70,263 66,842 68,553  
2 BERTOLLI GOLD Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice 66,053 68,158 67,106  
3 MALTA PRO Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce 64,474 66,579 65,526  
4 OMEN Szopa Agnieszka Klub Jeździecki Facimiech 60,789 59,737 60,263  
5 KORA Sławecki Robert Klub Jeździecki w Mszanie Górnej 60,000 59,211 59,605  
6 PHOENIX Pacut Anna SKJ Golden Dream 56,842 57,368 57,105  
7 CATTLEYA Gruszczyk Martyna (MJ.1997) KJ Szarża Bolęcin 56,316 56,579 56,448  
8 WADI CHAN Kraska Marta JURAJSKI LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI W UDORZU 51,395 47,711 49,553  
  HAWAJKA Wędrychowicz Katarzyna KJ Facimiech     ELI  


 

3 - P-1 ZR - (30-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 BERTOLLI GOLD Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice 71,600 67,600 69,600  
2 SAILOR MOON Bryła Małgorzata KJK SZARY MICHAŁOWICE 67,800 67,200 67,500  
3 MY FUNNY VALENTINE Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce 67,800 66,400 67,100  
4 FLORIAN Grabowska Małgorzata BPK 66,400 63,600 65,000  
5 ATUT Zapała Angelika Klub Jeździecki w Mszanie Górnej 63,000 65,000 64,000  
5 SINUS Kulawik Joanna KJ Facimiech 63,800 64,200 64,000  
7 RAKIJA Wróblewska Daria JKS Czanki 66,000 61,800 63,900  
8 ENFILD Szczugiel Małgorzata bpk SLA 60,000 59,600 59,800  
9 SORJANA Guca Karolina Klub Sportowy "Podkowa" w Nowej Wsi 58,000 60,600 59,300  
10 VOLVO PONYSPORT Stefaniak Julia (JM.2003) Pro nati 58,600 59,200 58,900  
11 BANKIET Pachla Anna paczoltowice equestrian centre krakow 54,200 55,600 54,900  
12 AMFORA Kurowska Julia brak 53,400 53,400 53,400  
13 HAWAJKA Wędrychowicz Katarzyna KJ Facimiech 52,200 52,000 52,100  
14 WADI CHAN Kraska Marta JURAJSKI LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI W UDORZU 53,000 49,800 51,400  


 

4 - D-1 ZR - (30-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 BOLIVIA Gurnacz Aleksandra (JM.2003) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 64,615 68,077 66,346  
2 GOUDELOUP Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce 67,115 64,808 65,962  
3 ENFILD Szczugiel Małgorzata bpk SLA 61,923 61,154 61,538  


 

9 - CC-1 ZO - (30-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 BUTTERFLY Kopeć Dagmara LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 64,444 64,444 64,306 64,398 260 PLN


 

12 - CS-1 ZO - (30-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FINEST 0003 Ginda Marta WLKS Krakus Swoszowice 65,263 65,000 65,789 65,351 300 PLN


 

8B - C-1 ZO - Zawody Ogólnopolskie (30-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CHOCO LADY II Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 66,029 67,206 67,059 66,765 250 PLN
2 LIMIT 57 Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce 61,412 61,118 60,088 60,873 150 PLN
3 FOR LOVE 7 Krywult Aleksandra (MJ.1997) SKJ Golden Dream 59,706 60,735 61,765 60,735  
4 HAPPY BOY Krzywda Wiktoria (MJ.1998) Kj Facimiech 58,382 57,353 56,765 57,500  


 

8A - C-1 ZR - Zawody Regionalne (30-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DAMARA II Bielak Pola (J.2001) Klub Jeździecki Facimiech 62,147 62,735 61,559 62,147  
2 QUIRIN9 Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus 59,118 57,353 56,029 57,500  


 

10 - CC-4 ZO - (30-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 RESULTON SG II Ginda Marta WLKS Krakus Swoszowice 64,605 65,526 65,526 65,219 270 PLN
2 SANDRO HERO Opyd Dorota KJ Facimiech 57,895 62,105 57,368 59,123  
  GALAPAGOS Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA       REZ  


 

6 - Para Drużynowy ZO - (30-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 Rothschild Domagała Natalia bpk DOS 61,250 61,875 62,750 61,958  
2 SUNNY BOY Domagała Natalia bpk DOS 61,625 59,375 62,750 61,250  


 

5B - N-4 ZO - Zawdy Ogólnopolskie (30-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ESPLANADA Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 68,889 68,056 70,694 69,213 150 PLN
2 SANTANA 985 Płucennik Aleksandra JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY EQUI VERSO 63,333 65,278 66,111 64,907  
3 Rapsoida Stańska Aleksandra (J.2000) Klub Jeździecki PonySport 63,194 63,889 63,056 63,380  


 

5A - N-4 ZR - Zawdy Regionalne (30-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 QUIRIN9 Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus 58,611 63,750 63,333 61,898  
2 CUDNA Kowalczewska Hanna KJ Facimiech 60,694 61,250 63,194 61,713  


 

7 - N-1 ZO - (30-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 62,750 63,375 62,250 62,792  


 

1 - P-6 ZR - Klasyfikacja Kuców (30-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H % C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 DENARO PP Gąsinica Roj Marta (JM.2005) KJK Szary Michałowice 66,667 65,000 64,167 65,278  
2 DANNY FOX B Sławecka Zuzanna (JM.2004) Klub Jeździecki w Mszanie Górnej 63,958 63,125 63,958 63,680  
3 BUTTINI Kulawiak Maria (JM.2006) bpk MAL 62,917 62,917 62,083 62,639  
4 LUCKY B Kwinta Jakub (JM.2006) KS Podkowa Nowa Wieś 60,000 57,708 56,667 58,125  
  BAST Klimek Dominika (JM.2006) WLKS Krakus Kr. Swoszowice       ELI  


 

1 - P-6 ZR - Klasyfikacja koni (30-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H % C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 VOLVO PONYSPORT Stefaniak Julia (JM.2003) Pro nati 59,542 58,708 55,375 57,875  


 

14 - L-2 ZR - (01-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 DARTAGNAN Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce 65,227 72,955 69,091  
2 MALTA PRO Styczeń Barbara (MJ.1997) KJ Szarża Bolęcin 64,091 64,318 64,204  
3 OMEN Szopa Agnieszka Klub Jeździecki Facimiech 60,682 60,000 60,341  
4 KORA Sławecki Robert Klub Jeździecki w Mszanie Górnej 59,545 60,909 60,227  
5 PHOENIX Pacut Anna SKJ Golden Dream 57,500 60,000 58,750  
6 HAWAJKA Wędrychowicz Katarzyna KJ Facimiech 55,455 61,591 58,523  
7 WADI CHAN Kraska Marta JURAJSKI LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI W UDORZU 55,909 59,318 57,614  
8 CATTLEYA Gruszczyk Martyna (MJ.1997) KJ Szarża Bolęcin 55,227 59,318 57,272  


 

15 - P-2 ZR - (01-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 BERTOLLI GOLD Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice 68,485 72,879 70,682  
2 MY FUNNY VALENTINE Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce 68,939 68,788 68,863  
3 SAILOR MOON Bryła Małgorzata KJK SZARY MICHAŁOWICE 66,818 66,667 66,743  
4 FLORIAN Grabowska Małgorzata BPK 66,515 65,606 66,060  
5 ATUT Zapała Angelika Klub Jeździecki w Mszanie Górnej 63,788 64,697 64,243  
6 RAKIJA Wróblewska Daria JKS Czanki 63,939 64,545 64,242  
7 BANKIET Pachla Anna paczoltowice equestrian centre krakow 62,273 63,485 62,879  
8 VOLVO PONYSPORT Stefaniak Julia (JM.2003) Pro nati 62,424 60,455 61,439  
9 ENFILD Szczugiel Małgorzata bpk SLA 61,364 60,152 60,758  
10 AMFORA Kurowska Julia brak 56,818 57,424 57,121  
11 HAWAJKA Wędrychowicz Katarzyna KJ Facimiech 55,303 56,818 56,060  
  ŁANIA Milewska Grażyna KJK Pod Żubrem Niepołomice     REZ  
  SORJANA Guca Karolina Klub Sportowy "Podkowa" w Nowej Wsi     REZ  


 

16 - D-2 ZR - (01-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 BOLIVIA Gurnacz Aleksandra (JM.2003) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 64,333 67,833 67,167 66,444  
2 GOUDELOUP Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce 63,000 65,833 60,333 63,055  
3 BANKIET Pachla Anna paczoltowice equestrian centre krakow 61,833 59,833 61,167 60,944  
4 ENFILD Szczugiel Małgorzata bpk SLA 58,833 61,167 60,333 60,111  
5 ŁANIA Milewska Urszula (J.2001) KJK Pod Żubrem Niepołomice 57,667 59,000 55,000 57,222  


 

21 - CC-2 ZO - (01-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 BUTTERFLY Kopeć Dagmara LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 61,947 61,684 61,684 61,772 270 PLN


 

24 - CS-2 ZO - (01-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FINEST 0003 Ginda Marta WLKS Krakus Swoszowice 64,800 61,900 65,500 64,067 300 PLN


 

20A - C-2 ZR - (01-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DAMARA II Bielak Pola (J.2001) Klub Jeździecki Facimiech 61,081 62,973 60,405 61,486  


 

20B - C-2 ZO - (01-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CHOCO LADY II Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 65,405 66,216 66,216 65,946 260 PLN
2 FOR LOVE 7 Krywult Aleksandra (MJ.1997) SKJ Golden Dream 63,649 62,027 62,838 62,838 160 PLN
3 LIMIT 57 Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce 58,649 60,676 59,865 59,730  
4 HAPPY BOY Krzywda Wiktoria (MJ.1998) Kj Facimiech 60,270 58,514 59,054 59,279  


 

22 - CC-5 ZO - (01-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 GALAPAGOS Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 66,974 68,026 66,053 67,018 300 PLN
2 RESULTON SG II Ginda Marta WLKS Krakus Swoszowice 64,868 65,132 63,947 64,649  
3 SANDRO HERO Opyd Dorota KJ Facimiech 61,711 59,737 61,053 60,834  


 

18 - Para Mistrzowski ZO - (01-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SUNNY BOY Domagała Natalia bpk DOS 61,085 62,060 60,841 61,329  
2 Rothschild Domagała Natalia bpk DOS 62,195 62,682 58,536 61,138  


 

17A - N-5 ZR - (01-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 QUIRIN9 Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus 63,857 62,714 63,286 63,286  
2 CUDNA Kowalczewska Hanna KJ Facimiech 62,714 62,714 59,714 61,714  


 

17B - N-5 ZO - (01-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ESPLANADA Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 69,857 71,286 70,000 70,381 150 PLN
2 SANTANA 985 Płucennik Aleksandra JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY EQUI VERSO 62,857 63,143 65,571 63,857  
3 Rapsoida Stańska Aleksandra (J.2000) Klub Jeździecki PonySport 59,286 60,571 60,429 60,095  


 

19 - N-2 ZO - (01-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 63,846 65,385 63,974 64,402  


 

13 - P-3 ZR - (01-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DENARO PP Gąsinica Roj Marta (JM.2005) KJK Szary Michałowice 69,750 64,250 68,000 67,333  
2 BUTTINI Kulawiak Maria (JM.2006) bpk MAL 66,250 63,750 65,500 65,167  
3 DANNY FOX B Sławecka Zuzanna (JM.2004) Klub Jeździecki w Mszanie Górnej 61,250 59,250 62,000 60,833  
4 LUCKY B Kwinta Jakub (JM.2006) KS Podkowa Nowa Wieś 60,500 59,500 61,000 60,333  
5 BAST Klimek Dominika (JM.2006) WLKS Krakus Kr. Swoszowice 58,500 56,000 58,250 57,583  


 

25 - P-4 ZR - (02-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DENARO PP Gąsinica Roj Marta (JM.2005) KJK Szary Michałowice 69,091 66,818 66,364 67,424  
2 BUTTINI Kulawiak Maria (JM.2006) bpk MAL 65,455 65,000 67,273 65,909  
3 DANNY FOX B Sławecka Zuzanna (JM.2004) Klub Jeździecki w Mszanie Górnej 63,864 65,227 65,455 64,849  
4 LUCKY B Kwinta Jakub (JM.2006) KS Podkowa Nowa Wieś 62,273 60,227 60,909 61,136  
5 BAST Klimek Dominika (JM.2006) WLKS Krakus Kr. Swoszowice 60,455 57,273 59,091 58,940  


 

28 - D-3 ZR - (02-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
  BOLIVIA Gurnacz Aleksandra (JM.2003) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 65,833 61,833 64,333 64,000  
1 GOUDELOUP Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce 59,833 56,333 56,833 57,666  


 

31 - N-7 ZO - (02-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 63,375 62,375 65,375 63,708  


 

27 - P-4 ZR - (02-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 BERTOLLI GOLD Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice 70,682 71,364 71,023  
2 MY FUNNY VALENTINE Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce 67,727 68,636 68,181  
3 ATUT Zapała Angelika Klub Jeździecki w Mszanie Górnej 64,545 66,364 65,454  
4 FLORIAN Grabowska Małgorzata BPK 64,500 63,591 64,046  
5 SAILOR MOON Bryła Małgorzata KJK SZARY MICHAŁOWICE 65,227 61,364 63,296  
6 BANKIET Pachla Anna paczoltowice equestrian centre krakow 59,091 61,136 60,114  
7 RAKIJA Wróblewska Daria JKS Czanki 59,318 60,227 59,772  
8 ENFILD Szczugiel Małgorzata bpk SLA 59,318 57,500 58,409  
9 SORJANA Guca Karolina Klub Sportowy "Podkowa" w Nowej Wsi 56,364 58,864 57,614  
10 HAWAJKA Wędrychowicz Katarzyna KJ Facimiech 55,455 54,545 55,000  
11 AMFORA Kurowska Julia brak 51,591 50,227 50,909  


 

32B - C-4 ZO - (02-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CHOCO LADY II Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 64,750 65,250 68,500 66,167 300 PLN


 

32A - C-2 ZR - (02-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DAMARA II Bielak Pola (J.2001) Klub Jeździecki Facimiech 60,135 56,892 61,216 59,414  


 

34 - CC-7 ZO - (02-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 RESULTON SG II Ginda Marta WLKS Krakus Swoszowice 66,125 66,125 66,250 66,167 350 PLN
2 SANDRO HERO Opyd Dorota KJ Facimiech 55,250 57,000 61,375 57,875  


 

30 - Para Freestyle ZO - (02-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 Rothschild Domagała Natalia bpk DOS 63,625 66,125 59,625 63,125  
2 SUNNY BOY Domagała Natalia bpk DOS 64,125 54,000 58,125 58,750  


 

29A - N-6 ZR - (02-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 QUIRIN9 Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus 63,171 63,049 64,146 63,455  
2 AWA Turczyńska Jagoda KJ Facimiech 64,512 62,805 62,927 63,415  
3 CUDNA Kowalczewska Hanna KJ Facimiech 59,390 60,366 58,659 59,472  


 

29B - N-6 ZO - (02-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ESPLANADA Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 70,610 69,634 69,634 69,959 150 PLN
2 SANTANA 985 Płucennik Aleksandra JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY EQUI VERSO 64,756 61,585 64,024 63,455  
3 Rapsoida Stańska Aleksandra (J.2000) Klub Jeździecki PonySport 57,439 59,146 57,439 58,008  


 

26 - L-3 ZR - (02-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 MALTA PRO Styczeń Barbara (MJ.1997) KJ Szarża Bolęcin 66,364 64,545 65,454  
2 DARTAGNAN Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce 64,727 66,091 65,409  
3 PHOENIX Pacut Anna SKJ Golden Dream 64,091 62,045 63,068  
4 VOLVO PONYSPORT Stefaniak Julia (JM.2003) Pro nati 54,636 58,955 56,796  
5 CATTLEYA Gruszczyk Martyna (MJ.1997) KJ Szarża Bolęcin 53,182 59,318 56,250  
6 WADI CHAN Kraska Marta JURAJSKI LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI W UDORZU 50,409 57,682 54,046  


 

34 - Runda L ZR - Runda L (02-05-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 DARTAGNAN Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce 68,553 69,091 65,409 203,053 100 PLN
2 PHOENIX Pacut Anna SKJ Golden Dream 57,105 58,750 63,068 178,923 80 PLN
3 CATTLEYA Gruszczyk Martyna (MJ.1997) KJ Szarża Bolęcin 56,448 57,272 56,250 169,970  
4 WADI CHAN Kraska Marta JURAJSKI LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI W UDORZU 49,553 57,614 54,046 161,213  


 

35 - Runda P ZR - Runda P (02-05-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 BERTOLLI GOLD Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice 69,600 70,682 71,023 211,305  
2 MY FUNNY VALENTINE Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce 67,100 68,863 68,181 204,144  
3 SAILOR MOON Bryła Małgorzata KJK SZARY MICHAŁOWICE 67,500 66,743 63,296 197,539  
4 FLORIAN Grabowska Małgorzata BPK 65,000 66,060 64,046 195,106  
5 ATUT Zapała Angelika Klub Jeździecki w Mszanie Górnej 64,000 64,243 65,454 193,697  
6 RAKIJA Wróblewska Daria JKS Czanki 63,900 64,242 59,772 187,914  
7 ENFILD Szczugiel Małgorzata bpk SLA 59,800 60,758 58,409 178,967  
8 BANKIET Pachla Anna paczoltowice equestrian centre krakow 54,900 62,879 60,114 177,893  
9 HAWAJKA Wędrychowicz Katarzyna KJ Facimiech 52,100 56,060 55,000 163,160  
10 AMFORA Kurowska Julia brak 53,400 57,121 50,909 161,430  
11 SORJANA Guca Karolina Klub Sportowy "Podkowa" w Nowej Wsi 59,300 REZ 57,614 116,914  


 

36 - Runda D ZR - Runda D (02-05-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 BOLIVIA Gurnacz Aleksandra (JM.2003) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 66,346 66,444 64,000 196,790  
2 GOUDELOUP Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce 65,962 63,055 57,666 186,683  


 

37 - Runda C ZR - Runda C (02-05-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 DAMARA II Bielak Pola (J.2001) Klub Jeździecki Facimiech 62,147 61,486 59,414 183,047 300 PLN


 

38 - Runda N ZR - Runda N (02-05-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 QUIRIN9 Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus 61,898 63,286 63,455 188,639 150 PLN
2 CUDNA Kowalczewska Hanna KJ Facimiech 61,713 61,714 59,472 182,899  


 

39 - Runda Paraujeżdżenie - Runda Paraujeżdżenie (02-05-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 Rothschild Domagała Natalia bpk DOS 61,958 61,138 63,125 186,221  
2 SUNNY BOY Domagała Natalia bpk DOS 61,250 61,329 58,750 181,329  


 

40 - Runda N Kuce ZO - Runda N Kuce (02-05-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 62,792 64,402 63,708 190,902  


 

41 - Runda P kuce ZR - Runda P kuce (02-05-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 DENARO PP Gąsinica Roj Marta (JM.2005) KJK Szary Michałowice 65,278 67,333 67,424 200,035  
2 BUTTINI Kulawiak Maria (JM.2006) bpk MAL 62,639 65,167 65,909 193,715  
3 DANNY FOX B Sławecka Zuzanna (JM.2004) Klub Jeździecki w Mszanie Górnej 63,680 60,833 64,849 189,362  
4 LUCKY B Kwinta Jakub (JM.2006) KS Podkowa Nowa Wieś 58,125 60,333 61,136 179,594  
5 BAST Klimek Dominika (JM.2006) WLKS Krakus Kr. Swoszowice ELI 57,583 58,940 116,523  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Jacek Ryczywolski HTE Marketing, H2-032017-1)

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

 

Maj 2018

 

30.04-02.05 ZO Łężkowice 

propozycje

 

01-02.05 ZR Biały Las 

 

 

01.05  ZR i T Stajnia Las Pegaz Łódź 

 

 

03-05.05 CDI-W CDIOJYP CDICh Mariakalnok HUN 

 

 

05-06.05 Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 

 

 

 

06.05 ZR Koryta 

 

 

05-06.05 ZR Bik Gieniusze

 

 

05-06.05 ZR Solec Kujawski  odowołane

 

 

11-13.05 ZO Rybnica

 

 

12.05  KSJ Sowia Wola  link 

 

 

12.05  ZRiT Grudziądz 

 

 

13.05 ZR Płochocin 

 

 

13.05 ZR OSK Lipce 

 

 

18-20.05 ZO Ochaby  link

 

 

19-20.05 ZO Moszna  link

 

 

19-20.05 ZR KJ Ostoja 

 

 

19-20.05 ZR Barłomino

 

 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

 

Czerwiec  2018 

 

01-03.06 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT  KSJ 

 

02-03.06  ZRiT Ostoja Pustków

 

03.06 ZR Szczecin Osów 

 

08-10.06 KJ Facimiech eOOM

 

08-10.06 CDN Drzonków 

 

09-10.06 ZRiT Koryta 

 

16-17.06 ZT Jeziorki 

 

17.06  ZT Brzózki 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

23-24.06 eOOM Poczernin 

 

23-24.06 ZR Janów Podlaski

 

30.06 ZR STajnia Las Pegaz Łó∂ź 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki  

link 

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-08.07 CDI Ochaby 

 

05-08.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

14-15.07  ZR KJ Ostoja 

 

14.07 ZR Stajnia Las Pegaz 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
27-28.07 MR Barłomino Mistrzostwa Pomorza 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
29.07 ZR Baborówko link
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
03-05.08 ZO Solec Kujawski 
 
 
09-12.08 ME Pony Bishop Burton 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice