Olga Masłowska - wynik zawodów 

Just Love - konkurs P2 -- wynik 68,258% 

Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu Łojewo 27.04.19 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

Galeria 

 

 


Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:30:38
1/L WKKW
08:00 
(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / L WKKW / 
(Competition No: 1 / )

C - Beata Libera - POL A2 (S001492)
C - Magdalena Operacz - POL A2 (S004058)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % Wynik (Result)
1 TANCERZ (13)
KUC / POL / Wałach / 2006 (13) / 
013660253906 / kasztanowata / Promyczek / Tosca
Ignacy Trela / Karolina Gogolińska

 
Oliwia GOGOLIŃSKA (JM.2004)
KJ Grand Cheval Łódź
64,773
(1)
64,773
(1)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
 

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:30:42
2/L-1
08:06 
(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / L-1 / towarzyski
(Competition No: 2 / )

C - Magdalena Operacz - POL A2 (S004058)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % Wynik (Result)
1 DILMAR (9)
Szlachetna Półkrew / POL / Ogier / 2003 (16) / 
- / gniada / Maram / Dilejt
Lica Krzysztof / Krzysztof Kulpa

 
Magda KWIATKOWSKA
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
65,789
(1)
65,789
(1)
 
2 FALK G (30)
Koń Fryzyjski / POL / Wałach / 2009 (10) / 
brak / kara / Tsjalke 397 / Lyster K.
Mirosław Gawek / Magdalena Redlińska, Katarzyna Bubak

 
Martyna SZŁYK (J.2001)
Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
63,947
(2)
63,947
(2)
 
3 INFINITI (31)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2005 (14) / 
brak / gniada / Landjonker S / Igława
Zbigniew Bębnista / Natalia Bębnista

 
Maria CYNK (J.2002)
Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
61,579
(3)
61,579
(3)
 
4 SOLO (16)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (6) / 
616007610188513 / gniada / Leonardo / Loxgraf GO / Samba / Lwówek
Zbigniew Bigaj / Maria Słabowska

 
Joanna SŁABOWSKA (J.2001)
KJ Wiecanowo
61,316
(4)
61,316
(4)
 
5 EMMA (8)
Małopolska / POL / Klacz / 2007 (12) / 
- / gniada / Setnik / Empora
"Agricola Farm" ABS Sp.z.o.o. Gospodarstwo Rolne Olszówka / Martyna Sochacka

 
Martyna SOCHACKA (J.2001)
brak
60,263
(5)
60,263
(5)
 
6 KORONA (10)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2013 (6) / 
616009520047813 / skarogniada / Narvik / Kwinta
Ryszard Szczęsny / Karolina Miecielska

 
Maja MIECIELSKA (JM.2006)
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
60,000
(6)
60,000
(6)
 
7 UNIQUE (36)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) / 
616009540098010 / ciemnogniada / Nintender / Ultigra
Staniek Diter / Dorota Włodarczyk

 
Julia CHĘSY (JM.2004)
KJ Oxer Inowrocław
59,737
(7)
59,737
(7)
 
8 JUMANJI (48)
TYP SZLACHETNY / POL / KLACZ / 2012 (7) / 
- / GNIADA / NN / NN
Aleksandra Mędrzak / -

 
Katarzyna TALARCZYK
BRAK
59,211
(8)
59,211
(8)
 
9 GOSTA (27)
SP / POL / Klacz / 1999 (20) / 
- / gniada / Marino / Gwarna
Dorota Włodarczyk / Dorota Włodarczyk

 
Wiktoria KOWALCZYK (JM.2004)
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
57,632
(9)
57,632
(9)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
 

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:30:46
3/L-3
09:18 
(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / L-3 / towarzyski
(Competition No: 3 / )

C - Beata Libera - POL A2 (S001492)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % Wynik (Result)
1 KORONA (10)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2013 (6) / 
616009520047813 / skarogniada / Narvik / Kwinta
Ryszard Szczęsny / Karolina Miecielska

 
Maja MIECIELSKA (JM.2006)
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
64,773
(1)
64,773
(1)
 
2 FALK G (30)
Koń Fryzyjski / POL / Wałach / 2009 (10) / 
brak / kara / Tsjalke 397 / Lyster K.
Mirosław Gawek / Magdalena Redlińska, Katarzyna Bubak

 
Martyna SZŁYK (J.2001)
Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
64,273
(2)
64,273
(2)
 
3 INFINITI (31)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2005 (14) / 
brak / gniada / Landjonker S / Igława
Zbigniew Bębnista / Natalia Bębnista

 
Maria CYNK (J.2002)
Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
63,182
(3)
63,182
(3)
 
4 SOLO (16)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (6) / 
616007610188513 / gniada / Leonardo / Loxgraf GO / Samba / Lwówek
Zbigniew Bigaj / Maria Słabowska

 
Joanna SŁABOWSKA (J.2001)
KJ Wiecanowo
62,955
(4)
62,955
(4)
 
4 DILMAR (9)
Szlachetna Półkrew / POL / Ogier / 2003 (16) / 
- / gniada / Maram / Dilejt
Lica Krzysztof / Krzysztof Kulpa

 
Magda KWIATKOWSKA
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
62,955
(4)
62,955
(4)
 
6 UNIQUE (36)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) / 
616009540098010 / ciemnogniada / Nintender / Ultigra
Staniek Diter / Dorota Włodarczyk

 
Julia CHĘSY (JM.2004)
KJ Oxer Inowrocław
61,364
(6)
61,364
(6)
 
7 EMMA (8)
Małopolska / POL / Klacz / 2007 (12) / 
- / gniada / Setnik / Empora
"Agricola Farm" ABS Sp.z.o.o. Gospodarstwo Rolne Olszówka / Martyna Sochacka

 
Martyna SOCHACKA (J.2001)
brak
59,545
(7)
59,545
(7)
 
8 GOSTA (27)
SP / POL / Klacz / 1999 (20) / 
- / gniada / Marino / Gwarna
Dorota Włodarczyk / Dorota Włodarczyk

 
Wiktoria KOWALCZYK (JM.2004)
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
54,773
(8)
54,773
(8)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
 

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:30:50
4/L-1 (KUCE)
10:30 
(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L-1 (KUCE) / towarzyski
(Competition No: 4 / )

C - Joanna Kruk - POL A1 (S002850)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % Wynik (Result)
1 PASJONATA (11)
KUC / POL / Klacz / 2010 (9) / 
616013520039110 / gniada / Sanwan / Navajo / Prima W / Euron
Rajmund Łączny / Elżbieta Lasecka

 
Wiktoria LASECKA (JM.2006)
KJ Wiecanowo
60,526
(1)
60,526
(1)
 
1 K-POLO (32)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) / 
brak / kasztanowata / Król Karo / Princessa
Nina Bębnista / Natalia Bębnista

 
Zofia CHĘCIK (J.2003)
Klub Jeździecki Morgan w Balczewie
60,526
(1)
60,526
(1)
 
3 MOCNA (28)
KUC / POL / Klacz / 1999 (20) / 
- / siwa / NN / NN
nieznany / Dorota Włodarczyk

 
Barbara CHARYSZ (Mł.2009)
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
56,842
(3)
56,842
(3)
 
4 SEKTOR (39)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) / 
- / kara / Sanwan / Ega
Grabowski Eugeniusz / Dorota Włodarczyk

 
Wiktoria RACZKOWSKA (JM.2005)
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
52,368
(4)
52,368
(4)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
 

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:30:54
4/L-1 (KUCE)
10:30 
(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / L-1 (KUCE) / towarzyski dorośli
(Competition No: 4 / )

C - Joanna Kruk - POL A1 (S002850)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % Wynik (Result)
1 DOKTOR (23)
Typ Prymitywny / POL / Wałach / 09.06.2013 / 
- / inna / Limit / Darnina
Elżbieta Ossowska / Maria Wesołowska

 
Wioletta PACZKOWSKA
Bez przynależności klubowej
59,737
(1)
59,737
(1)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
 

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:30:58
5/L-3 (KUCE)
10:54 
(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L-3 (KUCE) / towarzyski
(Competition No: 5 / )

C - Joanna Kruk - POL A1 (S002850)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % Wynik (Result)
1 K-POLO (32)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) / 
brak / kasztanowata / Król Karo / Princessa
Nina Bębnista / Natalia Bębnista

 
Zofia CHĘCIK (J.2003)
Klub Jeździecki Morgan w Balczewie
59,773
(1)
59,773
(1)
 
2 SEKTOR (39)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) / 
- / kara / Sanwan / Ega
Grabowski Eugeniusz / Dorota Włodarczyk

 
Wiktoria RACZKOWSKA (JM.2005)
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
50,773
(2)
50,773
(2)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
 

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:31:01
5/L-3 (KUCE)
10:54 
(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / L-3 (KUCE) / towarzyski - dorośli
(Competition No: 5 / )

C - Joanna Kruk - POL A1 (S002850)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % Wynik (Result)
1 DOKTOR (23)
Typ Prymitywny / POL / Wałach / 09.06.2013 / 
- / inna / Limit / Darnina
Elżbieta Ossowska / Maria Wesołowska

 
Wioletta PACZKOWSKA
Bez przynależności klubowej
60,909
(1)
60,909
(1)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
 

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:31:05
6/L-1
11:30 
(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6 / L-1 / regionalny
(Competition No: 6 / )

C - Magdalena Operacz - POL A2 (S004058)
E - Joanna Kruk - POL A1 (S002850)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 DRUMLA (37)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2014 (5) / 
616 009 52 00255 14 / kara / Konkret 2 / Danina
Dorota Włodarczyk / Dorota Włodarczyk

 
Agata WŁODARCZYK (MJ.2000)
KJ Oxer Inowrocław
67,632
(1)
67,895
(1)
67,763
(1)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
 

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:31:08
7/L-3
11:48 
(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 7 / L-3 / regionalny
(Competition No: 7 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 DRUMLA (37)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2014 (5) / 
616 009 52 00255 14 / kara / Konkret 2 / Danina
Dorota Włodarczyk / Dorota Włodarczyk

 
Agata WŁODARCZYK (MJ.2000)
KJ Oxer Inowrocław
67,045
(1)
68,409
(1)
67,727
(1)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
 

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:31:12
8/L-1 (KUCE)
12:07 
(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 8 / L-1 (KUCE) / regionalny
(Competition No: 8 / )

C - Beata Libera - POL A2 (S001492)
E - Joanna Kruk - POL A1 (S002850)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 TANCERZ (13)
KUC / POL / Wałach / 2006 (13) / 
013660253906 / kasztanowata / Promyczek / Tosca
Ignacy Trela / Karolina Gogolińska

 
Oliwia GOGOLIŃSKA (JM.2004)
KJ Grand Cheval Łódź
64,737
(1)
66,842
(1)
65,789
(1)
 
2 SINDBAD (43)
KUC / POL / Wałach / 2011 (8) / 
POL 616013520035411 / srokata / Falk / Sara
Bedlińscy Urszula i Zbigniew / Bedlińscy Urszula i Zbigniew

 
Natalia ŚWIĄTKOWSKA (JM.2004)
OSK Nowy Ciechocinek
61,842
(2)
63,947
(2)
62,895
(2)
 
3 AVONLY (42)
KUC / POL / Klacz / 2011 (8) / 
616013520035711 / gniada / Falck / / Amber / Wairan
Zbigniew Bedliński / Zbigniew Bedliński

 
Matylda BŁASZKIEWISZ (JM.2006)
OSK Nowy Ciechocinek
58,947
(3)
60,526
(3)
59,737
(3)
 
4 PIKTOGRAM (41)
KUC / POL / Ogier / 2011 (8) / 
616009610071812 / siwa / Niels / Ponita
Zbigniew Bedliński / Zbigniew Bedliński

 
Agata STĘPIEŃ (JM.2005)
OSK Nowy Ciechocinek
53,947
(4)
51,053
(4)
52,500
(4)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
 

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:31:16
9/L-3 (KUCE)
12:31 
(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 9 / L-3 (KUCE) / regionalny
(Competition No: 9 / )

C - Beata Libera - POL A2 (S001492)
E - Joanna Kruk - POL A1 (S002850)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 SINDBAD (43)
KUC / POL / Wałach / 2011 (8) / 
POL 616013520035411 / srokata / Falk / Sara
Bedlińscy Urszula i Zbigniew / Bedlińscy Urszula i Zbigniew

 
Natalia ŚWIĄTKOWSKA (JM.2004)
OSK Nowy Ciechocinek
62,500
(1)
61,818
(1)
62,159
(1)
 
2 AVONLY (42)
KUC / POL / Klacz / 2011 (8) / 
616013520035711 / gniada / Falck / / Amber / Wairan
Zbigniew Bedliński / Zbigniew Bedliński

 
Matylda BŁASZKIEWISZ (JM.2006)
OSK Nowy Ciechocinek
59,409
(2)
57,591
(2)
58,500
(2)
 
3 PIKTOGRAM (41)
KUC / POL / Ogier / 2011 (8) / 
616009610071812 / siwa / Niels / Ponita
Zbigniew Bedliński / Zbigniew Bedliński

 
Agata STĘPIEŃ (JM.2005)
OSK Nowy Ciechocinek
52,227
(3)
49,955
(3)
51,091
(3)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
 

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:31:19
10/P-1 (KUCE)
13:20 
(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 10 / P-1 (KUCE) / regionalny
(Competition No: 10 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 WERBENA MISS NANDO (18)
KUC / POL / Klacz / 2009 (10) / 
POL013520034809 / gniada / Nando Super / Willoway Miss Minx
EWA GOTOWSKA / BEATA KOLARZ

 
Angelika KOLARZ (JM.2004)
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
64,600
(1)
62,000
(1)
63,300
(1)
 
2 AMBER I (40)
KUC / POL / Klacz / 2002 (17) / 
- / izabelowata / Wairan / Emmely van de Margahoeve
Holandia / Zbigniew Bedliński

 
Oliwier OBIALSKI (JM.2004)
OSK Nowy Ciechocinek
58,100
(2)
60,900
(2)
59,500
(2)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
 

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:31:23
11/P-2 (KUCE)
13:36 
(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 11 / P-2 (KUCE) / regionalny
(Competition No: 11 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 WERBENA MISS NANDO (18)
KUC / POL / Klacz / 2009 (10) / 
POL013520034809 / gniada / Nando Super / Willoway Miss Minx
EWA GOTOWSKA / BEATA KOLARZ

 
Angelika KOLARZ (JM.2004)
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
64,545
(1)
62,727
(1)
63,636
(1)
 
2 AMBER I (40)
KUC / POL / Klacz / 2002 (17) / 
- / izabelowata / Wairan / Emmely van de Margahoeve
Holandia / Zbigniew Bedliński

 
Oliwier OBIALSKI (JM.2004)
OSK Nowy Ciechocinek
56,682
(2)
57,894
(2)
57,288
(2)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
 

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:31:27
12/P-1
13:52 
(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 12 / P-1 / regionalny
(Competition No: 12 / )

C - Joanna Kruk - POL A1 (S002850)
E - Beata Libera - POL A2 (S001492)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 HANNIBAL (12)
TRK / POL / Wałach / 2003 (16) / 
DE409090075303 / gniada / Gipsy King / Hekate III
Kruger, Karl-Heinz / Robert Krzewiński

 
Oliwia KRZEWIŃSKA (JM.2004)
Klub Jeździecki Grand Cheval
67,000
(1)
65,200
(2)
66,100
(1)
 
2 KRYSZTAŁ J (21)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2011 (8) / 
616009520054411 / gniada / Landor / Kanada
Krystyna Jędrzejewska / Adam Matuszak

 
Michalina MATUSZAK (MJ.1999)
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
66,000
(2)
65,800
(1)
65,900
(2)
 
3 BLACK PEARL R (25)
Hanowerska / GER / Klacz / 2007 (12) / 
- / ciemnogniada / Beluga / Euterpe
Albert Roskamm / Dorota Włodarczyk

 
Wiktoria BIEGAŁA (J.2002)
KJ Oxer Inowrocław
63,800
(4)
63,400
(3)
63,600
(3)
 
4 ARES (35)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (9) / 
- / - / Adiutant / Astra
Sawomir Matz / Bartosz Michałek

 
Joanna SIENKIEWICZ
KJ Classic Solec Kujawski
65,200
(3)
61,400
(10)
63,300
(4)
 
5 KOSTARYKA (19)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2009 (10) / 
616007610181509 / ciemnogniada / Candy cap / Koła
St.koni Dobrzyniewo / Justyna Fryc

 
Hanna SWIĄTKOWSKA-STARAWOITOWA
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
62,800
(5)
62,800
(6)
62,800
(5)
 
6 ARTERIA (38)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) / 
616007610128112 / siwa / Tjungske / Carthago Z / Arabeska / Czynel
Miś Tadeusz / Włodarczyk Dorota

 
Agata WŁODARCZYK (MJ.2000)
KJ Oxer Inowrocław
62,400
(6)
62,200
(8)
62,300
(6)
 
7 PETRA (17)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2002 (17) / 
007660856002 / kara / Orbis / Pytia
Majewski Julian / Joanna Ochocińska

 
Alicja OCHOCIŃSKA (J.2002)
Fundacja Ośrodek Sportów Konnych
61,200
(8)
63,000
(5)
62,100
(7)
 
8 DEMON (34)
Typ Szlach. / POL / Wałach / 2009 (10) / 
- / gniada / NN / NN
Sebastian Jach / Bartosz Michałek

 
Joanna SIENKIEWICZ
KJ Classic Solec Kujawski
61,400
(7)
62,400
(7)
61,900
(8)
 
9 HAMER (14)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) / 
616999590306610 / kasztanowata / NN / NN
. / Karolina Gogolińska

 
Adrianna WIECZOREK
KJ Grand Cheval Łódź
60,200
(10)
63,400
(3)
61,800
(9)
 
10 I.DŻIGIT (33)
TS / POL / Wałach / 2009 (10) / 
616999530228609 / gniada / Dżentelmen / / Islandia / nn
Roman Kaczmarek / Natalia Cegiełka

 
Natalia CEGIEŁKA
KJ Jeziorki- Osieczna
61,000
(9)
62,000
(9)
61,500
(10)
 
11 THOSWIN VELDHOEK (29)
BWP / POL / Wałach / 2003 (16) / 
056007000T37528 / ciemnogniada / Oswin / Datania
Belgia / Justyna Andruszkiewicz

 
Nina SZAFRAŃSKA (MJ.1999)
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
59,700
(11)
60,500
(12)
60,100
(11)
 
12 SAHARA (6)
SP / POL / Klacz / 2000 (19) / 
POL009600035900 / kara / Hornoch / Salome
Łukasz Ziółkowski / Natalia Mila

 
Natalia MILA (MJ.1998)
KJ OXER Inowrocław
57,600
(12)
61,000
(11)
59,300
(12)
 
13 PUŁASKI (44)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) / 
616009520046012 / kasztanowata / Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly / Pumara /
Ewa Gotowska / Zbigniew Bedliński

 
Andrzej BEDLIŃSKI
OSK Nowy Ciechocinek
57,300
(13)
55,700
(13)
56,500
(13)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
 

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:31:31
13/P-2
15:42 
(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 13 / P-2 / regionalny
(Competition No: 13 / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 JUST LOVE (22)
SP / POL / Wałach / 2011 (8) / 
616009660474011 / gniada / Solaris / Jasmin
Remigiusz Makowski / Olga Maslowska

 
Olga MASŁOWSKA
JKS Rywal
67,727
(1)
68,788
(1)
68,258
(1)
 
2 HANNIBAL (12)
TRK / POL / Wałach / 2003 (16) / 
DE409090075303 / gniada / Gipsy King / Hekate III
Kruger, Karl-Heinz / Robert Krzewiński

 
Oliwia KRZEWIŃSKA (JM.2004)
Klub Jeździecki Grand Cheval
66,667
(2)
66,250
(2)
66,462
(2)
 
3 KRYSZTAŁ J (21)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2011 (8) / 
616009520054411 / gniada / Landor / Kanada
Krystyna Jędrzejewska / Adam Matuszak

 
Michalina MATUSZAK (MJ.1999)
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
65,606
(3)
65,909
(3)
65,758
(3)
 
4 BLACK PEARL R (25)
Hanowerska / GER / Klacz / 2007 (12) / 
- / ciemnogniada / Beluga / Euterpe
Albert Roskamm / Dorota Włodarczyk

 
Wiktoria BIEGAŁA (J.2002)
KJ Oxer Inowrocław
64,197
(4)
65,106
(4)
64,652
(4)
 
5 KOSTARYKA (19)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2009 (10) / 
616007610181509 / ciemnogniada / Candy cap / Koła
St.koni Dobrzyniewo / Justyna Fryc

 
Hanna SWIĄTKOWSKA-STARAWOITOWA
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
63,591
(6)
64,348
(5)
63,970
(5)
 
6 ARES (35)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (9) / 
- / - / Adiutant / Astra
Sawomir Matz / Bartosz Michałek

 
Joanna SIENKIEWICZ
KJ Classic Solec Kujawski
63,788
(5)
62,424
(7)
63,106
(6)
 
7 ARTERIA (38)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) / 
616007610128112 / siwa / Tjungske / Carthago Z / Arabeska / Czynel
Miś Tadeusz / Włodarczyk Dorota

 
Agata WŁODARCZYK (MJ.2000)
KJ Oxer Inowrocław
62,576
(7)
62,879
(6)
62,727
(7)
 
8 DEMON (34)
Typ Szlach. / POL / Wałach / 2009 (10) / 
- / gniada / NN / NN
Sebastian Jach / Bartosz Michałek

 
Joanna SIENKIEWICZ
KJ Classic Solec Kujawski
62,576
(7)
60,303
(8)
61,439
(8)
 
9 SAHARA (6)
SP / POL / Klacz / 2000 (19) / 
POL009600035900 / kara / Hornoch / Salome
Łukasz Ziółkowski / Natalia Mila

 
Natalia MILA (MJ.1998)
KJ OXER Inowrocław
61,061
(10)
59,394
(10)
60,227
(9)
 
10 I.DŻIGIT (33)
TS / POL / Wałach / 2009 (10) / 
616999530228609 / gniada / Dżentelmen / / Islandia / nn
Roman Kaczmarek / Natalia Cegiełka

 
Natalia CEGIEŁKA
KJ Jeziorki- Osieczna
61,364
(9)
58,636
(11)
60,000
(10)
 
11 PETRA (17)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2002 (17) / 
007660856002 / kara / Orbis / Pytia
Majewski Julian / Joanna Ochocińska

 
Alicja OCHOCIŃSKA (J.2002)
Fundacja Ośrodek Sportów Konnych
60,152
(12)
59,545
(9)
59,848
(11)
 
12 PUŁASKI (44)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) / 
616009520046012 / kasztanowata / Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly / Pumara /
Ewa Gotowska / Zbigniew Bedliński

 
Andrzej BEDLIŃSKI
OSK Nowy Ciechocinek
60,758
(11)
57,273
(12)
59,015
(12)
 
13 THOSWIN VELDHOEK (29)
BWP / POL / Wałach / 2003 (16) / 
056007000T37528 / ciemnogniada / Oswin / Datania
Belgia / Justyna Andruszkiewicz

 
Nina SZAFRAŃSKA (MJ.1999)
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
59,697
(13)
57,273
(12)
58,485
(13)
 
  HAMER (14)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) / 
616999590306610 / kasztanowata / NN / NN
. / Karolina Gogolińska

 
Adrianna WIECZOREK
KJ Grand Cheval Łódź
    RET  

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
 

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:31:36
14/N-4
17:50 
(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 14 / N-4 / regionalny
(Competition No: 14 / )

C - Beata Libera - POL A2 (S001492)
E - Magdalena Operacz - POL A2 (S004058)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 JUST LOVE (22)
SP / POL / Wałach / 2011 (8) / 
616009660474011 / gniada / Solaris / Jasmin
Remigiusz Makowski / Olga Maslowska

 
Olga MASŁOWSKA
JKS Rywal
66,806
(1)
67,222
(1)
67,014
(1)
 
2 LADY STAR (24)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) / 
616009520022310 / gniada / Imequyl / Luron / Landrette Z / Lagrain
Małgorzata Floryńska / Dorota Włodarczyk

 
Agata WŁODARCZYK (MJ.2000)
KJ Oxer Inowrocław
66,528
(2)
61,667
(2)
64,097
(2)
 
3 DAHA (26)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) / 
- / gniada / Grand Amour / Danina
Dorota Włodarczyk / Dorota Włodarczyk

 
Agata WŁODARCZYK (MJ.2000)
KJ Oxer Inowrocław
63,472
(3)
61,389
(3)
62,431
(3)
 
4 POTOK (7)
WLKP / POL / Wałach / 2003 (16) / 
- / ciemnogniada / Dżentelmen / Parta
Maria Kałużna / Natalia Pokora

 
Natalia POKORA
Klub Jeździecki Equistars
62,917
(4)
60,833
(4)
61,875
(4)
 
5 ELSKAMP T (46)
KWPN / POL / Wałach / 2009 (10) / 
528003200905365 / ciemnogniada / Waldemar / Kionda
Zbigniew Bedliński / Zbigniew Bedliński

 
Zbigniew BEDLIŃSKI
Ośrodek Sportów Konnych
62,083
(5)
60,556
(5)
61,319
(5)
 
6 MARIOT (4)
Małopolska / POL / Wałach / 2001 (18) / 
- / kasztanowata / TOP GUN / MARKIZA
SK Prudnik / Paulina Ogorzała

 
Larysa LEWANDOWSKA (J.2003)
KJ Stajnia Jarużyn
56,944
(6)
57,222
(6)
57,083
(6)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
 

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:31:40
15/N-5
18:46 
(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 15 / N-5 / regionalny
(Competition No: 15 / )

C - Magdalena Operacz - POL A2 (S004058)
E - Beata Libera - POL A2 (S001492)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 LADY STAR (24)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) / 
616009520022310 / gniada / Imequyl / Luron / Landrette Z / Lagrain
Małgorzata Floryńska / Dorota Włodarczyk

 
Agata WŁODARCZYK (MJ.2000)
KJ Oxer Inowrocław
64,143
(1)
62,429
(2)
63,286
(1)
 
2 DAHA (26)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) / 
- / gniada / Grand Amour / Danina
Dorota Włodarczyk / Dorota Włodarczyk

 
Agata WŁODARCZYK (MJ.2000)
KJ Oxer Inowrocław
61,857
(3)
64,000
(1)
62,929
(2)
 
3 POTOK (7)
WLKP / POL / Wałach / 2003 (16) / 
- / ciemnogniada / Dżentelmen / Parta
Maria Kałużna / Natalia Pokora

 
Natalia POKORA
Klub Jeździecki Equistars
63,000
(2)
62,000
(3)
62,500
(3)
 
4 ELSKAMP T (46)
KWPN / POL / Wałach / 2009 (10) / 
528003200905365 / ciemnogniada / Waldemar / Kionda
Zbigniew Bedliński / Zbigniew Bedliński

 
Zbigniew BEDLIŃSKI
Ośrodek Sportów Konnych
59,143
(4)
57,714
(5)
58,429
(4)
 
5 MARIOT (4)
Małopolska / POL / Wałach / 2001 (18) / 
- / kasztanowata / TOP GUN / MARKIZA
SK Prudnik / Paulina Ogorzała

 
Larysa LEWANDOWSKA (J.2003)
KJ Stajnia Jarużyn
58,143
(5)
58,286
(4)
58,214
(5)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
 

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:31:44
16/C-1
19:17 
(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 16 / C-1 / regionalny
(Competition No: 16 / )

C - Joanna Kruk - POL A1 (S002850)
E - Beata Libera - POL A2 (S001492)
M - Magdalena Operacz - POL A2 (S004058)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 BLUE BERRY (15)
M. / POL / Wałach / 2008 (11) / 
616006590178508 / gniada / Liwiec / Baszara / Dresk
Nina Bielecka / Adrianna Wieczorek

 
Adrianna WIECZOREK
KJ Grand Cheval Łódź
63,088
(1)
63,235
(1)
59,559
(2)
61,961
(1)
 
2 SCHANEL (20)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) / 
616009580169012 / ciemnogniada / Rammstein / Skaja
Kołpak Beata / Jakub Świątkowski / Anna Świątkowska

 
Hanna SWIĄTKOWSKA-STARAWOITOWA
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
60,294
(2)
59,559
(2)
61,324
(1)
60,392
(2)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
 

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:31:48
17/C-2
19:30 
(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 17 / C-2 / regionalny
(Competition No: 17 / )

C - Joanna Kruk - POL A1 (S002850)
E - Beata Libera - POL A2 (S001492)
M - Magdalena Operacz - POL A2 (S004058)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 SCHANEL (20)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) / 
616009580169012 / ciemnogniada / Rammstein / Skaja
Kołpak Beata / Jakub Świątkowski / Anna Świątkowska

 
Hanna SWIĄTKOWSKA-STARAWOITOWA
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
61,081
(1)
61,216
(1)
63,378
(1)
61,892
(1)
 
2 BLUE BERRY (15)
M. / POL / Wałach / 2008 (11) / 
616006590178508 / gniada / Liwiec / Baszara / Dresk
Nina Bielecka / Adrianna Wieczorek

 
Adrianna WIECZOREK
KJ Grand Cheval Łódź
59,730
(2)
60,541
(2)
58,108
(2)
59,459
(2)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
 

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:31:52
RUNDA/L

(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: RUNDA / L / TOWARZYSKA
(Competition No: RUNDA / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Wynik Nagroda
Prize
L-1 L-3 końcowy
1 DILMAR (9)
Szlachetna Półkrew / POL / Ogier / 2003 (16) / 
- / gniada / Maram / Dilejt
Lica Krzysztof / Krzysztof Kulpa

 
Magda KWIATKOWSKA
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
65,789
(1)
62,955
(4)
128,744  
2 FALK G (30)
Koń Fryzyjski / POL / Wałach / 2009 (10) / 
brak / kara / Tsjalke 397 / Lyster K.
Mirosław Gawek / Magdalena Redlińska, Katarzyna Bubak

 
Martyna SZŁYK (J.2001)
Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
63,947
(2)
64,273
(2)
128,220  
3 KORONA (10)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2013 (6) / 
616009520047813 / skarogniada / Narvik / Kwinta
Ryszard Szczęsny / Karolina Miecielska

 
Maja MIECIELSKA (JM.2006)
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
60,000
(6)
64,773
(1)
124,773  
4 INFINITI (31)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2005 (14) / 
brak / gniada / Landjonker S / Igława
Zbigniew Bębnista / Natalia Bębnista

 
Maria CYNK (J.2002)
Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
61,579
(3)
63,182
(3)
124,761  
5 SOLO (16)
WLKP / POL / Wałach / 2013 (6) / 
616007610188513 / gniada / Leonardo / Loxgraf GO / Samba / Lwówek
Zbigniew Bigaj / Maria Słabowska

 
Joanna SŁABOWSKA (J.2001)
KJ Wiecanowo
61,316
(4)
62,955
(4)
124,271  
6 UNIQUE (36)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) / 
616009540098010 / ciemnogniada / Nintender / Ultigra
Staniek Diter / Dorota Włodarczyk

 
Julia CHĘSY (JM.2004)
KJ Oxer Inowrocław
59,737
(7)
61,364
(6)
121,101  
7 EMMA (8)
Małopolska / POL / Klacz / 2007 (12) / 
- / gniada / Setnik / Empora
"Agricola Farm" ABS Sp.z.o.o. Gospodarstwo Rolne Olszówka / Martyna Sochacka

 
Martyna SOCHACKA (J.2001)
brak
60,263
(5)
59,545
(7)
119,808  
8 GOSTA (27)
SP / POL / Klacz / 1999 (20) / 
- / gniada / Marino / Gwarna
Dorota Włodarczyk / Dorota Włodarczyk

 
Wiktoria KOWALCZYK (JM.2004)
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
57,632
(8)
54,773
(8)
112,405  

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
  Gospodarz toru:

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:31:56
RUNDA/L (KUCE)

(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: RUNDA / L (KUCE) / TOWARZYSKA
(Competition No: RUNDA / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Wynik Nagroda
Prize
L-1 L-3 końcowy
1 K-POLO (32)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) / 
brak / kasztanowata / Król Karo / Princessa
Nina Bębnista / Natalia Bębnista

 
Zofia CHĘCIK (J.2003)
Klub Jeździecki Morgan w Balczewie
60,526
(1)
59,773
(1)
120,299  
2 SEKTOR (39)
KUC / POL / Wałach / 2010 (9) / 
- / kara / Sanwan / Ega
Grabowski Eugeniusz / Dorota Włodarczyk

 
Wiktoria RACZKOWSKA (JM.2005)
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
52,368
(2)
50,773
(2)
103,141  

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
  Gospodarz toru:

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:31:59
RUNDA/L (KUCE)

(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: RUNDA / L (KUCE) / TOWARZYSKA - dorośli
(Competition No: RUNDA / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Wynik Nagroda
Prize
L-1 L-3 końcowy
1 DOKTOR (23)
Typ Prymitywny / POL / Wałach / 09.06.2013 / 
- / inna / Limit / Darnina
Elżbieta Ossowska / Maria Wesołowska

 
Wioletta PACZKOWSKA
Bez przynależności klubowej
59,737
(1)
60,909
(1)
120,646  

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
  Gospodarz toru:

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:32:03
RUNDA/L

(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: RUNDA / L / REGIONALNA
(Competition No: RUNDA / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Wynik Nagroda
Prize
L-1 L-3 końcowy
1 DRUMLA (37)
Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Klacz / 2014 (5) / 
616 009 52 00255 14 / kara / Konkret 2 / Danina
Dorota Włodarczyk / Dorota Włodarczyk

 
Agata WŁODARCZYK (MJ.2000)
KJ Oxer Inowrocław
67,763
(1)
67,727
(1)
135,490  

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
  Gospodarz toru:

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:32:07
RUNDA/L (KUCE)

(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: RUNDA / L (KUCE) / REGIONALNA
(Competition No: RUNDA / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Wynik Nagroda
Prize
L-1 L-3 końcowy
1 SINDBAD (43)
KUC / POL / Wałach / 2011 (8) / 
POL 616013520035411 / srokata / Falk / Sara
Bedlińscy Urszula i Zbigniew / Bedlińscy Urszula i Zbigniew

 
Natalia ŚWIĄTKOWSKA (JM.2004)
OSK Nowy Ciechocinek
62,895
(1)
62,159
(1)
125,054  
2 AVONLY (42)
KUC / POL / Klacz / 2011 (8) / 
616013520035711 / gniada / Falck / / Amber / Wairan
Zbigniew Bedliński / Zbigniew Bedliński

 
Matylda BŁASZKIEWISZ (JM.2006)
OSK Nowy Ciechocinek
59,737
(2)
58,500
(2)
118,237  
3 PIKTOGRAM (41)
KUC / POL / Ogier / 2011 (8) / 
616009610071812 / siwa / Niels / Ponita
Zbigniew Bedliński / Zbigniew Bedliński

 
Agata STĘPIEŃ (JM.2005)
OSK Nowy Ciechocinek
52,500
(3)
51,091
(3)
103,591  

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
  Gospodarz toru:

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:32:11
RUNDA/P (KUCE)

(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: RUNDA / P (KUCE) / REGIONALNA
(Competition No: RUNDA / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Wynik Nagroda
Prize
P - 1 P - 2 końcowy
1 WERBENA MISS NANDO (18)
KUC / POL / Klacz / 2009 (10) / 
POL013520034809 / gniada / Nando Super / Willoway Miss Minx
EWA GOTOWSKA / BEATA KOLARZ

 
Angelika KOLARZ (JM.2004)
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
63,300
(1)
63,636
(1)
126,936  
2 AMBER I (40)
KUC / POL / Klacz / 2002 (17) / 
- / izabelowata / Wairan / Emmely van de Margahoeve
Holandia / Zbigniew Bedliński

 
Oliwier OBIALSKI (JM.2004)
OSK Nowy Ciechocinek
59,500
(2)
57,288
(2)
116,788  

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
  Gospodarz toru:

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:32:16
RUNDA/P

(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: RUNDA / P / REGIONALNA
(Competition No: RUNDA / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Wynik Nagroda
Prize
P-1 P-2 końcowy
1 HANNIBAL (12)
TRK / POL / Wałach / 2003 (16) / 
DE409090075303 / gniada / Gipsy King / Hekate III
Kruger, Karl-Heinz / Robert Krzewiński

 
Oliwia KRZEWIŃSKA (JM.2004)
Klub Jeździecki Grand Cheval
66,100
(1)
66,462
(1)
132,562  
2 KRYSZTAŁ J (21)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2011 (8) / 
616009520054411 / gniada / Landor / Kanada
Krystyna Jędrzejewska / Adam Matuszak

 
Michalina MATUSZAK (MJ.1999)
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
65,900
(2)
65,758
(2)
131,658  
3 BLACK PEARL R (25)
Hanowerska / GER / Klacz / 2007 (12) / 
- / ciemnogniada / Beluga / Euterpe
Albert Roskamm / Dorota Włodarczyk

 
Wiktoria BIEGAŁA (J.2002)
KJ Oxer Inowrocław
63,600
(3)
64,652
(3)
128,252  
4 KOSTARYKA (19)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2009 (10) / 
616007610181509 / ciemnogniada / Candy cap / Koła
St.koni Dobrzyniewo / Justyna Fryc

 
Hanna SWIĄTKOWSKA-STARAWOITOWA
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
62,800
(5)
63,970
(4)
126,770  
5 ARES (35)
WLKP / POL / Wałach / 2010 (9) / 
- / - / Adiutant / Astra
Sawomir Matz / Bartosz Michałek

 
Joanna SIENKIEWICZ
KJ Classic Solec Kujawski
63,300
(4)
63,106
(5)
126,406  
6 ARTERIA (38)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) / 
616007610128112 / siwa / Tjungske / Carthago Z / Arabeska / Czynel
Miś Tadeusz / Włodarczyk Dorota

 
Agata WŁODARCZYK (MJ.2000)
KJ Oxer Inowrocław
62,300
(6)
62,727
(6)
125,027  
7 DEMON (34)
Typ Szlach. / POL / Wałach / 2009 (10) / 
- / gniada / NN / NN
Sebastian Jach / Bartosz Michałek

 
Joanna SIENKIEWICZ
KJ Classic Solec Kujawski
61,900
(8)
61,439
(7)
123,339  
8 PETRA (17)
Wielkopolska / POL / Klacz / 2002 (17) / 
007660856002 / kara / Orbis / Pytia
Majewski Julian / Joanna Ochocińska

 
Alicja OCHOCIŃSKA (J.2002)
Fundacja Ośrodek Sportów Konnych
62,100
(7)
59,848
(10)
121,948  
9 I.DŻIGIT (33)
TS / POL / Wałach / 2009 (10) / 
616999530228609 / gniada / Dżentelmen / / Islandia / nn
Roman Kaczmarek / Natalia Cegiełka

 
Natalia CEGIEŁKA
KJ Jeziorki- Osieczna
61,500
(10)
60,000
(9)
121,500  
10 SAHARA (6)
SP / POL / Klacz / 2000 (19) / 
POL009600035900 / kara / Hornoch / Salome
Łukasz Ziółkowski / Natalia Mila

 
Natalia MILA (MJ.1998)
KJ OXER Inowrocław
59,300
(12)
60,227
(8)
119,527  
11 THOSWIN VELDHOEK (29)
BWP / POL / Wałach / 2003 (16) / 
056007000T37528 / ciemnogniada / Oswin / Datania
Belgia / Justyna Andruszkiewicz

 
Nina SZAFRAŃSKA (MJ.1999)
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
60,100
(11)
58,485
(12)
118,585  
12 PUŁASKI (44)
SP / POL / Wałach / 2012 (7) / 
616009520046012 / kasztanowata / Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly / Pumara /
Ewa Gotowska / Zbigniew Bedliński

 
Andrzej BEDLIŃSKI
OSK Nowy Ciechocinek
56,500
(13)
59,015
(11)
115,515  
13 HAMER (14)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) / 
616999590306610 / kasztanowata / NN / NN
. / Karolina Gogolińska

 
Adrianna WIECZOREK
KJ Grand Cheval Łódź
61,800
(9)
RET 61,800  

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
  Gospodarz toru:

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:32:21
RUNDA/N

(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: RUNDA / N / REGIONALNA
(Competition No: RUNDA / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Wynik Nagroda
Prize
N-4 N-5 końcowy
1 LADY STAR (24)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) / 
616009520022310 / gniada / Imequyl / Luron / Landrette Z / Lagrain
Małgorzata Floryńska / Dorota Włodarczyk

 
Agata WŁODARCZYK (MJ.2000)
KJ Oxer Inowrocław
64,097
(1)
63,286
(1)
127,383  
2 DAHA (26)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) / 
- / gniada / Grand Amour / Danina
Dorota Włodarczyk / Dorota Włodarczyk

 
Agata WŁODARCZYK (MJ.2000)
KJ Oxer Inowrocław
62,431
(2)
62,929
(2)
125,360  
3 POTOK (7)
WLKP / POL / Wałach / 2003 (16) / 
- / ciemnogniada / Dżentelmen / Parta
Maria Kałużna / Natalia Pokora

 
Natalia POKORA
Klub Jeździecki Equistars
61,875
(3)
62,500
(3)
124,375  
4 ELSKAMP T (46)
KWPN / POL / Wałach / 2009 (10) / 
528003200905365 / ciemnogniada / Waldemar / Kionda
Zbigniew Bedliński / Zbigniew Bedliński

 
Zbigniew BEDLIŃSKI
Ośrodek Sportów Konnych
61,319
(4)
58,429
(4)
119,748  
5 MARIOT (4)
Małopolska / POL / Wałach / 2001 (18) / 
- / kasztanowata / TOP GUN / MARKIZA
SK Prudnik / Paulina Ogorzała

 
Larysa LEWANDOWSKA (J.2003)
KJ Stajnia Jarużyn
57,083
(5)
58,214
(5)
115,297  

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
  Gospodarz toru:

 

 



 
 
Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu

ŁOJEWO, 27.04.2019r.
Wydruk: 28-04-2019 22:32:24
RUNDA/C

(27-04-2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: RUNDA / C / REGIONALNA
(Competition No: RUNDA / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Wynik Nagroda
Prize
C-1 C-2 końcowy
1 SCHANEL (20)
SP / POL / Klacz / 2012 (7) / 
616009580169012 / ciemnogniada / Rammstein / Skaja
Kołpak Beata / Jakub Świątkowski / Anna Świątkowska

 
Hanna SWIĄTKOWSKA-STARAWOITOWA
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
60,392
(2)
61,892
(1)
122,284  
2 BLUE BERRY (15)
M. / POL / Wałach / 2008 (11) / 
616006590178508 / gniada / Liwiec / Baszara / Dresk
Nina Bielecka / Adrianna Wieczorek

 
Adrianna WIECZOREK
KJ Grand Cheval Łódź
61,961
(1)
59,459
(2)
121,420  

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Beata Libera
  Gospodarz toru:

 

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł