Akademickie Mistrzostwa Polski  2016

19-22 maja 2016 Gajewniki 

Organizator AZS Łódź 

 

 

OFICJALNA STRONA AMP

 

KOMUNIKAT nr 1 

 

REGULAMIN AMP w jeździectwie 

 

ZGŁOSZENIA 

 

WIĘCEJ : 

http://azs.p.lodz.pl/aktualonosci/jezdziectwo/akademickie-mistrzostwa-polski-w-jezdziectwie-gajewniki-19-22-05-2016-r/

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

 

AMP Podium - kat. PROFI

 

złoto - Rishat Sabitov

/ UŁ / Azzaro / 193,460 %


srebro - Maria Pietrusińska

/ UW / Wezyr / 192,635 %


brąz - Hanna Suchan

/ Politechnika Częstochowa / Sternik / 190,048 &

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AMP Podium - kat. Amatorzy 

 

złoto - Monika Małecka

/ PG Gdansk / Wakantanka 201,900


srebro - Karolina Badowska

/ UW / New Gold 200,600


brąz - Katarzyna Cieślak / PŁ Łódź / 198,267% 

 

 

4m Ewelina Pawelec  

/ San Łódź / Aromez /  197,342% 

 / Ewelina Pawelec znajduje się na zdjęciu na podium na 3 miejscu wskutek pomyłki w końcowym podsumowaniu, po korekcie wyniku finalnie ukończyła AMP na 4 miescu /

fot Paula Bartkowiak 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

STYCZEŃ 2020 

 

▶️11.01 - Technikum Hodowli Koni w Piasecznie seminarium licencyjne dla sędziów - prowadzi Marlena Gruca-Rucińska 


▶️11.01 - KJ Zbrosławice seminarium licencyjne dla sędziów z Wacławem Pruchniewiczem 


▶️18-19.01 Klinika z Dorothee Schneider

 

▶️22-24.01 Hipodrom Sopot CPEDI3* / ZT 

 

▶️25-26.01 ZR Aromer 

 

▶️25-26.01 KJ Facimiech Czworoboki szkoleniowe z Małgorzatą Pawłowską. Seminarium licencyjne dla sędziów - prowadzi Marlena Gruca Rucińska 

 


▶️26.01 ZR Partynice I Eliminacje Pucharu DZJ A 

 

▶️26-28.01 Hipodrom Sopot CPEDI3* / ZT 

 

▶️30.01 CAVALIADA Lublin CDN zamówienia zdjęć Magda Pocztowska Photography

 

 

LUTY 2020 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️22-23.02 ZR Barłomino

 

▶️ 22-23.02 ZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa