Akademickie Mistrzostwa Polski w ujeżdżeniu Radzionków 2019

31.05-02.06.2019   fot. Łukasz Kowalski 

 

WYNIKI 

 

WYNIKI KLASYFIKACJA UCZELNIE  1m. Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

WYNIKI UJEŻDŻENIE PROFI  1m.  Aleksandra Lesner Wyższa Szkoła Zarządzania Gdańsk 

WYNIKI UJEŻDŻENIE AMATOR   1m. Stanisław Stołowski Politechnika Poznańska 

WYNIKI KOMBINACJA  1m. Roksana Fortuniak Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu  

 

 

Podium AMP w Jeździectwie - ujeżdżenie profi:


złoto - Aleksandra Lesner Wyższa Szkoła Zarządzania Gdańsk 
srebro - Zuzanna Haber Uniwersytet Warszawski
brąz - Justyna Wojsz Uniwersytet Łódzki 
 
WYNIKI https://equita.pl/runda/wynik/228

 

 

Podium AMP w Jeździectwie - amator ujeżdżenie:


złoto - Stanisław Stołowski Politechnika Poznańska
srebro - Monika Borzęcka Akademia Leona Koźmińskiego  
brąz - Roksana Fortuniak Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu 

WYNIKI KOŃCOWE https://equita.pl/runda/wynik/229 

 

 

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 odwołane 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Śląska Zbrosławice 16-18.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919 - bez Polski 

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 21-22.09

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł