CDI4 / CDIY / CDIJ / CDIYH Achleiten 7-10 czerwca 2018

fot Łukasz Kowalski 

 

WYNIKI TURNIEJU

 

Reprezentacja Polski : 

CDI4    Mateusz Cichoń   HERZREGENT 2

CDIY    Michał Cichoń  FUERSTENTRAUM 2,   Julia Moczak  RUBINA 395,   Urszula Krzewicka CHERRY COLA,

CDIJ    Małgorzata Kowalska  RAIKANO'S SON,   Alicja Pachulska  BENTAMO 2Julia Rogowska DA CAPO 163,  Maja Jankowska CANDY BOYJulia Szymańska ALLYOUNEEDLZ FIRFOD

CDIYH   Anna Łukasik  DEAN MARTIN,  Aleksandra Szulc BREAKDANCE  

Podczas turnieju w austriackim Achleiten najlepiej spośród reprezentantów Polski spisały się juniorki: Alicja Pachulska oraz Małgorzata Kowalska trenowane przez Tomasza Kowalskiego.  Alicja Pachulska ( na zdjęciu)  na Bentamo 2 uzyskała najlepsze w swojej międzynarodowej karierze wyniki w konkursach obowiązkowych - 69.798%  team test i 68,186% konkurs indywidualny.  Małgorzata Kowalska na Raikano's Son uzyskała dwa wyniki na poziomie 67%. 

 

W konkursach dla Młodych Koni  Anna Łukasik i Aleksandra Szulc z wynikami powyżej 70% zaprezentowały swoje bardzo obiecujące na przyszłość konie. 

 

Anna Łukasik i Dean Martin - Final CDIYH  73.786 %

 

 

 

Galeria Łukasz Kowalski 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

 

 

09.09   ZR KJ Kresy 

 

 

08-09.09  ZR eMPMK Koryta 

propozycje / ranking 

 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

 

08-09.09  ZR Jarużyn

 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

propozycje Jakubowice

 

 

 

15-16.09 MP Lekarzy Wet i Lekarzy Med w Ujeżdżeniu Zakrzów

 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

29.09 ZR Płochocin 

 

 

30.09  ZR Toruń 

 

Październik 2018 

 

 

06-07 10  Seminarium licencyjne Feliksów / Łodzi

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-21.10 HZO Łąck 

 

19-21.10 HZR Łąck 

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice