AROMER Finał Aromeriady  11 marca 2018 

 

Najlepsze niedzielne wyniki :

 

CC5 - Katarzyna Łukasik KJ Pegaz E. SMARAGD  70,184 WYNIK DNIA - video poniżej z sobotniego konkursu CC4 tej pary  

C3 - Teresa Tomaszewska  JKS Equita ANIMA  68,921

N6 kuce  - Oliwia Kubiak  BPK  DRUH HROBY HRON  63,659

N6 - Dominika Jędrzejowska BPK  OSKAR 62,724

P3 - Małgorzata Ostalak Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda DI CAPRIO S 65,667

L3 kuce Julia Vetter KJ Milord BATOR  55,909

L3 T - Julia Fedyna SKJ Bobrowy Staw HERMES  64,773 

L3 R - Joanna Jakubik BPK  AGAT  64,091 

WKKW - Nikolina Czuchaj KJ Aromer BENEFIS  67,159

 

AROMER Finał Aromeriady  10 marca 2018 

 

Najlepsze sobotnie wyniki :

 

CC4 - Katarzyna Łukasik KJ Pegaz E. SMARAGD  69,079

C2  - Katarzyna Łukasik KJ Pegaz FASHION M  69,640 WYNIK DNIA  video poniżej z przejazdu 

 

N2 kuce - Tatiana Bierieżnow KS Centurion GLUCKSPILZ 17 66,752 

N2 - Małgorzata Ostalak DI CAPRIO S Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 58,419

P2 kuce - Klaudia Zajkowska SKJ Hawajka MISTER HANEK 55,959

P2 - Jan Kamiński Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu JARD  66,969

D2 - Dominika Jędrzejowska BPK OSKAR 62,416 

L2 kuce - Julia Vetter KJ Milord BATOR  63,182

L2 R - Anna Szukało BPK  RIWETTO   66,136

L2 T - Julia Fedyna SKJ Bobrowy Staw HERMES (24) 67,273

WKKW - Weronika Rozbiewska SKJ WJ Piaseccy Equestrian  CIALDINI  68,863 

 

 

 

Katarzyna Łukasik i  Fashion M - najlepszy procentowy przejazd dnia

 

 

Debiut pary Tatiana Bierieżnow i Gluckspilz w konkursie N dla kuców

 

 

ARKUSZE OCEN

AROmeriada ujeżdżenie FINAŁ - HZRiT-A
KJ AROMER, 10-11 III 2018

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - WKKW - Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW (2018-03-10)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 CIALDINI Rozbiewska Weronika (JM.2003) SKJ WJ Piaseccy Equestrian 68,409 69,318 68,863  
2 CANTO AMICOR Zawada Marta (J.2002) SKJ WJ Piaseccy Equestrian 66,136 68,181 67,158  
3 CONTINA Krasnodębska Klara (J.2002) SKJ WJ Piaseccy Equestrian 63,863 67,954 65,908  
4 CONTINA Krasnodębska Klara (J.2002) SKJ WJ Piaseccy Equestrian 65,454 65,909 65,681  
5 CANTO AMICOR Zawada Marta (J.2002) SKJ WJ Piaseccy Equestrian 64,782 65,869 65,325  
6 CIALDINI Rozbiewska Weronika (JM.2003) SKJ WJ Piaseccy Equestrian 65,869 64,565 65,217  
7 GÓRALKA Kociankowska Justyna (JM.2003) Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu 63,636 65,681 64,658  
8 PIELGRZYM Jabłońska Karolina (MJ.1998) SKJ WJ Piaseccy Equestrian 64,444 63,888 64,166  
9 PIELGRZYM Jabłońska Karolina (MJ.1998) SKJ WJ Piaseccy Equestrian 64,166 63,055 63,610  
10 DEKO Grądzka Natalia (J.2001) SKJ WJ Piaseccy Equestrian 63,611 63,055 63,333  
11 DANCE BOY Charpin Mikołaj (J.2002) Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian 60,434 64,130 62,282  
12 GRACIA Palczewska Zofia (JM.2003) SKJ WJ Piaseccy Equestrian 63,611 60,833 62,222  
13 DEKO Grądzka Natalia (J.2001) SKJ WJ Piaseccy Equestrian 63,055 60,833 61,944  
14 DANCE BOY Charpin Mikołaj (J.2002) Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian 60,000 61,136 60,568  
15 GRACIA Palczewska Zofia (JM.2003) SKJ WJ Piaseccy Equestrian 61,590 57,954 59,772  
16 TAMBURA Kwiatkowska Emilia (JM.2003) b.p. 60,227 58,636 59,431  
17 SARACEN Gawdzik Klaudia (JM.2006) KJ Aromer 55,833 55,833 55,833  
18 SARACEN Gawdzik Klaudia (JM.2006) KJ Aromer 55,227 53,181 54,204  


 

2 - L2 - L2 ZT (2018-03-10)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 HERMES Fedyna Julia (J.2002) brak 67,273 67,273  
2 DANDYS Chojnowska Julia (J.2001) bpk 58,182 58,182  
3 TAMBURA Kwiatkowska Emilia (JM.2003) b.p. 56,818 56,818  
3 S-ROKSANA Kwiatkowska Natalia (J.2002) nz 56,818 56,818  
5 IRON Mościcka Klaudia (J.2001) KJ Aromer 53,182 53,182  
6 TERRA EUROPA Dzidek Zuzanna (J.2002) KS AZS AWF WARSZAWA 52,727 52,727  
7 SAPHIR Sobala Anna LKJ Ochaby 50,455 50,455  
8 ROSE OF DARK Sobala Anna LKJ Ochaby 50,409 50,409  


 

2 - L2 - L2 ZR (2018-03-10)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 RIWETTO Szukało Anna (J.2001) bpk 66,136 66,136  
2 WELUR Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu 64,773 64,773  
3 NANCY Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu 62,500 62,500  
4 AGAT Jakubik Joanna - 61,773 61,773  


 

2 - L2 - L2 ZR kuce (2018-03-10)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 BATOR Vetter Julia (JM.2006) KJ Milord 63,182 63,182  


 

3 - D2 - D2 ZR (2018-03-10)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 OSKAR Jędrzejowska Dominika (J.2001) BPK 62,000 62,833 62,416  


 

4 - P2 - P2 ZR kuce (2018-03-10)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 MISTER HANEK Zajkowska Klaudia (JM.2005) SKJ Hawajka 55,909 54,545 57,424 55,959  


 

5 - N2 - N2 (2018-03-10)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 DI CAPRIO S Ostalak Małgorzata Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 58,974 59,872 56,410 58,419  
2 ALGO Nowicka Aleksandra (MJ.1999) KS AZS AWF WARSZAWA 59,487 55,897 54,744 56,709  


 

5 - N2 - N2 kuce (2018-03-10)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 GLUCKSPILZ 17 Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion 67,179 67,179 65,897 66,752  
2 DRUH HROBY HRON Kubiak Oliwia (JM.2003) MAZ/bpk 64,872 64,103 64,231 64,402  
  MERCI Walczynska-Graczyk Maria (JM.2006) KS CENTURION       Eliminacja  


 

6 - C2 - C2 (2018-03-10)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 FASHION M Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice 70,811 69,189 68,919 69,640  
2 FRANS N Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA 59,581 61,743 60,122 60,482  
  RARA AVIS FSTF Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA       rezygnacja  


 

7 - CC4 - CC4 (2018-03-10)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 E. SMARAGD Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice 69,737 68,816 68,684 69,079  
2 AURELIA Tomaszewska Teresa JKS Equita 67,895 64,211 66,579 66,228  
3 ANIMA Tomaszewska Teresa JKS Equita 64,737 67,368 65,526 65,877  


 

8 - WKKW - Konkurs otwarty szkolny, programy WKKW (2018-03-11)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 BENEFIS Czuchaj Nikolina (JM.2003) Klub Jeździecki Aromer 67,500 66,818 67,159  
1 ELITA Krzyśpiak Weronika (MJ.1997) KJ DZIECINÓW 65,681 66,818 66,249  
1 ORDA II Tropiło Alicja (J.2001) KJ Dziecinów Sp. z o. o. 65,869 66,304 66,086  
1 HAGIRIA Pacek Aleksandra (J.2002) KJ Dziecinów Sp. z o.o. 66,363 65,681 66,022  
1 CZAMIR ARON Witkowska Halszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 67,222 64,722 65,972  
1 BENEFIS Czuchaj Nikolina (JM.2003) Klub Jeździecki Aromer 65,000 66,666 65,833  
1 ELITA Krzyśpiak Weronika (MJ.1997) KJ DZIECINÓW 63,478 66,086 64,782  
1 ORDA II Tropiło Alicja (J.2001) KJ Dziecinów Sp. z o. o. 63,409 65,000 64,204  
1 HAGIRIA Pacek Aleksandra (J.2002) KJ Dziecinów Sp. z o.o. 63,565 63,695 63,630  
1 LAVER Mirosz Magda Brak 62,391 63,478 62,934  
1 LAVER Mirosz Magda Brak 61,818 61,818 61,818  
1 EX LADY Rapa Oliwia (JM.2003) KJ Aromer Józefin 61,944 61.666 61,805  
1 EX LADY Rapa Oliwia (JM.2003) KJ Aromer Józefin 61,136 59,545 60,340  
1 KASZMIR Falkowska Ewelina (JM.2005) KJ Aromer 61,388 57,500 59,444  
1 KASZMIR Falkowska Ewelina (JM.2005) KJ Aromer 59,090 56,136 57,613  
1 SARACEN Gawdzik Klaudia (JM.2006) KJ Aromer 56,388 53,611 54,999  
1 SARACEN Gawdzik Klaudia (JM.2006) KJ Aromer 57,045 52,727 54,886  
1 LIVELLO Kurzyńska Lena (JM.2005) Aromer 53,055 52,777 52,916  
1 LIVELLO Kurzyńska Lena (JM.2005) Aromer 52,500 52,045 52,272  


 

9 - L3 - L3 ZT (2018-03-11)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 HERMES Fedyna Julia (J.2002) brak 64,773 64,773  
2 BETOVEN Bujalska Natalja (JM.2004) Kj Aldragho 62,500 62,500  
3 ALBY'S MOCCA Dmowska Dominika (MJ.1999) BPK 59,773 59,773  
4 DANDYS Chojnowska Julia (J.2001) bpk 58,636 58,636  
5 TERRA EUROPA Dzidek Zuzanna (J.2002) KS AZS AWF WARSZAWA 58,182 58,182  
6 IRON Mościcka Klaudia (J.2001) KJ Aromer 54,545 54,545  


 

9 - L3 - L3 ZR (2018-03-11)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 AGAT Jakubik Joanna - 64,091 64,091  
2 RIWETTO Szukało Anna (J.2001) bpk 60,909 60,909  
3 CZAMIR ARON Witkowska Halszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 59,545 59,545  


 

9 - L3 - L3 ZR kuce (2018-03-11)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 BATOR Vetter Julia (JM.2006) KJ Milord 55,909 55,909  


 

11 - P3 - P3 ZR (2018-03-11)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 DI CAPRIO S Ostalak Małgorzata Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 64,750 63,750 68,500 65,667  
2 OSKAR Jędrzejowska Dominika (J.2001) BPK 63,750 65,750 63,500 64,333  
3 ALGO Nowicka Aleksandra (MJ.1999) KS AZS AWF WARSZAWA 65,500 62,250 64,750 64,167  
4 AMAR Marx Zofia (J.2001) BPK (MAZ) 59,500 59,000 63,500 60,667  
5 CONVERSANO XII-2 SK Stawiska Katarzyna WKJ Lublin SJ For Pleasure 60,500 58,500 59,500 59,500  
6 BOHUN Tarchalska Dorota Klub Sportowy Pieńki 60,250 56,250 57,000 57,833  
7 NADIA Mazurek Joanna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 55,750 58,000 59,250 57,667  


 

12 - N6 - N6 (2018-03-11)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 OSKAR Jędrzejowska Dominika (J.2001) BPK 62,439 63,659 62,073 62,724  
2 DI CAPRIO S Ostalak Małgorzata Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 60,732 63,902 60,366 61,667  


 

12 - N6 - N6 kuce (2018-03-11)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 DRUH HROBY HRON Kubiak Oliwia (JM.2003) MAZ/bpk 64,268 65,610 61,098 63,659  
  GLUCKSPILZ 17 Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion       Wycofany  


 

13 - C3 - C3 (2018-03-11)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 ANIMA Tomaszewska Teresa JKS Equita 68,605 68,158 70,000 68,921  
2 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 63,684 65,658 65,395 64,912  
  FRANS N Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA       Wycofany  
  FASHION M Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice       Wycofany  
  RARA AVIS FSTF Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA       Wycofany  


 

14 - CC5 - CC5 (2018-03-11)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 E. SMARAGD Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice 69,868 68,947 71,737 70,184  
2 AURELIA Tomaszewska Teresa JKS Equita 66,316 66,711 66,974 66,667  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Klub Jeździecki Aromer, R2-032017-2)

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Czerwiec  2018 

 

01-03.06 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT  KSJ 

 

02-03.06  ZRiT Ostoja Pustków

 

08-10.06 KJ Facimiech eOOM

 

08-10.06 CDN Drzonków 

 

09-10.06 ZRiT Koryta 

 

16-17.06  Mistrzostwa Polski Amatorów LKJ Lewada Zakrzów 

 

16-17.06 Aromeriada Jozefin 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

23-24.06 eOOM Poczernin

 

23-24.06 ZR Janów Podlaski

 

24.06. ZR Aleksandrów Kujawski

 

30.06 ZR STajnia Las Pegaz Łó∂ź 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki

link 

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

14-15.07  ZR KJ Ostoja 

 

14.07 ZR Stajnia Las Pegaz 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
27-28.07 MR Barłomino Mistrzostwa Pomorza 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
29.07 ZR Baborówko link
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice