Aromer 19-20 stycznia 2019

 

Katarzyna Łukasik i Natalia Wojtaszek - autorki najlepszych wyników dnia HZR i T w Aromerze fot Magda Pocztowska 

   

Katarzyna Łukasik - 73,925% ESTELLE                       Natalia Wojtaszek - 68,026% GOLDEN TOUCH

AROmeriada winter (ujeżdzenie) III eliminacja 2018/2019
KJ Aromer, 19-20.XII.2018

WYNIKI KOŃCOWE

 

WYNIKI /ARKUSZE / https://zawodykonne.com/zawody/52/56


 

1 - L1 - L1 ZT (19.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 MILORD Gawlikowska Julia (Mł.4222) bez przynależności 66,579 63,421 65,000  
2 HEROS Dorota Waraksa Klub Jeździecki Stado Kętrzyn 62,895 64,474 63,684  
3 PANDEMIA Chojecka Oliwia (J.2003) Brak 61,316 63,421 62,368  
4 GWIAZDKA Kwiatkowska Emilia (J.2003) KS Equiright 63,421 60,789 62,105  


 

1 - L1 - L1 ZR (19.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 CHANTAL M Madej Weronika bpk maz 68,421 68,158 68,289  
2 DJANGO AA Przybylska Agnieszka niezrzeszony 65,263 64,737 65,000  
3 DIAMOND DREAM Madej Weronika bpk maz 68,158 61,316 64,737  
4 FIRE GIRL M Dębowski Daniel (MJ.1999) SSKJ Bobrowy Staw 64,211 60,263 62,237  


 

1 - L1 - L1 ZR kuce (19.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Aldragho Piaseczno 66,842 66,316 66,579  
2 MACBETH Ufnal Martyna (JM.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 63,684 63,684 63,684  
3 BOND Matwijów Marta (Mł.2008) KJ Aldragho Piaseczno 61,579 63,421 62,500  
4 TANGENS Buriak Julia (JM.2004) KJ Aldragho Piaseczno 58,947 58,684 58,816  


 

2 - L3 - L3 ZT (19.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 ESTELLE Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice 73,864 72,727 73,295  
2 JACKPOT Kosecka-Andziak Paulina ks chojnów 65,227 66,591 65,909  
3 MILORD Gawlikowska Julia (Mł.4222) bez przynależności 64,545 64,318 64,432  
4 LAS PALMAS Milczarek Amelia (J.2003) Stajnia Sawanka 62,500 63,636 63,068  
5 PANDEMIA Chojecka Oliwia (J.2003) Brak 60,682 64,091 62,386  
6 HEROS Dorota Waraksa Klub Jeździecki Stado Kętrzyn 61,136 62,955 62,045  
7 KOLT Stelmach Dorota (Mł.2018) bez przynależności 57,045 59,318 58,182  


 

2 - L3 - L3 ZR (19.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 FRIZZEL B Mikołajczyk Agata KS EQUIRIGHT 67,045 66,818 66,932  
2 DI CAPRIO S Górecka Kamila JKS Karolina 65,000 65,682 65,341  
3 DJANGO AA Przybylska Agnieszka niezrzeszony 65,227 65,227 65,227  
4 NTENDER Górecka Kamila JKS Karolina 64,773 62,955 63,864  
5 TINKA Greniewska Paulina KJ Corleando-Land 62,955 63,636 63,295  
6 HERMES Fedyna Julia (J.2002) SSKJ Bobrowy Staw 62,045 64,091 63,068  
7 DRAGO DE QUEEN Kloze Inga KJ Aromer Józefin 61,136 61,364 61,250  


 

2 - L3 - L3 ZR kuce (19.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Aldragho Piaseczno 65,909 65,682 65,795  
2 BOND Matwijów Marta (Mł.2008) KJ Aldragho Piaseczno 66,818 62,955 64,886  
3 GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE Kunkel Zuzanna (JM.2007) KJ AS Dream 64,091 62,273 63,182  
3 WICEK Kunkel Zuzanna (JM.2007) KJ AS Dream 65,455 60,909 63,182  
5 TOUAREG Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Dworek Okuniew 60,909 59,773 60,341  
6 RED SUNSET SUNSATION Górzyńska Sonia (JM.2005) BPK 60,909 58,636 59,773  
7 TANGENS Buriak Julia (JM.2004) KJ Aldragho Piaseczno 59,636 58,955 59,295  
8 MACBETH Ufnal Martyna (JM.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 57,727 58,409 58,068  


 

3 - P1 - P1 ZR (19.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 DESPERADO Łyżwiński Paweł KJ Sawanka 68,800 63,600 66,200  
2 WINTERKONING Paszylk Nadia (MJ.2000) KJ AS Dream 62,600 65,000 63,800  
3 FIRE GIRL M Dębowski Daniel (MJ.1999) SSKJ Bobrowy Staw 63,700 63,700 63,700  
4 DI CAPRIO S Górecka Kamila JKS Karolina 63,600 63,000 63,300  
5 CALIFORNIA Meder Hanna (J.2002) BPK 59,400 65,000 62,200  
5 HERMES Fedyna Julia (J.2002) SSKJ Bobrowy Staw 62,400 62,000 62,200  
7 NTENDER Górecka Kamila JKS Karolina 61,100 61,500 61,300  
8 DEMIR Buczek Wioletta brak 56,600 60,400 58,500  


 

3 - P1 - P1 ZR kuce (19.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 KELPIE Baściuk Martyna KJ Chojnów 66,200 65,400 65,800  
2 TOUAREG Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Dworek Okuniew 63,400 59,400 61,400  
3 CANDY Zajkowska Klaudia (JM.2005) SKJ Hawajka Majdan 57,400 57,400 57,400  


 

4 - N5 - N5 ZR (19.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 CARTE BLANCHE Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 62,143 66,286 62,000 63,476  
2 DRAWELTINO Drozd Adrianna (J.2001) SS Golden Horse 61,857 63,143 65,286 63,429  
3 HAPPY FEET Walter Łukasz KJ AS Dream 61,571 64,857 63,143 63,190  
4 HAPPY WELTA Milczarek Wioletta KJ Sawanka 58,857 62,286 60,571 60,571  
5 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 55,143 56,286 54,857 55,429  


 

5 - C1 - C1 ZR (19.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 WINTERKONING Walter Łukasz KJ AS Dream 63,382 63,088 63,529 63,333  
2 DONNA AGATHA Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 60,882 63,382 62,500 62,255  
3 AMAR Marx Zofia (J.2001) KJ AROMER 60,000 61,912 60,882 60,931  
4 DON SANDRIO Walter Łukasz KJ AS Dream 58,824 58,971 58,824 58,873  
5 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 57,794 60,882 57,206 58,627  


 

6 - CC1 - CC1 ZR (19.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 64,306 64,167 64,722 64,398  
2 SAURON Kanarek Aleksandra KJ Sawanka 62,778 61,389 62,500 62,222  


 

7 - L2 - L2 ZT (20.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 KOLT Stelmach Dorota (Mł.2018) bez przynależności 65,682 63,182 64,432  
2 MILORD Gawlikowska Julia (Mł.4222) bez przynależności 63,409 60,682 62,045  
3 PANDEMIA Chojecka Oliwia (J.2003) Brak 59,773 64,091 61,932  
4 LATURNUS - STAR Stępniewicz Nina (J.2003) niezrzeszony 58,182 61,364 59,773  
5 HEROS Dorota Waraksa Klub Jeździecki Stado Kętrzyn 60,682 58,182 59,432  
6 OKRA Iwaszko Aleksandra (J.2002) Nanfan 60,455 57,273 58,864  
7 GWIAZDKA Kwiatkowska Emilia (J.2003) KS Equiright 57,273 58,864 58,068  
8 LABRADOR Tobiasz Izabela (J.2002) - 55,000 51,136 53,068  


 

7 - L2 - L2 ZR (20.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 DIAMOND DREAM Madej Weronika bpk maz 65,455 69,773 67,614  
2 FIRE GIRL M Dębowski Daniel (MJ.1999) SSKJ Bobrowy Staw 65,455 66,591 66,023  
3 FRIZZEL B Mikołajczyk Agata KS EQUIRIGHT 66,364 65,682 66,023  
4 HERMES Fedyna Julia (J.2002) SSKJ Bobrowy Staw 64,318 64,773 64,545  
5 CHANTAL M Madej Weronika bpk maz 62,455 65,864 64,159  


 

7 - L2 - L2 ZR (kopia) (20.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Aldragho Piaseczno 64,500 64,727 64,614  
2 BOND Matwijów Marta (Mł.2008) KJ Aldragho Piaseczno 64,318 61,818 63,068  
3 TANGENS Buriak Julia (JM.2004) KJ Aldragho Piaseczno 58,864 60,227 59,545  


 

8 - L4 - L4 ZT (20.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 JACKPOT Kosecka-Andziak Paulina ks chojnów 68,158 67,105 67,632  
2 LAS PALMAS Milczarek Amelia (J.2003) Stajnia Sawanka 65,000 63,684 64,342  
3 MILORD Gawlikowska Julia (Mł.4222) bez przynależności 65,263 61,316 63,289  
4 OKRA Iwaszko Aleksandra (J.2002) Nanfan 59,737 57,368 58,553  
5 HEROS Dorota Waraksa Klub Jeździecki Stado Kętrzyn 57,632 57,105 57,368  
6 LABRADOR Tobiasz Izabela (J.2002) - 57,105 55,526 56,316  
7 KOLT Stelmach Dorota (Mł.2018) bez przynależności 56,316 55,789 56,053  
8 LATURNUS - STAR Stępniewicz Nina (J.2003) niezrzeszony 50,526 52,368 51,447  


 

8 - L4 - L4 ZR (20.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 GOLDEN TOUCH Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 68,421 67,632 68,026  
2 SAYARA Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 63,684 64,737 64,211  
3 DJANGO AA Przybylska Agnieszka niezrzeszony 64,474 62,368 63,421  
4 TINKA Greniewska Paulina KJ Corleando-Land 63,421 62,368 62,895  


 

8 - L4 - L4 ZR kuce (20.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE Kunkel Zuzanna (JM.2007) KJ AS Dream 61,579 62,105 61,842  
2 WICEK Kunkel Zuzanna (JM.2007) KJ AS Dream 62,105 59,474 60,789  
3 RED SUNSET SUNSATION Górzyńska Sonia (JM.2005) BPK 59,211 60,526 59,868  


 

9 - P2 - P2 ZR (20.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 DESPERADO Łyżwiński Paweł KJ Sawanka 67,879 67,879 67,879  
2 CALIFORNIA Meder Hanna (J.2002) BPK 64,091 63,636 63,864  
3 WINTERKONING Paszylk Nadia (MJ.2000) KJ AS Dream 63,636 63,485 63,561  
4 GOLDEN TOUCH Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 63,636 62,273 62,955  
5 FIRE GIRL M Dębowski Daniel (MJ.1999) SSKJ Bobrowy Staw 63,939 61,515 62,727  
6 HERMES Fedyna Julia (J.2002) SSKJ Bobrowy Staw 62,424 61,061 61,742  
7 SAYARA Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 60,303 60,303 60,303  


 

9 - P2 - P2 ZR kuce (20.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 KELPIE Baściuk Martyna KJ Chojnów 63,182 65,455 64,318  


 

10 - N6 - N6 ZR (20.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 HAPPY WELTA Milczarek Wioletta KJ Sawanka 64,024 63,293 62,073 63,130  
2 DRAWELTINO Drozd Adrianna (J.2001) SS Golden Horse 62,195 61,829 64,634 62,886  
3 HAPPY FEET Walter Łukasz KJ AS Dream 62,683 63,780 61,463 62,642  
4 CARTE BLANCHE Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 62,439 63,171 60,610 62,073  
5 AMAR Marx Zofia (J.2001) KJ AROMER 60,244 60,976 62,561 61,260  


 

11 - C3 - C3 ZR (20.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 DONNA AGATHA Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 65,921 63,158 65,921 65,000  
  DON SANDRIO Walter Łukasz KJ AS Dream       reygnacja  
  FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream       rezygnacja  
  WINTERKONING Walter Łukasz KJ AS Dream       rezygnacja  


 

12 - CC3 - CC3 ZR (20.01.2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 64,605 66,842 66,842 66,096  
2 PASCAL Wojtkowska Anna-Maria (MJ.2000) KS Centurion 62,763 63,421 65,132 63,772  
3 SAURON Kanarek Aleksandra KJ Sawanka 60,526 62,105 61,974 61,535  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Klub JeĹşdziecki Aromer, R2-032017-2)

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HMR Barłowino  05-07.04.

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201