Elżbieta Liberda z Equi Club Zamłyniec wygrała 5 konkursów podczas II etapu Aromeriady w Józefinie w dn 29-30 czerwca 2019 w tym jeden z wynikiem turnieju 66,439% w konkursie P2 na wałachu rasy lusitano FARUK . 

 

WYNKI / ARKUSZE 

 

Aromer 29-30 czerwca 2019

AROmeriada summer (ujeżdżenie) II eliminacja 2019
KJ Aromer, 29-30.VI.2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - L1 - L1 ZT (29-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 HAJDUK Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec 65,526 61,316 63,421  
2 WINDSOR Doroz Wiktoria (J.2001) bpk 61,053 60,000 60,526  
T HAJDUK Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec 59,500 60,289 59,895  


 

1 - L1 - L1 ZR (29-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 KOLT Stelmach Dorota Stowarzyszenie KS Chojnów 64,211 61,053 62,632  
2 MAFIA Solarz Weronika (J.2003) Klub Jeździecki Plejada 59,211 60,526 59,868  


 

1 - L1 - L1 ZR kuce (29-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 DRUH HROBY HRON K020960 Guerquin-Koryzma Pola (Mł.2008) BPK 63,947 66,053 65,000  
2 STORMING AHEAD Pawłowska Kornelia (Mł.2007) BPK - MAZ 63,158 64,474 63,816  
T STORMING AHEAD Pawłowska Kornelia (Mł.2007) BPK - MAZ 64,474 62,895 63,684  
T DRUH HROBY HRON K020960 Guerquin-Koryzma Pola (Mł.2008) BPK 60,000 63,421 61,711  


 

2 - P1 - P1 ZR (29-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 SAYARA Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 62,400 66,400 64,400  
2 ALEGOR Darska Łucja (JM.2004) Klub Jeździecki Sielanka 64,800 63,600 64,200  
3 MAFIA Solarz Weronika (J.2003) Klub Jeździecki Plejada 61,000 63,800 62,400  
4 DAVANTI Kuchta Monika BPK 61,600 62,000 61,800  
5 AMBROZJA "M" Bielska Aleksandra - 58,300 59,700 59,000  
6 KOLT Stelmach Dorota Stowarzyszenie KS Chojnów 57,300 59,300 58,300  


 

2 - P1 - P1 ZT (29-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 TERMAR Świerczewska Wiktoria (Mł.2007) Stowarzyszenie KS Chojnów 62,300 63,300 62,800  


 

3 - N4 - N4 ZR (29-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 FARUK Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec 65,278 65,833 65,556  
2 CALMARO Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA 63,333 63,611 63,472  


 

3 - N4 - N4 ZR kuce (29-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 KELPIE Baściuk Martyna (JM.2005) Stowarzyszenie KS Chojnów 63,889 63,333 63,611  


 

4 - C1 - C1 ZR (29-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 DAYLIGHT WHITNEY V Bukowska Zofia Brak 60,294 64,265 62,059 62,206  
2 ALL YOU NEED Kowaluk Magda KJ Garo 58,971 61,765 65,000 61,912  
3 AMAR Marx Zofia (J.2001) KJ AROMER 57,941 59,412 58,971 58,775  
  FRANS N Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA       Rezygnacja  
T ALL YOU NEED Kowaluk Magda KJ Garo 59,853 63,971 66,324 63,382  
T FRANS N Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA 59,706 64,412 65,147 63,088  


 

5 - CC1 - CC1 ZR (29-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 GAWJAN Nidecki Przemysław SKM Reszkowce -bez przynależności klubowej 58,056 60,139 56,111 58,102  


 

5 - CC4 - CC4 ZR (29-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 ATYLLA L Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec 64,868 63,553 65,658 64,693  


 

6 - LL - Próba Caprilliego LL (29-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 SATINE Grudzinska Julia (J.2003)   60,000 60,000  
2 SATINE Grudzinska Julia (J.2003)   59,107 59,107  
3 JANTAR Kolińska Maja (Mł.2009) Klub Jeździecki Aromer 54,107 54,107  
4 JANTAR Kolińska Maja (Mł.2009) Klub Jeździecki Aromer 47,679 47,679  


 

7 - L3 - L3 ZT (30-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 WINDSOR Doroz Wiktoria (J.2001) bpk 63,136 59,955 61,545  


 

7 - L3 - L3 ZR (30-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 KOLT Stelmach Dorota Stowarzyszenie KS Chojnów 66,136 64,773 65,455  
2 HADA Cieciera Marzena SKJ HAWAJKA 62,045 61,136 61,591  


 

7 - L3 - L3 ZR kuce (30-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 STORMING AHEAD Pawłowska Kornelia (Mł.2007) BPK - MAZ 67,500 64,091 65,795  
2 DRUH HROBY HRON K020960 Guerquin-Koryzma Pola (Mł.2008) BPK 66,591 62,500 64,545  
3 CANDY Zajkowska Klaudia (JM.2005) SKJ Hawajka Majdan 64,773 61,364 63,068  
4 TESSA Mielcarz Łucja (Mł.2010) SKJ Hawajka Majdan 59,773 57,273 58,523  
T STORMING AHEAD Pawłowska Kornelia (Mł.2007) BPK - MAZ 66,136 62,500 64,318  
T TESSA Mielcarz Łucja (Mł.2010) SKJ Hawajka Majdan 58,182 54,545 56,364  


 

8 - P2 - P2 ZR (30-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 FARUK Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec 67,727 65,152 66,439  
2 SAYARA Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 63,788 68,030 65,909  
3 ALEGOR Darska Łucja (JM.2004) Klub Jeździecki Sielanka 63,030 63,333 63,182  
4 KOLT Stelmach Dorota Stowarzyszenie KS Chojnów 60,455 63,939 62,197  
5 AMBROZJA "M" Bielska Aleksandra - 60,000 61,667 60,833  
6 DAVANTI Kuchta Monika BPK 60,606 60,455 60,530  
7 MAFIA Solarz Weronika (J.2003) Klub Jeździecki Plejada 58,439 61,318 59,879  
8 HADA Cieciera Marzena SKJ HAWAJKA 55,455 58,182 56,818  
  MAFIA Solarz Weronika (J.2003) Klub Jeździecki Plejada 60,152 61,818 60,985  


 

8 - P2 - P2 ZR kuce (30-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 CANDY Zajkowska Klaudia (JM.2005) SKJ Hawajka Majdan 64,848 64,697 64,773  


 

8 - P2 - P2 ZT (30-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 TERMAR Świerczewska Wiktoria (Mł.2007) Stowarzyszenie KS Chojnów 61,970 64,545 63,258  


 

8 - N4 - N4 ZR (30-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 CALMARO Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA 61,667 61,389 61,528  


 

9 - N5 - N5 ZR (30-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 BRAWURA Szymczak Joanna Klub Jeździecki Szwadron Jazdy Rzeczpospolitej Polskiej 56,571 57,714 57,143  
T BRAWURA Szymczak Joanna Klub Jeździecki Szwadron Jazdy Rzeczpospolitej Polskiej 59,286 59,286 59,286  


 

9 - N5 - N5 ZR kuce (30-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 KELPIE Baściuk Martyna (JM.2005) Stowarzyszenie KS Chojnów 60,857 61,714 61,286  


 

10 - C3 - C3 ZR (30-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 FRANS N Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA 63,553 60,132 63,947 62,544  
2 BLACK-BOY Zarecka-Kondratiuk Aleksandra CSJ Chraboły 63,421 59,474 60,658 61,184  
3 AMAR Marx Zofia (J.2001) KJ AROMER 56,579 58,684 56,842 57,368  


 

11 - CC3 - CC3 ZR (30-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 GAWJAN Nidecki Przemysław SKM Reszkowce -bez przynależności klubowej 60,526 59,737 58,026 59,430  


 

11 - CC4 - CC4 ZR (30-06-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 ATYLLA L Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec 65,000 63,289 64,737 64,342  


 

12 - MPMK - Eliminacja do MPMK - Konie 4 letnie (30-06-2019)
                  Pomyłki Pomyłki      
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Podp. woli Jeźdźca Potencjał do Uj. przeb.(liczba) niekumul.(liczba) Wynik końcowy Wynik procentowy Nagroda
1 HAJDUK Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec 6,8 7,2 7,5 7,5 7,3 0   7,26 72,60  
2 WEREDUS Badora Karolina WKJ Lublin 7,5 6,5 7,2 7,0 7,0 0   7,04 70,40  


 

13 - MPMK - Eliminacja do MPMK - Konie 5 letnie (30-06-2019)
                  Pomyłki Pomyłki      
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Stęp Kłus Galop Podp. woli Jeźdźca Potencjał uj. przeb.(liczba) niekumul.(liczba) Wynik końcowy Wynik procentowy Nagroda
1 TEUNIS VAN DE OUDE PLAET Zarecka-Kondratiuk Aleksandra CSJ Chraboły 6,2 7,4 7,6 7,2 7,2 0   7,12 71,20  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Klub JeĹşdziecki Aromer, R2-032017-2)

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

 

ZR Poczernin 26-28.07

propozycje

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł