Danuta Kosecka i Des Demon - wynik turnieju 67,222 

fot Magda Pocztowska 

Aromeriada - II kwalifikacja 8-9 XII 2018

AROmeriada winter (ujeżdzenie) II eliminacja 2018/2019
KJ Aromer, 8-9.XII.2018

WYNIKI KOŃCOWE  https://zawodykonne.com/zawody/52/54

 

RANKING AROMERIADY PO II ETAPACH 

 

1 - L1 - L1 ZT (08-12-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 ARETINO Kunert Ida (J.2002) BPK 65,000 65,000 65,000  
2 BARCELONA Tracz Ewelina WKJ Lublin 65,263 64,211 64,737  
3 VIGO JURRE FAN DE KOAIPLEATS Tarka Natalia (J.2001) brak 62,921 65,026 63,974  
4 KANTAT Kozłowska Natalia JKS Jagodne 60,000 64,211 62,105  
5 EMMA Sochacka Martyna (J.2001) bez przenależności klubowej 60,789 60,263 60,526  
5 GWIAZDKA Kwiatkowska Emilia (JM.2003) KS Equiright 60,526 60,526 60,526  
7 ISTER - GR Gumowska Anna KS Equiright 60,526 60,263 60,395  
8 FAKIR Sadoch Izabela (J.2002) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 58,158 58,421 58,289  
9 CINDY GIRL Sobiepańska Julia (J.2000) JKS Salio Besiekierz Rudny 54,211 57,895 56,053  


 

1 - L1 - L1 ZR (08-12-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 ABU DHABI Bretes Inga Aromer 66,079 66,079 66,079  
2 NIKE Gawdzik Klaudia (JM.2006) KJ Aromer Józefin 66,579 62,368 64,474  
3 FIRE GIRL M Dębowski Daniel (MJ.1999) SSKJ Bobrowy Staw 63,421 63,684 63,553  
3 DJANGO AA Przybylska Agnieszka niezrzeszony 63,421 63,684 63,553  
5 CZARDASZ Kuzawiński Łukasz (MJ.1999) WKJ Lublin SJ For Plesaure 62,632 61,053 61,842  
6 DO-RE-MI Falkowska Ewelina (JM.2005) KJ Aromer Józefin 62,632 60,526 61,579  
7 DES WAION Górna Marta Nadwiślanin Kwidzyn 58,684 58,947 58,816  


 

2 - L3 - L3 ZT (08-12-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 LAS PALMAS Milczarek Amelia (JM.2003) Stajnia Sawanka 66,136 66,591 66,364  
2 VIGO JURRE FAN DE KOAIPLEATS Tarka Natalia (J.2001) brak 65,227 66,818 66,023  
3 ARETINO Kunert Ida (J.2002) BPK 64,773 59,091 61,932  
4 EMMA Sochacka Martyna (J.2001) bez przenależności klubowej 61,818 59,545 60,682  
5 GWIAZDKA Kwiatkowska Emilia (JM.2003) KS Equiright 63,182 57,727 60,455  
6 DESPERADO Wacławik Marta KJ Sawanka 62,500 55,909 59,205  
7 CINDY GIRL Sobiepańska Julia (J.2000) JKS Salio Besiekierz Rudny 60,227 57,500 58,864  


 

2 - L3 - L3 ZR (08-12-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 NIKE Gawdzik Klaudia (JM.2006) KJ Aromer Józefin 64,545 62,500 63,523  
2 DI CAPRIO S Górecka Kamila JKS Karolina 64,318 61,591 62,955  
3 NTENDER Górecka Kamila JKS Karolina 64,091 60,909 62,500  
4 DRAGO DE QUEEN Kloze Inga KJ Aromer Józefin 61,591 61,818 61,705  
5 DJANGO AA Przybylska Agnieszka niezrzeszony 63,182 58,636 60,909  
6 DO-RE-MI Falkowska Ewelina (JM.2005) KJ Aromer Józefin 61,318 59,500 60,409  
7 STROK Szwast Joanna bpk 60,227 57,955 59,091  


 

3 - P1 - P1 ZR (08-12-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 DESPERADO Łyżwiński Paweł KJ Sawanka 67,200 66,600 67,200 67,000  
2 DES DEMON Kosecka Danuta LKS Nadwislanin Kwidzyn 65,200 64,800 63,800 64,600  
3 CONVERSANO XII-SK2 Stawiska Katarzyna WKJ Lublin SJ For Plesaure 65,000 66,000 61,400 64,133  
4 EFENDI Dębowski Daniel (MJ.1999) SSKJ Bobrowy Staw 63,800 65,400 63,000 64,067  
5 BUENOS AIRES Bretes Inga Aromer 62,800 65,000 63,000 63,600  
6 INNER Matysik Marta (MJ.1997) brak 61,600 61,600 62,600 61,933  
7 DI CAPRIO S Górecka Kamila JKS Karolina 61,600 59,800 63,200 61,533  
8 CZARDASZ Kuzawiński Łukasz (MJ.1999) WKJ Lublin SJ For Plesaure 62,200 59,600 59,800 60,533  
9 HAWANA Wyrzykowska Wiktoria (J.2002) Stajnia Sawanka 62,300 59,700 59,300 60,433  
10 FARUK Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec 58,600 58,600 60,800 59,333  
11 STROK Szwast Joanna bpk 58,800 58,000 61,000 59,267  
12 NTENDER Górecka Kamila JKS Karolina 58,000 58,000 60,600 58,867  


 

4 - N5 - N5 ZR (08-12-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 LAS PALMAS Milczarek Wioletta KJ Sawanka 62,571 62,429 62,857 62,619  
2 CONVERSANO XII-SK2 Stawiska Katarzyna WKJ Lublin SJ For Plesaure 57,429 58,429 58,286 58,048  


 

5 - C1 - C1 ZR (08-12-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 FURST VERONA Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 61,324 66,765 65,000 64,363  
2 DONNA AGATHA Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 59,265 63,529 62,941 61,912  
3 AMAR Marx Zofia (J.2001) KJ AROMER 60,147 62,206 61,471 61,275  
4 SARASATI Kacprzak Zofia KJ Aromer Józefin 58,529 61,324 61,176 60,343  
5 INNER Matysik Marta (MJ.1997) brak 57,176 58,500 55,706 57,127  


 

6 - CC1 - CC1 ZR (08-12-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 ATYLLA L Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec 65,278 63,056 62,083 63,472  
2 SAURON Kanarek Aleksandra KJ Sawanka 59,861 63,333 64,583 62,593  


 

7 - L2 - L2 ZT (09-12-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 VIGO JURRE FAN DE KOAIPLEATS Tarka Natalia (J.2001) brak 64,091 63,409 63,750  
2 LAS PALMAS Milczarek Amelia (JM.2003) Stajnia Sawanka 65,636 61,091 63,364  
3 GOLDEN TOUCH Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 63,864 62,273 63,068  
4 DIRE STRAITS Kehiaian Vartui (JM.2004) bpk 64,091 61,591 62,841  
4 BARCELONA Tracz Ewelina WKJ Lublin 63,182 62,500 62,841  
6 GWIAZDKA Kwiatkowska Emilia (JM.2003) KS Equiright 63,864 61,136 62,500  
7 KANTAT Kozłowska Natalia JKS Jagodne 63,591 61,091 62,341  
8 ISTER - GR Gumowska Anna KS Equiright 60,864 58,591 59,727  
9 DESPERADO Wacławik Marta KJ Sawanka 60,636 54,727 57,682  
10 CINDY GIRL Sobiepańska Julia (J.2000) JKS Salio Besiekierz Rudny 58,864 54,773 56,818  
11 FAKIR Sadoch Izabela (J.2002) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 54,545 54,091 54,318  


 

7 - L2 - L2 ZR (09-12-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 ABU DHABI Bretes Inga Aromer 65,682 68,409 67,045  
2 DJANGO AA Przybylska Agnieszka niezrzeszony 63,182 64,545 63,864  
3 NIKE Gawdzik Klaudia (JM.2006) KJ Aromer Józefin 62,045 63,864 62,955  
4 DO-RE-MI Falkowska Ewelina (JM.2005) KJ Aromer Józefin 62,273 62,500 62,386  
5 FIRE GIRL M Dębowski Daniel (MJ.1999) SSKJ Bobrowy Staw 62,500 62,045 62,273  
6 DES WAION Górna Marta Nadwiślanin Kwidzyn 61,318 60,636 60,977  
7 CZARDASZ Kuzawiński Łukasz (MJ.1999) WKJ Lublin SJ For Plesaure 59,318 60,227 59,773  


 

8 - L4 - L4 ZT (09-12-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
2 DIRE STRAITS Kehiaian Vartui (JM.2004) bpk 63,947 63,684 63,816  
1 GOLDEN TOUCH Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 63,947 63,684 63,816  
3 VIGO JURRE FAN DE KOAIPLEATS Tarka Natalia (J.2001) brak 61,842 62,632 62,237  
4 CINDY GIRL Sobiepańska Julia (J.2000) JKS Salio Besiekierz Rudny 56,053 56,579 56,316  


 

8 - L4 - L4 ZR (09-12-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 NIKE Gawdzik Klaudia (JM.2006) KJ Aromer Józefin 63,421 61,842 62,632  
2 DO-RE-MI Falkowska Ewelina (JM.2005) KJ Aromer Józefin 59,474 58,421 58,947  


 

9 - P2 - P2 ZR (09-12-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 DES DEMON Kosecka Danuta LKS Nadwislanin Kwidzyn 66,212 69,091 66,364 67,222  
2 DESPERADO Łyżwiński Paweł KJ Sawanka 66,212 66,061 65,758 66,010  
3 BUENOS AIRES Bretes Inga Aromer 64,394 68,333 64,091 65,606  
4 HAWANA Wyrzykowska Wiktoria (J.2002) Stajnia Sawanka 62,424 65,152 62,121 63,232  
5 EFENDI Dębowski Daniel (MJ.1999) SSKJ Bobrowy Staw 61,212 63,939 63,485 62,879  
6 FARUK Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec 61,470 61,470 61,773 61,571  
7 CONVERSANO XII-SK2 Stawiska Katarzyna WKJ Lublin SJ For Plesaure 60,455 61,364 61,970 61,263  
8 STROK Szwast Joanna bpk 59,394 58,788 60,000 59,394  
9 CZARDASZ Kuzawiński Łukasz (MJ.1999) WKJ Lublin SJ For Plesaure 58,788 59,848 59,242 59,293  


 

10 - N6 - N6 ZR (09-12-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 AMAR Marx Zofia (J.2001) KJ AROMER 57,793 59,866 58,159 58,606  
2 CONVERSANO XII-SK2 Stawiska Katarzyna WKJ Lublin SJ For Plesaure 50,854 55,122 51,341 52,439  


 

11 - C3 - C3 ZR (09-12-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 FURST VERONA Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 67,237 65,132 64,342 65,570  
2 DONNA AGATHA Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 60,921 62,632 60,132 61,228  
3 SARASATI Kacprzak Zofia KJ Aromer Józefin 60,921 61,711 59,474 60,702  


 

12 - CC3 - CC3 ZR (09-12-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 SAURON Kanarek Aleksandra KJ Sawanka 62,895 63,816 60,263 62,325  
2 ATYLLA L Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec 61,842 58,947 62,632 61,140  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Klub JeĹşdziecki Aromer, R2-032017-2)

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

MARZEC 

 

CAVALIADA Kraków 01-03.03 

 

 

 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

 

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

 

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.

 

 

HZR Płochocin 09.03.

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

HZO  HZR Łąck 29-31.03

 

 

HZR Opole 31.03 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201