Baborówko 29 lipiec 2018

Pałac Baborówko ZR 29.07.18 - najlepsze wyniki: 
L3 - Aleksandra Nawrocka PILOT 69,318 - wynik zawodów ( na zdjęciu ) 
P3 - Dominika Siudzińska CINAMON 65,125
P2 - Monika Majchrzak DANTE 64,242
D2 - Maya Paszkiewicz ODYSEUSZ 66,917 
N4 - Katarzyna Woźniak CZEKOLADA 66,667
C2 - Agata Kaczmarek KRAFTER 62,162
L6 - Jolanta Kóska ROYAL - 7,5
fot. M&R PHOTO dla  Pro-Linen
 



 

WYNIKI / ARKUSZE 

Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu
Baborówko, 29.07.2018

WYNIKI KOŃCOWE
 

T-1 - L3 - L3 (29-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 PILOT Nawrocka Aleksandra (MJ.1998) Kicinland 69,318 69,318  
2 MEFISTO Kosakowska Halina Klub Jeździecki Raduszyn 68,409 68,409  
3 CONCERTO R.Z. Tauchert Oliwia (JM.2003) Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 68,182 68,182  
4 REQUIEM Jęziołowska Natalia (J.2002) KJ Michałówka 67,955 67,955  
5 GOLDIKA Janecka Olga (J.2001) bpk 67,045 67,045  
6 FERIANA Łabęcka Marta (J.2000) SJ Baborówko 66,364 66,364  
6 MERIDA P Garstka Karolina SJ Baborówko 66,364 66,364  
8 APOLLO Dubiał Aleksandra (JM.2004) niezrzeszona 65,455 65,455  
8 FILOZOFIA Przewoźna Inga (J.2000) SJ Baborówko 65,455 65,455  
10 MIRADO Och-Oleksy Hania (JM.2003) KJ Raduszyn 65,227 65,227  
11 BETI Stachowiak Marta (J.2000) Kicinland 64,545 64,545  
11 APOLLO Janecka Olga (J.2001) bpk 64,545 64,545  
11 PASJONATA ARNI Jaśkiewicz Magdalena Niezrzeszony 64,545 64,545  
14 PEARL Gibała Magdalena (MJ.1999) KJ Michałówka 63,864 63,864  
15 JASNA Zydorczak Magdalena (JM.2003) Sekcja Jeździecka Baborówko 63,636 63,636  
16 GOLDIKA Dubiał Aleksandra (JM.2004) niezrzeszona 63,409 63,409  
17 CONTE MAGO Czwojdrak Zofia Idmar Krajkowo 63,182 63,182  
18 WINNIE THE POOH Kabacinska Madison (JM.2004) O.J.K Michałówka 62,045 62,045  
19 PASJONATA PAVAROTTI Grygier Zuzanna (JM.2006) Klub Jeździecki Ranczo Kołata 61,136 61,136  
20 DUMA Pogodzińska Sonia (JM.2005) brak 60,682 60,682  
20 LORD HARRY Spendowska Adela (J.2002) SJ Baborówko 60,682 60,682  
22 FERARA Celebias Justyna SJ Baborówko 60,455 60,455  
23 FLARA Brząkalska Julia (J.2001) SJ Baborówko 59,545 59,545  
24 ARMANI RJT Grygier Zuzanna (JM.2006) Klub Jeździecki Ranczo Kołata 59,091 59,091  
25 KADET Ratajczak Martyna (J.2001) KJ Raduszyn 58,636 58,636  
26 KRA Zaborowska Weronika (JM.2003) KJ Rancho Poznań 58,182 58,182  
27 DEREK Golusik Julia BPK 57,045 57,045  
28 FILOZOFIA Mokrogulska Joanna SJ Baborówko 56,818 56,818  
29 FERIANA Pawłowska Karolina (J.2001) SJ Baborówko 55,909 55,909  
30 FILOZOFIA Waśko Joanna (JM.2003) SJ Baborówko 55,682 55,682  
31 ALVARO Przewoźna Ada (JM.2003) SJ Baborówko 54,545 54,545  
32 FERARA Nowicka Aleksandra (JM.2004) SJ Baborówko 53,182 53,182  
33 FLARA Kubiak Dominika (J.2000) SJ Baborówko 50,682 50,682  
34 LOLEK Bączkowska Marta (J.2002) SJ Baborówko 50,000 50,000  
  ERR-CHARGER Marciniak Adrianna KJ Lotus Poznań   ELI  
  TOTMES Michalska Alicja (JM.2003) SJ Baborówko   ELI  
  ERR-CHARGER Marciniak Adrianna KJ Lotus Poznań   REZ  
T MERIDA P Garstka Karolina SJ Baborówko 70,455 70,455  
T PILOT Nawrocka Aleksandra (MJ.1998) Kicinland 69,318 69,318  
T CONTE MAGO Czwojdrak Zofia Idmar Krajkowo 67,955 67,955  
T JASNA Zydorczak Magdalena (JM.2003) Sekcja Jeździecka Baborówko 67,500 67,500  
T CONCERTO R.Z. Tauchert Oliwia (JM.2003) Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 67,273 67,273  
T BETI Stachowiak Marta (J.2000) Kicinland 65,682 65,682  
T DUMA Pogodzińska Sonia (JM.2005) brak 64,773 64,773  
T PASJONATA ARNI Jaśkiewicz Magdalena Niezrzeszony 64,091 64,091  
T LORD HARRY Spendowska Adela (J.2002) SJ Baborówko 61,818 61,818  
T KRA Zaborowska Weronika (JM.2003) KJ Rancho Poznań 59,773 59,773  
T PASJONATA PAVAROTTI Grygier Zuzanna (JM.2006) Klub Jeździecki Ranczo Kołata 59,773 59,773  
T ARMANI RJT Grygier Zuzanna (JM.2006) Klub Jeździecki Ranczo Kołata 59,318 59,318  
T WINNIE THE POOH Kabacinska Madison (JM.2004) O.J.K Michałówka 58,636 58,636  
T DEREK Golusik Julia BPK 57,727 57,727  
T TOTMES Michalska Alicja (JM.2003) SJ Baborówko 56,364 56,364  


 

R-1 - L6 R-K - Elim. PW Młodzików (29-07-2018)
          Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Ocena % Nagroda
1 ROYAL Kóska Jolanta (Mł.2008) KJ Agro-Handel Śrem 7,5 71,250  
2 MILUNIA Sawicka Paulina (Mł.2007) SJ Baborówko 6,5 61,750  
3 SONATA Buszczak Zuzanna (Mł.2007) KJ Michałówka 6 57,000  


 

R-2 - P3 - Elim. PW Juniorów na kucach (29-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 CINAMON Siudzińska Dominika (JM.2003) JUKS Abakus Kaczyna 63,500 66,750 65,125  
2 APIS Siudzińska Dominika (JM.2003) JUKS Abakus Kaczyna 60,500 62,000 61,250  
3 ORLIT Sobecka Natalia (JM.2003) KJ Liljówka 52,000 55,750 53,875  
4 MILUNIA Budnik Wiktoria (JM.2005) brak 46,750 52,500 49,625  


 

R-3 - P2 - P2 (29-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 DANTE Majchrzak Monika Idmar Krajkowo 63,485 65,000 64,242  
2 CINAMON Siudzińska Dominika (JM.2003) JUKS Abakus Kaczyna 61,667 62,576 62,121  
3 CELEBRA Wosik Katarzyna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 62,576 61,515 62,045  
4 ERRISIMA Marciniak Adrianna KJ Lotus Poznań 61,515 61,515 61,515  
5 BABILON Kosakowska Halina Klub Jeździecki Raduszyn 61,061 61,667 61,364  
6 LORD VULKAN Zubko Patrycja St. J Baborówko 59,242 61,667 60,455  
7 HUZAR II Chomicz Ewa St. J Baborówko 58,788 61,364 60,076  
8 ORLIT Sobecka Natalia (JM.2003) KJ Liljówka 58,030 59,242 58,636  
9 CYCERON Roemer Antonina (JM.2003) KS Grand Horse Suchy Las 52,879 63,333 58,106  
10 VALENTINO Kamińska Ilona Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Mieczewo 54,545 61,364 57,955  
11 LEWIATAN Wosik Katarzyna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 54,545 59,545 57,045  
12 CAMP NOU Wosik Katarzyna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 54,091 57,727 55,909  


 

R-4 - D2 - Elim. PW Juniorzy na dużych koniach (29-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 ODYSEUSZ Paszkiewicz Maya (JM.2003) KJ Podkowa Gruszczyn 69,000 64,833 66,917  
2 LORD VULKAN Zubko Patrycja St. J Baborówko 64,667 68,000 66,333  
3 NAWIS Przysada Anna (J.2001) Racocki Klub Jeździecki 66,833 64,167 65,500  
4 OLIMPIC LADY Jęziołowska Natalia (J.2002) KJ Michałówka 64,167 62,833 63,500  
5 KORIDA-P Głębowska Natalia (JM.2003) Klub Jezdziecki Gołębin Stary 60,333 63,167 61,750  
6 ERRISIMA Marciniak Adrianna KJ Lotus Poznań 60,333 63,000 61,667  
7 LEWIATAN Wosik Katarzyna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 60,333 62,500 61,417  
8 CELEBRA Wosik Katarzyna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 62,833 59,333 61,083  
9 HUZAR II Chomicz Ewa St. J Baborówko 59,500 61,833 60,667  
9 WITO CORLEONE Nazar Aleksandra (JM.2003) KJ Michałówka 60,333 61,000 60,667  
11 CYCERON Roemer Antonina (JM.2003) KS Grand Horse Suchy Las 57,833 62,167 60,000  
12 ROSA Palicka Magdalena (JM.2003) JUKS Mieczewo 58,333 60,000 59,167  
13 BARACULA Maternik Zuzanna (MJ.1997) Klub Jeździecki Gołębin Stary 61,167 56,667 58,917  


 

R-5 - N4 - Elim. PW Open (29-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 CZEKOLADA Woźniak Katarzyna KJ Podkowa Gruszczyn 66,528 66,806 66,667  
2 ODYSEUSZ Paszkiewicz Maya (JM.2003) KJ Podkowa Gruszczyn 62,917 67,917 65,417  
3 FUCONA Sobańska Anna St. J Baborówko 61,028 66,167 63,597  
4 KORIDA-P Głębowska Natalia (JM.2003) Klub Jezdziecki Gołębin Stary 58,333 66,944 62,639  
5 HOPKINS Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań 61,806 62,083 61,944  
6 DANTE Majchrzak Monika Idmar Krajkowo 62,361 60,694 61,528  
7 PIONIER Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań 50,556 58,056 54,306  
8 CAMP NOU Wosik Katarzyna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 50,556 56,806 53,681  


 

R-6 - C2 - Elim. PW Seniorzy (29-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 KRAFTER Kaczmarek Agata Klub Jeździecki Michałówka 63,108 61,216 62,162  
2 LILITH Wosik Katarzyna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 61,757 61,081 61,419  
3 PIONIER Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań 46,622 55,000 50,811  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (PaĹ‚ac BaborĂłwko, P2-062018-2)

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

10-12.08 Klinika z Anna Bienias Łódź

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice