CDN Bajardo Augustówek 1-3 lipca 2016

ORGANIZATOR:

SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI BAJARDO UL. ŚW. HUBERTA 4, AUGUSTÓWEK 05-152 CZOSNÓW

 

 

Turniej CDN w Bajardo zdominowały : 

ILONA JANAS - wygrała 8 konkursów ( C, N i eMPK 6l ) każdego dnia turnieju robiła wynik dnia w konkursach klasy C na będącym w top formie Lord Django;

 
PAULA MAŃCZAK - wygrała 7 konkursów ( runda MJ CC, Inter I i PSG oraz eMPMK 5l )


GABRIELA JAWORSKA MAZUR - wygrała Grand Prix i Finał GP na Germany;

 
JULIA SZYMAŃSKA - wygrała dwa konkursy rundy D na Winterkoenig;

 
Formą błyszczały : Teresa Tomaszewska, Emilia Jach, Zuzanna Haber, Alicja Sudnik, świetnie pokazał się w konkursach rundy Grand Prix Jarosław Wierzchowski na Darrant.

 

 

 

fot Julia Swiętochowska i Claudia Żyżylewska

 

 

 

WYNIKI NIEDZIELA Finały 

 

WYNIKI SOBOTA 

 

WYNIKI PIĄTEK

 

CDN Bajardo Augustówek 1-3 lipca 2016

LISTA ZGŁOSZEŃ OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W UJEŻDŻENIU ELIMINACJE MPMK i MŚMP

 BAJARDO 1 - 3 lipca 2016 

 

PROPOZYCJE 

 

                 
eMPMK konie 4 letnie 

1

010

 

Hubert Jankowski

 

Lawesta

LKJ Lublin

   

2

038

 

Dalia Katinaite - Pranckeviciene

 

Feel My Dreams

LTU

   

3

043

 

Gabriela Jaworska-Mazur

 

Jawor

SKJ Legia Kozielska

   

4

052

 

Danuta Kosecka

 

Don Sandrio

LKS Nadwiślanin Kwidzyn

   

5

053

 

Danuta Kosecka

 

Happy Feet VKH

LKS Nadwiślanin Kwidzyn

   

6

054

 

Monika Sitarska

 

Shades of Grey

KJ Aldragho

   

7

060

 

Marta Kossakowska

 

Milan

KJ Dworek

   

 

eMPMK / eMŚMK konie 5 letnie 

1

030

 

Paula Mańczak

 

Salvatore Ferragamo

SCSJ COVAL BIALY BOR

   

2

041

 

Rasa Kavaliauskaite

 

Gorgeous

LTU

   

3

046

 

Gabriela Jaworska-Mazur

 

Fandango

SKJ Legia Kozielska

   

4

074

 

Anna Wójtowicz

 

Maximus

WKJ Lublin

   
 

 

 
eMPMK / eMŚMK konie 6 letnie 

1.  072  Magda Kowaluk  All You Need   BPK 

 

 


 

KLASA D 

004 

 

Aleksandra Kowalik 

 

Hojrak 

KJ Sawanka 

   

012 

 

Emilia Zasada 

 

Awdaniec 

bpk LUL 

   

016 

 

Maria Sotek 

 

Domina 

SKJ Bajardo 

   

017 

 

Julia Szymańska 

 

Winterkoning 

SKJ Bajardo 

   

041 

 

Rasa Kavaliauskaite 

 

Gorgeous 

LTU 

   

047 

 

Zuzanna Ząbek 

 

Pasja 

JKS Wyręba 

   

048 

 

Oliwia Laferi-Sapiej 

 

Fandango 

SKJ Legia Kozielska 

   

058 

 

Maria Nowicka 

 

Jubiler 

SSKJ Bobrowy Staw 

   

065 

 

Wartui Kiehien 

 

Mickey Mouse /kuc/ 

bpk MAZ 

   

10 

066 

 

Lilianne van_Lujiken 

 

Balou W /kuc/ 

bpk MAZ 

   

11 

067 

 

Pola Zdybicka 

 

Paloma /kuc/ 

bpk MAZ 

   

12 

071 

 

Marta Iwaniuk 

 

Całka 

KS Centurion 

   

13 

075 

 

Monika Kasińska 

 

Mandaryna 

SKJ Bajardo

 

KLASA N 

 

1

004

 

Aleksandra Kowalik

 

Hojrak

KJ Sawanka

   

2

009

 

Justyna Bojar

 

Cajamarka

SSKJ Bobrowy Staw

   

3

017

 

Julia Szymańska

 

Winterkoning

SKJ Bajardo

   

4

027

 

Michalina Terlecka

 

Suleyken

OSK Michalscy Trzebnica

   

5

033

 

Agata Gietka

 

Nefolin

KJ Młyńska Struga

   

6

037

 

Teresa Tomaszewska

 

Lady In Red

JKS Equita

   

7

057

 

Natalia Sznigier

 

Destino

KJ AS Dream

   

8

059

 

Honorata Frukacz

 

Gin Bean

JKS Equita

   

9

068

 

Ilona Janas

 

Gladstone Musterd

SSKJ Bobrowy Staw

 

   
 

 

KLASA N KUCE

1

020

 

Alicja Sudnik

 

Billy 329

Largo sp.z.o.o

   

 

KLASA C 

1

005

 

Klara Jędrzejczyk

 

Loomer Waid

JKS Equita

   

2

011

 

Anna- Maria Wojtkowska

 

Pascal

KS Centurion

   

3

014

 

Agnieszka Wiśniewska

 

Farolero XIVI

SKJ Bajardo

   

4

015

 

Agnieszka Wiśniewska

 

Tara

SKJ Bajardo

   

5

018

 

Magdalena Zalewska

 

Quintessenz SAS

Equesta

   

6

021

 

Karolina Kaczmarz-Chojnacka

 

Arento

KJ Aldragho

   

7

027

 

Michalina Terlecka

 

Suleyken

OSK Michalscy Trzebnica

   

8

035

 

Karolina Markowska

 

Durango

KJWelt

   

9

040

 

Dalia Katinaite - Pranckeviciene

 

Chordena MG

LTU

   

10

044

 

Gabriela Jaworska-Mazur

 

El Salvador

SKJ Legia Kozielska

   

11

051

 

Danuta Kosecka

 

Leyla

LKS Nadwiślanin Kwidzyn

   

12

055

 

Anna Skrzeszewska- Walter

 

Tassilo I

KJ AS Dream

   

13

064

 

Dorota Urbańska

 

For Compliment

KJ Chojnów

   

14

069

 

Ilona Janas

 

Lord Django

SSKJ Bobrowy Staw

   

15

077

 

Justyna Turek-Wierzchowska

 

Zeus

Soymax Horse Team

   

16

081

 

Raimonda Palionytė

 

Bavaras

LTU

   

17

082

 

Raimonda Palionytė

 

Quo Vadis G

LTU

   
 

 

KLASA CC YR 

 

1

002

 

Zofia Mordzelewska

 

Wandal

SJ Poster

   

2

007

 

Zuzanna Haber

 

Don Crusoe

KS Centurion

   

3

008

 

Olga Michalik

 

Arriba Z

KS Centurion

   

4

023

 

Marta Ginda

 

For Surprise 3

WLKS Krakus Swoszowice

   

5

031

 

Paula Mańczak

 

Donna Karan 13

SCSJ COVAL BIALY BOR

   

6

032

 

Agata Gietka

 

Thoswin Veldhoek

KJ Młyńska Struga

   

7

034

 

Magdalena Strąk

 

Silvano

LKJ Lublin

   

8

042

 

Ewelina Jaworska

 

Enjoy It

WKJ Lublin

   

9

080

 

Magdalena Niesłuchowska

 

Chicco D`Oro K

KJ Aldragho

   

 

KLASA CC 

1

001

 

Paulina Martynuska

 

Lustig

KJ Milord

   

2

003

 

Karina Uszyńska

 

Ares

SKJ Legia Kozielska

   

3

006

 

Agnieszka Dutka

 

Chester

KJ Hubert

   

4

013

 

Agnieszka Domagała

 

Don Kennedy

Pomorska Liga Jeździecka

   

5

019

 

Magdalena Zalewska

 

Flamenco S

Equesta

   

6

024

 

Aleksandra Gryczyńska

 

Bzdura

LKS Cwał Poznań

   

7

026

 

Aleksandra Owsiany

 

Briar

OSK Michalacy Trzebnica

   

8

029

 

Paula Mańczak

 

Williams Junior

SCSJ COVAL BIALY BOR

   

9

039

 

Dalia Katinaite - Pranckeviciene

 

Lafontenas MG

LTU

   

10

050

 

Danuta Kosecka

 

Dessman

LKS Nadwiślanin Kwidzyn

   

11

056

 

Anna Skrzeszewska- Walter

 

Valentijn

KJ AS Dream

   

12

061

 

Grzegorz Cichoń

 

Dreamer

bpk MAZ

   

13

062

 

Elżbieta Liberda

 

Don Joaquin

Equi Club Zamłyniec

   

14

063

 

Dorota Urbańska

 

Nelson

KJ Chojnów

   

15

070

 

Emilia Jach

 

Aqsel

SKJ Legia Kozielska

   

16

073

 

Anna Wójtowicz

 

Rammstein

WKJ Lublin

   

17

079

 

Luiza Rutkowska

 

W'Rodrigez PG

KJ Aromer

   
 

KLASA CS 

1

022

 

Marta Ginda

 

Finest 0003

WLKS Krakus Swoszowice

   

2

025

 

Aleksandra Matkiewicz

 

World Magic GB

OSK Michalscy Trzebnica

   

3

036

 

Teresa Tomaszewska

 

Wonder World

JKS Equita

   

4

045

 

Gabriela Jaworska-Mazur

 

Germany

SKJ Legia Kozielska

   

5

076

 

Jarosław Wierzchowski

 

Darrant

WKJ Lublin SJ Tarzymiechy

   

6

078

 

Olga Michalik

 

Aramis

KS Centurion

   
 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

08.09-12 HZR Radzionków