Halowe Mistrzostwa Pomorza w Ujeżdżeniu Barłomino 2019

Halowe Zawody Regionalne 6-7 kwietnia 2019

fot. Photo Monskoo

WYNIKI / ARKUSZE

WYNIKI PDF  HALOWE MISTRZOSTWA POMORZA 

WYNIKI PDF  HZR 

Podium - Seniorzy - Halowe Mistrzostwa Pomorza 2019 

złoto - Anna Tyrkiel - Baranowska GEORGIE  BM Horse  131,352%

srebro - Anna Skrzeszewska - Walter DISCOVERY KJ As Dream 130,180%

brąz - Dominika Żygowska BALLANTINES KJ Arpav 129,160%

Podium - Juniorzy - Halowe Mistrzostwa Pomorza 2019 

złoto - Matylda Cybula BESSIE KJ As Dream  135,679% 

srebro - Oliwia Miotke DOLCE VITA KJ Pegaz Reda   131,215% 

brąz - Honorata Stromska JOHN SNOW KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski   130,615% 

 

Podium Juniorzy Mł - kuce                                                                            Podium Juniorzy Mł

 

Podium - Juniorzy Młodsi na kucach - Halowe Mistrzostwa Pomorza 2019  

złoto - Amelia Gajewska STENVAENGE CHARLES KJ Pegaz Reda  133,125% 

srebro - Zuzanna Kunkiel GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE KJ As Dream  130,917% 

brąz - Wiktoria Celińska - Spodar LA' MARCEL  KJ Pegaz Reda  117,438% 

 

Podium - Juniorzy Młodsi  - Halowe Mistrzostwa Pomorza 2019  

złoto - Dobrosława Wysokińska   WINTERKONING KJ Pegaz Reda  132,904%

srebro - Nadia Paszylk  WOHLKLANG U KJ Pegaz Reda  130,859% 

brąz - Valeria Chabotar  LOOPIN LUI 5 SKJ Sopot  129,436% 

 
Podium - Młodzik - Halowe Mistrzostwa Pomorza 2019  
złoto - Lena Kobylska JACKY 35 KJ Pegaz Reda  13,4 pkt
srebro - Zuzanna Kunkel WICEK KJ As Dream 13,1 pkt 
brąz - Inka Wawrzkiewicz ISGAAR SKJ Sopot   12,9 pkt 

GALERIA 

 

Halowe Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu
BARŁOMINO, 06-07.04.2019r.

WYNIKI KOŃCOWE
 

3 - L1 - (06-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 JONAS Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda 68,947 68,947  
2 CALISTO Głuszkiewicz Anna Pomorska Liga Jeździecka 67,921 67,921  
3 AMADEUS Leśko Joanna (J.2002) Pegaz Reda 67,632 67,632  
4 PUARO Kubicka Patrycja KJ Polonez Damnica 66,579 66,579  
5 NELKA Sawczyńska Joanna (MJ.2000) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 65,000 65,000  
6 CHARMING Gruba Beata KJ Pegaz Reda 64,211 64,211  
7 FERRY STRONG Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 63,947 63,947  
8 BREVIS IPSA M. Konera Aleksandra (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 62,632 62,632  
9 ORA Motyl Justyna (MJ.2000) Pomorska Liga Jeździecka 62,105 62,105  
10 AMARETTO Dudzińska Łucja (J.2003) KJ Pegaz Reda 59,816 59,816  
11 EDINA Pietryk Małgorzata KJ AS Dream 59,211 59,211  
12 Leonardo Laskowska Emilia (MJ.1999)   55,789 55,789  
13 PRADO Werulik Julia (MJ.1999) Klub Jeździecki Arpav 54,737 54,737  


 

3a - L1 - kuce - (06-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 LA' MARCEL Celińska - Spodar Wiktoria (JM.2006) KJ Pegaz Reda 54,474 54,474  


 

5 - P1 - (06-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 PERYKLES Kosecka Danuta LKS Nadwislanin Kwidzyn 67,200 66,600 66,900  
2 JONAS Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda 66,400 66,000 66,200  
3 INANA Koszałka Aleksandra KJ Polonez Damnica 67,200 63,200 65,200  
4 DONNA STAR Matysiak Irena KJ Pegaz Reda 64,600 64,800 64,700  
5 CZARDŻIL Pellowska Ewa KJ Barłomino 64,000 64,200 64,100  
6 TASSILO I Kijowska Zuzanna (MJ.1998) KJ AS Dream 64,800 63,200 64,000  
7 SUMMER HIT Żygowska Dominika KJ Arpav 65,800 61,200 63,500  
8 DENVER Matysiak Irena KJ Pegaz Reda 62,800 61,600 62,200  
9 CALISTO Głuszkiewicz Anna Pomorska Liga Jeździecka 61,400 62,800 62,100  
10 NELKA Sawczyńska Joanna (MJ.2000) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 61,800 62,000 61,900  
11 SOLAR Adamkiewicz Marta Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole 61,200 61,800 61,500  
12 ORA Motyl Justyna (MJ.2000) Pomorska Liga Jeździecka 63,000 59,400 61,200  
13 AMADEUS Leśko Joanna (J.2002) Pegaz Reda 59,600 60,200 59,900  
14 ONLY YOU Adamkiewicz Marta Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole 59,000 58,600 58,800  
  PUARO Kubicka Patrycja KJ Polonez Damnica REZ   REZ  


 

6 - CS1-A - (06-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 VALENTIJIN Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 58,333 53,889 58,472 56,898  
2 YANKO VI Mishlanava Maryana Pomorska Liga Jeździecka 56,472 55,500 58,000 56,657  


 

8 - N4 - (06-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 PERYKLES Kosecka Danuta LKS Nadwislanin Kwidzyn 68,194 67,639 67,917  
2 DESTINO Łukowicz Paulina Sopocki Klub Jeździecki 64,306 63,750 64,028  
3 SUMMER HIT Żygowska Dominika KJ Arpav 62,639 64,583 63,611  
4 DONNA STAR Matysiak Irena KJ Pegaz Reda 62,500 62,361 62,431  


 

8a - N4 - kuce - (06-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 STENVAENGE CHARLES Gajewska Amelia (JM.2004) Pegaz Reda 62,556 62,139 62,347  


 

9B - C1 - (06-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 64,412 63,676 64,706 64,265  
2 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 64,412 62,941 65,294 64,216  
3 LATHANDER N Wojtyniak Katarzyna JKS Tornado Szczecin 61,265 59,059 62,882 61,069  
4 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 61,618 60,882 60,441 60,980  
5 FAMME FATALE Rytel Oliwia (MJ.2000) Pomorska Liga Jeździecka 55,088 46,559 54,500 52,049  


 

13 - CS1-A - (07-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 YANKO VI Mishlanava Maryana Pomorska Liga Jeździecka 60,000 58,750 57,083 58,611  


 

16 - N5 - (07-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 DESTINO Łukowicz Paulina Sopocki Klub Jeździecki 65,500 63,214 64,357  
2 SUMMER HIT Żygowska Dominika KJ Arpav 63,857 63,143 63,500  
3 DONNA STAR Matysiak Irena KJ Pegaz Reda 58,000 60,000 59,000  


 

16a - N5 - kuce - (07-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 STENVAENGE CHARLES Gajewska Amelia (JM.2004) Pegaz Reda 63,000 61,571 62,286  


 

17 - C2 - (07-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 63,784 62,838 63,311  
2 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 62,973 63,108 63,041  
3 LATHANDER N Wojtyniak Katarzyna JKS Tornado Szczecin 60,270 61,486 60,878  
4 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 59,635 58,824 59,230  


 

18 - P2 - (07-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 PERYKLES Kosecka Danuta LKS Nadwislanin Kwidzyn 67,727 69,091 68,409  
2 JONAS Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda 68,182 66,212 67,197  
3 CZARDŻIL Pellowska Ewa KJ Barłomino 65,000 64,091 64,545  
4 NELKA Sawczyńska Joanna (MJ.2000) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 63,485 64,394 63,939  
5 DONNA STAR Matysiak Irena KJ Pegaz Reda 64,091 63,636 63,864  
6 TASSILO I Kijowska Zuzanna (MJ.1998) KJ AS Dream 65,455 61,364 63,409  
7 ORA Motyl Justyna (MJ.2000) Pomorska Liga Jeździecka 62,879 62,727 62,803  
8 CALISTO Głuszkiewicz Anna Pomorska Liga Jeździecka 61,667 63,333 62,500  
9 AMADEUS Leśko Joanna (J.2002) Pegaz Reda 61,212 63,182 62,197  
10 DENVER Matysiak Irena KJ Pegaz Reda 61,667 61,818 61,742  
11 INANA Koszałka Aleksandra KJ Polonez Damnica 63,288 59,803 61,545  
12 ONLY YOU Adamkiewicz Marta Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole 61,061 61,667 61,364  
13 PUARO Kubicka Patrycja KJ Polonez Damnica 60,000 61,364 60,682  
14 SOLAR Adamkiewicz Marta Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole 59,652 58,439 59,045  


 

19 - L3 - (07-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 JONAS Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda 68,864 68,864  
2 CALISTO Głuszkiewicz Anna Pomorska Liga Jeździecka 66,364 66,364  
3 CHARMING Gruba Beata KJ Pegaz Reda 63,636 63,636  
4 PUARO Kubicka Patrycja KJ Polonez Damnica 62,955 62,955  
5 NELKA Sawczyńska Joanna (MJ.2000) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 62,909 62,909  
6 AMADEUS Leśko Joanna (J.2002) Pegaz Reda 62,045 62,045  
7 EDINA Pietryk Małgorzata KJ AS Dream 61,364 61,364  
8 AMARETTO Dudzińska Łucja (J.2003) KJ Pegaz Reda 60,182 60,182  
9 PRADO Werulik Julia (MJ.1999) Klub Jeździecki Arpav 52,682 52,682  
10 Leonardo Laskowska Emilia (MJ.1999)   50,909 50,909  


 

19a - L3 - kuce - (07-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 LA' MARCEL Celińska - Spodar Wiktoria (JM.2006) KJ Pegaz Reda 62,955 62,955  


 

Runda - L - (07-04-2019)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub L1 L3 końcowy Nagroda
1 JONAS Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda 68,947 68,864 137,811  
2 CALISTO Głuszkiewicz Anna Pomorska Liga Jeździecka 67,921 66,364 134,285  
3 AMADEUS Leśko Joanna (J.2002) Pegaz Reda 67,632 62,045 129,677  
4 PUARO Kubicka Patrycja KJ Polonez Damnica 66,579 62,955 129,534  
5 NELKA Sawczyńska Joanna (MJ.2000) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 65,000 62,909 127,909  
6 CHARMING Gruba Beata KJ Pegaz Reda 64,211 63,636 127,847  
7 EDINA Pietryk Małgorzata KJ AS Dream 59,211 61,364 120,575  
8 AMARETTO Dudzińska Łucja (J.2003) KJ Pegaz Reda 59,816 60,182 119,998  
9 PRADO Werulik Julia (MJ.1999) Klub Jeździecki Arpav 54,737 52,682 107,419  
10 Leonardo Laskowska Emilia (MJ.1999)   55,789 50,909 106,698  


 

Runda - L - kuce - (07-04-2019)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub L1 L3 końcowy Nagroda
1 LA' MARCEL Celińska - Spodar Wiktoria (JM.2006) KJ Pegaz Reda 54,474 62,955 117,429  


 

Runda - P - (07-04-2019)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub P1 P2 końcowy Nagroda
1 PERYKLES Kosecka Danuta LKS Nadwislanin Kwidzyn 66,900 68,409 135,309  
2 JONAS Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda 66,200 67,197 133,397  
3 CZARDŻIL Pellowska Ewa KJ Barłomino 64,100 64,545 128,645  
4 DONNA STAR Matysiak Irena KJ Pegaz Reda 64,700 63,864 128,564  
5 TASSILO I Kijowska Zuzanna (MJ.1998) KJ AS Dream 64,000 63,409 127,409  
6 INANA Koszałka Aleksandra KJ Polonez Damnica 65,200 61,545 126,745  
7 NELKA Sawczyńska Joanna (MJ.2000) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 61,900 63,939 125,839  
8 CALISTO Głuszkiewicz Anna Pomorska Liga Jeździecka 62,100 62,500 124,600  
9 ORA Motyl Justyna (MJ.2000) Pomorska Liga Jeździecka 61,200 62,803 124,003  
10 DENVER Matysiak Irena KJ Pegaz Reda 62,200 61,742 123,942  
11 AMADEUS Leśko Joanna (J.2002) Pegaz Reda 59,900 62,197 122,097  
12 SOLAR Adamkiewicz Marta Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole 61,500 59,045 120,545  
13 ONLY YOU Adamkiewicz Marta Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole 58,800 61,364 120,164  
14 PUARO Kubicka Patrycja KJ Polonez Damnica REZ 60,682 60,682  


 

Runda - N - (07-04-2019)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub N4 N5 końcowy Nagroda
1 DESTINO Łukowicz Paulina Sopocki Klub Jeździecki 64,028 64,357 128,385  
2 SUMMER HIT Żygowska Dominika KJ Arpav 63,611 63,500 127,111  
3 DONNA STAR Matysiak Irena KJ Pegaz Reda 62,431 59,000 121,431  


 

Runda - N - kuce - (07-04-2019)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub N4 N5 końcowy Nagroda
1 STENVAENGE CHARLES Gajewska Amelia (JM.2004) Pegaz Reda 62,347 62,286 124,633  


 

Runda - C - (07-04-2019)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C1 C2 końcowy Nagroda
1 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 64,265 63,311 127,576  
2 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 64,216 63,041 127,257  
3 LATHANDER N Wojtyniak Katarzyna JKS Tornado Szczecin 61,069 60,878 121,947  
4 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 60,980 59,230 120,210  


 

Runda - CS - (07-04-2019)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień końcowy Nagroda
1 YANKO VI Mishlanava Maryana Pomorska Liga Jeździecka 56,657 58,611 115,268  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)

HALOWE MISTRZOSTWA POMORZA W UJEŻDŻENIU
BARŁOMINO, 06-07.04.2019r.

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - Juniorów Mł. na kucah (P6) - (06-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 STENVAENGE CHARLES Gajewska Amelia (JM.2004) Pegaz Reda 65,833 67,917 66,875  
2 GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 64,375 63,958 64,167  
3 LA' MARCEL Celińska - Spodar Wiktoria (JM.2006) KJ Pegaz Reda 57,500 58,125 57,813  


 

2 - Młodzików na kucah (L6-R) - (06-04-2019)
          Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Ocena % Nagroda
1 WICEK Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 6,5 61,750  
2 JACKY 35 Kobylska Lena (Mł.2009) Klub Jeździecki Pegaz Reda 6,4 60,800  
3 ISGAAR Wawrzkiewicz Inka (Mł.2008) Sopocki Klub Jeździecki 6,3 59,850  
4 DEMON JAN PON Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 6 57,000  
4 MONTI W Parzyszek Blanka (Mł.2009) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 6 57,000  


 

4 - Juniorów Mł. (D1) - (06-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 WOHLKLANG U Wysokińska Dobrosława (JM.2004) KJ Pegaz Reda 65,000 69,808 67,404  
2 HAPPY FEET Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 65,385 66,154 65,769  
3 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 64,615 65,769 65,192  
4 LOOPIN LUI 5 Chebotar Valeriia (JM.2004) Sopocki Klub Jeździecki 62,500 66,538 64,519  
5 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 65,000 63,462 64,231  
6 ROMANTIC PRINCESS Borys Zuzanna (JM.2005) Klub Jeździecki Pegaz Reda 62,692 64,038 63,365  
7 FLAMENCO Stosik Estera (JM.2006) Klub Jeździecki Pegaz Reda 62,308 62,885 62,596  
8 RAPSODIA Chebotar Valeriia (JM.2004) Sopocki Klub Jeździecki 63,269 60,000 61,635  
9 FERRY STRONG Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 61,731 60,385 61,058  


 

7 - Juniorów (P1) - (06-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 66,400 69,200 67,800  
2 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 65,800 65,000 65,400  
3 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 64,600 64,800 64,700  
4 JOHN SNOW Stromska Honorata (J.2001) KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski 63,200 65,000 64,100  
5 BREVIS IPSA M. Konera Aleksandra (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 65,600 62,400 64,000  
6 HETMAN Gruchała Julia (J.2001) KJ Pegaz Reda 60,000 61,800 60,900  
7 AMARETTO Dudzińska Łucja (J.2003) KJ Pegaz Reda 55,000 57,600 56,300  


 

9A - Seniorów (C1) - (06-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 BALLANTINES Żygowska Dominika KJ Arpav 65,441 64,559 65,588 65,196  
2 DISCOVERY Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 64,412 65,735 64,853 65,000  
3 GEORGIE Tyrkiel-Baranowska Anna Bm Horse Tągowie 63,912 62,882 65,735 64,010  
4 CASIO ROYAL Stromska Honorata (J.2001) Klub Jeździecki Majestic Horses 61,765 61,765 63,676 62,402  
5 FLAGGED BY DARK Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 59,559 60,882 55,441 58,627  
6 FAMME FATALE Rytel Oliwia (MJ.2000) Pomorska Liga Jeździecka 52,941 45,882 50,588 49,804  


 

10 - Juniorów Mł. na kucah (P3) - (07-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 65,500 68,000 66,750  
2 STENVAENGE CHARLES Gajewska Amelia (JM.2004) Pegaz Reda 66,250 66,250 66,250  
3 LA' MARCEL Celińska - Spodar Wiktoria (JM.2006) KJ Pegaz Reda 56,500 62,750 59,625  


 

11 - Młodzików na kucah (L1-R) - (07-04-2019)
          Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Ocena % Nagroda
1 JACKY 35 Kobylska Lena (Mł.2009) Klub Jeździecki Pegaz Reda 7,0 66,500  
2 ISGAAR Wawrzkiewicz Inka (Mł.2008) Sopocki Klub Jeździecki 6,6 62,700  
2 WICEK Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 6,6 62,700  
4 DEMON JAN PON Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 6,4 60,800  
5 MONTI W Parzyszek Blanka (Mł.2009) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 5,9 56,050  


 

12 - Juniorów Mł. (D2) - (07-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 64,000 67,333 65,667  
2 WOHLKLANG U Wysokińska Dobrosława (JM.2004) KJ Pegaz Reda 66,833 64,167 65,500  
3 LOOPIN LUI 5 Chebotar Valeriia (JM.2004) Sopocki Klub Jeździecki 63,500 66,333 64,917  
4 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 63,333 65,667 64,500  
5 FLAMENCO Stosik Estera (JM.2006) Klub Jeździecki Pegaz Reda 63,167 63,667 63,417  
6 HAPPY FEET Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 61,333 64,167 62,750  
7 FERRY STRONG Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 61,833 61,500 61,667  
8 ROMANTIC PRINCESS Borys Zuzanna (JM.2005) Klub Jeździecki Pegaz Reda 56,500 58,000 57,250  


 

14 - Juniorów (P2) - (07-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 68,636 67,121 67,879  
2 JOHN SNOW Stromska Honorata (J.2001) KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski 65,606 67,424 66,515  
2 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 68,485 64,545 66,515  
4 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 65,455 64,091 64,773  
5 HETMAN Gruchała Julia (J.2001) KJ Pegaz Reda 62,576 60,606 61,591  
6 BREVIS IPSA M. Konera Aleksandra (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 58,485 60,606 59,545  
7 AMARETTO Dudzińska Łucja (J.2003) KJ Pegaz Reda 59,348 59,348 59,348  


 

15 - Seniorów (C2) - (07-04-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 GEORGIE Tyrkiel-Baranowska Anna Bm Horse Tągowie 64,730 68,243 69,054 67,342  
2 DISCOVERY Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 64,865 64,865 65,811 65,180  
3 BALLANTINES Żygowska Dominika KJ Arpav 63,919 63,108 64,865 63,964  
4 CASIO ROYAL Stromska Honorata (J.2001) Klub Jeździecki Majestic Horses 61,216 63,649 62,703 62,523  
5 FAMME FATALE Rytel Oliwia (MJ.2000) Pomorska Liga Jeździecka 51,338 48,905 53,365 51,203  


 

Runda - Młodzików - kuce - Mistrzostwa Pomorza Młodzików na Kucach (07-04-2019)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub L6-R L1-R końcowy Nagroda
1 JACKY 35 Kobylska Lena (Mł.2009) Klub Jeździecki Pegaz Reda 6,4 7,0 13,400  
2 WICEK Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 6,5 6,6 13,100  
3 ISGAAR Wawrzkiewicz Inka (Mł.2008) Sopocki Klub Jeździecki 6,3 6,6 12,900  
4 DEMON JAN PON Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 6 6,4 12,400  
5 MONTI W Parzyszek Blanka (Mł.2009) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 6 5,9 11,900  


 

Runda - Juniorów Mł. - kuce - Mistrzostwa Pomorza Juniorów Młodszych na Kucach (07-04-2019)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub P6 P3 końcowy Nagroda
1 STENVAENGE CHARLES Gajewska Amelia (JM.2004) Pegaz Reda 66,875 66,250 133,125  
2 GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 64,167 66,750 130,917  
3 LA' MARCEL Celińska - Spodar Wiktoria (JM.2006) KJ Pegaz Reda 57,813 59,625 117,438  


 

Runda - Juniorów Mł. - Mistrzostwa Pomorza Juniorów Młodszych (07-04-2019)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub D1 D2 końcowy Nagroda
1 WOHLKLANG U Wysokińska Dobrosława (JM.2004) KJ Pegaz Reda 67,404 65,500 132,904  
2 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) KJ AS Dream 65,192 65,667 130,859  
3 LOOPIN LUI 5 Chebotar Valeriia (JM.2004) Sopocki Klub Jeździecki 64,519 64,917 129,436  
4 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 64,231 64,500 128,731  
5 HAPPY FEET Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 65,769 62,750 128,519  
6 FLAMENCO Stosik Estera (JM.2006) Klub Jeździecki Pegaz Reda 62,596 63,417 126,013  
7 FERRY STRONG Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 61,058 61,667 122,725  
8 ROMANTIC PRINCESS Borys Zuzanna (JM.2005) Klub Jeździecki Pegaz Reda 63,365 57,250 120,615  


 

Runda - Juniorów - Mistrzostwa Pomorza Juniorów (07-04-2019)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub P1 P2 końcowy Nagroda
1 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 67,800 67,879 135,679  
2 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 64,700 66,515 131,215  
3 JOHN SNOW Stromska Honorata (J.2001) KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski 64,100 66,515 130,615  
4 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 65,400 64,773 130,173  
5 BREVIS IPSA M. Konera Aleksandra (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 64,000 59,545 123,545  
6 HETMAN Gruchała Julia (J.2001) KJ Pegaz Reda 60,900 61,591 122,491  
7 AMARETTO Dudzińska Łucja (J.2003) KJ Pegaz Reda 56,300 59,348 115,648  


 

Runda - Seniorów - Mistrzostwa Pomorza Seniorów (07-04-2019)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C1 C2 końcowy Nagroda
1 GEORGIE Tyrkiel-Baranowska Anna Bm Horse Tągowie 64,010 67,342 131,352 350 PLN
2 DISCOVERY Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 65,000 65,180 130,180 200 PLN
3 BALLANTINES Żygowska Dominika KJ Arpav 65,196 63,964 129,160 150 PLN
4 CASIO ROYAL Stromska Honorata (J.2001) Klub Jeździecki Majestic Horses 62,402 62,523 124,925  
5 FAMME FATALE Rytel Oliwia (MJ.2000) Pomorska Liga Jeździecka 49,804 51,203 101,007  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł