ZR i T Biały Las 1-2 maja 2018 

fot. Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

 

Maja Gugała i Safira - najlepsza para zawodów w Białym Lesie, wygrane 4 konkursy ( 2 w rundzie D i dwa w rundzie P). 

Wynik turnieju 67,796 - P4. 

 

 

WYNIKI / ARKUSZE https://zawodykonne.com/zawody/62/496

 

WYNIKI pobierz pdf 

 

Galeria Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

ZR i ZT w ujeżdżeniu
Biały Las, 1-2.05.2017

WYNIKI KOŃCOWE



1T B - L2 - Program L2 (towarzyski) - kuce (2018-05-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 JASIEK Konarska Krystyna (Mł.2008) LKS Stragona Strzegom 61,545 61,545  
2 PASSOA Przywara Joanna (J.2002) Ośrodek Jeździecki Dubelbar Zdrój 57,318 57,318  
3 NAPOLEON Capaja Aleksander   56,773 56,773  
4 PEGASUS Zawrotniak Elzbieta (Mł.2008) Brak 53,182 53,182  


1T A - L2 - Program L2 (towarzyski) - duże konie (2018-05-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 TALENT Kosiorowska Aleksandra KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 65,455 65,455  
2 RUBIN Schwałkowska Ewelina Towarzystwo Jeździeckie Horyzont 61,591 61,591  
3 AMIR Migdalska Kornelia (JM.2005) OJ Dubler Zdrój 60,000 60,000  
4 SONET Mokrzycka Ewelina LKS Stragona Strzegom 59,773 59,773  
5 PERFEKTA Wielgos Katarzyna (J.2002) OJ Dubelbar Zdrój 54,773 54,773  
6 BENETTON Zawrotniak Katarzyna (JM.2005) Brak 47,955 47,955  


2 - Pierwszy Krok - Program parajeździecki Pierwszy Krok (2018-05-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 REVLON Kiełb Karol (JM.2005) Brak 61,111 61,111  


3R - L2 - Program L2 (regionalny) (2018-05-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 OMAR Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom 66,818   66,818  
2 BEREIRA Kopera Katarzyna SLKS Książ 66,364   66,364  
3 BAFUR Rogoża Klaudia (J.2002) LKS Stragona Strzegom 63,636   63,636  
4 FUEGA DE PRELET Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 62,955   62,955  
4 LUCYFER Rogoża Klaudia (J.2002) LKS Stragona Strzegom 62,955   62,955  
6 BAWARIA Stąpor Katarzyna LKS Stragona 62,727   62,727  
7 TALENT Kosiorowska Aleksandra KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 61,250   61,250  
8 PEGAZ Kalińska Aleksandra (JM.2004) Sudecki LKS Książ 60,000   60,000  
9 DAVINCI Wiraszka Róża (JM.2005) LKS Stragona Strzegom 56,591   56,591  


4T - P3 - Program P3 (towarzyski) (2018-05-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 GWIAZDA Jerczyńska Dorota LKJ Platan Wrocław 65,000 65,000  
2 QUINIO Praska Urszula bpk 61,250 61,250  
3 RUBIN Schwałkowska Ewelina Towarzystwo Jeździeckie Horyzont 61,250 61,250  
4 DRAGON Reguła Wiktoria bpk 60,250 60,250  
5 GUMIŚ Kruk Julia (JM.2004) OJ Dubelbar Zdrój 60,000 60,000  


5R A - P2 - Program P2 (regionalny) - kuce (2018-05-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 FUDGE Marcinowska Julia (J.2000) BPK 60,909 57,576 59,242  


5R B - P2 - Program P2 (regionalny) - duże konie (2018-05-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 GARTON Brodziak Małgorzata Klub Jeździecki PICADOR 66,061 66,818 66,440  
2 BAFUR Rogoża Klaudia (J.2002) LKS Stragona Strzegom 64,545 65,909 65,227  
3 ROMEO G Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 65,606 64,394 65,000  
3 ZIDAN Lenkiewicz Paulina (J.2001) KJ Bialy Las Stajnia Przybylscy 64,394 65,606 65,000  
5 SAFIRA Gugała Maja (JM.2003) Sudecki LKS Książ 66,364 63,333 64,849  
5 FIRST SHINE Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 65,909 63,788 64,849  
7 GWIAZDA Jerczyńska Dorota LKJ Platan Wrocław 63,636 63,182 63,409  
8 BRODWAY Stąpor Katarzyna LKS Stragona 62,076 62,682 62,379  
9 PARMA Sobkiewicz Aleksandra (J.2001) KJ PICADOR 60,303 60,606 60,454  
10 KORUPCJA Wiraszka Jakub (J.2002) LKS Stragona Strzegom 58,182 59,091 58,636  
11 PEGAZ Maryszczak Marcelina Klub Jezdziecki Ozorowice 57,273 56,364 56,819  
12 AUTHENTIC DM Mazur Dorota JKS Jaroszówka 55,303 56,364 55,834  


6R - D2 - Program D2 (regionalny) (2018-05-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 SAFIRA Gugała Maja (JM.2003) Sudecki LKS Książ 68,167 67,333 67,750  
2 MAŁA FABIA Jatkowska Karolina (JM.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 65,667 65,167 65,417  
3 PEGAZ Maryszczak Marcelina Klub Jezdziecki Ozorowice 62,000 60,500 61,250  


7R A - N5 - Program N5 (regionalny) - kuce (2018-05-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 REVLON Mieszczak Olga KJ Michałów 60,571 62,143 61,357  


7R B - N5 - Program N5 (regionalny) - duże konie (2018-05-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 AZALIA Zabagło-Pawłowicz Natalia (J.2002) KJ Podkówka Team 65,143 65,714 65,428  
2 TEJSI Misztal Liwia (J.2001) Sudecki LKS Książ 64,571 65,143 64,857  
3 LEXUS Mucha Dominika KJ Stajnia Ozorowice 63,286 65,714 64,500  
4 ZIDAN Lenkiewicz Paulina (J.2001) KJ Bialy Las Stajnia Przybylscy 63,571 62,857 63,214  
5 HORH Pozdniakova Anastasiia (MJ.1997) bpk 62,000 63,429 62,715  
6 DOMENA K Kalwara Aneta bpk 60,429 60,143 60,286  
7 AUTHENTIC DM Mazur Dorota JKS Jaroszówka 55,286 57,857 56,572  


8R - C1 - Program C1 (regionalny) (2018-05-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 TAILORMADE LOBSTER Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ 66,618 66,471 66,544  
2 PRESJA Paszkiewicz Kinga (J.2000) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 65,441 63,382 64,412  
3 BACARDI Mieszczak Olga KJ Michałów 61,324 62,059 61,691  
4 ACHILLES Koszewicz Zofia KJ PICADOR 61,912 60,147 61,029  


9R - CC1 - Program CC1 (regionalny) (2018-05-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 FIRST LIGHT Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 67,361 66,806 67,084  
2 FLORETINO Leibfarth Ewa Konie Sportowe Gillmaier 66,389 63,889 65,139  


10Ra - CC4 - Konkurs dodatkowy - CC4 (2018-05-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 SAMIRO 35 Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ 66,842 66,447 66,644  
2 LARGO Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom 67,368 63,132 65,250  


11T A - L3 - Program L3 (towarzyski) - kuce (2018-05-02)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 JASIEK Konarska Krystyna (Mł.2008) LKS Stragona Strzegom 65,682 65,682  
2 GUMIŚ Kruk Julia (JM.2004) OJ Dubelbar Zdrój 60,909 60,909  


11T B - L3 - Program L3 (towarzyski) - duże konie (2018-05-02)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 SONET Mokrzycka Ewelina LKS Stragona Strzegom 62,500 62,500  
1 TALENT Kosiorowska Aleksandra KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 62,500 62,500  
3 AMIR Migdalska Kornelia (JM.2005) OJ Dubler Zdrój 58,864 58,864  


12R - L3 - Program L3 (regionalny) (2018-05-02)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 OMAR Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom 67,273 67,273  
2 BAFUR Rogoża Klaudia (J.2002) LKS Stragona Strzegom 65,909 65,909  
3 BEREIRA Kopera Katarzyna SLKS Książ 65,682 65,682  
4 LUCYFER Rogoża Klaudia (J.2002) LKS Stragona Strzegom 65,455 65,455  
5 FUEGA DE PRELET Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 63,364 63,364  
6 TALENT Kosiorowska Aleksandra KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 62,955 62,955  
6 PEGAZ Kalińska Aleksandra (JM.2004) Sudecki LKS Książ 62,955 62,955  
8 BAWARIA Stąpor Katarzyna LKS Stragona 62,500 62,500  
9 DAVINCI Wiraszka Róża (JM.2005) LKS Stragona Strzegom 60,455 60,455  


13T - P4 - Program P4 (towarzyski) (2018-05-02)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 QUINIO Praska Urszula bpk 58,409 58,409  
2 DRAGON Reguła Wiktoria bpk 55,636 55,636  


14R - P4 - Program P4 (regionalny) (2018-05-02)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 SAFIRA Gugała Maja (JM.2003) Sudecki LKS Książ 67,000 68,591 67,796  
2 IDEAL GIRL Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 66,136 68,636 67,386  
3 TANGER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 67,727 66,818 67,273  
4 GARTON Brodziak Małgorzata Klub Jeździecki PICADOR 66,773 67,682 67,227  
5 BRODWAY Stąpor Katarzyna LKS Stragona 65,864 67,455 66,660  
6 BAFUR Rogoża Klaudia (J.2002) LKS Stragona Strzegom 62,909 65,636 64,272  
7 ZIDAN Lenkiewicz Paulina (J.2001) KJ Bialy Las Stajnia Przybylscy 62,682 61,318 62,000  
8 PARMA Sobkiewicz Aleksandra (J.2001) KJ PICADOR 60,227 62,727 61,477  
9 FUDGE Marcinowska Julia (J.2000) BPK 61,136 61,591 61,364  
10 CHODÓW Tęcza Sara (J.2001) Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 57,273 62,727 60,000  
11 KORUPCJA Wiraszka Jakub (J.2002) LKS Stragona Strzegom 59,091 60,000 59,546  
12 AUTHENTIC DM Mazur Dorota JKS Jaroszówka 58,636 58,182 58,409  
13 BAKIER Werner Paulina Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice 55,909 55,455 55,682  


14R A - P4 - Program P4 (regionalny) - kuce (2018-05-02)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 FUDGE Marcinowska Julia (J.2000) BPK 61,136 61,591 61,364  
2 BAKIER Werner Paulina Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice 55,909 55,455 55,682  


14R B - P4 - Program P4 (regionalny) - duże konie (2018-05-02)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 SAFIRA Gugała Maja (JM.2003) Sudecki LKS Książ 67,000 68,591 67,796  
2 IDEAL GIRL Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 66,136 68,636 67,386  
3 TANGER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 67,727 66,818 67,273  
4 GARTON Brodziak Małgorzata Klub Jeździecki PICADOR 66,773 67,682 67,227  
5 BRODWAY Stąpor Katarzyna LKS Stragona 65,864 67,455 66,660  
6 BAFUR Rogoża Klaudia (J.2002) LKS Stragona Strzegom 62,909 65,636 64,272  
7 ZIDAN Lenkiewicz Paulina (J.2001) KJ Bialy Las Stajnia Przybylscy 62,682 61,318 62,000  
8 PARMA Sobkiewicz Aleksandra (J.2001) KJ PICADOR 60,227 62,727 61,477  
9 CHODÓW Tęcza Sara (J.2001) Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 57,273 62,727 60,000  
10 KORUPCJA Wiraszka Jakub (J.2002) LKS Stragona Strzegom 59,091 60,000 59,546  
11 AUTHENTIC DM Mazur Dorota JKS Jaroszówka 58,636 58,182 58,409  


15R - D3 - Program D3 (regionalny) (2018-05-02)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 SAFIRA Gugała Maja (JM.2003) Sudecki LKS Książ 64,167 63,000 63,584  
2 MAŁA FABIA Jatkowska Karolina (JM.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 59,833 59,500 59,666  
3 BAKIER Werner Paulina Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice 50,000 53,167 51,584  


16R B - N4 - Program N4 (regionalny) - duże konie (2018-05-02)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 TEJSI Misztal Liwia (J.2001) Sudecki LKS Książ 67,361 68,194 67,778  
2 AZALIA Zabagło-Pawłowicz Natalia (J.2002) KJ Podkówka Team 65,694 67,083 66,388  
3 HORH Pozdniakova Anastasiia (MJ.1997) bpk 61,389 65,000 63,195  
4 LEXUS Mucha Dominika KJ Stajnia Ozorowice 63,194 62,917 63,056  
5 ZIDAN Lenkiewicz Paulina (J.2001) KJ Bialy Las Stajnia Przybylscy 60,833 63,333 62,083  
6 DOMENA K Kalwara Aneta bpk 60,556 62,639 61,597  
7 AUTHENTIC DM Mazur Dorota JKS Jaroszówka 57,778 57,917 57,847  


16R - N4 A - Program N4 (regionalny) - kuce (2018-05-02)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 REVLON Mieszczak Olga KJ Michałów 62,778 63,286 63,032  


17R - C2 - Program C2 (regionalny) (2018-05-02)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 PRESJA Paszkiewicz Kinga (J.2000) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 64,730 66,216 65,473  
2 TAILORMADE LOBSTER Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ 62,297 65,811 64,054  
3 BACARDI Mieszczak Olga KJ Michałów 60,676 60,676 60,676  
4 ACHILLES Koszewicz Zofia KJ PICADOR 56,392 60,041 58,216  


19Rb - CC5 - Konkurs dodatkowy - CC5 (2018-05-02)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 LARGO Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom 66,974 66,974 66,974  
2 SAMIRO 35 Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ 64,605 66,053 65,329  
3 FLORETINO Leibfarth Ewa Konie Sportowe Gillmaier 63,289 66,711 65,000  



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS Szymon Tarant, H2-062017-1)
Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

10-12.08 Klinika z Anna Bienias Łódź

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice