ZR i T Stajnia Wierzbna Biały Las  1-3 maja 2019

WYNIKI / ARKUSZE 

WYNIKI pdf 

 

WYNIK TURNIEJU 69,712% D1   Karolina Mazurek CARAMBA SLKS Książ 

Karolina Mazurek i 5 letnia klacz  Caramba / Cardamon x  Mywill / hodowca Zbigniew Fiałkowski  fot. Katarzyna Broda

GALERIA Katarzyna Broda 

 

 

GALERIA Asia Bręklewicz 

 

ZRiT-A Spring Show Wierzbna
Biały Las, 01-03.05.2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - L1 - Zawody Towarzyskie (01-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 RAPSODIA Ćwioro Anna Klub Jeździecki Podkówka Team 68,947 68,947  
2 TALENT Kosiorowska Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI BIAŁY LAS STAJNIA PRZYBYLSCY 68,684 68,684  
3 SOMMELIER Sorel Agata (MJ.1999) JKS GOGOLEWO 66,053 66,053  
4 IMBRYK Maciejewska Justyna JKS GOGOLEWO 64,211 64,211  
5 ISOLA Maciejewska Justyna JKS GOGOLEWO 62,895 62,895  
6 JURTA Szrajnert Kamil (JM.2005) Kj Biały Las 60,000 60,000  
7 ANDREADORIA Dyko Martyna (JM.2005) Kj Biały Las 57,895 57,895  
8 JURTA Jadczak Julia Stajnia Przybylscy Biały Las 57,105 57,105  
9 JOWITA Kwintal Maria (JM.2005) Kj Biały Las 54,211 54,211  


 

1 - L1 - Zawody Towarzyskie (Kuce) (01-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 JASYR Krzeminska Aleksandra (JM.2004) Kj Biały Las 62,368 62,368  
2 TISSI Skowronek Nina (JM.2007) Kj Biały Las 59,474 59,474  
3 JEŻYK Zgraja Patrycja (JM.2005) Kj Biały Las 58,947 58,947  
4 JEŻYK Ścibior Oliwia (JM.2006) Kj Biały Las 58,684 58,684  
5 DUNAJ Wcisło Ida (J.2002) Kj Biały Las 57,368 57,368  
6 DUNAJ Pijanowska Olimpia Stajnia Przybylscy Biały Las 57,105 57,105  


 

2 - P1 - Zawody Towarzyskie (01-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 QUINIO Praska Urszula bpk 63,000 63,000  


 

3 - L1 - Zawody Regionalne (01-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 BIAŁY KRUK Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 67,105 68,684 67,895  
2 GALLARDO Szwed Ewa Olmet ost-sped 66,316 69,211 67,763  
2 CARAMBA Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 65,000 70,526 67,763  
4 MARK R. Słowikowska Malwina KJ Picador 67,368 64,211 65,789  
4 CHIKARA Marczak Nikola LKJ LEWADA 64,211 67,368 65,789  
6 AVENTADOR-L Guszpil Weronika (Mł.2016) KJ Jaroszówka 64,737 66,316 65,526  
7 TOP PLEASURE K Kalwara Aneta BPK 64,474 65,789 65,132  
8 FINLAY Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 64,211 63,158 63,684  
9 COSTO Brodziak Małgorzata KJ Picador 61,579 65,526 63,553  
10 KORUPCJA Wiraszka Róża (JM.2005) LKS Stragona Strzegom 61,579 64,211 62,895  
11 OXFORD Mieszczak Olga KJ Michałów 63,158 61,579 62,368  
11 TALENT Kosiorowska Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI BIAŁY LAS STAJNIA PRZYBYLSCY 60,789 63,947 62,368  
11 SOMMELIER Sorel Agata (MJ.1999) JKS GOGOLEWO 60,789 63,947 62,368  
14 PEGAZ Kalińska Aleksandra (JM.2004) Sudecki LKS Książ 61,579 62,368 61,974  
15 SAMSON Konarska Krystyna (Mł.2008) LKS Stragona Strzegom 58,947 62,632 60,789  
16 LAMIA W Burnecka Ewa KJ PICADOR 60,789 60,263 60,526  
16 IMBRYK Maciejewska Justyna JKS GOGOLEWO 59,474 61,579 60,526  
18 ISOLA Maciejewska Justyna JKS GOGOLEWO 55,000 62,105 58,553  
19 DIAMOND W Borkowska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice 55,816 59,237 57,526  
20 GAMA HIT Mikiewicz Martyna (J.2002) Stadnina Koni Dębno 55,000 59,737 57,368  
21 JEDWABNY PYŁ Malinowska Marta (JM.2005) "KJ Pawlak Equestrian" Wrocław 55,000 59,211 57,105  
22 HILDA HF Gajda Natalia (JM.2004) Karkonoski Klub Jeździecki 53,158 54,737 53,947  
23 COSTARICA Krzywda Maria (JM.2006) LKS Stragona 51,579 55,789 53,684  
  CON DIAMANTE Pawłowicz Marek KJ Podkówka Team 60,263 63,684 61,974  


 

3 - L1 - Zawody Regionalne (Kuce) (01-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 HILDA HF Gajda Natalia (JM.2004) Karkonoski Klub Jeździecki 53,158 54,737 53,947  


 

4 - P1 - Zawody Regionalne (01-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 GALLARDO Szwed Ewa Olmet ost-sped 65,200 66,800 66,000  
2 FURST QUATERBACK Szafir Iwona Picador 65,000 66,400 65,700  
3 FINLAY Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 64,200 65,200 64,700  
4 CHIKARA Marczak Nikola LKJ LEWADA 62,400 65,600 64,000  
5 JUGA Rogoża Klaudia (J.2001) LKS Stragona Strzegom 61,800 64,400 63,100  
6 MARK R. Słowikowska Malwina KJ Picador 62,200 63,800 63,000  
7 DORRYT Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw 61,000 64,800 62,900  
8 GAMA HIT Mikiewicz Martyna (J.2002) Stadnina Koni Dębno 61,800 61,000 61,400  
9 HANNAH Fonfara Magdalena Atena Ostrzeszów 57,600 55,800 56,700  


 

4 - P1 - Zawody Regionalne (kuce) (01-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 EQUILE'S FREDERIK Lewkowicz Sara (JM.2004) Stadnina Koni Dębno 62,000 62,400 62,200  
2 BAKIER Werner Paulina Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice 59,400 56,000 57,700  


 

5 - D1 - Zawody Regionalne (01-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 CARAMBA Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 68,077 71,346 69,712  
2 JEGRA Walasiak Patrycja (JM.2005) Klub Jeździecki Michałów 61,346 62,692 62,019  
3 BAKIER Werner Paulina Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice 61,346 56,731 59,038  
4 HANNAH Fonfara Magdalena Atena Ostrzeszów 56,923 58,077 57,500  


 

6A - N5 - Zawody Regionalne (01-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 ASCAN Kucharska Martyna (J.2002) KJ Jaroszówka 64,286 62,143 63,214  


 

7 - C1 - Zawody Regionalne (01-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 GARTON Brodziak Małgorzata KJ Picador 68,088 66,618 66,765 67,157  
2 METRES I - P Worotnik Karolina (J.2002) Karkonoski KJ 66,471 65,735 62,794 65,000  
2 GOLD QUATERBACK Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 63,971 66,029 65,000 65,000  
4 ZIDAN Lenkiewicz Paulina (J.2001) Biały Las 61,412 62,000 63,471 62,294  
5 WELT CONTENDOR Lis Marta Olmet-OstSped 61,029 61,176 63,676 61,961  
6 JAK QUMBALL Salwińska Paulina Brak 62,059 61,765 61,176 61,667  
7 ACHILLES Koszewicz Zofia KJ PICADOR 61,324 63,088 60,294 61,569  
8 ASCAN Kucharska Martyna (J.2002) KJ Jaroszówka 61,265 61,412 61,853 61,510  
9 PREDAZZO Taras Dorota KJ Platan Wrocław 61,324 61,176 57,941 60,147  
10 LEXUS Mucha Dominika KJ Stajnia Ozorowice 57,735 59,059 59,059 58,618  
11 NOBODY IS PERFEKT Sobkiewicz Aleksandra (J.2001) Ośrodek Sportów Konnych "Michalscy" 56,765 56,618 60,882 58,088  


 

8 - CC1 - Zawody Regionalne (01-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 FIRST LIGHT Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 66,528 67,222 67,917 67,222  
2 CHOCO LADY II Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 65,139 69,861 65,000 66,667  
3 CAMARO Dobrowolska Anna (MJ.1998) KJ Picador 61,944 63,472 62,083 62,500  
4 FJORDVANGENS MICHIGAN Pawłowicz Marek KJ Podkówka Team 61,472 63,833 59,944 61,750  
5 BACARDI Mieszczak Olga KJ Michałów 61,111 61,250 61,111 61,157  


 

10 - P2 - Zawody Towarzyskie (02-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 KORAL Kowalik Dominika Klub Jeździecki Jaroszówka 65,455 65,455  
2 TALENT Kosiorowska Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI BIAŁY LAS STAJNIA PRZYBYLSCY 64,091 64,091  
3 QUINIO Praska Urszula bpk 63,136 63,136  


 

9 - L3 - Zawody Towarzyskie (02-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 KORAL Kowalik Dominika Klub Jeździecki Jaroszówka 64,545 64,545  
2 RAPSODIA Ćwioro Anna Klub Jeździecki Podkówka Team 64,091 64,091  
3 TALENT Kosiorowska Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI BIAŁY LAS STAJNIA PRZYBYLSCY 62,500 62,500  


 

9 - L3 - Zawody Towarzyskie (Kuce) (02-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 JASYR Krzeminska Aleksandra (JM.2004) Kj Biały Las 61,318 61,318  


 

11 - L3 - Zawody Regionalne (02-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 GALLARDO Szwed Ewa Olmet ost-sped 67,500 68,182 67,841  
2 BIAŁY KRUK Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 66,136 67,955 67,045  
3 FINLAY Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 66,591 67,045 66,818  
4 COSTO Brodziak Małgorzata KJ Picador 66,364 65,682 66,023  
5 CARAMBA Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 64,091 66,818 65,455  
6 MARK R. Słowikowska Malwina KJ Picador 63,864 66,136 65,000  
7 PEGAZ Kalińska Aleksandra (JM.2004) Sudecki LKS Książ 62,045 66,818 64,432  
8 SAMSON Konarska Krystyna (Mł.2008) LKS Stragona Strzegom 65,455 63,182 64,318  
9 LAMIA W Burnecka Ewa KJ PICADOR 61,318 64,500 62,909  
10 KORUPCJA Wiraszka Róża (JM.2005) LKS Stragona Strzegom 62,500 62,045 62,273  
11 OXFORD Mieszczak Olga KJ Michałów 60,909 62,045 61,477  
12 CON DIAMANTE Pawłowicz Marek KJ Podkówka Team 59,545 59,773 59,659  
13 ISOLA Maciejewska Justyna JKS GOGOLEWO 56,818 61,591 59,205  
14 COSTARICA Krzywda Maria (JM.2006) LKS Stragona 59,091 56,136 57,614  


 

11 - L3 - Zawody Regionalne (Kuce) (02-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 HILDA HF Gajda Natalia (JM.2004) Karkonoski Klub Jeździecki 56,364 56,591 56,477  


 

12 - P2 - Zawody Regionalne (02-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 GAMA HIT Mikiewicz Martyna (J.2002) Stadnina Koni Dębno 65,303 68,182 66,742  
2 FINLAY Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 66,212 66,667 66,439  
3 FURST QUATERBACK Szafir Iwona Picador 65,909 66,667 66,288  
4 MARK R. Słowikowska Malwina KJ Picador 62,576 65,152 63,864  
5 CHIKARA Marczak Nikola LKJ LEWADA 61,682 64,712 63,197  
6 JUGA Rogoża Klaudia (J.2001) LKS Stragona Strzegom 64,500 60,561 62,530  
7 IMBRYK Maciejewska Justyna JKS GOGOLEWO 61,212 56,212 58,712  
8 SOMMELIER Sorel Agata (MJ.1999) JKS GOGOLEWO 58,591 57,121 57,606  
  GALLARDO Szwed Ewa Olmet ost-sped     ELI  


 

12 - P2 - Zawody Regionalne (Kuce) (02-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 EQUILE'S FREDERIK Lewkowicz Sara (JM.2004) Stadnina Koni Dębno 61,212 58,485 59,848  


 

13 - D2 - Zawody Regionalne (02-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 GAMA HIT Mikiewicz Martyna (J.2002) Stadnina Koni Dębno 68,167 65,000 66,583  
2 JEGRA Walasiak Patrycja (JM.2005) Klub Jeździecki Michałów 63,667 61,000 62,333  


 

15 - C2 - Zawody Regionalne (02-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 METRES I - P Worotnik Karolina (J.2002) Karkonoski KJ 65,946 65,541 66,486 65,991  
2 ZIDAN Lenkiewicz Paulina (J.2001) Biały Las 65,405 65,000 64,865 65,090  
3 GOLD QUATERBACK Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 64,324 65,270 65,541 65,045  
4 GARTON Brodziak Małgorzata KJ Picador 64,730 64,459 65,541 64,910  
5 ASCAN Kucharska Martyna (J.2002) KJ Jaroszówka 66,216 61,622 63,243 63,694  
6 FJORDVANGENS MICHIGAN Pawłowicz Marek KJ Podkówka Team 62,568 64,595 63,378 63,514  
7 BACARDI Mieszczak Olga KJ Michałów 62,838 63,784 62,432 63,018  
8 SARUMAN GT Jatkowska Karolina (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 64,595 61,622 61,081 62,432  
9 WELT CONTENDOR Lis Marta Olmet-OstSped 62,568 60,135 63,108 61,937  
10 NOMEY Zabagło-Pawłowicz Natalia (J.2002) KJ Podkówka Team 55,946 62,973 64,730 61,216  
11 ACHILLES Koszewicz Zofia KJ PICADOR 58,784 60,541 64,189 61,171  
12 PREDAZZO Taras Dorota KJ Platan Wrocław 56,932 62,338 62,338 60,536  
13 JAK QUMBALL Salwińska Paulina Brak 55,270 60,946 60,000 58,739  
14 NOBODY IS PERFEKT Sobkiewicz Aleksandra (J.2001) Ośrodek Sportów Konnych "Michalscy" 54,311 51,743 53,500 53,185  


 

16 - CC2 - Zawody Regionalne (02-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 PRESJA Paszkiewicz Kinga (MJ.2000) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 65,132 69,211 67,895 67,412  
2 FIRST LIGHT Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 67,237 69,737 65,000 67,325  
3 CHOCO LADY II Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 65,658 66,842 68,026 66,842  
4 CAMARO Dobrowolska Anna (MJ.1998) KJ Picador 63,947 64,868 63,026 63,947  


 

17 - L4 - Zawody Towarzyskie (03-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 RAPSODIA Ćwioro Anna Klub Jeździecki Podkówka Team 62,895 62,895  
2 NIGERIA Reszka Michalina brak 61,842 61,842  
3 TALENT Kosiorowska Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI BIAŁY LAS STAJNIA PRZYBYLSCY 61,316 61,316  


 

17A - L4 - Zawody Towarzyskie (Kuce) (03-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 PATASZON Hajdaniak Anna (JM.2006) KJ Pawlak Equestrian Wrocław 60,526 60,526  
2 JASYR Krzeminska Aleksandra (JM.2004) Kj Biały Las 59,737 59,737  


 

18 - P3 - Zawody Towarzyskie (03-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 QUINIO Praska Urszula bpk 63,500 63,500  


 

19 - L4 - Zawody Regionalne (03-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 MARK R. Słowikowska Malwina KJ Picador 65,789 66,579 66,184  
2 SAMSON Konarska Krystyna (Mł.2008) LKS Stragona Strzegom 65,789 63,947 64,868  
3 FINLAY Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 65,789 63,684 64,737  
4 PEGAZ Kalińska Aleksandra (JM.2004) Sudecki LKS Książ 64,500 63,711 64,105  
5 CON DIAMANTE Pawłowicz Marek KJ Podkówka Team 64,474 63,421 63,947  
6 TALENT Kosiorowska Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI BIAŁY LAS STAJNIA PRZYBYLSCY 61,579 62,895 62,237  
7 LAMIA W Burnecka Ewa KJ PICADOR 61,605 61,605 61,605  
8 KORUPCJA Wiraszka Róża (JM.2005) LKS Stragona Strzegom 61,316 61,842 61,579  
9 ISOLA Maciejewska Justyna JKS GOGOLEWO 61,053 60,789 60,921  
10 OXFORD Mieszczak Olga KJ Michałów 57,711 61,658 59,684  
11 COSTARICA Krzywda Maria (JM.2006) LKS Stragona 59,737 59,474 59,605  


 

19A - L4 - Zawody Regionalne (Kuce) (03-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 HILDA HF Gajda Natalia (JM.2004) Karkonoski Klub Jeździecki 57,368 58,947 58,158  


 

20 - P3 - Zawody Regionalne (03-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 FINLAY Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 65,500 66,500 66,000  
2 CON DIAMANTE Pawłowicz Marek KJ Podkówka Team 65,250 66,000 65,625  
3 GAMA HIT Mikiewicz Martyna (J.2002) Stadnina Koni Dębno 65,000 65,000 65,000  
4 MARK R. Słowikowska Malwina KJ Picador 66,250 63,500 64,875  
5 GALLARDO Szwed Ewa Olmet ost-sped 64,000 65,000 64,500  
5 JUGA Rogoża Klaudia (J.2001) LKS Stragona Strzegom 65,250 63,750 64,500  
7 SOMMELIER Sorel Agata (MJ.1999) JKS GOGOLEWO 62,500 63,500 63,000  
8 JEGRA Walasiak Patrycja (JM.2005) Klub Jeździecki Michałów 61,500 62,000 61,750  
9 IMBRYK Maciejewska Justyna JKS GOGOLEWO 58,750 61,250 60,000  


 

22 - N4 - Zawody Regionalne (03-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 ROSVEEL Stąpor Katarzyna LKS Stragona w Strzegomiu 66,111 66,806 66,458  
2 LEXUS Mucha Dominika KJ Stajnia Ozorowice 63,333 63,889 63,611  
3 GAMA HIT Mikiewicz Martyna (J.2002) Stadnina Koni Dębno 63,611 62,222 62,917  


 

23 - C3 - Zawody Regionalne (03-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 METRES I - P Worotnik Karolina (J.2002) Karkonoski KJ 67,632 68,026 67,105 67,588  
2 GARTON Brodziak Małgorzata KJ Picador 66,579 66,447 67,105 66,711  
3 GOLD QUATERBACK Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 65,526 66,711 65,132 65,789  
4 FJORDVANGENS MICHIGAN Pawłowicz Marek KJ Podkówka Team 66,211 64,105 64,763 65,026  
5 SARUMAN GT Jatkowska Karolina (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 65,395 65,132 63,421 64,649  
6 BACARDI Mieszczak Olga KJ Michałów 63,947 65,263 64,079 64,430  
7 ZIDAN Lenkiewicz Paulina (J.2001) Biały Las 62,763 62,895 64,342 63,333  
8 NOMEY Zabagło-Pawłowicz Natalia (J.2002) KJ Podkówka Team 62,368 62,500 63,158 62,675  
9 ACHILLES Koszewicz Zofia KJ PICADOR 63,816 60,789 63,289 62,632  
10 WELT CONTENDOR Lis Marta Olmet-OstSped 61,974 65,921 58,816 62,237  
11 JAK QUMBALL Salwińska Paulina Brak 60,658 63,289 61,974 61,974  
12 FANTASTIC FRIEDA Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw 61,342 61,474 60,553 61,123  
13 PREDAZZO Taras Dorota KJ Platan Wrocław 56,921 58,763 59,289 58,325  
14 NOBODY IS PERFEKT Sobkiewicz Aleksandra (J.2001) Ośrodek Sportów Konnych "Michalscy" 59,211 56,842 58,026 58,026  


 

24 - CC3 - Zawody Regionalne (03-05-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % H % Wynik (Result) Nagroda
1 FIRST LIGHT Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 66,316 67,632 67,105 67,018  
2 PRESJA Paszkiewicz Kinga (MJ.2000) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 66,974 67,632 65,658 66,754  


 

30 - L - Runda Zawody Towarzyskie - Duże Konie (03-05-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 RAPSODIA Ćwioro Anna Klub Jeździecki Podkówka Team 68,947 64,091 62,895 195,933  
2 TALENT Kosiorowska Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI BIAŁY LAS STAJNIA PRZYBYLSCY 68,684 62,500 61,316 192,500  


 

31 - L - Runda Zawody Towarzyskie - Kuce (03-05-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 JASYR Krzeminska Aleksandra (JM.2004) Kj Biały Las 62,368 61,318 59,737 183,423  


 

32 - P - Runda Zawody Towarzyskie - Duże Konie (03-05-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 QUINIO Praska Urszula bpk 63,000 63,136 63,500 189,636  


 

33 - L - Runda Zawody Regionalne - Duże Konie (03-05-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 MARK R. Słowikowska Malwina KJ Picador 65,789 65,000 66,184 196,973  
2 FINLAY Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 63,684 66,818 64,737 195,239  
3 PEGAZ Kalińska Aleksandra (JM.2004) Sudecki LKS Książ 61,974 64,432 64,105 190,511  
4 SAMSON Konarska Krystyna (Mł.2008) LKS Stragona Strzegom 60,789 64,318 64,868 189,975  
5 KORUPCJA Wiraszka Róża (JM.2005) LKS Stragona Strzegom 62,895 62,273 61,579 186,747  
6 CON DIAMANTE Pawłowicz Marek KJ Podkówka Team 61,974 59,659 63,947 185,580  
7 LAMIA W Burnecka Ewa KJ PICADOR 60,526 62,909 61,605 185,040  
8 ISOLA Maciejewska Justyna JKS GOGOLEWO 58,553 59,205 60,921 178,679  
9 COSTARICA Krzywda Maria (JM.2006) LKS Stragona 53,684 57,614 59,605 170,903  


 

34 - L - Runda Zawody Regionalne - Kuce (03-05-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 HILDA HF Gajda Natalia (JM.2004) Karkonoski Klub Jeździecki 53,947 56,477 58,158 168,582  


 

35 - P - Runda Zawody Regionalne - Duże Konie (03-05-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 FINLAY Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 64,700 66,439 66,000 197,139  
2 GAMA HIT Mikiewicz Martyna (J.2002) Stadnina Koni Dębno 61,400 66,742 65,000 193,142  
3 MARK R. Słowikowska Malwina KJ Picador 63,000 63,864 64,875 191,739  
4 JUGA Rogoża Klaudia (J.2001) LKS Stragona Strzegom 63,100 62,530 64,500 190,130  


 

38 - C - Runda Zawody Regionalne - Duże Konie (03-05-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 GARTON Brodziak Małgorzata KJ Picador 67,157 64,910 66,711 198,778  
2 METRES I - P Worotnik Karolina (J.2002) Karkonoski KJ 65,000 65,991 67,588 198,579  
3 GOLD QUATERBACK Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 65,000 65,045 65,789 195,834  
4 ZIDAN Lenkiewicz Paulina (J.2001) Biały Las 62,294 65,090 63,333 190,717  
5 WELT CONTENDOR Lis Marta Olmet-OstSped 61,961 61,937 62,237 186,135  
6 ACHILLES Koszewicz Zofia KJ PICADOR 61,569 61,171 62,632 185,372  
7 JAK QUMBALL Salwińska Paulina Brak 61,667 58,739 61,974 182,380  
8 PREDAZZO Taras Dorota KJ Platan Wrocław 60,147 60,536 58,325 179,008  
9 NOBODY IS PERFEKT Sobkiewicz Aleksandra (J.2001) Ośrodek Sportów Konnych "Michalscy" 58,088 53,185 58,026 169,299  


 

39 - CC - Runda Zawody Regionalen - Duże Konie (03-05-2019)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 FIRST LIGHT Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 67,222 67,325 67,018 201,565  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (APC, P2-072018-1)
 
 
ZRiT-A Spring Show Wierzbna

Biały Las, 01-03.05.2019
Wydruk: 03.05.2019 16:35:52
1/L1
08:00 
(01.05.2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / L1 / Zawody Towarzyskie
(Competition No: 1 / )


C - Izabela Bek-Kaczkowska - POL ()
B - Elżbieta Dąbrowska - POL ()
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % Wynik (Result)
1 RAPSODIA (22)
Desches Sportpferd / POL / Klacz / 2013 (6) / 
DE 455-8783132-13 / ciemnogniada / Lahnstein / Rosa Pikolo
Henryk Pokówka / Henryk Podkówka

 
Anna ĆWIORO
Klub Jeździecki Podkówka Team
68,947
(1)
68,947
(1)
 
2 TALENT (42)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) / 
616009670098813 / ciemnogniada / CORLEONE Z / TOŚKA
Stajnia Jaroszówka / Aleksandra Kosiorowska

 
Aleksandra KOSIOROWSKA
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁY LAS STAJNIA PRZYBYLSCY
68,684
(2)
68,684
(2)
 
3 SOMMELIER (68)
WLKP / POL / Ogier / 2014 (5) / 
616009610062214 / kasztanowata / Sokrates / Santini
SK Pepowo z/s w Gogolewie / SK Pepowo z/s w Gogolewie

 
Agata SOREL (MJ.1999)
JKS GOGOLEWO
66,053
(3)
66,053
(3)
 
4 IMBRYK (67)
WLKP / POL / Ogier / 2015 (4) / 
brak / gniada / Czardasz / Intara
SK Pępowo z/s w Gogolewie / SK Pępowo z/s w Gogolewie

 
Justyna MACIEJEWSKA
JKS GOGOLEWO
64,211
(4)
64,211
(4)
 
5 ISOLA (66)
WLKP / POL / Klacz / 2015 (4) / 
brak / gniada / Czardasz / Intyna
SK Pępowo z/s w Gogolewie / SK Pępowo z/s w Gogolewie

 
Justyna MACIEJEWSKA
JKS GOGOLEWO
62,895
(5)
62,895
(5)
 
6 JURTA (50)
WLKP / DZA / Klacz / 2003 (16) / 
0 / skarogniada / O / O
O / Przybylska

 
Kamil SZRAJNERT (JM.2005)
Kj Biały Las
60,000
(6)
60,000
(6)
 
7 ANDREADORIA (45)
SP / POL / Klacz / 2001 (18) / 
O / gniada / O / O
O / Paulina Przybylska

 
Martyna DYKO (JM.2005)
Kj Biały Las
57,895
(7)
57,895
(7)
 
8 JURTA (50)
WLKP / DZA / Klacz / 2003 (16) / 
0 / skarogniada / O / O
O / Przybylska

 
Julia JADCZAK
Stajnia Przybylscy Biały Las
57,105
(8)
57,105
(8)
 
9 JOWITA (81)

 

 
Maria KWINTAL (JM.2005)
Kj Biały Las
54,211
(9)
54,211
(9)
 

 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Eliza Skórczyńska
 

 

 

 



 

 
 
ZRiT-A Spring Show Wierzbna

Biały Las, 01-03.05.2019
Wydruk: 03.05.2019 16:35:53
1/L1
08:00 
(01.05.2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 1 / L1 / Zawody Towarzyskie (Kuce)
(Competition No: 1 / )


C - Izabela Bek-Kaczkowska - POL ()
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % Wynik (Result)
1 JASYR (76)
HUCUL / POL / Wałach / 2015 (4) / 
0 / srokata / 0 / 0
0 / P.Przybylska

 
Aleksandra KRZEMINSKA (JM.2004)
Kj Biały Las
62,368
(1)
62,368
(1)
 
2 TISSI (46)
KUC / POL / Klacz / 2000 (19) / 
- / siwa / Aktion L / TINCA
Dahlke Antoni / Paulina Przybylska

 
Nina SKOWRONEK (JM.2007)
Kj Biały Las
59,474
(2)
59,474
(2)
 
3 JEŻYK (48)
HUCUL / POL / Wałach / 2014 (5) / 
O / jelena / O / O
O / Przybylska

 
Patrycja ZGRAJA (JM.2005)
Kj Biały Las
58,947
(3)
58,947
(3)
 
4 JEŻYK (48)
HUCUL / POL / Wałach / 2014 (5) / 
O / jelena / O / O
O / Przybylska

 
Oliwia ŚCIBIOR (JM.2006)
Kj Biały Las
58,684
(4)
58,684
(4)
 
5 DUNAJ (49)
KUC / POL / Wałach / 2008 (11) / 
- / gniada / , / ,
. / Biały Las

 
Ida WCISŁO (J.2002)
Kj Biały Las
57,368
(5)
57,368
(5)
 
6 DUNAJ (49)
KUC / POL / Wałach / 2008 (11) / 
- / gniada / , / ,
. / Biały Las

 
Olimpia PIJANOWSKA
Stajnia Przybylscy Biały Las
57,105
(6)
57,105
(6)
 

 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Eliza Skórczyńska
 

 

 

 



 

 
 
ZRiT-A Spring Show Wierzbna

Biały Las, 01-03.05.2019
Wydruk: 03.05.2019 16:35:55
2/P1
09:55 
(01.05.2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 2 / P1 / Zawody Towarzyskie
(Competition No: 2 / )


C - Eliza Skórczyńska - POL ()
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % Wynik (Result)
1 QUINIO (52)
WESTF / GER / Wałach / 2006 (13) / 
- / kasztanowata / Qusander / / Phantastica /
Georg Gronebaum / Urszula Praska

 
Urszula PRASKA
bpk
63,000
(1)
63,000
(1)
 

 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Eliza Skórczyńska
 

 

 

 



 

 
 
ZRiT-A Spring Show Wierzbna

Biały Las, 01-03.05.2019
Wydruk: 03.05.2019 16:35:56
3/L1
10:25 
(01.05.2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / L1 / Zawody Regionalne
(Competition No: 3 / )


B - Eliza Skórczyńska - POL ()
C - Elżbieta Dąbrowska - POL ()
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 BIAŁY KRUK (73)
SP / POL / Ogier / 2015 (4) / 
616 009 67 00672 15 / tarantowata / Lenon L / Biała Dama
Paweł Mazurek / Paweł Mazurek

 
Karolina MAZUREK
Sudecki LKS Książ
67,105
(2)
68,684
(3)
67,895
(1)
 
2 GALLARDO (1)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2014 (5) / 
616007610061314 / gniada / Quaterback / Gawęda
SK Dębno / Ewa szwed

 
Ewa SZWED
Olmet ost-sped
66,316
(3)
69,211
(2)
67,763
(2)
 
2 CARAMBA (72)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) / 
- / gniada / CARDAMON / CERKWICA
Fiałkowski Zbigniew / Karola Mazurek

 
Karolina MAZUREK
Sudecki LKS Książ
65,000
(4)
70,526
(1)
67,763
(2)
 
4 MARK R. (34)
Fryzyjska / POL / Wałach / 2012 (7) / 
616004201204260 / kara / JERKE 434 / NIENKE BIANCA H.
Marzena Rudnik / Ryszard Kohut

 
Malwina SŁOWIKOWSKA
KJ Picador
67,368
(1)
64,211
(8)
65,789
(4)
 
4 CHIKARA (8)
Deutsches Sportpferd / POL / Klacz / 2013 (6) / 
- / ciemnogniada / Lahnstein / Corella
Ludwig Ebermann / Henryk Podkówka

 
Nikola MARCZAK
LKJ LEWADA
64,211
(7)
67,368
(4)
65,789
(4)
 
6 AVENTADOR-L (59)
Wielkopolska / POL / Ogier / 2015 (4) / 
616007670053415 / kara / Ron William / Alpina/ Ulco
Pol / Weronika Guszpil

 
Weronika GUSZPIL (Mł.2016)
KJ Jaroszówka
64,737
(5)
66,316
(5)
65,526
(6)
 
7 TOP PLEASURE K (58)
SP / POL / Wałach / 2015 (4) / 
616009670054515 / gniada / LANVESTER HOL. / T-NORMANDIA SP
ANETA KALWARA / ANETA KALWARA

 
Aneta KALWARA
BPK
64,474
(6)
65,789
(6)
65,132
(7)
 
8 FINLAY (53)
Deutsches Sportpferd / DEU / Wałach / 2014 (5) / 
- / ciemnogniada / Fürstenstern / Isa
Frank Zeibig / Doreen Lange

 
Doreen LANGE
RV Spreeblick E. V.
64,211
(7)
63,158
(12)
63,684
(8)
 
9 COSTO (38)
- / POL / Wałach / 2015 (4) / 
-- / gniada / - / -
- / -

 
Małgorzata BRODZIAK
KJ Picador
61,579
(10)
65,526
(7)
63,553
(9)
 
10 KORUPCJA (24)
SP / POL / Klacz / 2010 (9) / 
616009580652610 / gniada / Love Affair / Lauries Crusador / Kofeina / Welstein

 
Róża WIRASZKA (JM.2005)
LKS Stragona Strzegom
61,579
(10)
64,211
(8)
62,895
(10)
 
11 OXFORD (31)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2015 (4) / 
Brak / ciemnogniada / Olympic Star / Olimpia
Elżbieta Łyczko / Elżbieta Łyczko

 
Olga MIESZCZAK
KJ Michałów
63,158
(9)
61,579
(16)
62,368
(11)
 
11 TALENT (42)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) / 
616009670098813 / ciemnogniada / CORLEONE Z / TOŚKA
Stajnia Jaroszówka / Aleksandra Kosiorowska

 
Aleksandra KOSIOROWSKA
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁY LAS STAJNIA PRZYBYLSCY
60,789
(13)
63,947
(10)
62,368
(11)
 
11 SOMMELIER (68)
WLKP / POL / Ogier / 2014 (5) / 
616009610062214 / kasztanowata / Sokrates / Santini
SK Pepowo z/s w Gogolewie / SK Pepowo z/s w Gogolewie

 
Agata SOREL (MJ.1999)
JKS GOGOLEWO
60,789
(13)
63,947
(10)
62,368
(11)
 
14 PEGAZ (19)
TRK / POL / Wałach / 2012 (7) / 
73201005812 / kasztanowata / Cedrus / / Perełka / Esauł
Jerzy Kotarski / Elżbieta Zabagło-Pawłowicz

 
Aleksandra KALIŃSKA (JM.2004)
Sudecki LKS Książ
61,579
(10)
62,368
(14)
61,974
(14)
 
15 SAMSON (43)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) / 
616009670106710 / skarogniada / Le Duc / Saluta I
Tomasz Kret / Aleksandra Konarska

 
Krystyna KONARSKA (Mł.2008)
LKS Stragona Strzegom
58,947
(17)
62,632
(13)
60,789
(15)
 
16 LAMIA W (35)
SP / POL / Klacz / 2011 (8) / 
616005670028111 / ciemnogniada / Alvarez 17 / / Lotty / Limes
Marek Rosiak / Ewa Burnecka

 
Ewa BURNECKA
KJ PICADOR
60,789
(13)
60,263
(18)
60,526
(16)
 
16 IMBRYK (67)
WLKP / POL / Ogier / 2015 (4) / 
brak / gniada / Czardasz / Intara
SK Pępowo z/s w Gogolewie / SK Pępowo z/s w Gogolewie

 
Justyna MACIEJEWSKA
JKS GOGOLEWO
59,474
(16)
61,579
(16)
60,526
(16)
 
18 ISOLA (66)
WLKP / POL / Klacz / 2015 (4) / 
brak / gniada / Czardasz / Intyna
SK Pępowo z/s w Gogolewie / SK Pępowo z/s w Gogolewie

 
Justyna MACIEJEWSKA
JKS GOGOLEWO
55,000
(19)
62,105
(15)
58,553
(18)
 
19 DIAMOND W (83)
PKSP / POL / Wałach / 2015 (4) / 
- / gniada / Hippica Koh-I-Noor / Dykcja
Marek Rosiak / Marek Rosiak

 
Agnieszka BORKOWSKA
KS Pegaz Chwałowice
55,816
(18)
59,237
(20)
57,526
(19)
 
20 GAMA HIT (2)
WLKP / POL / Klacz / 2012 (7) / 
- / gniada / Quaterback / Gwiazda Hit
Stadnina Koni Dębno Adam Lachera / Stadnina Koni Dębno Adam Lachera

 
Martyna MIKIEWICZ (J.2002)
Stadnina Koni Dębno
55,000
(19)
59,737
(19)
57,368
(20)
 
21 JEDWABNY PYŁ (86)
Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2007 (12) / 
POL009670151207 11476 / kasztanowata / Morawia / Jedwabna

 
Marta MALINOWSKA (JM.2005)
"KJ Pawlak Equestrian" Wrocław
55,000
(19)
59,211
(21)
57,105
(21)
 
22 HILDA HF (15)
Haflinger / POL / Klacz / 2009 (10) / 
616999670204004 / kasztanowata / NN / NN
NN / Natalia Gajda

 
Natalia GAJDA (JM.2004)
Karkonoski Klub Jeździecki
53,158
(22)
54,737
(23)
53,947
(22)
 
23 COSTARICA (26)
SP / POL / Klacz / 2007 (12) / 
009610085007 / kasztanowata / Etos / Crispa
Zbigniew Kin / Katarzyna Konarska

 
Maria KRZYWDA (JM.2006)
LKS Stragona
51,579
(23)
55,789
(22)
53,684
(23)
 
  CON DIAMANTE (3)
HOL / GER / Wałach / 2014 (5) / 
DE42100521914 / gniada / Con Shery / Wilma X / Canto
Strehle Carsten/GER / Elżbieta Zabagło Pawłowicz

 
Marek PAWŁOWICZ
KJ Podkówka Team
60,263 63,684 61,974  

 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Eliza Skórczyńska
 

 

 

 



 

 
 
ZRiT-A Spring Show Wierzbna

Biały Las, 01-03.05.2019
Wydruk: 03.05.2019 16:35:58
3/L1
10:25 
(01.05.2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 3 / L1 / Zawody Regionalne (Kuce)
(Competition No: 3 / )


C - Elżbieta Dąbrowska - POL ()
B - Eliza Skórczyńska - POL ()
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 HILDA HF (15)
Haflinger / POL / Klacz / 2009 (10) / 
616999670204004 / kasztanowata / NN / NN
NN / Natalia Gajda

 
Natalia GAJDA (JM.2004)
Karkonoski Klub Jeździecki
53,158
(1)
54,737
(1)
53,947
(1)
 

 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Eliza Skórczyńska
 

 

 

 



 

 
 
ZRiT-A Spring Show Wierzbna

Biały Las, 01-03.05.2019
Wydruk: 03.05.2019 16:35:59
4/P1
13:15 
(01.05.2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / P1 / Zawody Regionalne
(Competition No: 4 / )


C - Ewa Formicka - POL ()
B - Izabela Bek-Kaczkowska - POL ()
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 GALLARDO (1)
Wielkopolska / POL / Wałach / 2014 (5) / 
616007610061314 / gniada / Quaterback / Gawęda
SK Dębno / Ewa szwed

 
Ewa SZWED
Olmet ost-sped
65,200
(1)
66,800
(1)
66,000
(1)
 
2 FURST QUATERBACK (40)
Deutsches Sportpferd / GER / Wałach / 2013 (6) / 
DE 455-8700367 / ciemnogniada / Furst Wilhelm / Syska
Ludwig Ebermann / Oliver Lange, Iwona Szafir

 
Iwona SZAFIR
Picador
65,000
(2)
66,400
(2)
65,700
(2)
 
3 FINLAY (53)
Deutsches Sportpferd / DEU / Wałach / 2014 (5) / 
- / ciemnogniada / Fürstenstern / Isa
Frank Zeibig / Doreen Lange

 
Doreen LANGE
RV Spreeblick E. V.
64,200
(3)
65,200
(4)
64,700
(3)
 
4 CHIKARA (8)
Deutsches Sportpferd / POL / Klacz / 2013 (6) / 
- / ciemnogniada / Lahnstein / Corella
Ludwig Ebermann / Henryk Podkówka

 
Nikola MARCZAK
LKJ LEWADA
62,400
(4)
65,600
(3)
64,000
(4)
 
5 JUGA (51)
Małopolska / POL / Klacz / 2013 (6) / 
- / ciemnogniada / Huzar / Julita
SK Walewice / Julia Kornaszewska

 
Klaudia ROGOŻA (J.2001)
LKS Stragona Strzegom
61,800
(6)
64,400
(6)
63,100
(5)
 
6 MARK R. (34)
Fryzyjska / POL / Wałach / 2012 (7) / 
616004201204260 / kara / JERKE 434 / NIENKE BIANCA H.
Marzena Rudnik / Ryszard Kohut

 
Malwina SŁOWIKOWSKA
KJ Picador
62,200
(5)
63,800
(7)
63,000
(6)
 
7 DORRYT (79)
SP / POL / Ogier / 2014 (5) / 
- / gniada / Moravia / Down Girl
Elżbieta Czepkowska-Pawlak / Joanna Pawlak

 
Joanna PAWLAK
KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
61,000
(8)
64,800
(5)
62,900
(7)
 
8 GAMA HIT (2)
WLKP / POL / Klacz / 2012 (7) / 
- / gniada / Quaterback / Gwiazda Hit
Stadnina Koni Dębno Adam Lachera / Stadnina Koni Dębno Adam Lachera

 
Martyna MIKIEWICZ (J.2002)
Stadnina Koni Dębno
61,800
(6)
61,000
(8)
61,400
(8)
 
9 HANNAH (32)
Oldenburska / GER / Klacz / 2011 (8) / 
DE433330606511 / kasztanowata / Honeymoon / Grisella
Magdalena Fonfara / Magdalena Fonfara

 
Magdalena FONFARA
Atena Ostrzeszów
57,600
(9)
55,800
(9)
56,700
(9)
 

 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Eliza Skórczyńska
 

 

 

 



 

 
 
ZRiT-A Spring Show Wierzbna

Biały Las, 01-03.05.2019
Wydruk: 03.05.2019 16:36:01
4/P1
13:15 
(01.05.2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4 / P1 / Zawody Regionalne (kuce)
(Competition No: 4 / )


C - Ewa Formicka - POL ()
B - Izabela Bek-Kaczkowska - POL ()
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 EQUILE'S FREDERIK (9)
New Forest Pony / NED / Wałach / 1997 (22) / 
- / ciemnogniada / Offem Adonis / Heuvingshof Bonita
Holandia / Paweł Lewkowicz

 
Sara LEWKOWICZ (JM.2004)
Stadnina Koni Dębno
62,000
(1)
62,400
(1)
62,200
(1)
 
2 BAKIER (61)
KUC / POL / Wałach / 2007 (12) / 
POL 013 60 01485 07 / kasztanowata / Garnizon / Bajka
Anna Komoń / Paulina Werner

 
Paulina WERNER
Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
59,400
(2)
56,000
(2)
57,700
(2)
 

 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Eliza Skórczyńska
 

 

 

 



 

 
 
ZRiT-A Spring Show Wierzbna

Biały Las, 01-03.05.2019
Wydruk: 03.05.2019 16:36:01
5/D1
15:30 
(01.05.2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5 / D1 / Zawody Regionalne
(Competition No: 5 / )


C - Ewa Formicka - POL ()
B - Elżbieta Dąbrowska - POL ()
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 CARAMBA (72)
SP / POL / Klacz / 2014 (5) / 
- / gniada / CARDAMON / CERKWICA
Fiałkowski Zbigniew / Karola Mazurek

 
Karolina MAZUREK
Sudecki LKS Książ
68,077
(1)
71,346
(1)
69,712
(1)
 
2 JEGRA (30)
XX / POL / Klacz / 2004 (15) / 
POL040000003121 / gniada / Ray Of Light / / Jegrznia / Royal Court
SK Jaroszówka / Olga Mieszczak

 
Patrycja WALASIAK (JM.2005)
Klub Jeździecki Michałów
61,346
(2)
62,692
(2)
62,019
(2)
 
3 BAKIER (61)
KUC / POL / Wałach / 2007 (12) / 
POL 013 60 01485 07 / kasztanowata / Garnizon / Bajka
Anna Komoń / Paulina Werner

 
Paulina WERNER
Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
61,346
(2)
56,731
(4)
59,038
(3)
 
4 HANNAH (32)
Oldenburska / GER / Klacz / 2011 (8) / 
DE433330606511 / kasztanowata / Honeymoon / Grisella
Magdalena Fonfara / Magdalena Fonfara

 
Magdalena FONFARA
Atena Ostrzeszów
56,923
(4)
58,077
(3)
57,500
(4)
 

 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Eliza Skórczyńska
 

 

 

 



 

 
 
ZRiT-A Spring Show Wierzbna

Biały Las, 01-03.05.2019
Wydruk: 03.05.2019 16:36:04
6A/N5
16:15 
(01.05.2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6A / N5 / Zawody Regionalne
(Competition No: 6A / )


C - Elżbieta Dąbrowska - POL ()
B - Ewa Formicka - POL ()
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 ASCAN (77)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (10) / 
616006580658309 / ciemnogniada / Dounba / Kaldoun / Astella / Veritas 6 (Quidam D'Or)
SK Janów / Artur Społowicz

 
Martyna KUCHARSKA (J.2002)
KJ Jaroszówka
64,286
(1)
62,143
(1)
63,214
(1)
 

 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Eliza Skórczyńska
 

 

 

 



 

 
 
ZRiT-A Spring Show Wierzbna

Biały Las, 01-03.05.2019
Wydruk: 03.05.2019 16:36:04
7/C1
16:40 
(01.05.2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 7 / C1 / Zawody Regionalne
(Competition No: 7 / )


C - Eliza Skórczyńska - POL ()
B - Ewa Formicka - POL ()
H - Izabela Bek-Kaczkowska - POL ()
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % H % Wynik (Result)
1 GARTON (36)
SP / POL / Ogier / 2010 (9) / 
616009670088610 / siwa / Voltaire / / Golanda / Able Albert
Maria Czuchryta / Maria Czuchryta

 
Małgorzata BRODZIAK
KJ Picador
68,088
(1)
66,618
(1)
66,765
(1)
67,157
(1)
 
2 METRES I - P (6)
SP / POL / Klacz / 2009 (10) / 
POL009670052609 / ciemnogniada / Corleone Z/Coriall Z / Madera-P/Saracen
Bogdan Parkitny / Marcin Worotnik

 
Karolina WOROTNIK (J.2002)
Karkonoski KJ
66,471
(2)
65,735
(3)
62,794
(5)
65,000
(2)
 
2 GOLD QUATERBACK (10)
WLKP / POL / Ogier / 2011 (8) / 
- / kasztanowata / Quaterback / Gracja
Stadnina Koni Dębno / Stadnina Koni Dębno

 
Ewelina GOS
Stadnina Koni Dębno
63,971
(3)
66,029
(2)
65,000
(2)
65,000
(2)
 
4 ZIDAN (82)
SP / POL / Wałach / 2008 (11) / 
616999570332608 / gniada / Zhin Zhin / Caserta / Cassini I
Maciej Bukowiec / Mariusz Lenkiewicz

 
Paulina LENKIEWICZ (J.2001)
Biały Las
61,412
(5)
62,000
(5)
63,471
(4)
62,294
(4)
 
5 WELT CONTENDOR (4)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) / 
616098200064478 / skarogniada / Contendor / Wiktoria
Małgorzata Morsztyn / Marta Lis

 
Marta LIS
Olmet-OstSped
61,029
(9)
61,176
(8)
63,676
(3)
61,961
(5)
 
6 JAK QUMBALL (57)
Szlachetna Półkrew / POL / Ogier / 2008 (11) / 
- / ciemnogniada / Qumball / Jasawa
Wiesław Kryszyłowicz / Paulina Salwińska

 
Paulina SALWIŃSKA
Brak
62,059
(4)
61,765
(6)
61,176
(7)
61,667
(6)
 
7 ACHILLES (33)
SP / POL / Wałach / 2003 (16) / 
POL009611185103 / siwa / Rubin / Rabino / Amela / Malachit
Konrad Jaskulski / Paweł Koszewicz

 
Zofia KOSZEWICZ
KJ PICADOR
61,324
(6)
63,088
(4)
60,294
(9)
61,569
(7)
 
8 ASCAN (77)
MŁP / POL / Wałach / 2009 (10) / 
616006580658309 / ciemnogniada / Dounba / Kaldoun / Astella / Veritas 6 (Quidam D'Or)
SK Janów / Artur Społowicz

 
Martyna KUCHARSKA (J.2002)
KJ Jaroszówka
61,265
(8)
61,412
(7)
61,853
(6)
61,510
(8)
 
9 PREDAZZO (12)
SP / POL / Wałach / 2010 (9) / 
616009670025210 / kasztanowata / Alvarez 17 / / Pensacola / O'Key
Monika Szczepaniak / Izabela Swornowska

 
Dorota TARAS
KJ Platan Wrocław
61,324
(6)
61,176
(8)
57,941
(11)
60,147
(9)
 
10 LEXUS (20)
SP / POL / Wałach / 2011 (8) / 
616009670107811 / ciemnogniada / Iterb / / Leidi / Seigon
Marian Żmuda / Dominika Mucha

 
Dominika MUCHA
KJ Stajnia Ozorowice
57,735
(10)
59,059
(10)
59,059
(10)
58,618
(10)
 
11 NOBODY IS PERFEKT (21)
Hanowerska / POL / Wałach / 2009 (10) / 
DE431319108309 / gniada / Now or Never M / Quinta
Marlien und Dirk Visscher / Aleksandra Sobkiewicz

 
Aleksandra SOBKIEWICZ (J.2001)
Ośrodek Sportów Konnych "Michalscy"
56,765
(11)
56,618
(11)
60,882
(8)
58,088
(11)
 

 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Eliza Skórczyńska
 

 

 

 



 

 
 
ZRiT-A Spring Show Wierzbna

Biały Las, 01-03.05.2019
Wydruk: 03.05.2019 16:36:06
8/CC1
18:25 
(01.05.2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 8 / CC1 / Zawody Regionalne
(Competition No: 8 / )


C - Elżbieta Dąbrowska - POL ()
B - Eliza Skórczyńska - POL ()
H - Ewa Formicka - POL ()
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % H % Wynik (Result)
1 FIRST LIGHT (54)
Niem. Sport. / GER / Klacz / 2005 (14) / 
DE487000348905 / kasztanowata / Ra / / Feldlerche /
Frank Zeibig / Doreen Lange

 
Doreen LANGE
RV Spreeblick E. V.
66,528
(1)
67,222
(2)
67,917
(1)
67,222
(1)
 
2 CHOCO LADY II (71)
Niem. Sport. / POL / Klacz / 2011 (8) / 
DE456570300211 / kasztanowata / Chap / Cellestial / Cyrena / Barsac
SK Bielin / Karola Mazurek

 
Karolina MAZUREK
Sudecki LKS Książ
65,139
(2)
69,861
(1)
65,000
(2)
66,667
(2)
 
3 CAMARO (65)
WLKP / POL / Wałach / 2006 (13) / 
POL007660011906 / gniada / Helanis / Cantanis / Cedra / Cedros
Teresa Tomaszewska / Dorota Dobrowolska

 
Anna DOBROWOLSKA (MJ.1998)
KJ Picador
61,944
(3)
63,472
(4)
62,083
(3)
62,500
(3)
 
4 FJORDVANGENS MICHIGAN (16)
DWB / POL / Wałach / 2005 (14) / 
208333DW0505368 / gniada / Milan / / Dodo / Dunphy
Stutteri Fjordvang Tine and Henrik Bidstrup / Marek Pawłowicz

 
Marek PAWŁOWICZ
KJ Podkówka Team
61,472
(4)
63,833
(3)
59,944
(5)
61,750
(4)
 
5 BACARDI (29)
Śląska / POL / Wałach / 2007 (12) / 
- / gniada / Butanol / Karmela
Elżbieta Łyczko / Marek Łyczko

 
Olga MIESZCZAK
KJ Michałów
61,111
(5)
61,250
(5)
61,111
(4)
61,157
(5)
 

 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Eliza Skórczyńska
 

 

 

 



 

 
 
ZRiT-A Spring Show Wierzbna

Biały Las, 01-03.05.2019
Wydruk: 03.05.2019 16:36:07
10/P2
08:00 
(02.05.2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 10 / P2 / Zawody Towarzyskie
(Competition No: 10 / )


C - Eliza Skórczyńska - POL ()
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % Wynik (Result)
1 KORAL (60)
Śląska / POL / Wałach / 2011 (8) / 
- / ciemnogniada / Regal / / Kortina /
Krzysztof Młocek / Dominika Kowalik

 
Dominika KOWALIK
Klub Jeździecki Jaroszówka
65,455
(1)
65,455
(1)
 
2 TALENT (42)
SP / POL / Wałach / 2013 (6) / 
616009670098813 / ciemnogniada / CORLEONE Z / TOŚKA
Stajnia Jaroszówka / Aleksandra Kosiorowska

 
Aleksandra KOSIOROWSKA
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁY LAS STAJNIA PRZYBYLSCY
64,091
(2)
64,091
(2)
 
3 QUINIO (52)
WESTF / GER / Wałach / 2006 (13) / 
- / kasztanowata / Qusander / / Phantastica /
Georg Gronebaum / Urszula Praska

 
Urszula PRASKA
bpk
63,136
(3)
63,136
(3)
 

 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Eliza Skórczyńska
 

 

 

 



 

 
 
ZRiT-A Spring Show Wierzbna

Biały Las, 01-03.05.2019
Wydruk: 03.05.2019 16:36:08
9/L3
08:45 
(02.05.2019)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 9 / L3 / Zawody Towarzyskie
(Competition No: 9 / )


C - Ewa Formicka - POL ()
 

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % Wynik (Result)
1 KORAL (60)
Śląska / POL / Wałach / 2011 (8) / 
- / ciemnogniada / Regal / / Kortina /
Krzysztof Młocek / Dominika Kowalik

 
Dominika KOWALIK
Klub Jeździecki Jaroszówka
64,545
(1)
64,545
(1)
 
2 RAPSODIA (22)
Desches Sportpferd / POL / Klacz / 2013 (6) / 
DE 455-8783132-13 / ciemnogniada / Lahnstein / Rosa Pikolo
Henryk Pokówka / Henryk Podkówka

 
Anna ĆWIORO
Klub Jeździecki Podkówka Team
64,091
(2)