Halowy Towarzyski Puchar Amatorów w  Ujeżdżeniu  

Bogusławice 06-08 marca 2020 

fot. Julia Lambert

WYNIKI / ARKUSZE

 
 

 

Halowy Towarzyski Puchar Amatorów w  Ujeżdżeniu  w kat Amator 

1m. Agata Dylewska   Varsovia Dressage Club  237,991%

2m. Barbara Sznajder KJ Wiki Łódź 26,113% 

3m. Magdalena Adamus  KJ Grand Cheval Łódź 222,596% 

 

 
M-ce Zawodnik  Koń Wynik  
I dzień          II dzień            III dzień                końcowy
1 80,263
(1)
77,273
(1)
80,455
(1)
237,991  
2
ARGO (56)
73,158
(2)
76,591
(2)
76,364
(4)
226,113  
3
DEMOSFEN (66)
72,368
(3)
75,455
(4)
74,773
(5)
222,596  
4
DILAYLA-P (58)
68,421
(9)
75,909
(3)
78,182
(2)
222,512  
5
ARAGORN (52)
72,368
(3)
70,682
(10)
77,273
(3)
220,323  
6 70,000
(7)
75,455
(4)
72,727
(9)
218,182  
7
ASPEIDAS (44)
71,053
(6)
74,091
(6)
72,955
(8)
218,099  
8 71,579
(5)
73,409
(9)
72,273
(10)
217,261  
9
PANDA (6)
68,947
(8)
73,636
(7)
74,318
(7)
216,901  
10
NEO (57)
67,895
(10)
73,636
(7)
74,545
(6)
216,076  
11 67,105
(11)
69,318
(11)
69,545
(12)
205,968  
12
BEATRYCZE (24)
63,684
(12)
65,909
(13)
69,773
(11)
199,366  
13
MONSUN (17)
60,789
(13)
64,545
(14)
68,636
(13)
193,970  
14
BISIA (48)
56,579
(14)
66,136
(12)
63,864
(16)
186,579  
15
TOYOTA (29)
56,053
(15)
61,591
(15)
66,364
(14)
184,008  
16
OMEGA (33)
55,789
(16)
60,909
(16)
64,773
(15)
181,471  
17
SALOME (41)
53,158
(17)
54,318
(17)
54,318
(17)
161,794  
 
Sędzia C - Dorota Marchwicka

 

 

Halowy Towarzyski Puchar Amatorów w  Ujeżdżeniu  w kat Super Amator 

 

 

 

Halowy Towarzyski Puchar Amatorów w  Ujeżdżeniu  w kat Super Amator 

 

1m  Magdalena Rajpal- Sikora SKJ Horseprofi Łódź  231,073% 
2m. Marta Żurek R&S Stables  213,906%
3m. Renata Bąk R&S Stables 208,203%
 
M-ce Zawodnik Koń Wynik  
I dzień          II dzień         III dzień          końcowy
1 77,800
(1)
77,273
(1)
76,000
(1)
231,073  
2
HALMA (18)
67,800
(2)
70,606
(2)
75,500
(2)
213,906  
3
QUILATE SR (68)
66,400
(4)
70,303
(3)
71,500
(3)
208,203  
4
THALIA (78)
67,400
(3)
68,636
(4)
65,500
(4)
201,536  
5
IRWIS (21)
62,800
(5)
59,545
(5)
58,000
(5)
180,345  
Sędzia C - Dorota Marchwicka

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko