CDI-W CDI3 CDIJ CDICh  Budapest 1 - 5 maja 2019

fot. Łukasz Kowalski 

 

WYNIKI

 

Reprezentacja Polski : Żaneta Skowrońska - Kozubik, Ilona Janas, Aurelia Von Mauberg, Natalia Plata 

 

 

 

CDI-W Żaneta Skowrońska - Kozubik ROMANTIC P

04.05 8 miejsce Grand Prix World Cup Freestyle 69,725%  

03/05  9 miejsce Grand Prix 66,196% 

 

Runda juniorska CDIJ - Aurelia Von Mauberg POL DIAMO DREAM

 

05//05   7 miejsce finał freestyle 66,995%

03/05     5 miejsce konkurs indywidualny 66,765% 

02/05    3 miejsce  konkurs zespołowy  67,323%

 

Runda dzieci CDICh - Natalia Plata DOLCETTO 

 

 


03/05     2 miejsce Konkurs indywidualny  66,845% 

02/05  1 miejsce Konkurs zespołowy 69,167%

01/05  2 miejsce Konkurs wstępny 66,603% 

 

 

 

CDI3   Ilona Janas  LORD DJANGO

05/05  3 miejsce Final  69,750%

04.05      3 miejsce Inter I   67,706%  video powyżej 

03/05/     6 miejsce PSG 65,735% 

Galeria Łukasz Kowalski 

 

 

GALERIA  Anett Somogyvari 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MAJ 2020 

 

 

 

 

 

CZERWIEC  2020 

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice  przeniesione 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer /

ZR Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom  ODWOŁANE 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd