CAVALIADA KPMG Dressage Cup 2016/17

1-4 grudnia 2016 

Hala MTP Poznań ul. Głogowska 14    MAPKA

SPONOSR rozgrywek firma KPMG 

 

KOMISJA SĘDZIOWSKA 

Przewodnicząca KS - Anna Piasecka

Członek KS - Marlena Gruca Rucińska 

Członek KS - Łukasz Dziarmaga 

 

WYNIKI  CAVALIADA KPMG Dressage Cup

01/12/16     PSG        1m. Anna Kierznowska / Donnadoorn / KJ Kietlów 66,272%

02/12/16     Inter I     1m. Emilia Jach / Aqsel / Legia Kozielska 66,447%

04/12/16     Finał B    1m. Izabela Dyrek / Samiro 35 / Karkonowski KJ 63,583%

04/12/16     Finał A    1m. Anna Kierznowska / Donnadoorn / KJ Kietlów 69,125%

 

 

 

Anna Kierznowska 

Donnadoorn 

KJ Kietlów

 

PSG 69,125% - 1m

Inter I 64,430% - 3m

Freestyle 69,125% - 1m. 

 

 

 

 

 

 

 

Emilia Jach 

Aqsel 

Legia Kozielska 

 

PSG 65,132 % - 3m 

Inter I 66,447 - 1m 

Freestyle 66,792 - 2m

 

 

fot. www.primel.pl

 

 

 

 

 

 

 

Maria Szmidt 

Exmoore

OSK Michalscy Trzebnica

 

PSG  60,526 - 9m

Inter I  62,588 - 5m

Freestyle 62,750 - 3m 

 

 

fot. www.primel.pl

 

 

 

 

Agnieszka Dutka 

Chester

KJ Hubert

 

PSG 66,228% 2m

Inter I 65,877 2m 

Freestyle 62,583 4m 

 

 

 

 

 

 

Anna 

Skrzeszewska Walter

Valentijn 

KJ AS Dream

 

PSG   61,886 6m

Inter I  62,368 6m 

Freestyle  62,083 5m 

 

Anna

Grygier Wójtowicz

Rammstein

WKJ Lublin

 

PSG 63,026 % - 4m

Inter I   62,368 6 m

Freestyle  61,000 - 6m 

Anna Maria 

Gawłowska

Cardamon

SKJ Sopot 

 

PSG  61,886 6m.

Inter I   63,684  4m. 

Freestyle 58,625 7m

Izabela Dyrek

Samiro 35

Karkonowski KJ 

 

PSG   60,877   8m

Inter I  60,570  9m 

Finał B 63,583 1m

 

 

 

Agnieszka 

Domagała

Don Kennedy 

Pomorska Liga Jeździecka 

 

 

PSG  62,456  5m

Inter I  60,132  11m

Finał B 62,583 2m 

  

Aleksandra 

Owsiany

Briar

OSK Michalscy Trzebnica

 

 

PSG  58,991  10m

Inter I   60,965 8m

Finał B  60,833 3m

Marta

Wiśniewska

Salvatore

BPK POM 

 

 

PSG  57,342  11m 

Inter I    60,570 9m 

Finał B  60,708 4m

Aleksandra Gryczyńska

Bzdura

LKS Cwał Poznań 

 

PSG   56,447  12m

Inter I  57,281 12m

 

PROPOZYCJE    aktualizacja 22/11/16

REGULAMIN KPMG DRESSAGE Cup 2016/17 

ZAWODNICY 

ZAMÓWIENIA ZDJĘĆ  

 Paula Bartkowiak paula.bartkowiak@wp.pl      Martyna Paszkowska martyna.paszkowska@onet.pl

 

AGNIESZKA DOMAGAŁA

Pomorska Liga Jeździecka 

 

DON KENNEDY / PZHK / 2009 / wałach 

Stakkatol x Caletto`s Son

 

fot. Julia Świętochowska 

AGNIESZKA DUTKA  

KJ Hubert

 

CHESTER / PZHK / 2005 / wałach / siwy 

Carbid II x Pik Senior 

hodowca SK Hanowe 

 

 

trener Klaudyna Pisarska / Robert Zandvoort

IZABELA DYREK 

Karkonowski KJ 

 

SAMIRO 35 / HANN / 2006 / wałach / c.gn.

Samarant x De Niro 

 

 

ANNA MARIA GAWŁOWSKA  

SKJ Sopot 

 

CARDAMON / PZHK / 2009 / ogier / gn

Pegasus HB / Compliment 

 

trener Aleksandra Szulc 

fot. archiwum AM Gawłowskiej

ALEKSANDRA GRYCZYŃSKA  

LKS Cwał Poznań 

 

BZDURA / PZHK / 2006 / klacz / c.gn

Pro Savage x Marcus 

hodowca Artur Kiempa 

fot. archiwum A Gryczyńskiej

ANNA GRYGIER - WÓJTOWICZ  

WKJ Lublin SJ Zawieprzyce 

 

RAMMSTAIN / HOLST / 2001 / ogier / gn

Rheinsberg x Sir Shostakovich XX

 

trener Olga Michalik 

VIDEO

EMILIA JACH  

SKJ Legia Kozielska Warszawa

 

AQSEL / SWB / 2004 / wałach / gn

Quite Easy I x Romano 

 

trener Ilona Janas 

ANNA KIERZNOWSKA  

KJ Kietlów 

 

DONNADOORN / KWPN / 2008 / klacz / kara 

Painted Black x Gribaldi 

 

fot Marcelina Dąbrowska

ALEKSANDRA OWSIANY 

OSK Michalscy Trzebnica 

 

 

BRIAR / NED / 2007 / wałach / kary 

nn x nn 

 

 

trener Aleksandra Matkiewicz

ANNA SKRZESZEWSKA - WALTER  

KJ AS Dream

 

VALENTIJN / KWPN / 2002 / ogier / c.gn

 Flemmingh x Rohdiamant

 

 

trener Małgorzata Hałeła Pawłowska 

MARIA SZMIDT  

OSK Michalscy Trzebnica 

 

EXMOOR / PZHK / 2004 / ogier / gn 

Quamiro x Exkurs

 

trener Aleksandra Matkiewicz

MARTA WIŚNIEWSKA 
 

BPK 

 

SALVATORE / OLD / 2008 / ogier / sk.gn

Swarovski x Figaro

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

10-12.08 Klinika z Anna Bienias Łódź

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice