CDI4 Leudelange Luxemburg 5- 8 lipca 2018

WYNIKI TURNIEJU 

fot. Sabine Wegener/Equitaris

 

Reprezentacja Polski:   Magdalena Jura  RON

 

WYNIKI  Grand Prix     11 miejsce 66,522%

WYNIKI Grand Prix Freestyle     14 miejsce  65,030%

 

 video Grand Prix

Steffen Peters przebojem turnieju w Luxemburgu - najlepszy w konkursach Grand Prix 

 

 

SUPPENKASPER

 

1 miejsce  Grand Prix do GPS  74,239 % 

1 miejsce Grand Prix Special  73,936 % 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROSAMUNDE

 

1 miejsce Grand Prix do GPF    75,652%

1 miejsce Grand Prix Freestyle  80,550%

 

 

fot Sabine Wegener/EQUITARIS

Matthias Alexander Rath i Foundation 2 - najlepsi w konkursach Inter A i Inter II

 

 

 

FOUNDATION 2

1 miejsce Inter A  70,912

1 miejsce Inter II   70,735

 

 

 

fot Sabine Wegener/EQUITARIS

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

 

 

09.09   ZR KJ Kresy 

 

 

08-09.09  ZR eMPMK Koryta 

propozycje / ranking 

 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

 

08-09.09  ZR Jarużyn

 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

propozycje Jakubowice

 

 

 

15-16.09 MP Lekarzy Wet i Lekarzy Med w Ujeżdżeniu Zakrzów

 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

29.09 ZR Płochocin 

 

 

30.09  ZR Toruń 

 

Październik 2018 

 

 

06-07 10  Seminarium licencyjne Feliksów / Łodzi

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-21.10 HZO Łąck 

 

19-21.10 HZR Łąck 

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice