CDI CDN Sopot 21-23.06.19

fot. Julia Świętochowska 

 

WYNIKI / ARKUSZE 

 

Magdalena Zalewska z Equesta Dressage - przebojem zawodów w Sopocie - pięć wygranych konkursów. 

Zawody CDI CDN w Sopocie rozegrane w dn 21-23 czerwca 2019 potwierdziły super formę jaką cały sezon prezentuje Magdalena Zalewska. Zawodniczka klubu Equesta Dressage wygrała dwa konkurs CDI Inter I (70,686%)  i Freestyle Inter I ( 72,525%)  na QUINTESSENZ SAS oraz całą rundę C w ramach zawodów CDN na JACK NICHOLSON HS  z wynikami 67-69%. 

 

Do konkursów Grand Prix w Sopocie zgłoszone zostały trzy polskie pary: Aleksandra SzulcGNL MIRA P , Mateusz CichońHERZREGENT 2 oraz Katarzyna Milczarek / Dzeko, która finalnie w zawodach nie wystartowała. Aleksandra Szulc uzyskała wyniki 63,630% w GP CDI3  i 60% w GPS  a Mateusz Cichoń 63,687%GP CDI-W  i 66,175% w GPF World Cup. 

 

W rundzie juniorskiej CDIJ świetnie jeździły: Alicja Pachulska na BENTAMO 2  ( dwa zwycięstwa w konkursach obowiązkowych z wynikami na poziomie 69%) oraz Aurelia Von Mauberg na DIAMO DREAM  71,875% w Finale Freestyle.

 

W rundzie CDI Pony finałowy konkurs wygrała Martyna Ossowska na CHESTER  z wynikiem 67,792%. Konkurs zespołowy rundy CDIP  wygrała Zuzanna Gradowska na TIGRA z wynikiem 64,667%. 

W konkursach krajowych w Sopocie obok Magdaleny Zalewskiej triumfowali: w rundzie kuców Natalia Plata na COEDNEWYDD PEPSI z kapitalnym wynikiem 69,667% w finałowym konkursie N7, w rundzie D Matylda Cybula na HAPPY FEET, w rundzie N Hubert Jankowski na FIRST CLASS.  Dwa konkursy małej rundy (Inter I z 66,930% i Finał z 66,667%) wygrała  Julia Naumovich-Shabovskaya na HADES  a Aleksandra Krywult na  SIMSALABIM 55 była najlepsza w CC4 PSG   Karolina Zawada na LAUDANI wygrała dwa obowiązkowe konkursy rundy młodzieżowej CC1 i CC2, w finale rundy w konkursie CC6 zwyciężyła Aleksandra Ordon na DON GLORY.  Honorata Stromska na CASIO ROYAL wygrała dwa konkursy rundy juniorskiej C2 i C4 z 67,933%. W konkursie otwarcia rundy juniorskiej C2 najlepiej wypadła Matylda Cybula na BESSIE.  

Startującej w rundzie CS w Sopocie, parze Tomasz JasińskiSHOSHOLOZA udało się ukończyć jeden konkurs CS1 z wynikiem 61,886% 

 

 

 

 

 

 

Matylda Cybula - 4 zwycięstwa w CDN 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mateusz Cichoń

Konkursy  eliminacyjne do MPMK w Sopocie wygrali :

W kat koni 4 letnich rocznik 2015 - Anna Beyger na wałachu SABIO po Rammstein  hodowli Beaty Kołpak  z 6,88 pkt i z 7,34 pkt

 

W kat koni 5 letnich rocznik 2014 :

Dalia Katinaite - Pranckeviciene na klaczy AMICA po Ampere  hodowli Dr Franka Nordhausen z 7,70 pkt

Inga Bretes na klaczy niemieckiej hodowli BUENOS AIRES   /Bordeaux x Donnerschlag/    7,88 pkt  będącej wł. Andrzeja Wyglądały

 

W kat koni 6 letnich rocznik 2013:

Mateusz Cichoń na ogierze duńskiej hodowli  HEILINE'S ZANZIER /Blue Hors Zack x De Niro/   z 7,94 pkt 

Anna Grygier Wójtowicz na wałachu SHADOW /Rammstein x Danone/ hodowli Beata Kołpak z 7,58 pkt 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Alicja Pachulska 

Aurelia Von Mauberg 

 

Alicja Pachulska 

 

 Natalia Plata 

 

 Zuzanna Gradowska 

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

 

ZR Poczernin 26-28.07

propozycje

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł