Magdalena Zalewska przebojem turnieju CDI w Sopocie ! 

 

CDI3, CDI-W, CDIY, CDIJ, CDIP, CDICh Sopot - najlepsze wyniki reprezentantów Polski

fot. Agnieszka Wiatrowska, Kamila Tworkowska  

Magdalena Zalewska na Quintessenz Sas z wynikami 69-72 % wygrała wszystkie konkursy małej rundy turnieju. Rishat Sabitov na Azzarro z wynikiem 66,809 % zwyciężył w GPS.  W rundzie młodzieżowej CDIY formą błyszczała przygotowująca się do startu w Mistrzostwach Europy Aleksandra Lesner, która wygrała dwa konkursy obowiązkowe i była druga w finałowym programie dowolnym. W rundzie juniorskiej dwa razy trzecie miejsce i drugie w finale zajęła Julia Szymańska na Allypuneedlz Firfod z wynikami 64-67%.  W rundzie pony zachwyciła Aurelia Von Mauberg, która uzyskała rekordowe wyniki w swojej karierze w konkursach obowiązkowych 66-68,238%  wygrywając dwa konkursy. W rundzie Dzieci w konkursie wstępnym Maja Baranowska z wynikiem 68,409% zajeła drugie miejsce. W konkursie zespołowym CDICh najlepiej spośród reprezentantek Polski spisała się Matylda Cybula na Tassilio I  - z wynikiem 65,513 zajęła drugie miejsce. W finałowym konkursie rundy Dzieci Nadia Paszylk na Winterkoning z wynikiem 62,738 zajeęa drugie miejsce. 


 

 

Konkurs Grand Prix Freestyle CDI-W wygrała reprezentantka Rosji Regina Isachkina na Sun Of My Life z wynikiem 73,325%.

 

 

WYNIKI ZAWODÓW / ARKUSZE

CDI Sopot Summer 2018

Hipodrom Sopot, 29.06-01.07.2018

WYNIKI KOŃCOWE

 

WYNIKI ZAWODÓW / ARKUSZE
 

4 - P Team - CDIP - Pony Team (2018-06-29)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Aurelia (J.2002) POL, POL 69,143 67,714 67,857 68,238  
2 SUMMERSBY Baran Zofia (J.2002) POL, POL 65,000 66,143 65,714 65,619  
3 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) POL, POL 66,000 61,857 64,286 64,048  


 

1 - Jun. Team - CDIJ - Junior Team (2018-06-29)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CASSANDER Kaal Helena (J.2001) EST, EST 66,364 66,970 66,970 66,667 69,242 67,242  
2 ROSINANTE Skjoldby Rose Marie (J.2002) EST, EST 66,364 65,758 66,970 65,303 66,818 66,242  
3 ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Szymanska Julia (J.2001) POL, POL 67,121 66,515 64,394 64,091 67,121 65,848  
4 DISCOVERY Sznigier Natalia (J.2000) POL, POL 63,636 62,576 63,636 64,394 61,061 63,061  


 

2 - YR Team - CDIY - YR Team (2018-06-29)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FORCE Lesner Aleksandra (MJ.1997) POL, POL 64,265 68,235 66,471 68,235 67,500 66,941  
2 CELINE DION Holmertz Amanda (MJ.1997) SWE, SWE 67,647 68,824 64,118 68,529 65,147 66,853  
3 SULEYKEN Terlecka Michalina (MJ.1998) POL, POL 66,324 67,206 67,353 66,765 65,000 66,529  
3 DON CRUSOE Haber Zuzanna (MJ.1998) POL, POL 64,853 68,088 66,618 68,824 64,265 66,529  
5 DIEGO RAMIREZ Trawinska Alicja (MJ.1999) POL, POL 63,088 64,412 67,500 65,882 63,824 64,941  


 

3 - CH Pre A - CDICh - Children Prel. A (2018-06-29)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H % C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 CAPUCCINO Lumbyte Laura (JM.2005) LTU, LTU 67,727 74,091 65,227 69,015  
2 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) POL, BM HORSE 68,864 70,000 66,364 68,409  
3 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) POL, POL 66,364 67,045 65,227 66,212  
4 TASSILO I Cybula Matylda (JM.2004) POL, POL 65,682 65,682 62,273 64,545  
5 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) POL, POL 64,318 66,364 62,727 64,470  


 

05 - PSG - CDI3* - Prix St. Georges (2018-06-29)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 QUINTESSENZ SAS Zalewska Magdalena POL, POL 68,088 70,000 72,500 68,235 69,265 69,618 80 EUR
2 FABERO L Bystrom Angelica SWE, SWE 68,382 68,382 72,500 68,971 68,235 69,294 70 EUR
3 ROMANTIKA Kuusmann Tiina EST, EST 68,529 68,382 69,559 66,176 68,088 68,147 60 EUR
4 DONNA ANNA Ellermann Dina EST, EST 67,941 68,529 68,088 67,500 66,912 67,794 50 EUR
5 ANDRETTI 13 Poncelet Laureen BEL, BEL 66,618 65,882 67,647 66,176 67,941 66,853 40 EUR
6 RAVEL 322 Wing Kirsten RSA, RSA 63,088 65,882 66,618 66,324 64,706 65,324  
7 BAVARAS Palionyte Raimonda LTU, LTU 62,353 62,647 63,382 63,971 65,294 63,529  
8 TARA Wisniewska Agnieszka POL, POL 62,353 62,353 65,147 62,794 64,412 63,412  
9 LINGUIST G Palionyte Raimonda LTU, LTU 60,147 60,294 62,647 62,206 62,500 61,559  


 

06 - GP - CDI3* - Grand Prix CDI3* (2018-06-29)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
2 CIWI Esping Charlotte SWE, SWE 67,826 66,957 67,609 67,065 65,870 67,065 160 EUR
1 ROYALIST Möller Sofia SWE, SWE 64,891 69,130 67,391 69,130 64,783 67,065 140 EUR
3 DON WELTINO K Dittmann Laurienne RSA, RSA 65,435 65,761 67,283 67,283 68,370 66,826 120 EUR
4 AZZARO Sabitov Rishat POL, POL 62,935 64,130 67,609 64,022 67,935 65,326 100 EUR
  LA FLEUR Isachkina Regina RUS, RUS           RET.  


 

10 - P Indiv - CDIP - Pony Individual (2018-06-30)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Aurelia (J.2002) POL, POL 65,135   66,757 67,297   66,396  
2 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) POL, POL 65,946   65,000 67,703   66,216  
3 SUMMERSBY Baran Zofia (J.2002) POL, POL 66,081   65,270 63,378   64,910  


 

7 - Jun. Indiv - CDIJ - Junior Individual (2018-06-30)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CASSANDER Kaal Helena (J.2001) EST, EST 67,941 68,971 70,588 69,118 68,971 69,118  
2 ROSINANTE Skjoldby Rose Marie (J.2002) EST, EST 64,647 68,471 66,412 66,706 66,265 66,500  
3 ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Szymanska Julia (J.2001) POL, POL 60,147 65,000 64,706 65,882 64,412 64,029  
4 DISCOVERY Sznigier Natalia (J.2000) POL, POL 57,353 57,647 58,676 57,500 58,235 57,882  


 

8 - YR Indiv.- CDIY - YR Individual (2018-06-30)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FORCE Lesner Aleksandra (MJ.1997) POL, POL 68,235 70,588 70,000 67,353 70,441 69,324  
2 CELINE DION Holmertz Amanda (MJ.1997) SWE, SWE 68,676 65,588 67,206 69,118 66,765 67,471  
3 DON CRUSOE Haber Zuzanna (MJ.1998) POL, POL 66,324 67,353 66,765 65,000 67,500 66,588  
4 SULEYKEN Terlecka Michalina (MJ.1998) POL, POL 66,029 65,882 66,029 67,059 67,353 66,471  
5 DIEGO RAMIREZ Trawinska Alicja (MJ.1999) POL, POL 62,059 65,735 63,971 66,029 65,441 64,647  


 

09 - Ch Team - CDICh - A - Children Team (2018-06-30)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CAPUCCINO Lumbyte Laura (JM.2005) LTU, LTU 66,923   66,731 65,577   66,410  
2 TASSILO I Cybula Matylda (JM.2004) POL, POL 67,692   63,269 65,577   65,513  
3 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) POL, BM HORSE 66,154   63,846 65,192   65,064  
4 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) POL, POL 66,154   64,038 62,692   64,295  
5 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) POL, POL 59,423   62,115 60,000   60,513  


 

11 - Int I - CDI3* - Intermediate I (2018-06-30)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 QUINTESSENZ SAS Zalewska Magdalena POL, POL 70,735 71,029 72,647 73,971 71,765 72,029 80 EUR
2 FABERO L Bystrom Angelica SWE, SWE 69,412 73,235 69,559 70,441 73,235 71,176 70 EUR
3 ANDRETTI 13 Poncelet Laureen BEL, BEL 69,853 68,382 71,324 68,676 69,118 69,471 60 EUR
4 ROMANTIKA Kuusmann Tiina EST, EST 66,912 69,706 69,706 70,000 68,676 69,000 50 EUR
5 DONNA ANNA Ellermann Dina EST, EST 68,971 70,882 67,059 67,500 66,912 68,265 40 EUR
6 TARA Wisniewska Agnieszka POL, POL 65,882 67,353 63,529 63,382 61,471 64,324  
7 BAVARAS Palionyte Raimonda LTU, LTU 65,000 65,882 62,794 63,676 60,000 63,471  
8 RAVEL 322 Wing Kirsten RSA, RSA 60,735 66,324 61,324 59,265 60,000 61,529  
9 LINGUIST G Palionyte Raimonda LTU, LTU 62,059 63,824 59,706 58,382 55,882 59,971  


 

12 - GPS - CDI3* - Grand Prix Special CDI3* (2018-06-30)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 AZZARO Sabitov Rishat POL, POL 66,596 67,553 66,596 66,064 67,234 66,809 198 EUR
2 CIWI Esping Charlotte SWE, SWE 64,681 67,234 66,596 68,298 64,362 66,234 150 EUR
3 ROYALIST Möller Sofia SWE, SWE 63,298 67,234 68,298 67,340 62,021 65,638 120 EUR
4 DON WELTINO K Dittmann Laurienne RSA, RSA 63,723 67,340 66,277 65,319 64,255 65,383 90 EUR


 

13 - GP - CDI-W - Grand Prix CDI-W (2018-06-30)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ROBERTO DES FRETTES Haid Bondergaard Charlotte SWE, SWE 73,587 72,391 70,978 71,630 69,022 71,522 330 EUR
2 AVEMMO Kohlschmidt Maik GER, GER 64,783 69,239 68,261 67,174 64,239 66,739 250 EUR
3 LANDY'S AKVAREL Ellermann Dina EST, EST 64,783 67,174 67,283 68,478 64,783 66,500 200 EUR
4 SUN OF MAY LIFE Isachkina Regina RUS, RUS 62,239 65,500 61,804 62,239 61,152 62,587 150 EUR


 

16 - Ch Ind - CDICh - A - Children Individual (2018-07-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CAPUCCINO Lumbyte Laura (JM.2005) LTU, LTU 62,857   68,750 65,357   65,655  
2 WINTERKONING Paszylk Nadia (JM.2005) POL, POL 60,536   64,643 63,036   62,738  
3 TASSILO I Cybula Matylda (JM.2004) POL, POL 58,214   62,500 61,071   60,595  


 

17 - P Kur - CDIP - Pony Kur (2018-07-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) POL, POL 63,625   66,150 66,625   65,467  
  SUMMERSBY Baran Zofia (J.2002) POL, POL           excused  
  COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Aurelia (J.2002) POL, POL           excused  


 

14 - Jun. Kur - CDIJ - Junior Kur (2018-07-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CASSANDER Kaal Helena (J.2001) EST, EST 69,500 72,175 70,425 71,625 70,625 70,870  
2 ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Szymanska Julia (J.2001) POL, POL 67,000 67,050 69,350 67,125 64,750 67,055  
3 ROSINANTE Skjoldby Rose Marie (J.2002) EST, EST 66,875 67,150 67,925 65,000 65,625 66,515  


 

19 - GP FS - CDI-W - Grand Prix Kur CDI-W (2018-07-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SUN OF MAY LIFE Isachkina Regina RUS, RUS 75,750 73,500 70,625 73,000 73,750 73,325 462 EUR
2 ROBERTO DES FRETTES Haid Bondergaard Charlotte SWE, SWE 69,125 72,850 72,750 75,500 75,375 73,120 350 EUR
3 AVEMMO Kohlschmidt Maik GER, GER 70,450 72,425 71,625 71,125 71,250 71,375 280 EUR
4 LANDY'S AKVAREL Ellermann Dina EST, EST 67,075 71,275 70,125 67,375 73,500 69,870 210 EUR


 

18 - Int I FS - CDI3* - Intermediate I Kur (2018-07-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 QUINTESSENZ SAS Zalewska Magdalena POL, POL 72,125 70,875 72,750 75,875 73,825 73,090 100 EUR
2 FABERO L Bystrom Angelica SWE, SWE 70,125 69,125 72,125 75,375 73,250 72,000 90 EUR
3 DONNA ANNA Ellermann Dina EST, EST 69,625 70,875 68,500 73,000 70,800 70,560 80 EUR
4 ANDRETTI 13 Poncelet Laureen BEL, BEL 73,125 66,375 73,375 68,125 70,550 70,310 70 EUR
5 ROMANTIKA Kuusmann Tiina EST, EST 69,000 67,500 68,750 70,875 71,175 69,460 60 EUR
6 TARA Wisniewska Agnieszka POL, POL 67,000 63,250 64,125 68,000 65,450 65,565  
7 RAVEL 322 Wing Kirsten RSA, RSA 63,125 63,875 63,375 65,625 64,625 64,125  
8 BAVARAS Palionyte Raimonda LTU, LTU 61,625 59,125 58,625 65,375 59,500 60,850  


 

15 - YR Kur - CDIY - YR Kur (2018-07-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CELINE DION Holmertz Amanda (MJ.1997) SWE, SWE 71,200 69,625 67,250 68,625 69,250 69,190  
2 FORCE Lesner Aleksandra (MJ.1997) POL, POL 70,250 66,125 69,125 68,875 65,000 67,875  
3 DON CRUSOE Haber Zuzanna (MJ.1998) POL, POL 68,375 67,875 66,500 65,500 66,500 66,950  
4 SULEYKEN Terlecka Michalina (MJ.1998) POL, POL 69,125 66,000 66,375 66,875 65,625 66,800  
5 DIEGO RAMIREZ Trawinska Alicja (MJ.1999) POL, POL 63,675 60,625 62,875 64,500 65,250 63,385  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Jacek Ryczywolski HTE Marketing, H2-032017-1)

CDN Sopot 30.06-01.07.2018

 

fot. Agnieszka Wiatrowska   Magdalena Zalewska i Oliwia Laferi - Sapiej

 

W zawodach CDN w Dużej Rundzie z wynikami na poziomie 59-61% startowała jedna para - Aleksandra Matkiewicz na World Magic GB. W konkursach małej rundy najlepsze wyniki uzyskały, w PSG - llona Janas na Lord Django 69,825% a w Inter I i w Finale -  Danuta Kosecka na Leyla 64,5. W rundzie C dwa konkursy wygrała Karolina Rybicka na Shiwago 4 z wynikami na poziomie 66-67%.  W rundzie N dwa konkursy  z wynikami 67-69 % wygrała Magdalena Zalewska na Jack Nicholson.  Na kucach startowała jedna para  Martyna Ossowska na Chcester i uzyskała wyniki 63-67%. W rundzie Dzieci dwa konkursy wygrała Natalia Głębowska na Drifter z wynikami 64-65%.  W zawodach udanie zadebiutowała z nowym koniem Turmalin ( po Totilas ) Alicja Czapska, zajmując dwa razy drugie miejsca w rundzie C.

 

   

Karolina Rybicka                                                                       Alicja Czapska 

 

   

Natalia Głębowska                                                                  Danuta Kosecka 

 

  

Adrianna Drozd                                                           Aleksandra Matkiewicz

CDN Sopot Summer 2018
Hipodrom Sopot, 29.06-1.07.2018

WYNIKI KOŃCOWE  WYNIKI ZAWODÓW / ARKUSZE
 

3 CDN - N-4 - (2018-06-29)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 JACK NICHOLSON HS Zalewska Magdalena Equesta 67,917 67,500 67,708 120 PLN
2 DONNA AGATHA Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 65,000 65,556 65,278 90 PLN
3 VALENTINO Bernatowicz Joanna Sopocki Klub Jeździecki 64,583 65,139 64,861 50 PLN
4 LEGION Liberadzki Michał Sopocki Klub Jeździecki 65,833 63,333 64,583  
5 BY ME Sztylka Karolina Klub Jeździecki CLASSIC 63,194 64,722 63,958  
6 HUMOR Pietrzycka Urszula (MJ.1998) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 62,222 60,000 61,111  
7 PASJA Pokora Natalia Klub Jeździecki Classic 57,639 60,417 59,028  


 

2 CDN - N-1 - (2018-06-29)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 CHESTER Ossowska Martyna (JM.2005) KJ Pegaz Reda 66,000 64,250 65,125  


 

1 CDN - D-1 - (2018-06-29)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 DRIFTER Głębowska Natalia (JM.2003) Klub Jezdziecki Gołębin Stary 65,000 66,154 65,577  
2 DRAWELTINO Drozd Adrianna (J.2001) SS Golden Horse 63,462 64,808 64,135  


 

1 CDN - D-1 - Pony (2018-06-29)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 ADVOKATAS Lumbyte Laura (JM.2005) "Laumžirgis" 65,000 65,577 65,288  


 

6 CDN - CS-2 - (2018-06-29)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 WORLD MAGIC GB Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica   59,300 57,800   60,700 59,267 200 PLN


 

5 CDN - CC-4 - (2018-06-29)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 LORD DJANGO Janas Ilona KJ. Lider Radzionków 67,895 72,632 68,947 69,825 160 PLN
2 PRISCO Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino 62,500 62,237 63,947 62,895 120 PLN
3 LEYLA Kosecka Danuta LKJ Nadwiślanin Kwidzyn 58,684 61,447 65,395 61,842 80 PLN


 

4 CDN - C-1 - (2018-06-29)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 FANTASTIC SURPRISE Woldański Marcin KS Garo   68,529 67,206   66,324 67,353 120 PLN
2 TURMALIN Czapska Alicja KSJ Zagozd   66,471 65,294   67,941 66,569 90 PLN
3 HANNIBAL Mackiewicz Maria (MJ.1998) KS Garo   67,353 65,294   64,265 65,637 50 PLN
4 DIORA SOL Ruta Sylwia Equesta   63,088 64,265   65,147 64,167  
5 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary   59,559 62,206   64,559 62,108  
6 SHIWAGO 4 Rybicka Karolina JKS Equita   61,176 61,471   62,059 61,569  
7 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz   57,500 53,088   55,441 55,343  
8 FINAL COUNTDOWN Pilat- Jakimczyk Dorota pomorski klub jezdziecki   47,735 46,706   51,412 48,618  


 

9 CDN - N-5 - (2018-06-30)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
2 JACK NICHOLSON HS Zalewska Magdalena Equesta     69,286   67,714 68,500 120 PLN
1 FANTASTIC SURPRISE Woldański Marcin KS Garo     68,286   68,714 68,500 90 PLN
3 DONNA AGATHA Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska     66,000   67,286 66,643 50 PLN
4 VALENTINO Bernatowicz Joanna Sopocki Klub Jeździecki     65,143   63,714 64,429  
5 BY ME Sztylka Karolina Klub Jeździecki CLASSIC     64,857   62,857 63,857  
6 PASJA Pokora Natalia Klub Jeździecki Classic     61,286   59,286 60,286  
6 HUMOR Pietrzycka Urszula (MJ.1998) LKS Nadwiślanin Kwidzyn     59,286   61,286 60,286  


 

8 CDN - N-2 - (2018-06-30)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CHESTER Ossowska Martyna (JM.2005) KJ Pegaz Reda 63,090   64,885     63,987  


 

7 CDN - D-2 - (2018-06-30)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DRAWELTINO Drozd Adrianna (J.2001) SS Golden Horse 64,500   65,500     65,000  
2 DRIFTER Głębowska Natalia (JM.2003) Klub Jezdziecki Gołębin Stary 63,333   64,000     63,667  


 

7 CDN - D-2 - Pony (2018-06-30)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ADVOKATAS Lumbyte Laura (JM.2005) "Laumžirgis" 65,333   65,000     65,167  


 

12 CDN - Grand Prix Special - (2018-06-30)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 WORLD MAGIC GB Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 61,667   62,157 58,824   60,882 200 PLN


 

11 CDN - CC-5 - (2018-06-30)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 LEYLA Kosecka Danuta LKJ Nadwiślanin Kwidzyn 64,211   65,395 63,947   64,518 160 PLN
  PRISCO Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino           ELI  


 

10 CDN - C-2 - (2018-06-30)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SHIWAGO 4 Rybicka Karolina JKS Equita 67,297   65,541 69,459   67,432 120 PLN
2 TURMALIN Czapska Alicja KSJ Zagozd 67,973   66,216 65,000   66,396 90 PLN
3 DIORA SOL Ruta Sylwia Equesta 62,973   62,703 67,162   64,279 50 PLN
4 HANNIBAL Mackiewicz Maria (MJ.1998) KS Garo 63,514   63,919 63,378   63,604  
5 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 60,676   59,730 63,108   61,171  
6 PIKADOR Swiontek-Brzezińska Anna (J.2001) Klub Jeździecki J.J. Darboven 60,000   60,270 60,811   60,360  
7 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 60,811   58,243 56,216   58,423  


 

13 CDN - D-3 - (2018-07-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DRIFTER Głębowska Natalia (JM.2003) Klub Jezdziecki Gołębin Stary 64,833   64,667     64,750  
2 DRAWELTINO Drozd Adrianna (J.2001) SS Golden Horse 60,833   62,000     61,417  


 

13 CDN - D-3 - Pony (2018-07-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 ADVOKATAS Lumbyte Laura (JM.2005) "Laumžirgis" 59,667   63,167     61,417  


 

15 CDN - N-6 - (2018-07-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 JACK NICHOLSON HS Zalewska Magdalena Equesta 71,707   67,805     69,756  
2 FANTASTIC SURPRISE Woldański Marcin KS Garo 71,341   66,220     68,780  
3 DONNA AGATHA Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 63,171   63,049     63,110  
3 VALENTINO Bernatowicz Joanna Sopocki Klub Jeździecki 63,902   62,317     63,110  
5 HUMOR Pietrzycka Urszula (MJ.1998) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 63,378   59,841     61,610  
6 BY ME Sztylka Karolina Klub Jeździecki CLASSIC 61,951   60,854     61,402  
  PASJA Pokora Natalia Klub Jeździecki Classic           ELI  


 

14 CDN - N-7 - (2018-07-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CHESTER Ossowska Martyna (JM.2005) KJ Pegaz Reda 67,125   67,625 67,875   67,542  


 

18 CDN - CS-5 - (2018-07-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 WORLD MAGIC GB Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 61,875   59,125 64,750   61,917 400 PLN


 

17 CDN - CC-7 - (2018-07-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 LEYLA Kosecka Danuta LKJ Nadwiślanin Kwidzyn   65,625 65,375   62,750 64,583 300 PLN


 

16 CDN - C-4 - (2018-07-01)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SHIWAGO 4 Rybicka Karolina JKS Equita   66,500 66,875   65,750 66,375 150 PLN
2 HANNIBAL Mackiewicz Maria (MJ.1998) KS Garo   66,125 61,125   62,875 63,375 110 PLN
3 DIORA SOL Ruta Sylwia Equesta   63,375 64,250   57,625 61,750 60 PLN
4 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary   60,625 58,375   56,875 58,625  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Jacek Ryczywolski HTE Marketing, H2-032017-1)

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice