CDI3 / CDIY / CDIJ / CDIP Ochaby 5-7 lipca 2018

fot Julia Świętochowska 

WYNIKI / ARKUSZE 

 

Ilona JanasLORD DJANGO - najlepsza para zawodów CDI w Ochabach. Para zdecydowanie wgrała wszystkie konkursy Małej Rundy, uzyskując nastepujące wyniki: PSG 73,627, Inter I 69,882 i 72,400 w Finale. 

Urszula Krzewicka na CHERRY COLA triumfowała w rundzie młodzieżowej CDIY, wygrywając dwa konkursy z wynikami: 66,373, 66,275. W finale zajęła miejsce drugie minimalnie ustępując Julii Moczak na RUBINA 395

 

Julia Rogowska na DA CAPO 163 wygrała dwa obowiązkowe konkursy rundy juniorskiej CDIJ z wynikami 66,313 i 67,941. Finałowy konkurs wygrała Maja Jankowska na CANDY BOY z wynikiem 66,208. 

 

Tatiana Bierieżnow na wł. GLUCKSPILZ 17 wygrała oba konkursy obowiązkowe   CDIP z wynikami: 68,762, 68,919. Finałowy konkurs wygrała Ewa Golubińska na LEUNS VELD'S WINSTON z 71,875.

 

Team Test 

Indyvid Test

Final Freestyle 

Regina Isachkina z Rosji na SUN OF MAY LIFE wygrała konkurs Grand Prix z wynikiem 68,565 i konkurs GP Freestyle z wynikiem 73,175. W konkursie z wynikiem 65,532 GPS najlepsza była Johanna Von Fircks z Niemiec na APART I DANCER

 

 

 

Regina Isachkina

GALERIA ŁUKASZ KOWALSKI 

 

GALERIA JULIA ŚWIĘTOCHOWSKA 

 

CDI Ochaby 2018
Stadnina Koni Ochaby, 05-07.07.2018

WYNIKI KOŃCOWE
 

03 - J Team - CDIJ - (05-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 DA CAPO 163 Rogowska Julia (J.2002) POL, POL 65,455 66,061 67,424 66,313 148,5 EUR
2 NOBIUS Frackowiak Weronika (J.2000) POL, POL 63,788 62,727 64,545 63,687 112,5 EUR
3 DISCOVERY Sznigier Natalia (J.2000) POL, POL 63,030 60,606 65,000 62,879 90 EUR
4 CANDY BOY Jankowska Maja (J.2001) POL, POL 62,424 56,515 60,303 59,747 67,5 EUR


 

04 - Y Team- CDIY - (05-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) POL, POL 65,588 66,324 67,206 66,373 148,5 EUR
2 RUBINA 395 Moczak Julia (MJ.1997) POL, POL 68,382 65,000 65,441 66,275 112,5 EUR
3 ATTACK WITH ME Dabrowska Jagoda (MJ.1999) POL, POL 63,088 61,029 64,559 62,892 90 EUR


 

9 - PSG - CDI3* - (05-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 LORD DJANGO Janas Ilona POL, POL 72,059 72,794 76,029 73,627 300 EUR
2 BREAKDANCE Szulc Aleksandra POL, POL 70,882 66,471 66,618 67,990 250 EUR
3 JAZZ ROYAL 2 Yotviriyapanit Chalermcharn THA, THA 64,853 67,794 68,971 67,206 180 EUR
4 E.SMARAGD Lukasik Katarzyna POL, POL 67,794 67,353 64,706 66,618 120 EUR
5 STERNIK Suchan Hanna POL, POL 66,176 65,882 67,353 66,471 90 EUR
6 EDMONTON Wachakorn Parichamon (J.2000) THA, THA 65,294 64,559 66,618 65,490 60 EUR
7 RAVEL 322 Wing Kirsten RSA, RSA 64,853 65,882 63,971 64,902  
8 RESULTON SG II Ginda Marta POL, POL 62,794 61,176 63,529 62,500  
9 GALAPAGOS Popiolek Katarzyna POL, POL 63,676 60,882 61,471 62,010  
10 YANKO VI Mishlanava Maryana POL, POL 62,059 59,412 59,853 60,441  
11 SANDRO HERO Opyd Dorota POL, POL 60,294 57,206 61,471 59,657  


 

10 - GP - CDI3* - (05-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 SUN OF MAY LIFE Isachkina Regina RUS, RUS 69,239 68,804 69,457 66,304 69,022 68,565 396 EUR
2 APART I DANCER Von Fircks Johanna GER, GER 63,152 63,913 62,717 63,696 64,348 63,565 300 EUR
3 DON WELTINO K Dittmann Laurienne RSA, RSA 63,478 63,804 58,913 60,000 66,196 62,478 240 EUR
4 FINEST 0003 Ginda Marta POL, POL 60,870 60,000 63,913 60,978 63,370 61,826 180 EUR


 

07 - J Ind - CDIJ - (06-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 DA CAPO 163 Rogowska Julia (J.2002) POL, POL 67,500 67,941 68,382 67,941 165 EUR
2 DISCOVERY Sznigier Natalia (J.2000) POL, POL 63,529 64,118 65,588 64,412 125 EUR
3 NOBIUS Frackowiak Weronika (J.2000) POL, POL 64,559 64,412 63,676 64,216 87,5 EUR
3 CANDY BOY Jankowska Maja (J.2001) POL, POL 62,647 65,000 65,000 64,216 87,5 EUR


 

16 - GPS - CDI3* - (06-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 APART I DANCER Von Fircks Johanna GER, GER 62,979 65,106 65,957 67,766 65,851 65,532 396 EUR
2 DON WELTINO K Dittmann Laurienne RSA, RSA 60,851 58,830 59,894 63,617 65,745 61,787 300 EUR


 

08 - Y Ind- CDIY - (06-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) POL, POL 66,029 65,000 67,794 66,275 165 EUR
2 RUBINA 395 Moczak Julia (MJ.1997) POL, POL 63,971 64,412 63,235 63,873 125 EUR
3 ATTACK WITH ME Dabrowska Jagoda (MJ.1999) POL, POL 63,971 64,706 61,471 63,382 100 EUR


 

15 - Int 1 - CDI3* - (06-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 LORD DJANGO Janas Ilona POL, POL 72,206 68,382 67,353 70,882 70,588 69,882 400 EUR
2 JAZZ ROYAL 2 Yotviriyapanit Chalermcharn THA, THA 67,353 67,059 67,206 66,324 66,324 66,853 270 EUR
3 E.SMARAGD Lukasik Katarzyna POL, POL 67,500 66,176 62,500 65,735 64,559 65,294 200 EUR
4 BREAKDANCE Szulc Aleksandra POL, POL 65,441 65,735 65,000 64,118 63,824 64,824 150 EUR
5 EDMONTON Wachakorn Parichamon (J.2000) THA, THA 64,265 63,529 64,706 63,971 62,647 63,824 100 EUR
6 STERNIK Suchan Hanna POL, POL 63,971 65,000 62,647 63,235 63,824 63,735 80 EUR
7 RESULTON SG II Ginda Marta POL, POL 63,088 62,500 62,647 60,882 61,324 62,088  
8 SANDRO HERO Opyd Dorota POL, POL 59,118 57,353 60,000 55,735 60,441 58,529  
9 YANKO VI Mishlanava Maryana POL, POL 60,147 56,765 55,882 56,471 57,647 57,382  
  GALAPAGOS Popiolek Katarzyna POL, POL           EL  
  RAVEL 322 Wing Kirsten RSA, RSA           RET  


 

13 - J FS - CDIJ - (07-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 CANDY BOY Jankowska Maja (J.2001) POL, POL 64,625 67,875 66,125 66,208 181,50 EUR
2 DISCOVERY Sznigier Natalia (J.2000) POL, POL 66,500 64,125 66,250 65,625 137,50 EUR
3 NOBIUS Frackowiak Weronika (J.2000) POL, POL 62,375 63,375 64,500 63,417 110 EUR


 

17 - Int 1 FS CDI3* - (07-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 LORD DJANGO Janas Ilona POL, POL 71,500 71,375 74,375 72,000 72,750 72,400 450 EUR
2 JAZZ ROYAL 2 Yotviriyapanit Chalermcharn THA, THA 70,000 67,000 70,500 69,875 69,000 69,275 350 EUR
3 BREAKDANCE Szulc Aleksandra POL, POL 66,750 69,250 67,375 66,375 68,750 67,700 250 EUR
4 E.SMARAGD Lukasik Katarzyna POL, POL 65,750 67,750 68,500 68,125 65,250 67,075 200 EUR
5 STERNIK Suchan Hanna POL, POL 65,875 67,500 68,125 64,625 66,750 66,575 150 EUR
6 RESULTON SG II Ginda Marta POL, POL 65,875 64,750 64,750 62,750 62,250 64,075 100 EUR


 

18 - GP FS CDI3* - (07-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% H% C% M% B% Wynik (Result) Nagroda
1 SUN OF MAY LIFE Isachkina Regina RUS, RUS 70,875 75,500 74,375 72,875 72,250 73,175 495 EUR
2 FINEST 0003 Ginda Marta POL, POL 63,375 69,000 63,750 63,750 66,000 65,175 375 EUR


 

14 - Y FS - CDIY - (07-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 RUBINA 395 Moczak Julia (MJ.1997) POL, POL 68,250 67,625 67,875 67,917 181,5 EUR
2 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) POL, POL 64,875 68,750 69,250 67,625 137,5 EUR
3 ATTACK WITH ME Dabrowska Jagoda (MJ.1999) POL, POL 63,625 65,625 64,250 64,500 110 EUR



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Jacek Ryczywolski HTE Marketing, H2-032017-1)

CDI CDN Ochaby 5-7 lipca 2018

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

ZGŁOSZENIA

PROPOZYCJE 

 

 

zamówienia zdjęć :  Julia Świętochowska, Łukasz Kowalski 

CDN OCHABY 5-7 lipca 2018 

 

Natalia Kozaczka 

CDN Ochaby sobota 07 lipca 2018

 

ZO-13 - CC-6 - (07-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 BUTTERFLY Kopeć Dagmara Ludowy Klub Jeździecki Lewada 57,125 51,250 60,250 56,208 150 PLN


ZO-12 - C-4 - (07-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 ARANYKE Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce 68,750 66,750 67,250 67,583 120 PLN
2 UNITED FADO Woźnica Anna TS "Kuźnia" Rybnik 66,375 68,250 65,500 66,708  

 

CDN Ochaby piątek 06 lipca 2018 

 



ZO-9 - CC-5 - (06-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 HARM Schwarzova Michaela CZE 59,579 60,632 57,737 58,132 56,289 58,474 200 PLN


ZO-10 - CS-2 - (06-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % H % C % M % B % Wynik (Result) Nagroda
1 DON KENNEDY Domagała Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka 63,100 64,200 59,100 59,600 61,000 61,400 300 PLN
2 MARCO Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów 60,500 63,200 58,600 59,200 59,900 60,280  


ZO-8 - CC-2 - (06-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 PICADORA Schwarzova Michaela CZE 61,053 57,500 64,342 60,965 130 PLN
  BUTTERFLY Kopeć Dagmara Ludowy Klub Jeździecki Lewada 62,105 57,500 61,579 60,395  


ZO-7 - C-3 - (06-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 ARANYKE Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce 66,974 66,842 67,105 66,974 120 PLN
2 DUISO Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada 63,816 67,237 69,079 66,711  
3 UNITED FADO Woźnica Anna TS "Kuźnia" Rybnik 62,237 63,684 60,526 62,149  
4 LIMIT 57 Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce 52,237 52,500 52,105 52,281  


 

CDN Ochaby czwartek 05 lipca 2018 

 

ZO-1 - D-1 - (05-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 GRAVIOLA Czakańska Lena (JM.2003) LKJ Ochaby 60,962 60,385 60,192 60,513  


ZO-2 - C-2 - (05-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 DUISO Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada 68,554 63,554 65,581 65,896 120 PLN
2 ARANYKE Kozaczka Natalia KJ Equus Węgrzce 66,216 65,135 65,811 65,721 100 PLN
3 UNITED FADO Woźnica Anna TS "Kuźnia" Rybnik 63,378 61,757 61,486 62,207  
4 SENIOR RAFAEL-P Wiórek Maciej (JM.2003) Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry 59,054 59,189 56,486 58,243  
5 LIMIT 57 Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce 59,595 55,541 59,189 58,108  


ZO-3 - CC-3 - (05-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 BUTTERFLY Kopeć Dagmara Ludowy Klub Jeździecki Lewada 59,474 63,553 65,526 62,851 130 PLN


ZO-5 - CS-1 - (05-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 DON KENNEDY Domagała Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka 61,316 62,632 60,526 61,491 250 PLN
2 MARCO Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów 60,789 65,000 57,632 61,140  


ZO-4 - CC-4 - (05-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result) Nagroda
1 PICADORA Schwarzova Michaela CZE 58,421 61,711 62,105 60,746 200 PLN
2 HARM Schwarzova Michaela CZE 56,184 59,474 60,789 58,816  

 

RELACJA CDI - konkurs małej rundy 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

 

 

09.09   ZR KJ Kresy 

 

 

08-09.09  ZR eMPMK Koryta 

propozycje / ranking 

 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

 

08-09.09  ZR Jarużyn

 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

propozycje Jakubowice

 

 

 

15-16.09 MP Lekarzy Wet i Lekarzy Med w Ujeżdżeniu Zakrzów

 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

29.09 ZR Płochocin 

 

 

30.09  ZR Toruń 

 

Październik 2018 

 

 

06-07 10  Seminarium licencyjne Feliksów / Łodzi

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-21.10 HZO Łąck 

 

19-21.10 HZR Łąck 

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice