CDN Cavaliada Lublin 30.01- 02.02.2020 

 

WYNIKI / ARKUSZE    fot. Magda Pocztowska  

RANKING CAVALIADA DRESSAGE CUP 2019/10 po zawodach w Lublinie

 

Sandra Sysojeva najlpesza w Lublinie 

WYNIKI Final Freestyle Inter I 
 
M-ce Zawodnik Koń Ujeżdżenie (Dressage)
Nagroda
C % E %  M % Wynik (Result) 
1
Sandra Sysojeva 
FURST (503) 
75,500      
76,000
75,000
(1)
77,125      
75,250
79,000
(1)
72,250            
 73,500
71,000
(1)
74,958
74,917
75,000
(1)
1400 PLN
2
Ilona Janas 
ZI-ZI TOP (502) 
68,625
68,250
69,000
(3)
70,875
68,750
73,000
(2)
70,125
70,250
70,000
(2)
69,875
69,083
70,667
(2)
1200 PLN
3
Joanna Jawor 
CINNAMON (506) 
68,375
67,750
69,000
(4)
65,875
65,750
66,000
(3)
70,125
70,250
70,000
(2)
68,125
67,917
68,333
(3)
900 PLN
4
Katarzyna Konarska 
LARGO (501) 
68,750
67,500
70,000
(2)
65,125
64,250
66,000
(4)
66,125
65,250
67,000
(5)
66,667
65,667
67,667
(4)
600 PLN
5
Aleksandra Krywult 
SIMSALABIM 55 (508) 
65,125
63,250
67,000
(5)
64,250
60,500
68,000
(5)
65,875
64,750
67,000
(6)
65,083
62,833
67,333
(5)
 
6
Piotr Wierzchowski 
CORIANDER (507) 
65,125
64,250
66,000
(5)
63,625
62,250
65,000
(6)
65,625
65,250
66,000
(7)
64,792
63,917
65,667
(6)
 
7
Elza Zake 
A SPLASH OF CLASS (505)        
64,500
63,000
66,000
(7)
56,625
55,250
58,000
(8)
67,500
68,000
67,000
(4)
62,875
62,083
63,667
(7)
 
8
Daria Kobiernik 
GIN BEAN (504) 
59,250
55,500
63,000
(8)
62,375
58,750
66,000
(7)
61,375
58,750
64,000
(8)
61,000
57,667
64,333
(8)
 

 

C - Sławomir Pietrzak - POL (3, 10049610)
E - Tomasz Mossakowski - POL (3, 10049773)
M - Katarzyna Ziemińska-Milanowska - POL (, )
 
Sędzia główny: Sławomir Pietrzak

 

Sandra Sysojeva 

 

Ilona Janas 

 

 

Joanna Jawor 

 

Katarzyna Konarska 

 

Aleksandra Krywult 

 

Inter I Cavaliada Lublin 31/01/20

 

Sandra Sysojeva LTU - zwyciężczyni konkursu Inter I fot, Magda Pocztowska 

 

RANKING CAVALIADA Dressage Cup po 3 etapach 31/01/20 

 

WYNIKI CDN Lublin Cavaliada - Inter I 

M-ce Zawodnik Koń Ujeżdżenie (Dressage)
Nagroda
E % C % M % Wynik (Result)
1
Sandra Sysojeva
FURST (503)
71,053
(1)
74,868
(1)
72,237
(1)
72,719
(1
)
900 PLN
2
Ilona Janas
ZI-ZI TOP (502)
68,421
(2)
71,974
(2)
71,974
(2)
70,789
(2)
600 PLN
3
Joanna Jawor
CINNAMON (506)
68,421
(2)
67,105
(3)
65,395
(4)
66,974
(3
)
400 PLN
4
Katarzyna Konarska
LARGO (501)
66,579
(5)
67,105
(3)
66,184
(3)
66,623
(4
)
200 PLN
5
Piotr Wierzchowski
CORIANDER (507)
67,237
(4)
64,342
(6)
62,500
(7)
64,693
(5)
 
6
Aleksandra Krywult
65,526
(6)
61,579
(7)
64,474
(5)
63,860
(6)
 
7
Elza Zake
63,421
(7)
64,737
(5)
60,395
(8)
62,851
(7)
 
8
Daria Kobiernik
GIN BEAN (504)
60,263
(8)
60,526
(8)
63,289
(6)
61,360
(8)
 
 
 
E - Katarzyna Ziemińska-Milanowska - POL (, )
C - Sławomir Pietrzak - POL (3, 10049610)
M - Tomasz Mossakowski - POL (3, 10049773)
 

 

 

GALERIA Magda Pocztowska 

/ wciśnij znaczek facebook w ramce w prawym górnym rogu aby przejść  do galerii / 

 

CAVALIADA LUBLIN 2020  1m. Final Sandra Sysojeva Furst 74,958% 

CAVALIADA LUBLIN 2019  1m   Final Ilona Janas Arriba Z  71,083%   

CAVALIADA LUBLIN 2018   1m. Final Emilia Jach / Aqsel 71,542%

CAVALIADA LUBLIN 2017   1m. Final Emilia Jach / Aqsel 73,208%   

CAVALIADA LUBLIN 2016   1m. Final Gabriela Jaworska - Mazur / Zimba 70,958%

CAVALIADA LUBLIN 2015  1m. Final Gabriela Jaworska - Mazur / Germany 68.542 % 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️ 01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

 

▶️ 13-15.03 HZO Zakrzów

 

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

 

▶️  14.03   ZR Płochocin 

 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa