KPMG Cavaliada Dressage Cup Warszawa 1-4 marca 2018

PROPOZYCJE 

 

RANKING 

zamówienia zdjęć Claudia Zyzylewska

 

WYNIKI / LISTY 

 

Komisja sędziowska:

Przewodniczący: Maria Pilichowska

Członkowie: Patrycja Modlińska (sędzia PZJ), Sławomir Pietrzak 

 

 

PROGRAM 
PSG     01.03 - 17.00 pod patronatem dressage24.pl 
Inter I   02.03 - 08.30 
Finał     04.03 - 16.30 
 

 

ZGŁOSZENIA 

1. Aqsel                  Emilia Jach         KJ Lider Radzionków 

2. Lord Django       Ilona Janas         KJ Lider Radzionków

3. Donna Karen      Paula Mańczak   KJ Coval 

4. Rammstein         Anna Grygier Wójtowicz  WKJ Lublin

5. Tara                    Jarosław Wierzchowski    WKJ Lublin

6. Dreamer             Grzegorz Cichoń               BPK MAZ

7. Ares                   Dominika Kraśko - Białek      KS Centurion

8.  Cardamon         Anna Maria Gawłowska           SKJ Sopot

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

 

 

09.09   ZR KJ Kresy 

 

 

08-09.09  ZR eMPMK Koryta 

propozycje / ranking 

 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

 

08-09.09  ZR Jarużyn

 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

propozycje Jakubowice

 

 

 

15-16.09 MP Lekarzy Wet i Lekarzy Med w Ujeżdżeniu Zakrzów

 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

29.09 ZR Płochocin 

 

 

30.09  ZR Toruń 

 

Październik 2018 

 

 

06-07 10  Seminarium licencyjne Feliksów / Łodzi

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-21.10 HZO Łąck 

 

19-21.10 HZR Łąck 

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice