Finał Cavaliada Warszawa 2019

fot. Klaudia Żyżylewska 

8-10 marca 2019 

WYNIKI / ARKUSZE 

Podium Cavaliada Dressage Cup - sezon 2018/19 

1m  Ilona Janas LORD DJANGO KJ Lider Radzionków 

2m. Sandra Sysojeva FURST LTU 

3m. Dominika Kraśko - Białek ARES KS Centurion 

RANKING KOŃCOWY Cavaliada Dressage Cup sezon 2018/19 

WYNIKI FINAŁ Inter I - 10/03/19 

 

Wyniki końcowe  2019-03-10, 12:34:14

 

M-ce   Zawodnik Koń Ujeżdżenie (Dressage)
Nagroda
C % E % M % Wynik (Result)
1 POL
LORD DJANGO (509) 
73,500
72,000
75,000
(2)
71,875
70,750
73,000
(1)
73,000
73,000
73,000
(1)
72,792
71,917
73,667
(1)
1500 PLN
2 LTU
FURST (505) 
74,875
74,750
75,000
(1)
70,750
69,500
72,000
(2)
72,625
70,250
75,000
(2)
72,750
71,500
74,000
(2)
1200 PLN
3 POL
ARES (507) 
70,375
68,750
72,000
(4)
67,375
66,750
68,000
(5)
70,625
69,250
72,000
(3)
69,458
68,250
70,667
(3)
900 PLN
4 LTU
HEFAISTAS (503) 
70,125
69,250
71,000
(5)
67,375
66,750
68,000
(5)
69,125
69,250
69,000
(4)
68,875
68,417
69,333
(4)
600 PLN
5 POL
TARA (508) 
71,000
71,000
71,000
(3)
68,500
67,000
70,000
(3)
66,250
66,500
66,000
(7)
68,583
68,167
69,000
(5)
 
6 POL
LARGO (502) 
69,625
67,250
72,000
(6)
68,000
67,000
69,000
(4)
67,875
67,750
68,000
(5)
68,500
67,333
69,667
(6)
 
7 POL
HADES (504) 
62,375
59,750
65,000
(7)
63,625
62,250
65,000
(7)
66,625
65,250
68,000
(6)
64,208
62,417
66,000
(7)
 
8 POL
LEYLA (506) 
62,125
63,250
61,000
(8)
63,250
63,500
63,000
(8)
66,125
66,250
66,000
(8)
63,833
64,333
63,333
(8)
 

 

 WYNIKI Inter I - 08/03/19 

 

Sandra Sysojeva 

 


M-ce   Zawodnik Koń Ujeżdżenie (Dressage)
Nagroda
C % E % M % Wynik (Result)
1 LTU
FURST (505) 
71,316
(1)
72,500
(1)
68,158
(2)
70,658
(1)
800 PLN
2 POL
LORD DJANGO (509) 
69,737
(2)
71,579
(2)
68,421
(1)
69,912
(2)
600 PLN
3 POL
ARES (507) 
68,553
(3)
67,368
(3)
66,842
(3)
67,588
(3)
400 PLN
4 POL
TARA (508) 
67,368
(4)
66,711
(5)
66,316
(4)
66,798
(4)
200 PLN
5 POL
LARGO (502) 
67,368
(4)
66,053
(6)
65,658
(5)
66,360
(5)
 
6 LTU
HEFAISTAS (503) 
65,000
(7)
67,368
(3)
65,526
(6)
65,965
(6)
 
7 POL
LEYLA (506) 
67,105
(6)
64,605
(7)
65,000
(7)
65,570
(7)
 
8 POL
HADES (504) 
61,974
(8)
60,000
(8)
63,026
(8)
61,667
(8)

 

Ilona Janas i Lord Django 

Sanda Sysojeva i Furst 

Dominika Kraśko - Białek i Ares

Agnieszka Wiśniewska i Tara 

Katarzyna Konarska i Largo 

Viktorija Kundrotaite i Hefaistas 

Danuta Kosecka i Layla 

Julia Naumovich-Shabovskaya i Hades

FINAŁOWE VIDEO

 

 

 

Galeria Klaudia Żyżylewska 

 

Galeria finałowa dekoracja Ewa Imielska Hebda 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

ZR Jarużyn 18.05

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZR Żywiec 7-9.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 20-23.06.2019 

CDI propozycje 

 

CDN propozycje

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł