Dzeko / Katarzyna Milczarek

GP CDI3 Roosendaal 2016

02/12/16

 

WYNIK 67.360

 

Grand Prix

Edition 2009, course 20 x 60, max points 500, time ca 5,75 min

  Keyword Coeff E H C M B
1 Entrance   7.5 7.5 7 8 7.5
2 Extended trot   6.5 7 7 7.5 7.5
3 Half-pass right ×2 6 6.5 5 6 6
4 Half-pass left ×2 7 7.5 7 6.5 7
5 Rein back   6.5 6 6.5 7 6.5
6 Extended trot   7.5 7 7 7.5 7.5
7 Passage   7 7 7 7 7
8 Piaffe ×2 6 5 6 5.5 6
9 Transitions   7 6 6 6 6
10 Passage   7.5 7 7 7 7
11 Extended walk ×2 7 6.5 7 7 7
12 Collected walk ×2 6.5 7 6.5 6.5 7
13 Transition   6.5 6 6.5 7 7
14 Passage   7 7 7 7.5 7
15 Piaffe ×2 5.5 5 6.5 6 6
16 Transitions   6.5 6 6.5 6.5 6.5
17 Passage   7 7 7 7.5 7
18 Collected canter   7 7 7 7 7
19 9 flying changes   7 7.5 7 7.5 7
20 Extended canter   8 6.5 7 6.5 7
21 Flying change   7 7 7 7 7
22 Half-passes ×2 7 7 7 7 7
23 15 flying changes ×2 6 6.5 5 6.5 6.5
24 Pirouette left ×2 6.5 7 7 8 7
25 Flying change   7 7 7 7 7
26 Pirouette right ×2 6.5 8 6.5 6.5 6.5
27 Transition   7 6.5 6.5 6 6.5
28 Extended trot   7.5 7 7 7.5 7.5
29 Passage   7.5 7 7.5 7.5 7
30 Piaffe ×2 6.5 6 6 6.5 5
31 Transitions   7 6.5 6.5 6.5 6
32 Passage   6.5 6.5 6.5 7 7
33 Salute   7.5 7 7 7 7
1 Paces   7 7 7 8 7.5
2 Impulsion   7.5 7 7 7.5 7
3 Submission ×2 6.5 6.5 6.5 7 7
4 Rider ×2 7 7.5 7 7.5 7

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HMR Barłowino  05-07.04.

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201