Mistrzostwa Świata Młodych Konie Ermelo 1-4 sierpnia 2019

LONGINES FEI WBFSH Dressage World Breeding Championship for Young Horses

WYNIKI 

MŚMK - konie 7 letnie /rocznik 2012 

 

 

Mistrz Świata MK - 7 letni HANN ogier d'Avie  / Don Juan de Hus x Londonderry / wł. Helgstrand Dressage  / Jurado Lopez Severo ESP 

WYNIK  85,107%      oceny  /9,4 x 8,8 x 10 x 8,8 x 9,5/  © FEI/Hippo Foto - Dirk Caremans  

 

WYNIKI FINAŁU 7 l   

WYNIKI FINAŁ B    1m.  klacz  Astoria SWB / Sir Donnerhall II Old x Quaterback /  Jeanna Hogberg SWE  79,607% 

WYNIKI KWLIFIKACJE 

 

 

MŚMK - konie 6 letnie /rocznik 2013

 

 

Mistrz Świata MK - 6 letni  ogier  Zucchero OLD /Zonik N.O.P. x Prince Thatch XX/ wł. Star Horses   Frederic Wandres  GER 

WYNIK  9,66 pkt       oceny   /9,7 x 9,4 x 9,7  x 9,7  x 9,8 / © FEI/Hippo Foto - Dirk Caremans

 

WYNIKI FINAŁ

WYNIKI FINAŁ B  1m. ogier KWPN Ironman H /Bordeaux x Rousseau/  Yvonne Österholm FIN  8,96 pkt 

WYNIKI KWALIFIKACJE 

MŚMK - konie 5 letnie /rocznik 2014


Mistrz Świata MK - 5 letni  ogier  Jovian KWPN /Apache x Tango/ wł. Helgstrand Dressage A/s,Kleppenhus    Andreas Helgstrand DEN    

WYNIK  9,66 pkt       oceny   /10 x 8,3 x 10 x 10 x 10/  © FEI/Hippo Foto - Dirk Caremans  

 

WYNIKI FINAŁ 

WYNIKI FINAŁ B    1m. klacz WESTF  Espe  / Escolar x Dimaggio/   Eva Moller GER  wynik 8,72 pkt 

WYNIKI KWALIFIKACJE   1m.  ogier DSP(BAD-WSecret / Sezuan2 x St.Moritz/  Jessica Lynn Thomas SWE wynik 9,54 pkt 

 MŚMK - konie 4 letnie /rocznik 2015

 

 

Mistrz Świata MK - 4 letni  ogier  So Unique   /Sezuan x Donnerhal / wł Helgstrand Dressage      Eva Moller GER 

WYNIK  9,64 pkt       oceny   /9 x 10 x 9,7 x 9,7 x 9,8/  

 

WYNIKI FINAŁ 

WYNIKI FINAŁ B

WYNIKI KWALIFIKACJE

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 odwołane 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Śląska Zbrosławice 16-18.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919 - bez Polski 

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 21-22.09

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł