Mistrzostwa Świata Młodych Konie Ermelo 1-4 sierpnia 2019

LONGINES FEI WBFSH Dressage World Breeding Championship for Young Horses

WYNIKI 

MŚMK - konie 7 letnie /rocznik 2012 

 

 

Mistrz Świata MK - 7 letni HANN ogier d'Avie  / Don Juan de Hus x Londonderry / wł. Helgstrand Dressage  / Jurado Lopez Severo ESP 

WYNIK  85,107%      oceny  /9,4 x 8,8 x 10 x 8,8 x 9,5/  © FEI/Hippo Foto - Dirk Caremans  

 

WYNIKI FINAŁU 7 l   

WYNIKI FINAŁ B    1m.  klacz  Astoria SWB / Sir Donnerhall II Old x Quaterback /  Jeanna Hogberg SWE  79,607% 

WYNIKI KWLIFIKACJE 

 

 

MŚMK - konie 6 letnie /rocznik 2013

 

 

Mistrz Świata MK - 6 letni  ogier  Zucchero OLD /Zonik N.O.P. x Prince Thatch XX/ wł. Star Horses   Frederic Wandres  GER 

WYNIK  9,66 pkt       oceny   /9,7 x 9,4 x 9,7  x 9,7  x 9,8 / © FEI/Hippo Foto - Dirk Caremans

 

WYNIKI FINAŁ

WYNIKI FINAŁ B  1m. ogier KWPN Ironman H /Bordeaux x Rousseau/  Yvonne Österholm FIN  8,96 pkt 

WYNIKI KWALIFIKACJE 

MŚMK - konie 5 letnie /rocznik 2014


Mistrz Świata MK - 5 letni  ogier  Jovian KWPN /Apache x Tango/ wł. Helgstrand Dressage A/s,Kleppenhus    Andreas Helgstrand DEN    

WYNIK  9,66 pkt       oceny   /10 x 8,3 x 10 x 10 x 10/  © FEI/Hippo Foto - Dirk Caremans  

 

WYNIKI FINAŁ 

WYNIKI FINAŁ B    1m. klacz WESTF  Espe  / Escolar x Dimaggio/   Eva Moller GER  wynik 8,72 pkt 

WYNIKI KWALIFIKACJE   1m.  ogier DSP(BAD-WSecret / Sezuan2 x St.Moritz/  Jessica Lynn Thomas SWE wynik 9,54 pkt 

 MŚMK - konie 4 letnie /rocznik 2015

 

 

Mistrz Świata MK - 4 letni  ogier  So Unique   /Sezuan x Donnerhal / wł Helgstrand Dressage      Eva Moller GER 

WYNIK  9,64 pkt       oceny   /9 x 10 x 9,7 x 9,7 x 9,8/  

 

WYNIKI FINAŁ 

WYNIKI FINAŁ B

WYNIKI KWALIFIKACJE

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

STYCZEŃ 2020 

 

▶️11.01 - Technikum Hodowli Koni w Piasecznie seminarium licencyjne dla sędziów - prowadzi Marlena Gruca-Rucińska 


▶️11.01 - KJ Zbrosławice seminarium licencyjne dla sędziów z Wacławem Pruchniewiczem 


▶️18-19.01 Klinika z Dorothee Schneider

 

▶️22-24.01 Hipodrom Sopot CPEDI3* / ZT 

 

▶️25-26.01 ZR Aromer 

 

▶️25-26.01 KJ Facimiech Czworoboki szkoleniowe z Małgorzatą Pawłowską. Seminarium licencyjne dla sędziów - prowadzi Marlena Gruca Rucińska 

 


▶️26.01 ZR Partynice I Eliminacje Pucharu DZJ A 

 

▶️26-28.01 Hipodrom Sopot CPEDI3* / ZT 

 

▶️30.01 CAVALIADA Lublin CDN zamówienia zdjęć Magda Pocztowska Photography

 

 

LUTY 2020 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️22-23.02 ZR Barłomino

 

▶️ 22-23.02 ZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa