Rankingi FEI na koniec 2019 roku

 

RANKING FEI na koniec 2019

1m. Isabell Werth GER BELLA ROSE 2 2888 pkt

2m. Isabell Werth GER WEIHEGOLD OLD  2817 pkt 

3m. Dorothee Schneider GER SHOWTIME FRH  2757 pkt 

326m Żaneta Skowrońska Kozubik ROMANTIC P 1062 pkt 


RANKING FEI U25 1m. Bianca Nowag GER SIR HOHENSTEIN 1795 pkt / brak POL w rank / 


RANKING FEI YR  1m. Daphne Van Peperstraten NED GREENPOINT'S CUPIDO 2014 pkt 

105m. Alicja Trawińska POL DIEGO RAMIREZ 1305 pkt 


RANKING FEI Junior  1m. Marten Luiten NED FYNONA 2103 pkt 

66m. Alicja Pachulska BENTAMO 2 1498 pkt


RANKING FEI Pony  1m. Yde Alexander Helgstrand DEN ADRIANO B 2193 pkt 

28m. Tatiana Bierieżnow POL GLUCKSPILZ  1695 pkt 


RANKING FEI Ch  1m. Lara Van Nek NED FARISKA 2060 pkt 

7m. Natalia Plata POL DOLCETTO 1705 pkt 

na zdjęciu: najlepsze reprezentantki Polski w rankingach FEI na koniec 2019 roku :Natalia Plata, Żaneta Skowrońska, Alicja Pachulska, Tatiana  Bierieżnow i Alicja Trawińska 

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko