Galeria video HPP MJ 2018

25 marca 2018 

WYNIKI 

 

 

Aleksandra Lesner 

 

 

Michał Cichoń 

 

Małgorzata Kowalska 

 

Alicja Trawińska 

 

 

Mikołaj Kownacki 

 

 

Julia Moczak 

 

Urszula Krzewicka 

 

Anna Dobrowolska 

 

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Kwiecień 2018 

 

7-8.04  Klinika z Beata Stremler Equesta Dressage

 

 

10-15.04 Finał Pucharu Świata Paryż FRA

 

 

13-15.04 CDI Zakrzów 

wyniki / program 

www.cdizakrzow.com 

 

 

13-15.04 HMWiM Aromer

 

14.04  HZR Łódź

 

14-15.04  HZRiT  Płochocin

 

 

15.04  HZR  Opole

 

 

20-22.04 HZO / ZR Łąck

 

 

21-22.04 Halowy Puchar Dolnęgo Śląska Partynice propozycje

 

 

21.04  ZT Podkowa Gruszczyn e Puchar WLKP

 

 

21.04 ZT Stare Babice 

 

 

21.04 czworoboki szkoleniowe KJ Czarny Dunajec

 

 

21.04  Jarużyn Akademickie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw 

 

 

21-22.04 HMR Pólko 

 

 

22.04  ZRiT Łojewo

 

 

 

28.04  ZRiT Kozłowo 

 

 

29.04 ZT Podkowa Leśna

 

 

 

Maj 2018

 

30.04-02.05 ZO Łężkowice 

propozycje

 

01-02.05 ZR Biały Las 

 

 

01.05  ZR i T Stajnia Las Pegaz Łódź 

 

 

03-05.05 CDI-W CDIOJYP CDICh Mariakalnok HUN 

 

 

05-06.05 Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 

 

 

 

06.05 ZR Koryta 

 

 

05-06.05 ZR Bik Gieniusze

 

 

05-06.05 ZR Solec Kujawski 

 

 

11-13.05 ZO Rybnica

 

 

12.05  ZT Stare Babice 

 

 

12.05  ZRiT Grudziądz 

 

 

13.05 ZR Płochocin 

 

 

18-20.05 ZO Ochaby 

 

 

19-20.05 ZO Moszna

 

 

19-20.05 ZR KJ Ostoja 

 

 

19-20.05 ZR Strzegom 

 

 

19-20.05 ZR Barłomino

 

 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

26.05 ZR Częstochowa 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka 

 

 

 

Czerwiec  2018 

 

01-03.06 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

1-3.06 CDI-W Kaposvar HUN

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT Stare Babice 

 

02-03.06  ZRiT Ostoja Pustków

 

03.06 ZR Szczecin Osów 

 

09-10.06 KJ Facimiech eOOM

 

09-10.06 ZRiT Koryta 

 

12-17.06 Future Champions Hagen GER 

 

15-18.06 CDI-W Brno CZE 

 

16-17.06 ZT Jeziorki 

 

17.06  ZT Brzózki 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

23-24.06 eOOM Poczernin 

 

23-24.06 ZR Janów Podlaski

 

30.06 ZR STajnia Las Pegaz Łó∂ź 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki  

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

05-08.07 CDI Ochaby 

 

05-08.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

14-15.07  ZR KJ Ostoja 

 

14.07 ZR Stajnia Las Pegaz 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
27-28.07 MR Barłomino Mistrzostwa Pomorza 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
29.07 ZR Baborówko 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
03-05.08 ZO Solec Kujawski 
 
 
09-12.08 ME Pony Bishop Burton 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno 

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice