Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza w Ujeżdżeniu 13-15 kwietnia 2018 

 

fot. Magda Pocztowska Photography

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

SENIORZY WYNIKI KOŃCOWE 

Teresa Tomaszewska

 


 

- Seniorzy klasyfikacja ogólna (13-04-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 LADY IN RED Tomaszewska Teresa JKS Equita 67,108 65,676 63,958 196,742  
2 DAGON Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 64,510 64,775 65,958 195,243  
3 RARA AVIS FSTF Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA 64,853 64,275 64,833 193,961  
4 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 58,774 65,090 65,375 189,239  
5 FERDINAND Bardan Marta SS Golden Horse 62,647 62,703 62,208 187,558  
6 CHICCO D'ORO K Niesłuchowska Magdalena KJ Aldragho Piaseczno 62,157 61,532 63,542 187,231  
7 TOTEM Tatak Aleksandra bpk 61,961 62,207 62,708 186,876  
8 SAURON Kanarek Aleksandra KJ Sawanka 61,863 62,748 60,792 185,403  
9 HAZARD Seweryn Aleksandra SSKJ Bobrowy Staw 60,980 61,757 62,500 185,237  
10 LEONIDAS Kosecka-Andziak Paulina ks chojnów 60,294 62,838 61,333 184,465  
11 WONDER WORLD Rosiak Marta JKS Equita 61,814 55,806 63,917 181,537  
12 KON-TIKI Wysocka Blanka Niezrzeszona 59,853 58,063 60,667 178,583  

MŁODZI JEŹDŹCY 


 

- Młodzi jeźdźcy klasyfikacja ogólna (13-04-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy  
1 DONNA AGATHA Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 64,714 65,122 64,375 194,211  
2 DOUBLE AFFAIR G Kostrzębska Klaudia (MJ.1998) Klub Jeździecki Truskaw 61,285 62,683 64,500 188,468  
3 ALGO Nowicka Aleksandra (MJ.1999) KS AZS AWF WARSZAWA 62,500 60,975 60,625 184,100  

 

JUNIORZY 

 

 

- Juniorzy klasyfikacja ogólna (13-04-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 MAFIA P Stachnik Zofia (J.2000) LARGO S.A. 65,764 62,109 63,286 191,159  
2 ANDRUS Węglińska Gabriela (J.2001) BPK 63,958 62,422 61,785 188,165  
3 OSKAR Jędrzejowska Dominika (J.2001) BPK 63,959 61,093 61,500 186,552  

 

JUNIORZY NA KUCACH 

 


- Juniorzy na kucach klasyfikacja ogólna (13-04-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy  
1 WICEK Zdybicka Pola (J.2002) Stow. KS Chojnów 64,813 66,154 67,563 198,530  
2 DRUH HROBY HRON Kubiak Oliwia (JM.2003) MAZ/bpk 61,875 63,397 65,063 190,335  
3 NUGAT PP Ziółkowska Julia (J.2002) KJ GoldenHorse 62,375 61,154 53,438 176,967  

 

JUNIORZY MŁODSI 

 



- Juniorzy młodsi klasyfikacja ogólna (13-04-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 FIRO Grudziąż Gloria bpk 62,500 64,084 64,334 190,918  
2 EHRENSTEIN Zagórska Pola (JM.2004) KJ Plejada 62,000 62,917 62,583 187,500  
3 REWERS/(MADRYT) Kotyra Natalia (JM.2003) Stowarzyszenie SKJ Grobice 60,674 60,750 49,833 171,257  

 

JUNIORZY MŁODSI NA KUCACH 



- Juniorzy młodsi na kucach klasyfikacja ogólna (13-04-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy  
1 DEINHARD S Ruszkowska Natalia (JM.2004) AZS PW 65,729 67,625 67,454 200,808  
2 AVILON Makowska Nina (JM.2006) KJ Aldragho Piaseczno 63,771 62,750 62,954 189,475  
3 KELPIE Baściuk Martyna (JM.2005) KJ Chojnów 63,854 59,500 63,409 186,763  
4 ARPACO Grudziąż Gloria bpk 61,688 62,750 62,159 186,597  
5 MIDNIGHT MAGIC Sieńko Anna (JM.2004) Grobice 62,709 60,750 60,341 183,800  
6 BETOVEN Bujalska Natalja (JM.2004) Kj Aldragho 60,416 61,000 60,114 181,530  
7 TESSA Zajkowska Klaudia (JM.2005) SKJ Hawajka 60,209 60,500 60,455 181,164  
8 IGUANA DANNY'S GIRL Bar Karolina (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 58,646 59,000 60,454 178,100  
9 EQUUS Ferenc Tamara (JM.2005) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 55,313 57,500 56,819 169,632  
10 MILLCROFT VIVA Karczewska Karolina (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 54,188 53,000   107,188  

 

MŁODZICY 

 



- Młodzicy na kucach klasyfikacja ogólna (13-04-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy  
1 KARINO Sieńko Michał (Mł.2007) St. SKJ Grobice 60,800 64,600 70,300 195,700  
2 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (Mł.2007) KJ Aldragho Piaseczno 61,750 62,700 68,400 192,850  
3 RAMIRO Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 61,750 59,850 66,500 188,100  
4 DON SULTAN Kopczewska Kalina (Mł.2008) KJ Plejda 58,900 59,850 63,650 182,400  
5 MOBY DIC Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 59,850 61,750 59,850 181,450  
6 ALBERT Janiszewska Oliwia (Mł.2008) Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej 56,050 57,000 62,700 175,750  
7 NONSENS 10 Zatońska Lea (Mł.2008) KS AZS AWF WARSZAWA 54,150 55,100 53,200 162,450  
8 RAMZES/(SPOOK) Aniołek Hubert (Mł.2007) bpk 52,250 52,250 49,400 153,900  
9 WILHELM Steczowicz Maria (Mł.2007) Stowarzyszenie SKJ Grobice 48,450   58,900 107,350  

 

PUCHAR AMATORÓW 


 

- Puchar WiM Amatorów klasyfikacja ogólna (13-04-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy  
1 WIKING Kokot Julia (J.2002) KJ Akademia Kucania Dawidy 65,000 64,204 66,091 195,295  
2 AGAT Jakubik Joanna - 65,526 66,023 62,841 194,390  
3 RAGAZZA Mrówka Marta (MJ.1998) Niezrzeszony 66,316 62,045 64,773 193,134  
4 CHILI PEPPER 9 Szulkowska Agata (MJ.1998) Aromer 63,684 62,841 65,909 192,434  
5 GALIA Puławska Zofia (J.2000) bpk 65,526 62,159 64,545 192,230  
6 WEXTREEM Domżała Klaudia bpk 65,921 64,091 61,819 191,831  
7 DESPERADO Wacławik Marta KJ Sawanka 65,263 63,069 62,728 191,060  
8 MINISTER Mroczkowska Matylda (JM.2004) NZ 63,816 63,068 63,636 190,520  
9 HELIOS Wołkowycka Aleksandra (JM.2004) SKJ Bajardo 61,316 61,364 66,023 188,703  
10 BAMBI Głasek Angelika (J.2002) bpk 62,632 62,273 62,500 187,405  
11 DYPLOMATA Kaniewska Maria (J.2002) brak 62,237 61,477 61,659 185,373  
12 PATI BH Jokiel Julia aromer 62,632 59,659 63,068 185,359  
13 SOKÓŁ Cienkowska Dominika Brak 59,343 61,818 62,795 183,956  
14 MANUELA Doroz Wiktoria (J.2001) bpk 61,448 60,681 61,136 183,265  
15 CALVADOS Kurkowska Oktawia Niezrzeszony 62,632 59,546 60,455 182,633  
16 IRON Mościcka Klaudia (J.2001) KJ Aromer 59,868 60,114 60,454 180,436  
17 DANDYS Chojnowska Julia (J.2001) bpk 58,816 59,546 58,750 177,112  
18 INWOOD Olejarz Inga (JM.2004) brak 56,316 56,136 54,954 167,406  
19 LORD DRACO Brzozowska Justyna Bpk 66,447 66,932   133,379  
20 GIORGIO ARMANI Jawulska-Bruzda Dominika Klub Jeździecki "Milord"   61,364   61,364  

 

Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza w Ujeżdżeniu, HZRiT-A
KJ AROMER, 13-15 IV 2018

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - L6RK - I półfinał młodzików na kucach (13-04-2018)
          Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Ocena % Nagroda
1 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (Mł.2007) KJ Aldragho Piaseczno 6,5 61,750  
1 RAMIRO Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 6,5 61,750  
3 KARINO Sieńko Michał (Mł.2007) St. SKJ Grobice 6,4 60,800  
4 MOBY DIC Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 6,3 59,850  
5 DON SULTAN Kopczewska Kalina (Mł.2008) KJ Plejda 6,2 58,900  
6 HOJVEJS CASMIR Lewandowska Weronika (JM.2005) Akademia Jeździecka Dąbrowica 6,0 57,000  
7 ALBERT Janiszewska Oliwia (Mł.2008) Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej 5,9 56,050  
8 BIRMA Lewandowska Weronika (JM.2005) Akademia Jeździecka Dąbrowica 5,7 54,150  
8 NONSENS 10 Zatońska Lea (Mł.2008) KS AZS AWF WARSZAWA 5,7 54,150  
10 SPOOK Aniołek Hubert (Mł.2007) bpk 5,5 52,250  
11 WILHELM Steczowicz Maria (Mł.2007) Stowarzyszenie SKJ Grobice 5,1 48,450  
12 RAMZES Aniołek Hubert (Mł.2007) bpk 4,5 42,750  


 

2 - P6 - I półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR (13-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 DEINHARD S Ruszkowska Natalia (JM.2004) AZS PW 64,583 66,875 65,729  
2 KELPIE Baściuk Martyna (JM.2005) KJ Chojnów 63,125 64,583 63,854  
3 AVILON Makowska Nina (JM.2006) KJ Aldragho Piaseczno 63,250 64,292 63,771  
4 MIDNIGHT MAGIC Sieńko Anna (JM.2004) Grobice 61,875 63,542 62,709  
5 JABŁONKA Tyburska Anna KJ Aromer 62,417 61,167 61,792  
6 ARPACO Grudziąż Gloria bpk 62,208 61,167 61,688  
7 BETOVEN Bujalska Natalja (JM.2004) Kj Aldragho 60,208 60,625 60,416  
8 TESSA Zajkowska Klaudia (JM.2005) SKJ Hawajka 60,625 59,792 60,209  
9 SŁODKA FRANIA Tyburska Anna KJ Aromer 58,458 59,083 58,770  
10 IGUANA DANNY'S GIRL Bar Karolina (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 58,542 58,750 58,646  
11 EQUUS Ferenc Tamara (JM.2005) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 56,250 54,375 55,313  
12 MISTER HANEK Zajkowska Klaudia (JM.2005) SKJ Hawajka 56,458 53,958 55,208  
13 MILLCROFT VIVA Karczewska Karolina (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 54,500 53,875 54,188  


 

2 - P6 - P6 ZR (13-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 LESLEY Olszewska Zuzanna (J.2000) brak przynależności 64,583 67,500 66,041  
2 SUMAR Ziółkowska Marta (MJ.1997) Polski Polo Klub 55,125 58,042 56,584  


 

3 - N1 - I półfinał juniorów na kucach, ZR (13-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 WICEK Zdybicka Pola (J.2002) Stow. KS Chojnów 64,000 65,625 64,813  
2 NUGAT PP Ziółkowska Julia (J.2002) KJ GoldenHorse 62,750 62,000 62,375  
3 DRUH HROBY HRON Kubiak Oliwia (JM.2003) MAZ/bpk 59,375 64,375 61,875  


 

4 - D1 - I półfinał juniorów młodszych, ZR (13-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 FIRO Grudziąż Gloria bpk 61,346 63,654 62,500  
2 RAFAELL BH Kotowicz Tamara KJ Leśna Wola 62,885 61,923 62,404  
3 EHRENSTEIN Zagórska Pola (JM.2004) KJ Plejada 60,654 63,346 62,000  
4 DONNER DI Zawirska Patrycja Ks Chojnów 60,385 61,346 60,865  
5 MADRYT Kotyra Natalia (JM.2003) Stowarzyszenie SKJ Grobice 60,385 60,962 60,674  
6 REWERS Kotyra Natalia (JM.2003) Stowarzyszenie SKJ Grobice 58,077 59,038 58,557  


 

5 - N4 - I półfinał juniorów, ZR (13-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 MAFIA P Stachnik Zofia (J.2000) LARGO S.A. 65,972 65,556 65,764  
2 OSKAR Jędrzejowska Dominika (J.2001) BPK 64,306 63,611 63,959  
3 ANDRUS Węglińska Gabriela (J.2001) BPK 64,583 63,333 63,958  
4 RAFAELL BH Kotowicz Tamara KJ Leśna Wola 63,056 64,722 63,889  


 

6 - N5 - I półfinał młodych jeźdźców, ZR (13-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 DONNA AGATHA Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 63,571 65,857 64,714  
2 ALGO Nowicka Aleksandra (MJ.1999) KS AZS AWF WARSZAWA 62,571 62,429 62,500  
3 DOUBLE AFFAIR G Kostrzębska Klaudia (MJ.1998) Klub Jeździecki Truskaw 62,571 60,000 61,285  


 

7 - C1 - I półfinał seniorów, ZR (13-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 LADY IN RED Tomaszewska Teresa JKS Equita 66,765 67,206 67,353 67,108  
2 RARA AVIS FSTF Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA 65,147 65,588 63,824 64,853  
3 DAGON Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 64,706 64,706 64,118 64,510  
4 FRANS N Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA 63,382 62,647 62,059 62,696  
5 FERDINAND Bardan Marta SS Golden Horse 64,706 62,353 60,882 62,647  
6 CHICCO D'ORO K Niesłuchowska Magdalena KJ Aldragho Piaseczno 61,471 62,647 62,353 62,157  
7 TOTEM Tatak Aleksandra bpk 63,676 63,235 58,971 61,961  
8 SAURON Kanarek Aleksandra KJ Sawanka 63,529 61,618 60,441 61,863  
9 WONDER WORLD Rosiak Marta JKS Equita 63,971 62,206 59,265 61,814  
10 HAZARD Seweryn Aleksandra SSKJ Bobrowy Staw 60,588 62,794 59,559 60,980  
11 LEONIDAS Kosecka-Andziak Paulina ks chojnów 59,559 62,353 58,971 60,294  
12 KON-TIKI Wysocka Blanka Niezrzeszona 61,324 60,588 57,647 59,853  
13 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 60,588 59,706 56,029 58,774  


 

8 - CC1 - CC1 ZR (13-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 ITASCA Bretes Inga Aromer 60,139 57,361 57,222 58,241  


 

9 - L1 - I półfinał HPWiM Amatorów, ZRiT (13-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 LORD DRACO Brzozowska Justyna Bpk 66,053 66,842 66,447  
2 RAGAZZA Mrówka Marta (MJ.1998) Niezrzeszony 65,000 67,632 66,316  
3 WEXTREEM Domżała Klaudia bpk 63,947 67,895 65,921  
4 GALIA Puławska Zofia (J.2000) bpk 64,474 66,579 65,526  
4 AGAT Jakubik Joanna - 67,368 63,684 65,526  
6 DES DEMON Kosecka Danuta Nadwiślanin Kwidzyn 65,789 65,000 65,394  
7 DESPERADO Wacławik Marta KJ Sawanka 64,737 65,789 65,263  
8 WIKING Kokot Julia (J.2002) KJ Akademia Kucania Dawidy 65,789 64,211 65,000  
9 MINISTER Mroczkowska Matylda (JM.2004) NZ 62,632 65,000 63,816  
10 CHILI PEPPER 9 Szulkowska Agata (MJ.1998) Aromer 62,368 65,000 63,684  
11 DESPERADO Łyżwiński Paweł KJ Sawanka 61,579 65,000 63,290  
12 CALVADOS Kurkowska Oktawia Niezrzeszony 62,105 63,158 62,632  
12 PATI BH Jokiel Julia aromer 61,579 63,684 62,632  
12 BAMBI Głasek Angelika (J.2002) bpk 63,421 61,842 62,632  
15 DYPLOMATA Kaniewska Maria (J.2002) brak 63,947 60,526 62,237  
16 ESTAMP Jeruć Karolina Jks Karolina 62,895 61,053 61,974  
16 SANTIEGO Brzozowska Justyna Bpk 62,105 61,842 61,974  
18 MANUELA Doroz Wiktoria (J.2001) bpk 62,895 60,000 61,448  
19 HELIOS Wołkowycka Aleksandra (JM.2004) SKJ Bajardo 61,316 61,316 61,316  
20 IRON Mościcka Klaudia (J.2001) KJ Aromer 60,000 59,737 59,868  
21 IZIS KL Wołkow Maja (JM.2003) SKJ HAWAJKA 60,000 59,474 59,737  
22 SOKÓŁ Cienkowska Dominika Brak 57,632 61,053 59,343  
23 DANDYS Chojnowska Julia (J.2001) bpk 60,526 57,105 58,816  
24 INWOOD Olejarz Inga (JM.2004) brak 57,105 55,526 56,316  


 

10 - L1RK - II półfinał młodzików na kucach (14-04-2018)
          Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Ocena % Nagroda
1 KARINO Sieńko Michał (Mł.2007) St. SKJ Grobice 6,8 64,600  
2 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (Mł.2007) KJ Aldragho Piaseczno 6,6 62,700  
3 MOBY DIC Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 6,5 61,750  
4 RAMIRO Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 6,3 59,850  
4 DON SULTAN Kopczewska Kalina (Mł.2008) KJ Plejda 6,3 59,850  
6 HOJVEJS CASMIR Lewandowska Weronika (JM.2005) Akademia Jeździecka Dąbrowica 6,1 57,950  
7 BIRMA Lewandowska Weronika (JM.2005) Akademia Jeździecka Dąbrowica 6 57,000  
7 ALBERT Janiszewska Oliwia (Mł.2008) Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej 6 57,000  
9 KARINO Steczowicz Maria (Mł.2007) Sowarzyszenie SKJ Grobice 5,9 56,050  
10 NONSENS 10 Zatońska Lea (Mł.2008) KS AZS AWF WARSZAWA 5,8 55,100  
11 RAMZES Aniołek Hubert (Mł.2007) bpk 5,5 52,250  
12 SPOOK Aniołek Hubert (Mł.2007) bpk 5,1 48,450  
  WILHELM Steczowicz Maria (Mł.2007) Stowarzyszenie SKJ Grobice eliminacja    


 

11 - P3 - II półfinał juniorów młodszych na kucach, ZR (14-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 DEINHARD S Ruszkowska Natalia (JM.2004) AZS PW 68,750 66,500 67,625  
2 ARPACO Grudziąż Gloria bpk 62,250 63,250 62,750  
2 AVILON Makowska Nina (JM.2006) KJ Aldragho Piaseczno 63,250 62,250 62,750  
4 BETOVEN Bujalska Natalja (JM.2004) Kj Aldragho 61,250 60,750 61,000  
5 MIDNIGHT MAGIC Sieńko Anna (JM.2004) Grobice 58,750 62,750 60,750  
6 TESSA Zajkowska Klaudia (JM.2005) SKJ Hawajka 60,750 60,250 60,500  
7 KELPIE Baściuk Martyna (JM.2005) KJ Chojnów 60,250 58,750 59,500  
8 IGUANA DANNY'S GIRL Bar Karolina (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 57,250 60,750 59,000  
9 JABŁONKA Tyburska Anna KJ Aromer 59,250 56,500 57,875  
10 EQUUS Ferenc Tamara (JM.2005) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 57,250 57,750 57,500  
11 SŁODKA FRANIA Tyburska Anna KJ Aromer 57,000 56,000 56,500  
12 MISTER HANEK Zajkowska Klaudia (JM.2005) SKJ Hawajka 56,500 49,500 53,000  
12 MILLCROFT VIVA Karczewska Karolina (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 54,750 51,250 53,000  


 

11 - P3 - P3 ZR (14-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 SUMAR Ziółkowska Marta (MJ.1997) Polski Polo Klub 65,500 66,250 65,875  
2 LESLEY Olszewska Zuzanna (J.2000) brak przynależności 62,750 61,500 62,125  


 

12 - N2 - II półfinał juniorów na kucach, ZR (14-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 WICEK Zdybicka Pola (J.2002) Stow. KS Chojnów 66,667 65,641 66,154  
2 DRUH HROBY HRON Kubiak Oliwia (JM.2003) MAZ/bpk 62,564 64,231 63,397  
3 NUGAT PP Ziółkowska Julia (J.2002) KJ GoldenHorse 59,615 62,692 61,154  


 

13 - D2 - II półfinał juniorów młodszych, ZR (14-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 RAFAELL BH Kotowicz Tamara KJ Leśna Wola 64,167 65,833 65,000  
2 FIRO Grudziąż Gloria bpk 62,500 65,667 64,084  
3 EHRENSTEIN Zagórska Pola (JM.2004) KJ Plejada 63,167 62,667 62,917  
4 AMAR Marx Zofia (J.2001) BPK (MAZ) 62,333 62,833 62,583  
5 REWERS Kotyra Natalia (JM.2003) Stowarzyszenie SKJ Grobice 61,000 60,500 60,750  
6 MADRYT Kotyra Natalia (JM.2003) Stowarzyszenie SKJ Grobice 60,500 60,333 60,416  
7 DONNER DI Zawirska Patrycja Ks Chojnów 61,333 59,000 60,166  


 

14 - D4 - II półfinał juniorów, ZR (14-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 ANDRUS Węglińska Gabriela (J.2001) BPK 61,250 63,594 62,422  
2 MAFIA P Stachnik Zofia (J.2000) LARGO S.A. 61,875 62,344 62,109  
3 OSKAR Jędrzejowska Dominika (J.2001) BPK 60,156 62,031 61,093  


 

15 - N6 - II półfinał młodych jeźdźców, ZR (14-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 DONNA AGATHA Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 65,976 64,268 65,122  
2 DOUBLE AFFAIR G Kostrzębska Klaudia (MJ.1998) Klub Jeździecki Truskaw 62,561 62,805 62,683  
3 ALGO Nowicka Aleksandra (MJ.1999) KS AZS AWF WARSZAWA 60,000 61,951 60,975  


 

16 - C2 - II półfinał seniorów, ZR (14-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 LADY IN RED Tomaszewska Teresa JKS Equita 65,811 64,865 66,351 65,676  
2 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 65,541 64,595 65,135 65,090  
3 DAGON Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 63,784 65,541 65,000 64,775  
4 RARA AVIS FSTF Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA 65,581 64,365 62,878 64,275  
5 LEONIDAS Kosecka-Andziak Paulina ks chojnów 62,838 64,459 61,216 62,838  
6 SAURON Kanarek Aleksandra KJ Sawanka 60,946 64,324 62,973 62,748  
7 FERDINAND Bardan Marta SS Golden Horse 63,514 62,838 61,757 62,703  
8 FRANS N Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA 62,162 62,432 62,162 62,252  
9 TOTEM Tatak Aleksandra bpk 62,838 62,568 61,216 62,207  
10 HAZARD Seweryn Aleksandra SSKJ Bobrowy Staw 62,027 63,784 59,459 61,757  
11 CHICCO D'ORO K Niesłuchowska Magdalena KJ Aldragho Piaseczno 62,027 61,757 60,811 61,532  
12 KON-TIKI Wysocka Blanka Niezrzeszona 56,486 60,541 57,162 58,063  
13 WONDER WORLD Rosiak Marta JKS Equita 53,419 57,878 56,122 55,806  


 

17 - CC2 - CC2 ZR (14-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 ITASCA Bretes Inga Aromer 60,263 60,395 60,395 60,351  


 

18 - L2 - II półfinał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT (14-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 LORD DRACO Brzozowska Justyna Bpk 66,364 67,500 66,932  
2 AGAT Jakubik Joanna - 65,000 67,045 66,023  
3 DESPERADO Łyżwiński Paweł KJ Sawanka 64,545 65,455 65,000  
4 JABŁONKA Tyburska Anna KJ Aromer 63,636 65,909 64,773  
5 DES DEMON Kosecka Danuta Nadwiślanin Kwidzyn 62,909 66,545 64,727  
6 WIKING Kokot Julia (J.2002) KJ Akademia Kucania Dawidy 63,182 65,227 64,204  
7 WEXTREEM Domżała Klaudia bpk 65,682 62,500 64,091  
8 CLASSIC DREAM Kącka Magda LKS Wolta 63,636 64,318 63,977  
9 RIWETTO Szukało Anna (J.2001) Klub Jeździecki Dworek Okuniew 63,182 64,318 63,750  
10 DESPERADO Wacławik Marta KJ Sawanka 62,955 63,182 63,069  
11 MINISTER Mroczkowska Matylda (JM.2004) NZ 63,636 62,500 63,068  
12 CHILI PEPPER 9 Szulkowska Agata (MJ.1998) Aromer 61,818 63,864 62,841  
13 BAMBI Głasek Angelika (J.2002) bpk 62,045 62,500 62,273  
14 GALIA Puławska Zofia (J.2000) bpk 62,955 61,364 62,159  
15 RAGAZZA Mrówka Marta (MJ.1998) Niezrzeszony 61,364 62,727 62,045  
16 SOKÓŁ Cienkowska Dominika Brak 62,045 61,591 61,818  
17 ESTAMP Jeruć Karolina Jks Karolina 60,000 62,955 61,477  
17 DYPLOMATA Kaniewska Maria (J.2002) brak 61,136 61,818 61,477  
17 SANTIEGO Brzozowska Justyna Bpk 60,909 62,045 61,477  
20 HELIOS Wołkowycka Aleksandra (JM.2004) SKJ Bajardo 60,909 61,818 61,364  
20 GIORGIO ARMANI Jawulska-Bruzda Dominika Klub Jeździecki "Milord" 60,682 62,045 61,364  
22 MANUELA Doroz Wiktoria (J.2001) bpk 59,545 61,818 60,681  
23 CONSTANTIN Jelinek Anna Niezrzeszona 59,773 60,455 60,114  
23 IRON Mościcka Klaudia (J.2001) KJ Aromer 60,227 60,000 60,114  
25 PATI BH Jokiel Julia aromer 60,455 58,864 59,659  
26 DANDYS Chojnowska Julia (J.2001) bpk 58,182 60,909 59,546  
26 CALVADOS Kurkowska Oktawia Niezrzeszony 60,000 59,091 59,546  
28 INWOOD Olejarz Inga (JM.2004) brak 55,455 56,818 56,136  


 

19 - L2RK - finał młodzików na kucach (15-04-2018)
          Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Ocena % Nagroda
1 KARINO Sieńko Michał (Mł.2007) St. SKJ Grobice 7,4 70,300  
2 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (Mł.2007) KJ Aldragho Piaseczno 7,2 68,400  
3 RAMIRO Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 7 66,500  
4 DON SULTAN Kopczewska Kalina (Mł.2008) KJ Plejda 6,7 63,650  
5 ALBERT Janiszewska Oliwia (Mł.2008) Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej 6,6 62,700  
6 MOBY DIC Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 6,3 59,850  
6 HOJVEJS CASMIR Lewandowska Weronika (JM.2005) Akademia Jeździecka Dąbrowica 6,3 59,850  
8 WILHELM Steczowicz Maria (Mł.2007) Stowarzyszenie SKJ Grobice 6,2 58,900  
9 BIRMA Lewandowska Weronika (JM.2005) Akademia Jeździecka Dąbrowica 6 57,000  
10 NONSENS 10 Zatońska Lea (Mł.2008) KS AZS AWF WARSZAWA 5,6 53,200  
11 RAMZES Aniołek Hubert (Mł.2007) bpk 5,2 49,400  


 

20 - P4 - finał juniorów młodszych na kucach, ZR (15-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 DEINHARD S Ruszkowska Natalia (JM.2004) AZS PW 67,000 67,909 67,454  
2 KELPIE Baściuk Martyna (JM.2005) KJ Chojnów 63,864 62,955 63,409  
3 AVILON Makowska Nina (JM.2006) KJ Aldragho Piaseczno 63,182 62,727 62,954  
4 ARPACO Grudziąż Gloria bpk 62,727 61,591 62,159  
5 SŁODKA FRANIA Tyburska Anna KJ Aromer 61,818 60,000 60,909  
6 JABŁONKA Tyburska Anna KJ Aromer 61,591 59,545 60,568  
7 TESSA Zajkowska Klaudia (JM.2005) SKJ Hawajka 62,273 58,636 60,455  
8 IGUANA DANNY'S GIRL Bar Karolina (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 60,227 60,682 60,454  
9 MIDNIGHT MAGIC Sieńko Anna (JM.2004) Grobice 60,227 60,455 60,341  
10 BETOVEN Bujalska Natalja (JM.2004) Kj Aldragho 60,909 59,318 60,114  
11 MISTER HANEK Zajkowska Klaudia (JM.2005) SKJ Hawajka 58,636 60,909 59,773  
12 EQUUS Ferenc Tamara (JM.2005) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 57,273 56,364 56,819  


 

20 - P4 - P4 ZR (15-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 LESLEY Olszewska Zuzanna (J.2000) brak przynależności 65,636 64,500 65,068  
2 SUMAR Ziółkowska Marta (MJ.1997) Polski Polo Klub 65,682 63,636 64,659  


 

21 - N7K - finał juniorów na kucach (15-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 WICEK Zdybicka Pola (J.2002) Stow. KS Chojnów 68,500 66,625 67,563  
2 DRUH HROBY HRON Kubiak Oliwia (JM.2003) MAZ/bpk 65,375 64,750 65,063  
3 NUGAT PP Ziółkowska Julia (J.2002) KJ GoldenHorse 53,250 53,625 53,438  


 

22 - D3 - finał juniorów młodszych, ZR (15-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 RAFAELL BH Kotowicz Tamara KJ Leśna Wola 65,500 64,833 65,166  
2 FIRO Grudziąż Gloria bpk 63,000 65,667 64,334  
3 EHRENSTEIN Zagórska Pola (JM.2004) KJ Plejada 61,333 63,833 62,583  
4 AMAR Marx Zofia (J.2001) BPK (MAZ) 61,333 62,333 61,833  
5 DONNER DI Zawirska Patrycja Ks Chojnów 60,167 60,667 60,417  
6 REWERS Kotyra Natalia (JM.2003) Stowarzyszenie SKJ Grobice 50,833 48,833 49,833  


 

23 - N5 - finał juniorów, ZR (15-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 MAFIA P Stachnik Zofia (J.2000) LARGO S.A. 64,429 62,143 63,286  
2 ANDRUS Węglińska Gabriela (J.2001) BPK 61,714 61,857 61,785  
3 OSKAR Jędrzejowska Dominika (J.2001) BPK 61,143 61,857 61,500  


 

24 - N7 - finał młodych jeźdźców, ZR (15-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 DOUBLE AFFAIR G Kostrzębska Klaudia (MJ.1998) Klub Jeździecki Truskaw 63,625 65,375 64,500  
2 DONNA AGATHA Laferi-Sapiej Oliwia (MJ.1999) SKJ Legia-Kozielska 63,625 65,125 64,375  
3 ALGO Nowicka Aleksandra (MJ.1999) KS AZS AWF WARSZAWA 60,625 60,625 60,625  


 

25 - C4 - finał seniorów, ZR (15-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % M % Wynik (Result) Nagroda
1 DAGON Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 66,500 67,375 64,000 65,958  
2 DESERT ROSE Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion 66,125 67,250 62,750 65,375  
3 RARA AVIS FSTF Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA 66,125 65,750 62,625 64,833  
4 LADY IN RED Tomaszewska Teresa JKS Equita 66,000 65,375 60,500 63,958  
5 WONDER WORLD Rosiak Marta JKS Equita 65,500 62,500 63,750 63,917  
6 CHICCO D'ORO K Niesłuchowska Magdalena KJ Aldragho Piaseczno 64,250 63,750 62,625 63,542  
7 TOTEM Tatak Aleksandra bpk 63,500 64,125 60,500 62,708  
8 HAZARD Seweryn Aleksandra SSKJ Bobrowy Staw 62,125 63,500 61,875 62,500  
9 FRANS N Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA 63,125 62,000 61,625 62,250  
10 FERDINAND Bardan Marta SS Golden Horse 62,125 62,875 61,625 62,208  
11 LEONIDAS Kosecka-Andziak Paulina ks chojnów 62,000 62,500 59,500 61,333  
12 SAURON Kanarek Aleksandra KJ Sawanka 60,500 63,250 58,625 60,792  
13 KON-TIKI Wysocka Blanka Niezrzeszona 61,375 60,125 60,500 60,667  


 

27 - L3 - finał Pucharu WiM Amatorów, ZRiT (15-04-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 CLASSIC DREAM Kącka Magda LKS Wolta 65,000 67,273 66,136  
2 WIKING Kokot Julia (J.2002) KJ Akademia Kucania Dawidy 68,818 63,364 66,091  
3 HELIOS Wołkowycka Aleksandra (JM.2004) SKJ Bajardo 65,000 67,045 66,023  
4 CHILI PEPPER 9 Szulkowska Agata (MJ.1998) Aromer 65,909 65,909 65,909  
5 DESPERADO Łyżwiński Paweł KJ Sawanka 65,227 66,136 65,681  
6 RAGAZZA Mrówka Marta (MJ.1998) Niezrzeszony 64,545 65,000 64,773  
7 GALIA Puławska Zofia (J.2000) bpk 64,545 64,545 64,545  
8 MINISTER Mroczkowska Matylda (JM.2004) NZ 64,773 62,500 63,636  
9 PATI BH Jokiel Julia aromer 64,091 62,045 63,068  
10 AGAT Jakubik Joanna - 62,727 62,955 62,841  
11 SOKÓŁ Cienkowska Dominika Brak 63,364 62,227 62,795  
12 DESPERADO Wacławik Marta KJ Sawanka 62,273 63,182 62,728  
13 BAMBI Głasek Angelika (J.2002) bpk 62,500 62,500 62,500  
14 WEXTREEM Domżała Klaudia bpk 61,364 62,273 61,819  
15 DYPLOMATA Kaniewska Maria (J.2002) brak 62,227 61,091 61,659  
16 MANUELA Doroz Wiktoria (J.2001) bpk 62,045 60,227 61,136  
17 CALVADOS Kurkowska Oktawia Niezrzeszony 57,955 62,955 60,455  
18 IRON Mościcka Klaudia (J.2001) KJ Aromer 59,091 61,818 60,454  
19 ESTAMP Jeruć Karolina Jks Karolina 60,682 60,000 60,341  
20 DANDYS Chojnowska Julia (J.2001) bpk 60,682 56,818 58,750  
21 CONSTANTIN Jelinek Anna Niezrzeszona 58,182 58,636 58,409  
21 PROXY'DOR Jarzębowska Marta Klub Jeździecki Bingo 56,818 60,000 58,409  
23 INWOOD Olejarz Inga (JM.2004) brak 54,727 55,182 54,954  
24 BINNE K. Krasovska Veronika KJ Wilanów 47,955 45,000 46,477

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

 

 

09.09   ZR KJ Kresy 

 

 

08-09.09  ZR eMPMK Koryta 

propozycje / ranking 

 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

 

08-09.09  ZR Jarużyn

 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

propozycje Jakubowice

 

 

 

15-16.09 MP Lekarzy Wet i Lekarzy Med w Ujeżdżeniu Zakrzów

 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

29.09 ZR Płochocin 

 

 

30.09  ZR Toruń 

 

Październik 2018 

 

 

06-07 10  Seminarium licencyjne Feliksów / Łodzi

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-21.10 HZO Łąck 

 

19-21.10 HZR Łąck 

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice