HALOWY PUCHAR POLSKI Michałowice 2019

fot Julia Świętochowska, Przemysław Antosz 

LISTY / WYNIKI / ARKUSZE 

Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu 2019 - seniorzy

Podium HPP Seniorzy fot. Julia Świętochowska

 

1m. Anna Mierzwińska KS Pegaz 213,678%  DEAN MARTIN

2m. Ilona Janas LKJ Lider Radzionków 212,224% ARRIBA Z 
3m. Magdalena Zalewska Equesta Dressage 207,246% DIORA SOL

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

WYNIKI     Finał CC7       II Półfinał Inter I       I Półfinał PSG 

 

Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu 2019 - młodzi jeźdźcy 

Podium HPP MJ - fot Przemysław Antosz

 

złoto - Alicja Trawińska KS Centurion 206,645%  DIEGO RAMIREZ

srebro - Michalina Terlecka OSK Michalscy 204,486%   SULEYKEN 
brąz - Małgorzata Kowalska Silesia Dressage Club 202,578%    RAIKANO'S SON

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

WYNIKI      FINAŁ CC6      II PÓŁ CC2      I PÓL CC1

Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu 2019 - juniorzy

Podium HPP Juniorzy - fot. Przemysław Antosz 

 

złoto - Aurelia Von Mauberg  KJ LIder Radzionków  211,147%   DIAMO DREAM

srebro - Alicja Pachulska  KJ Lider Radzionków  205,382%   BENTAMO 2 
brąz - Julia Rogowska   LKJ Lewada  Zakrzów    201,258%   DA CAPO 163

 

KLSYFIKACJA KOŃCOWA

WYNIKI    FINAŁ C4      II PÓŁ C2       I PÓL C1 

Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu 2019 - juniorzy na kucach 

Podium HPP Juniorzy na kucach- fot. Przemysław Antosz 

 

złoto - Tatiana Bierieżnow  KS Centurion  217,526%   Gluckspilz

srebro - Ewa Golubiska  KJ Plejada  208,569%   LEUNS VELD'S WINSTON 
brąz - Oliwia Kubiak  SSKJ Golden Horse  197,624%   LUNA

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA 

WYNIKI     FINAŁ N7       II  PÓŁ N6         I PÓŁ N1 

Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu 2019 - juniorzy młodsi 

Podium HPP jun. młodsi  fot. Przemysław Antosz 

 

złoto - Natalia Plata BPK 207,974%  DOLCETTO/ HORALEK

srebro - Julia Rozesłańska SKJ Bajardo 203,179   SATURN
brąz - Matylda Cybula KJ As Dream 196,713%    HAPPY FEET

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA 

WYNIKI             FINAŁ D3              II PÓL D2                I PÓŁ D1                 

 

Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu 2019 - juniorzy młodsi na kucach 

Podium HPP Juniorzy Młodsi na kucach  fot. Przemysław Antosz 

złoto - Natalia Plata   BPK   206,406%    HOT CHOCOLATE

srebro - Julia Janecka   SKJ Golden Dream   201,251%    MUPPET 
brąz - Marta Gąsienica Roj   KJK Szary  Michałowice 198,595%        DENARO PP

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

WYNIKI       FINAŁ P4          II PÓŁ P3             I PÓL P6

 

Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu 2019 - młodzicy 

HPP Podium Młodzicy  fot. Julia Świętochowska

 

złoto - Marta Matwijów KJ Aldragho 22,3 pkt  BOND 
srebro - Ewa Macieszczak KJ Aldragho 21,3 pkt APASJONATA AUREUS 
brąz - Zuzanna Kunkel KJ AS Dream 21,2 pkt  WICEK/ GOLDWIND

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA 

WYNIKI Finał L2   II półfinał L1  I półfinał L6

KLASYFIKACJA MEDALOWA      ZŁOTO     SREBRO      BRĄZ    
KJ Lider Radzionków  1 2   3
KS Centurion  2     2
Pomorskie 2     2
KJ Algragho  1 1   2
KJ As Dream      2 2
KS Pegaz 1     1
OSK Michalscy   1   1
KJ Plejada    1   1
SKJ Golden Dream    1   1
SKJ Bajardo    1   1
Equesta Dressage     1 1
Silesia Dressage Club     1 1
LKJ Lewada      1 1
SSKJ Golden Horse     1 1
KJK Szary      1 1

 

 

LISTY / WYNIKI / ARKUSZE 

 

NAJLEPSZE WYNIKI TURNIEJU:

niedziela 24 marca 2019 

Finał HPP Seniorzy  1m. Ilona Janas ARRIBA Z 72,750%  VIDEO

Finał HPP MJ  1m. Alicja Trawińska DIEGO RAMIREZ  69,625%  VIDEO  

Finał HPP Juniorzy 1m. Aurelia Von Mauberg DIAMO DREAM  72,083% VIDEO   

Finał HPP juniorów młodszych   1m. Natalia Plata DOLCETTO  69,444% VIDEO

Finał HPP juniorów na kucach   1m. Tatiana Bierieżnow Gluckspilz 74,500% VIDEO 

Finał HPP jun mł na kucach   1m. Natalia Plata HOT CHOCOLATE   68,712%

Finał HPP Młodzików  1m. Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS 7,5 pkt  

Grand Prix  1m. Mateusz Cichoń HERTZREGENT  68,167% VIDEO

HZO CC6  1m. Marek Szczur FURST AVALON 68,333% VIDEO

HZO C4  1m. Magdalena Żuk DON CORRIDO P  64,333% 

YOUTUBE NIEDZIELA https://youtu.be/uHDAUSyBXHY 

sobota 23 marca 2019 

HPP Seniorzy Inter I  1m. Anna Mierzwińska DEAN MARTIN  69,430% VIDEO 

HPP MJ CC2  1m. Michalina Maria Terlecka SULEYKEN  68,991%   VIDEO

HPP Juniorzy C2 Aurelia Von Mauberg DIAMO DREAM  69,505% VIDEO  

HPP Jun kuce N2   1m. Tatiana Bierieżnow Gluckspilz 71,068% VIDEO 

HPP Jun Mł D2  1m. Natalia Plata DOLCETTO  68,722% VIDEO

HPP Jun Mł kuce P3 1m. Natalia Plata HOT CHOCOLATE   70,333% VIDEO 

HPP Młodzik L1  1m. Marta Matwiejów i Ewa Macieszczak 7,5 pkt 

HZO CC2  1m. Mateusz Cichoń CASABLANCA  66,623% 

HZO N6  1m. Magdalena Żuk  DON CORRIDO P  67,195%   VIDEO

HZO N6 kuce 1m. Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI 67,854%

YOUTUBE SOBOTA  https://youtu.be/8iW-8hSS6uA

piątek 22 marca 2019

HPP seniorzy PSG  1m. Anna Mierzwińska DEAN MARTIN 71,623% VIDEO

HPP MJ   1m. Alicja Trawińska DIEGO RAMIREZ 68,380%  VIDEO 

HPP juniorzy C1  1m. Aurelia Von Mauberg DIAMO DREAM  69,599% VIDEO 

HPP juniorzy na kucach  1m. Tatiana Bierieżnow Gluckspilz 71,958%  VIDEO

HPP dzieci na kucach  1m. Natalia Plata HOT CHOCOLATE  67,361%  

HPP juniorzy młodsi   1m. Natalia Plata  HORALEK  69,808%  VIDEO 

HPP Młodzików  1m. Marta Matwijów BOND 7,6 

HZO CC5   1m. Katatrzyna Klein-Fryc BERTOLLI GOLD  66,802%  VIDEO 

HZO N5 kuce   1m. Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI 69,857%  VIDEO 

HZO N5   1m. Natalia Pióro BREITLEY  66,143% VIDEO 

YOUTUBE PIĄTEK https://youtu.be/loSxkKq7Nk4

czwartek 21 marca 2019 

CS1 Inter II - 1m. Mateusz Cichoń HERTZREGENT  67,325%

CC4 PSG - 1m. Marek Szczur FURST AVALON  62,035%

CC1 - 1m. Mateusz Cichoń CASABLANCA 68,565% VIDEO 

C3 - 1m. Magdalena Zalewska JACK NICHOLSON HS   66,228%

N4 - 1m. Natalia Pióro BREITLEY  64,375%

N4 kuce - 1m. Aurelia Von Mauberg  COEDNEWYDD PEPSI  69,306% - wynik dnia VIDEO

YOUTUBE czwartek  https://youtu.be/DQ7My0vcZTo

 

GALERIA JULIA ŚWIĘTOCHOWSKA 

 

 

 

GALERIA ŁUKASZ KOWALSKi 

 

GALERIA PRZEMYSŁAW ANTOSZ 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

 

ZR Poczernin 26-28.07

propozycje

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł