HZR Polko 19 marca 2017

 

HZR-A oraz HZT-A

Pólko, 19.03.2017
Wydruk: 19-03-2017 14:31:28
1/L-1
10:00 
(19-03-2017)
A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - L-1 
(Competition No 1)

Sędzia C - Sławomir Pietrzak
Sędzia B - Jerzy Urbański

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 SHADOW (5) Anna GRYGIER-WÓJTOWICZ 66,842
(1)
63,158
(1)
65,000
(1)
 
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2013 / - / gniada / Rammstein / Skaja
   Beata Kołpak / Anna Grygier-Wójtowicz
WKJ Lublin

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Pietrzak
 

 

A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HZR-A oraz HZT-A

Pólko, 19.03.2017
Wydruk: 19-03-2017 14:31:28
3/P-1
10:50 
(19-03-2017)
A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - P-1 
(Competition No 3)

Sędzia C - Sławomir Pietrzak
Sędzia B - Jerzy Urbański

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 JAGODA (13) Anna REJAK (J.2000) 61,200
(1)
57,200
(2)
59,200
(1)
 
   BRAK / POL / Klacz / 2000 / - / gniada / brak / brak
   brak / Anna Rejak
WKJ Lublin SJ Dakar
2 GIACOMO 16 (15) Przemysław WÓJCIK 58,300
(2)
58,100
(1)
58,200
(2)
 
    
   
Soymax Horse Team
3 KARES (16) Agnieszka CIASTOŃ 56,800
(4)
53,000
(3)
54,900
(3)
 
    
   
 
4 EKWADOR (11) Emilia LEWANDOWSKA (J.1999) 57,600
(3)
51,000
(4)
54,300
(4)
 
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Corleolord L / Europa
   Krzysztof Starościc / Iwona Lewandowska
WKJ Lublin

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Pietrzak
 

 

A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HZR-A oraz HZT-A

Pólko, 19.03.2017
Wydruk: 19-03-2017 14:31:29
4/P-2
11:25 
(19-03-2017)
A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - P-2 
(Competition No 4)

Sędzia C - Sławomir Pietrzak
Sędzia B - Jerzy Urbański

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 CONCERTO (8) Agata SAWICKA (J.1999) 66,970
(1)
59,697
(1)
63,334
(1)
 
   Oldenburska / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Concetto / Los Angeles
   - / Anna Sawicka
BPK

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Pietrzak
 

 

A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HZR-A oraz HZT-A

Pólko, 19.03.2017
Wydruk: 19-03-2017 14:31:29
5/P-3
11:35 
(19-03-2017)
A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - P-3 
(Competition No 5)

Sędzia C - Sławomir Pietrzak
Sędzia B - Jerzy Urbański

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 CONCERTO (8) Agata SAWICKA (J.1999) 65,750
(1)
63,000
(1)
64,375
(1)
 
   Oldenburska / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Concetto / Los Angeles
   - / Anna Sawicka
BPK
2 GIACOMO 16 (15) Przemysław WÓJCIK 62,000
(3)
61,750
(2)
61,875
(2)
 
    
   
Soymax Horse Team
3 JAGODA (13) Anna REJAK (J.2000) 62,500
(2)
57,750
(3)
60,125
(3)
 
   BRAK / POL / Klacz / 2000 / - / gniada / brak / brak
   brak / Anna Rejak
WKJ Lublin SJ Dakar
4 SANY BOY (9) Katarzyna LUTY 59,250
(4)
57,250
(4)
58,250
(4)
 
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE433331684109 / kasztanowata / Souvenir / Santorini / Fiona / Furst Heinrich
   ----- / Beata Łuczeńczyk-Luty
WKJ Lublin SJ Fidelius
5 KARES (16) Agnieszka CIASTOŃ 59,250
(4)
52,000
(5)
55,625
(5)
 
    
   
 
6 EKWADOR (11) Emilia LEWANDOWSKA (J.1999) 52,750
(6)
50,000
(6)
51,375
(6)
 
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Corleolord L / Europa
   Krzysztof Starościc / Iwona Lewandowska
WKJ Lublin

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Pietrzak
 

 

A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HZR-A oraz HZT-A

Pólko, 19.03.2017
Wydruk: 19-03-2017 14:31:30
5a/P-4
12:25 
(19-03-2017)
A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5a - P-4 
(Competition No 5a)

Sędzia C - Sławomir Pietrzak
Sędzia B - Jerzy Urbański

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 SANY BOY (9) Katarzyna LUTY 58,636
(1)
54,773
(1)
56,705
(1)
 
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE433331684109 / kasztanowata / Souvenir / Santorini / Fiona / Furst Heinrich
   ----- / Beata Łuczeńczyk-Luty
WKJ Lublin SJ Fidelius

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Pietrzak
 

 

A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HZR-A oraz HZT-A

Pólko, 19.03.2017
Wydruk: 19-03-2017 14:31:30
8/N-5
13:00 
(19-03-2017)
A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - N-5 
(Competition No 8)

Sędzia C - Sławomir Pietrzak
Sędzia B - Jerzy Urbański

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 KARAT (14) Anna REJAK (J.2000) 65,143
(1)
63,571
(1)
64,357
(1)
 
   BRAK / POL / Wałach / 0000 / - / gniada / brak / brak
   brak / Anna Rejak
WKJ Lublin SJ Dakar
2 QUICK AQUA (7) Sylwia SYPIEŃ 62,857
(2)
60,429
(2)
61,643
(2)
 
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / ciemnogniada / Quality / Miss Amor
   Sylwia Sypień / Sylwia Sypień
bez przynależności klubowej
3 DARK (1) Anna ANTONOWICZ 50,714
(3)
47,286
(3)
49,000
(3)
 
   Małopolska / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Dereń / Delicja
   Zdzisław Szczepanek / Tadeusz Olszewski
Bez Przynależności Klubowej

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Pietrzak
 

 

A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HZR-A oraz HZT-A

Pólko, 19.03.2017
Wydruk: 19-03-2017 14:31:31
8a/N-4
13:20 
(19-03-2017)
A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8a - N-4 
(Competition No 8a)

Sędzia C - Sławomir Pietrzak
Sędzia B - Jerzy Urbański

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 ANIMUSZ (10) Olga MICHALIK (Mł.2017) 72,917
(1)
67,917
(1)
70,417
(1)
 
   Małopolska / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Efekt / Armilla
   SK Janów Podlaski / -
KS Centurion
2 MAXIMUS (6) Anna GRYGIER-WÓJTOWICZ 62,833
(2)
59,083
(2)
60,958
(2)
 
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 / - / kara / Sword / Morgenrot
   Stasiuk Robert / Anna Grygier-Wójtowicz
WKJ Lublin

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Pietrzak
 

 

A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HZR-A oraz HZT-A

Pólko, 19.03.2017
Wydruk: 19-03-2017 14:31:32
9A/C1
13:30 
(19-03-2017)
A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9A - C1 
(Competition No 9A)

Sędzia C - Sławomir Pietrzak
Sędzia B - Jerzy Urbański

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 KARAT (14) Anna REJAK (J.2000) 62,059
(2)
61,765
(1)
61,912
(1)
 
   BRAK / POL / Wałach / 0000 / - / gniada / brak / brak
   brak / Anna Rejak
WKJ Lublin SJ Dakar
2 QUICK AQUA (7) Sylwia SYPIEŃ 62,294
(1)
60,235
(2)
61,264
(2)
 
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / ciemnogniada / Quality / Miss Amor
   Sylwia Sypień / Sylwia Sypień
bez przynależności klubowej
3 KADET WELT (2) Justyna OLEJNIK 61,765
(3)
53,676
(3)
57,721
(3)
 
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / Weltstein / Kalatea
   Zbigniew Rzepecki / Justyna Olejnik
Bogusławicki Klub Jeździecki

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Pietrzak
 

 

A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HZR-A oraz HZT-A

Pólko, 19.03.2017
Wydruk: 19-03-2017 14:31:32
9/C-3
14:00 
(19-03-2017)
A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - C-3 
(Competition No 9)

Sędzia C - Sławomir Pietrzak
Sędzia B - Jerzy Urbański

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 KADET WELT (2) Justyna OLEJNIK 59,342
(1)
55,395
(1)
57,368
(1)
 
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / Weltstein / Kalatea
   Zbigniew Rzepecki / Justyna Olejnik
Bogusławicki Klub Jeździecki

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Pietrzak
 

 

A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZT Grobice 08.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 21-23.06.2019 

CDI propozycje 

 

CDN propozycje

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł