HZR Polko 19 marca 2017

 

HZR-A oraz HZT-A

Pólko, 19.03.2017
Wydruk: 19-03-2017 14:31:28
1/L-1
10:00 
(19-03-2017)
A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - L-1 
(Competition No 1)

Sędzia C - Sławomir Pietrzak
Sędzia B - Jerzy Urbański

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 SHADOW (5) Anna GRYGIER-WÓJTOWICZ 66,842
(1)
63,158
(1)
65,000
(1)
 
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2013 / - / gniada / Rammstein / Skaja
   Beata Kołpak / Anna Grygier-Wójtowicz
WKJ Lublin

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Pietrzak
 

 

A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HZR-A oraz HZT-A

Pólko, 19.03.2017
Wydruk: 19-03-2017 14:31:28
3/P-1
10:50 
(19-03-2017)
A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - P-1 
(Competition No 3)

Sędzia C - Sławomir Pietrzak
Sędzia B - Jerzy Urbański

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 JAGODA (13) Anna REJAK (J.2000) 61,200
(1)
57,200
(2)
59,200
(1)
 
   BRAK / POL / Klacz / 2000 / - / gniada / brak / brak
   brak / Anna Rejak
WKJ Lublin SJ Dakar
2 GIACOMO 16 (15) Przemysław WÓJCIK 58,300
(2)
58,100
(1)
58,200
(2)
 
    
   
Soymax Horse Team
3 KARES (16) Agnieszka CIASTOŃ 56,800
(4)
53,000
(3)
54,900
(3)
 
    
   
 
4 EKWADOR (11) Emilia LEWANDOWSKA (J.1999) 57,600
(3)
51,000
(4)
54,300
(4)
 
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Corleolord L / Europa
   Krzysztof Starościc / Iwona Lewandowska
WKJ Lublin

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Pietrzak
 

 

A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HZR-A oraz HZT-A

Pólko, 19.03.2017
Wydruk: 19-03-2017 14:31:29
4/P-2
11:25 
(19-03-2017)
A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - P-2 
(Competition No 4)

Sędzia C - Sławomir Pietrzak
Sędzia B - Jerzy Urbański

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 CONCERTO (8) Agata SAWICKA (J.1999) 66,970
(1)
59,697
(1)
63,334
(1)
 
   Oldenburska / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Concetto / Los Angeles
   - / Anna Sawicka
BPK

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Pietrzak
 

 

A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HZR-A oraz HZT-A

Pólko, 19.03.2017
Wydruk: 19-03-2017 14:31:29
5/P-3
11:35 
(19-03-2017)
A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - P-3 
(Competition No 5)

Sędzia C - Sławomir Pietrzak
Sędzia B - Jerzy Urbański

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 CONCERTO (8) Agata SAWICKA (J.1999) 65,750
(1)
63,000
(1)
64,375
(1)
 
   Oldenburska / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Concetto / Los Angeles
   - / Anna Sawicka
BPK
2 GIACOMO 16 (15) Przemysław WÓJCIK 62,000
(3)
61,750
(2)
61,875
(2)
 
    
   
Soymax Horse Team
3 JAGODA (13) Anna REJAK (J.2000) 62,500
(2)
57,750
(3)
60,125
(3)
 
   BRAK / POL / Klacz / 2000 / - / gniada / brak / brak
   brak / Anna Rejak
WKJ Lublin SJ Dakar
4 SANY BOY (9) Katarzyna LUTY 59,250
(4)
57,250
(4)
58,250
(4)
 
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE433331684109 / kasztanowata / Souvenir / Santorini / Fiona / Furst Heinrich
   ----- / Beata Łuczeńczyk-Luty
WKJ Lublin SJ Fidelius
5 KARES (16) Agnieszka CIASTOŃ 59,250
(4)
52,000
(5)
55,625
(5)
 
    
   
 
6 EKWADOR (11) Emilia LEWANDOWSKA (J.1999) 52,750
(6)
50,000
(6)
51,375
(6)
 
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Corleolord L / Europa
   Krzysztof Starościc / Iwona Lewandowska
WKJ Lublin

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Pietrzak
 

 

A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HZR-A oraz HZT-A

Pólko, 19.03.2017
Wydruk: 19-03-2017 14:31:30
5a/P-4
12:25 
(19-03-2017)
A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5a - P-4 
(Competition No 5a)

Sędzia C - Sławomir Pietrzak
Sędzia B - Jerzy Urbański

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 SANY BOY (9) Katarzyna LUTY 58,636
(1)
54,773
(1)
56,705
(1)
 
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE433331684109 / kasztanowata / Souvenir / Santorini / Fiona / Furst Heinrich
   ----- / Beata Łuczeńczyk-Luty
WKJ Lublin SJ Fidelius

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Pietrzak
 

 

A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HZR-A oraz HZT-A

Pólko, 19.03.2017
Wydruk: 19-03-2017 14:31:30
8/N-5
13:00 
(19-03-2017)
A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - N-5 
(Competition No 8)

Sędzia C - Sławomir Pietrzak
Sędzia B - Jerzy Urbański

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 KARAT (14) Anna REJAK (J.2000) 65,143
(1)
63,571
(1)
64,357
(1)
 
   BRAK / POL / Wałach / 0000 / - / gniada / brak / brak
   brak / Anna Rejak
WKJ Lublin SJ Dakar
2 QUICK AQUA (7) Sylwia SYPIEŃ 62,857
(2)
60,429
(2)
61,643
(2)
 
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / ciemnogniada / Quality / Miss Amor
   Sylwia Sypień / Sylwia Sypień
bez przynależności klubowej
3 DARK (1) Anna ANTONOWICZ 50,714
(3)
47,286
(3)
49,000
(3)
 
   Małopolska / POL / Wałach / 2002 / - / kasztanowata / Dereń / Delicja
   Zdzisław Szczepanek / Tadeusz Olszewski
Bez Przynależności Klubowej

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Pietrzak
 

 

A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HZR-A oraz HZT-A

Pólko, 19.03.2017
Wydruk: 19-03-2017 14:31:31
8a/N-4
13:20 
(19-03-2017)
A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8a - N-4 
(Competition No 8a)

Sędzia C - Sławomir Pietrzak
Sędzia B - Jerzy Urbański

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 ANIMUSZ (10) Olga MICHALIK (Mł.2017) 72,917
(1)
67,917
(1)
70,417
(1)
 
   Małopolska / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Efekt / Armilla
   SK Janów Podlaski / -
KS Centurion
2 MAXIMUS (6) Anna GRYGIER-WÓJTOWICZ 62,833
(2)
59,083
(2)
60,958
(2)
 
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2012 / - / kara / Sword / Morgenrot
   Stasiuk Robert / Anna Grygier-Wójtowicz
WKJ Lublin

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Pietrzak
 

 

A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HZR-A oraz HZT-A

Pólko, 19.03.2017
Wydruk: 19-03-2017 14:31:32
9A/C1
13:30 
(19-03-2017)
A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9A - C1 
(Competition No 9A)

Sędzia C - Sławomir Pietrzak
Sędzia B - Jerzy Urbański

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 KARAT (14) Anna REJAK (J.2000) 62,059
(2)
61,765
(1)
61,912
(1)
 
   BRAK / POL / Wałach / 0000 / - / gniada / brak / brak
   brak / Anna Rejak
WKJ Lublin SJ Dakar
2 QUICK AQUA (7) Sylwia SYPIEŃ 62,294
(1)
60,235
(2)
61,264
(2)
 
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / ciemnogniada / Quality / Miss Amor
   Sylwia Sypień / Sylwia Sypień
bez przynależności klubowej
3 KADET WELT (2) Justyna OLEJNIK 61,765
(3)
53,676
(3)
57,721
(3)
 
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / Weltstein / Kalatea
   Zbigniew Rzepecki / Justyna Olejnik
Bogusławicki Klub Jeździecki

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Pietrzak
 

 

A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HZR-A oraz HZT-A

Pólko, 19.03.2017
Wydruk: 19-03-2017 14:31:32
9/C-3
14:00 
(19-03-2017)
A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - C-3 
(Competition No 9)

Sędzia C - Sławomir Pietrzak
Sędzia B - Jerzy Urbański

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % B % Wynik (Result)
1 KADET WELT (2) Justyna OLEJNIK 59,342
(1)
55,395
(1)
57,368
(1)
 
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2006 / - / ciemnogniada / Weltstein / Kalatea
   Zbigniew Rzepecki / Justyna Olejnik
Bogusławicki Klub Jeździecki

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Sławomir Pietrzak
 

 

A.Kaproń & T.Próchniak - HIPPOSERWIS - HUBERTUS 2.1.4.0 REGIO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

08.09-12 HZR Radzionków 

 

15.12  HZR Partynice 

 

16.12 HZR Opole