HALOWY PUCHAR POLSKI 2017 

 

KJK Szary Michałowice 24-26 marca 2017

 

WYNIKI KOŃCOWE  

 

WYNIKI NIEDZIELA   

 

WYNIKI SOBOTA

 

WYNIKI PIĄTEK 

 

GALERIA VIDEO 

 

wyniki https://zawodykonne.com/zawody/50/3

 

 

zamówienia zdjęć  : Julia Świętochowska  Swietochowska.photo@gmail.com  

zamówienia video :  Świat Koni redakcja@swiatkoni.pl

 

Komisja Sędziowska : Izabela Popławska-Szostak ( sędzia główny ), Łukasz Dziarmaga  ( sędzia PZJ ), Krzysztof Tomaszewski, Marek Ruda, Ewa Zaręba, Łukasz Wituchowski. Komisja Odwoławcza : Danuta Lusina, Kinga Wieńć Komisarze : Gabriela Nowicka, Katarzyna Barańska Lek wet : Wojciech Kujawski.  

 

Komitet Organizacyjny :  Rodzina Szary, Michał Ziębicki, Karolina Pindur-Antosz (biuro zawodów), Jacek Ryczywolski (wyniki) 

 

Sponsor relacji www.pavo.pl 

HALOWY PUCHAR POLSKI 2017 

KJK Szary Michałowice 24-26 marca 2017 

 

 

 

PODIUM HPP w kat SENIORZY 

złoto - EMILIA JACH 

Legia Kozielska / Aqsel / 204,553%

 

srebro - MATEUSZ CICHOŃ

Lider Radzinków / Davidoff / 203,667%

 

brąz - ILONA JANAS

Lider Radzinków / Lord Django / 202,114% 

 

HALOWY PUCHAR POLSKI 2017 

KJK Szary Michałowice 24-26 marca 2017 

 

 

PODIUM HPP w kat. Młodzi Jeźdźcy ( do 21 lat )

 

złoto - ZUZANNA HABER

KS Centurion / Don Crusoe / 201,044%

 

srebro - ALEKSANDRA LESNER

KJ Pegaz Reda / Wohlklang U / 198,499%

 

brąz - MICHAŁ CICHOŃ

Lider Radzionków / Furstentraum 2 / 196,734%

 

 

HALOWY PUCHAR POLSKI 2017 

KJK Szary Michałowice 24-26 marca 2017 

 

 

PODIUM HPP w kat. JUNIORZY 

 

złoto - ANNA MARIA WOJTKOWSKA

KS Centurion / Pascal / 205,921%

 

srebro - MAŁGORZATA KOWALSKA 

Silesia Dressage Club / Raikino's Son / 201,218%

 

brąz - JAGODA DĄBROWSKA

LKJ Lewada Zakrzów / Attack With Me / 200,881%

 

 

HALOWY PUCHAR POLSKI 2017 

KJK Szary Michałowice 24-26 marca 2017 

 

 

PODIUM HPP w kat Juniorzy Młodsi ( do lat 16) 

 

złoto - TATIANA BIERIEŻNOW 

SKJ Golden Dream Łódź / Romantica / 202,470%

 

srebro - JULIA ROGOWSKA

LKJ Lewada Zakrzów / Rainbow / 200,191%

 

brąz - ZOFIA BARAN

BPK MAZ / Darth Vader / 195,303%

 

 

HALOWY PUCHAR POLSKI 2017 

KJK Szary Michałowice 24-26 marca 2017 

 

 

PODIUM HPP w kat JUNIORZY ( kuce ) 

 

złoto - ZOFIA BARAN 

BPK MAZ / Sumersby / 201,369%

 

srebro - KLAUDIA HAŁEŁA

KJ Arpav / Buttini / 196,586%

 

brąz - EWA GOLUBIŃSKA 

KJ Plejada / LV Winston / 194,156%

 

 

 

 

HALOWY PUCHAR POLSKI 2017 

KJK Szary Michałowice 24-26 marca 2017 

 

 

 

PODIUM HPP W KAT. MŁODZIK 9-11 LAT 

 

złoto - IVETTE CZOK

SKJ Golden Dream /  Ventus / 201,400%

 

srebro - MARTA KULAWIAK 

BPK MAL / Nutka Ponysport / 194,450%

 

brąz - MATYLDA KOCHLEWKSA 

KJ Aldragho / Bond / 193,800%

 

 

 

KLASYFIKACJA KLUBOWA HPP 2017    
  ZŁOTO SREBRO BRĄZ  
Lider Radzionków   1 2 3
KS Centurion 2     2
SKJ Golden Dream  2     2
LKJ Lewada Zakrzów   1 1 2
Legia Kozielska  1     1
Pegaz Reda   1   1
Silesia Dressage Club   1   1
KJ Arpav   1   1
KJ Plejada      1 1
KJ Aldragho     1 1

 

NIEDZIELA 26 marca 2017  PODSUMOWANIE 

WYNIKI 

Konkurs L2 RK - Finał HPP Młodzików na Kucach    1m. Ivette Czok / SKJ Golden Dream / Ventus / 66,500%

Konkurs N7 -  Finał HPP Juniorów na kucach  1m. Zofia Baran / BPK MAZ / Summersby / 72,125% wynik dnia 

Konkurs  N6 - ZO  1m. Anna Grygier-Wójtowicz WKJ Lublin / Maximus / 62,479%

Konkurs D5 - Finał HPP Juniorów młodszych (12-15 lat)  1m. Julia Rogowska / LKJ Lewada / Rainbow / 67,333%

Konkurs CC6 - Finał HPP Młodych Jeźdźców / ZO   1m. Katarzyna Łukasik / LKJ Lublin / E.Smaragd / 69,500%

Konkurs CC7 - Finał HPP Seniorów   1m. Emilia Jach / Legia Kozielska / Aqsel / 70,167% 

Konkurs C4 - Finał HPP Juniorów  1m. Anna Maria Wojtkowska / KS Centurion / Pascal / 69,583%

Konkurs CS5 ZO  1m. Mateusz Cichoń / Lider Radzinków / Darling's Dream /  66,125%

Konkurs L3  ZR 1m. Marta Gąsienica Roj /  KJK Szary / Denero PP / 65,227%

Konkurs P3 ZR 1m. Piotr Rachwał / KJ Eques /  My Funny Valentine / 65,000%

 

WYNIKI pobierz     listy  startowe        WYNIKI ONLINE 

SOBOTA 25 marca  2017  PODSUMOWANIE  

WYNIKI 

Konkurs P2  ZR  1m. Piotr Rachwał / KJ Eques / My Funny Valentine / 65,000%

Konkurs N5  ZO  1m. 1m. Anna Grygier-Wójtowicz WKJ Lublin / Maximus / 64,429%

Konkurs N2 HPP Kuce (wiek zawodnika 12-16 lat)  1m. Klaudia Hałeła / KJ Arpav / Buttini / 65,128%

Konkurs  L1RK HPP Kuce (wiek zawodnika 9-11 lat) 1m. Ivette Czok / SKJ Golden Dream / Ventus / 68,400%

Konkurs D2 HPP Juniorów młodszych (12-15 lat)  1m. Zofia Baran BPK / Darth Vader / 68,111%

Konkurs C2 HPP Juniorów ZO 1m. Anna Maria Wojtkowska / KS Centurion / Pascal / 69,730% wynik dnia

Konkurs CC2 HPP Młodych Jeźdźców / ZO 1m. Katarzyna Łukasik / LKJ Lublin / E.Smaragd / 66,755% 

Konkurs CC5 HPP Seniorów - 1m. Emilia Jach / Legia Kozielska / Aqsel / 67,851%

Konkurs CS2 Grand Prix  ZO  1m. Mateusz Cichoń / Lider Radzionków / Darling's Dream / 68,567

Konkurs L2 ZR - 1m. Nikola Holzchauser / JKS Rafi / Donna Giulietta / 68,409%

 

lista startowa     WYNIKI pobierz    KLASYFIKACJE HPP po dwóch dniach 

 

 

GALERIA Julia Świętochowska 

 

 

KLASYFIKACJE HALOWEGO PUCHARU POLSKI w Ujeżdżeniu 2017 - po dwóch dniach 

SENIORZY 

1m. Mateusz Cichoń / Davidoff / Lider Radzionków / 135,000% 

2m. Emilia Jach / Aqsel / Legia Kozielska / 134,386%    

3m. Ilona Janas / Lord Django / Lider Radzionków / 133,113%   VIDEO

MŁODZI JEŹDŹCY ( do 21 lat )

1m. Zuzanna Haber / Don Crusoe / KS Centurion /  132,669%    VIDEO

2m. Aleksandra Lesner / Wohlklang U / Pegaz Reda / 130,166%   

3m. Michał Cichoń / Fuerestentraum 2 / Lider Radzionków / 130,151%   VIDEO

JUNIORZY 

1m. Anna Maria Wojtkowska / Pascal / KS Centurion / 136,338%

2m. Małgorzata Kowalska / Raikano's Son / Silesia Dressage Club / 132,176%

3m. Jagoda Dąbrowska / Attack With Me / LKJ Lewada Zakrzów / 131,714%

JUNIORZY MŁODSI 

1m. Tatiana Bierieżnow / Romantica / SKJ Golden Dream Łódź / 136,026%

2m. Julia Rogowska / Rainbow / LKJ Lewada Zakrzów / 132,858%

3m. Zofia Baran / Darth Vader  / BKP / 130,303%

JUNIORZY 12-16 lat Kuce 

1m. Zofia Baran / Summersby / BPK / 129,244%

2m. Klaudia Hałeła / Buttini / KJ Arpav / 129,003% 

2m. Ewa Golubińska / LV Winston / KJ Plejada / 128,156%

JUNIORZY MŁODSI 9-11 lat Kuce 

1m. Ivette Czok / Ventus / SKJ Golden Dream / 134,900%

2m. Matylda Kochlewska / Bond / KJ Aldragho / 130,150%

3m. Natalia Anduła / Jacky 35 / KJ Pegaz Reda / 129,200%

3m. Kulawiak Maria / Nutka Ponysport / BPK 129,200%

PIĄTEK - 24 marca 2017 - PODSUMOWANIE

WYNIKI 

Konkurs P2 Konkurs otwarty ZR   1m. Magdalena Tomków- Bednarska / Quirin 9 / WLKS / 62,6 % 

Konkurs D1 HPP JM (12-15 lat) 1m. Tatiana Bierieżnow / SKJ Golden Dream / Romantica / 68,526% wynik dnia

Konkurs N4 Konkurs otwarty ZO  1m. Anna Grygier-Wójtowicz / WKJ Lublin / Maximus / 64,120%

Konkurs C1 HPP Juniorów / ZO   1m. Anna Maria Wojtkowska / KS Centurion / Pascal / 66,608%

Konkurs CC1 HPP Młodych Jeźdźców / ZO  1m. Zuzanna HaberKS Centurion / Don Crusoe  / 66,528%

Konkurs CC4 HPP Seniorów  1m. Mateusz Cichoń / Lider Radzionków / Davidoff / 67,281%  VIDEO 

Konkurs N1 HPP Kuce (wiek zawodnika 12-16 lat)  1m. Zofia Baran / BPK / Summersby / 64,500%

Konkurs L6RK HPP Kuce (wiek zawodnika 9-11 lat)  1m. Ivette Czok / SKJ Golden Dream / Ventus / 66,500%

Konkurs CS1 Konkurs otwarty ZO  1m. Mateusz Cichoń / Lider Radzionków / Darling's Dream / 66,930%

Konkurs L1 Konkurs otwarty ZR  1m. Nikola Holzchauser / JKS Rafi / Donna Giulietta / 67,368%

listy startowe      WYNIKI - pobierz 

Na zdjęciu liderzy Halowego Pucharu Polski w Ujeżdżeniu po pierwszym dniu ( Zuzanna Haber, Mateusz Cichoń, Anna Maria Wojtkowska, Tatiana Bierieżnow, Zofia Baran i Ivette Czok )  

 


KLASYFIKACJE HALOWEGO PUCHARU POLSKI w Ujeżdżeniu 2017 - po pierwszym dniu 

SENIORZY 

1m. Mateusz Cichoń / Davidoff / Lider Radzionków / 67,281%  VIDEO

2m. Emilia Jach / Aqsel / Legia Kozielska / 66,535%    VIDEO 

3m. Wiktoria Siergiej / Rubicon / Agro Handel Śrem /  65,614%   VIDEO

MŁODZI JEŹDŹCY ( do 21 lat )

1m. Zuzanna Haber / Don Crusoe / KS Centurion /  66,528%

2m. Aleksandra Lesner / Wohlklang U / Pegaz Reda / 64,815%

3m. Michał Cichoń / Fuerestentraum 2 / Lider Radzionków / 64,537%

JUNIORZY 

1m. Anna Maria Wojtkowska / Pascal / KS Centurion / 66,608%

2m. Małgorzata Kowalska / Raikano's Son / Silesia Dressage Club / 65,735%

3m. Jagoda Dąbrowska / Attack With Me / LKJ Lewada Zakrzów / 65,588%

JUNIORZY MŁODSI 

1m. Tatiana Bierieżnow / Romantica / SKJ Golden Dream Łódź / 68,526%

2m. Julia Rogowska / Rainbow / LKJ Lewada Zakrzów / 65,192%

3m. Liliane Van Luijken / P. Pokorella / BKP / 63,846%

JUNIORZY 12-16 lat Kuce 

1m. Zofia Baran / Summersby / BPK / 64,500%

2m. Ewa Golubińska / LV Winston / KJ Plejada / 64,083%

3m. Klaudia Hałeła / Buttini / KJ Arpav / 63,875%

JUNIORZY MŁODSI 9-11 lat Kuce 

1m. Ivette Czok / Ventus / SKJ Golden Dream / 66,500%

2m. Natalia Anduła / Jacky 35 / KJ Pegaz Reda / 64.600%

3m. Matylda Kochlewska / Bond / KJ Aldragho / 63,650%

Halowy Puchar Polski 24-26 marca 2017 Michałowice 

Klub Jazdy Konnej Szary ul. Parkurowa 3  32-091 Michałowice 

 

 LISTA KONI PRZEGLĄD WETERYNARYJNY     czwartek 23 marca 2017 g.17-19.00

 

PROPOZYCJE 

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

 

zamówienia zdjęć  : Julia Świętochowska  Swietochowska.photo@gmail.com  

 

Komisja Sędziowska : Izabela Popławska-Szostak ( sędzia główny ), 

Łukasz Dziarmaga  ( sędzia PZJ ), Krzysztof Tomaszewski, Marek Ruda, Ewa Zaręba

 

Zgłoszenia 20 marca 2017  

 

  Imię Nazwisko Opis Rodzaj zawodów Imię konia
           
2 Jagoda Dąbrowska Juniorzy Puchar Polski Attack With Me 
3 Karolina Worotnik Juniorzy Puchar Polski Bentley 0019
4 Adrianna Włodowska Juniorzy Puchar Polski Caspar
5 Wiktoria Hanczewska Juniorzy Puchar Polski Da Capo 163
6 Alicja Trawińska Juniorzy Puchar Polski Diego Ramirez
7 Sznigier Natalia Juniorzy Puchar Polski Discovery
8 Olivia Ribol Juniorzy Puchar Polski Drakkar
9 Wiktoria Loska Juniorzy Puchar Polski Korrida G
10 Karolina Worotnik Juniorzy Puchar Polski Metres I-P
11 Anna-Maria Wojtkowska Juniorzy Puchar Polski Pascal
12 Wiktoria Hanczewska Juniorzy Puchar Polski Rothschild
13 Małgorzata Kowalska Juniorzy Puchar Polski Raikano's Son
14 Julia Szymańska Juniorzy Puchar Polski Winterkoning
15 Michał Cichoń Młodzi Jeźdźcy Puchar Polski Furstentraum 
16 Zuzanna Haber Młodzi Jeźdźcy Puchar Polski Don Crusoe
17 Magdalena Kowaluk Młodzi Jeźdźcy Puchar Polski All You Need
18 Urszula Krzewicka Młodzi Jeźdźcy Puchar Polski Cherry Cola
19 Aleksandra Lesner Młodzi Jeźdźcy Puchar Polski Wohlklang U
20 Aleksandra Lesner Młodzi Jeźdźcy Puchar Polski Force
21 Paulina Lis Młodzi Jeźdźcy Puchar Polski Haiti
22 Julia Moczak Młodzi Jeźdźcy Puchar Polski Rubina
23 Aleksandra Ordon Młodzi Jeźdźcy Puchar Polski Don Glory
24 Anna Sztokinier Młodzi Jeźdźcy Puchar Polski Abelard
25 Martyna Bańska Seniorzy Puchar Polski Garacziko Plus-S
26 Mateusz Cichoń Seniorzy Puchar Polski Davidoff 
27 Agnieszka Domagała Seniorzy Puchar Polski Don Kennedy
28 Izabela Dyrek Seniorzy Puchar Polski Samiro 
29 Anna-Maria Gawłowska Seniorzy Puchar Polski Cardamon 
30 Marta Ginda Seniorzy Puchar Polski Resulton Sg II
31 Nikola Holchauzer Seniorzy Puchar Polski Daredevil
32 Emilia Jach Seniorzy Puchar Polski Aqsel 
33 Ilona Janas Seniorzy Puchar Polski Lord Django 
34 Justyna Lenart Seniorzy Puchar Polski WASCARDO'S
35 Elżbieta Liberda Seniorzy Puchar Polski Don Joaqiun 
36 Katarzyna Majewska Seniorzy Puchar Polski LAPRIORA
37 Paulina Martynuska Seniorzy Puchar Polski Lustig 
38 Maryana Mishlanava Seniorzy Puchar Polski Yanko VI
39 Aleksandra Owsiany Seniorzy Puchar Polski Briar
40 Mateusz Pola Seniorzy Puchar Polski Sandro 
41 Aleksandra Popławska Seniorzy Puchar Polski Shamrock 63
42 Anna Skrzeszewska-Walter Seniorzy Puchar Polski Valentijn 
43 Hanna Suchan Seniorzy Puchar Polski Sternik
44 Anna Grygier- Wójtowicz Seniorzy Puchar Polski Rammstein
45 Marek Szczur Seniorzy Puchar Polski Aparadżita 
46 Wiktoria Siergiej Seniorzy Puchar Polski Rubicon
47 Filip  Poszumski Seniorzy Puchar Polski Korida
48 Karina Uszyńska Seniorzy Puchar Polski Ares
49 Zofia Baran Juniorzy Młodsi Konie Puchar Polski Darth Vader
50 Martyna Begger Juniorzy Młodsi Konie Puchar Polski Aragon
51 Martyna Begger Juniorzy Młodsi Konie Puchar Polski Unlimited
52 Tatiana Biereżnow Juniorzy Młodsi Konie Puchar Polski Romantica
53 Matylda Cybula Juniorzy Młodsi Konie Puchar Polski Bessie
54 Natalia Głębowska Juniorzy Młodsi Konie Puchar Polski Korida-P
55 Natalia Głębowska Juniorzy Młodsi Konie Puchar Polski Corleo
56 Aleksandra  Gurnacz Juniorzy Młodsi Konie Puchar Polski Bolivia
57 Julia Rogowska Juniorzy Młodsi Konie Puchar Polski Rainbow
58 Małgorzata Kowalska Juniorzy Młodsi Konie Puchar Polski Glamour PP
59 Lilianne Van Lujiken Juniorzy Młodsi Konie Puchar Polski Portellahoeves's Pokorella
60 Natalia Anduła Młodzicy Puchar Polski Jacky 35
61 Ivette Czok Młodzicy Puchar Polski Ventus
62 Matylda Kochlewska Młodzicy Puchar Polski Bond
63 Justyna Krasoń Młodzicy Puchar Polski Wilma
64 Maria Kulawiak Młodzicy Puchar Polski Nutka Ponysport
65 Nadia Peruga Młodzicy Puchar Polski Wiktoria
66 Zuzanna Sraga Młodzicy Puchar Polski GIJA
67 Maria Walczyńska-Graczyk Młodzicy Puchar Polski Mamba
68 Maria Walczyńska-Graczyk Młodzicy Puchar Polski Merci
69 Zofia  Baran Juniorzy Młodsi Kuce Puchar Polski Summersby
70 Julia  Bilicka Juniorzy Młodsi Kuce Puchar Polski Donevan
71 Karolina Czyż Juniorzy Młodsi Kuce Puchar Polski Cassandra
72 Adrianna Drozd Juniorzy Młodsi Kuce Puchar Polski Shrek
73 Ewa Golubińska Juniorzy Młodsi Kuce Puchar Polski Delicious PP
74 Ewa Golubińska Juniorzy Młodsi Kuce Puchar Polski Leuns Velds Winston
75 Klaudia Hałeła Juniorzy Młodsi Kuce Puchar Polski Buttini
76 Maja Jankowska Juniorzy Młodsi Kuce Puchar Polski Tinky Winky
77 Pola Zdybicka Juniorzy Młodsi Kuce Puchar Polski Wicek
78 Mateusz Cichoń Runda  C ZO Gigi Lady
79 Paulina Martynuska Runda  C ZO Rees-Loxley
80 Dorota Opyd Runda  C ZO Sandro Hero
81 Natalia Kozaczka Runda  C ZO Aranyke
82 Anna-Maria Gawłowska Runda CC ZO Felieton GT 
83 Katarzyna Klein-Fryc Runda CC ZO Furst Avalon
84 Katarzyna Łukasik Runda CC ZO E.Smaragd 
85 Mateusz Cichoń GP ZO Hertzregent 
86 Mateusz Cichoń GP ZO Darling's Dream
87 Izabela Dyrek GP ZO Kolibri's As
88 Katarzyna Popiołek GP ZO Adrenalin 
89 Żaneta Skowrońska GP ZO Love Me
90 Antoni Potocki Runda N ZO Number one
91 Lilianne Van Lujiken Runda N ZO Balou W
92 Anna Grygier- Wójtowicz Runda N ZO Maximus
93 Piotr Rachwał L ZR Goldeloup
94 Nikola Holchauzer L ZR Donna Giulietta
95 Malwina Sowińska L ZR Cassiliano Boy
96 Magdalena Tomków-Bednarska P ZR QUIRIN 9
97 Piotr Rachwał P ZR MY FUNNY VALENTINE
98 Michał Chodak P ZR SANDRO HERO
99 Maria Stochmal P ZR LEW BH

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

 

 

09.09   ZR KJ Kresy 

 

 

08-09.09  ZR eMPMK Koryta 

propozycje / ranking 

 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

 

08-09.09  ZR Jarużyn

 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

propozycje Jakubowice

 

 

 

15-16.09 MP Lekarzy Wet i Lekarzy Med w Ujeżdżeniu Zakrzów

 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

29.09 ZR Płochocin 

 

 

30.09  ZR Toruń 

 

Październik 2018 

 

 

06-07 10  Seminarium licencyjne Feliksów / Łodzi

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-21.10 HZO Łąck 

 

19-21.10 HZR Łąck 

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice