Halowy Puchar Polski 2018 Michałowice

23-25 marca 2018 

 

WYNIKI NIEDZIELA - FINAŁ 

WYNIKI SOBOTA - II PÓŁFINAŁ

WYNIKI PIĄTEK - I PÓŁFINAŁ

 

WYNIKI HZO / HZR 

 

 Podium Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu Seniorów 2018 

 złoto - Ilona Janas LORD DJANGO  KJ Lider Radzionków  211.440

 srebro - Emilia Jach AQSEL  KJ Lider Radzionków  204,976

 brąz - Magdalena Zalewska QUINTESSENZ SAS  Equesta Dressage 203,548 

 

HPP Sen - Runda Seniorów (25-03-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 LORD DJANGO Janas Ilona KJ. Lider Radzionków 69,210 69,605 72,625 211,440 1800 pln
2 AQSEL Jach Emilia KJ Lider Radzionków 67,719 68,465 68,792 204,976 1400 pln
3 QUINTESSENZ SAS Zalewska Magdalena Equesta 67,325 66,140 70,083 203,548 1100 pln
4 E. SMARAGD Łukasik Katarzyna KJ Pegaz Chwałowice 69,035 66,140 67,708 202,883 900 pln
5 DON GLORY Cichoń Mateusz KJ Lider 66,930 66,447 67,458 200,835 700 pln
6 TARA Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin 66,140 65,351 66,708 198,199 500 pln
7 FURST AVALON Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice 66,491 64,474 66,458 197,423  
8 GALAPAGOS Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 66,359 64,825 65,583 196,767  
9 LARGO Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom 65,570 64,254 65,917 195,741  
10 MOZART-P Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków 63,684 64,693 66,375 194,752  
11 QUO VADIS Makowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy 65,965 63,202 65,542 194,709  
12 RESULTON SG II Ginda Marta WLKS Krakus Swoszowice 63,947 63,597 64,708 192,252  
13 RAMMSTEIN Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin 65,746 61,070 64,333 191,149  
14 STERNIK Suchan Hanna JKS Cwał 63,684 62,237 64,458 190,379  
15 KING RON P Organista Natalia SJ Baborówko 63,202 63,202 63,792 190,196  
16 CORIANDER Wierzchowski Piotr WKJ Lublin 64,737 61,974 62,000 188,711  
17 SHAMROCK Popławska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 62,193 61,930 64,333 188,456  
18 SILVANO Strąk Magdalena WKJ Lublin 64,518 61,974 60,875 187,367  
19 SALVATORE Wiśniewska Marta Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o 61,491 62,676 61,750 185,917  
20 APARADŻITA Szczur Marek KJK Szary Michałowice 62,631 61,184 61,750 185,565  

 

 

Podium Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu Młodych Jeźdźców  2018 

złoto - Aleksandra Lesner FORCE  KJ Pegaz Reda  203,490

srebro - Michał Cichoń FURSTENTRAUM  KJ Lider Radzionków 199,259

brąz - Małgorzata Kowalska RAIKANO'S SON  Silesia Dressage Club  197,713

 


HPP YR - Runda Młodych Jeźdźców (25-03-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 FORCE Lesner Aleksandra (MJ.1997) KJ Pegaz Reda 67,176 66,272 70,042 203,490 900 pln
2 FURSTENTRAUM Cichoń Michał (MJ.1998) KJ Lider 66,759 65,000 67,500 199,259 700 pln
3 RAIKANO'S SON Kowalska Małgorzata (J.2001) Silesia Dressage Club 65,509 64,912 67,292 197,713 500 pln
4 DIEGO RAMIREZ Trawińska Alicja (MJ.1999) bpk POM 64,954 65,834 66,917 197,705  
5 CARYCA KATARZYNA Kownacki Mikołaj (MJ.1997) Karkonoski KJ 64,074 65,219 65,625 194,918  
6 RUBINA 395 Moczak Julia (MJ.1997) KJ Golden Dream 66,250 63,202 64,625 194,077  
7 DAGON Wojtaszek Natalia (MJ.1998) AZS PW 64,027 64,298 64,292 192,617  
8 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 64,908 62,939 64,292 192,139  
9 LANZELOT Woźny Marcelina (MJ.1997) KJ Partynice 61,667 62,061 64,625 188,353  
10 CAMARO Dobrowolska Anna (MJ.1998) KJ Picador 61,389 63,158 62,583 187,130  
  HOT CHOCOLATE Łękawa Karolina (MJ.1997) Klub Jeździecki Jaroszówka REZ 51,158   51,158  

 

 

 

Podium Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu Juniorów  2018 

złoto - Alicja Pachulska  BENTAMO 2  Silesia Dressage Club 199,168 

srebro - Julia Rogowska  DA CAPO 163  LKJ Lewada Zakrzów 198,985 

brąz - Julia Szymańska  ALLYOUNEEDLZ FIRFOD   KS Garo 196,006 


 

HPP Jun. - Runda Juniorów (25-03-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 BENTAMO 2 Pachulska Alicja (J.2002) Silesia Dressage Club 67,010 65,450 66,708 199,168 600 pln
2 DA CAPO 163 Rogowska Julia (J.2002) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 65,392 65,676 67,917 198,985 500 pln
3 ALLYOUNEEDLZ FIRIOD/SYLVESTER Szymańska Julia (J.2001) KS Garo 66,323 65,225 64,458 196,006 400 pln
4 BENTLEY 0019/ METRES I - P Worotnik Karolina (J.2002) Karkonoski Klub Jeździecki 64,755 63,919 65,750 194,424  
5 GO GO BORNEO Woźnicka Klara (J.2000) KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o. 61,275 63,018 65,542 189,835  
6 CANDY BOY 25 Jankowska Maja (J.2001) KJ Golden Dream 63,873 61,572 63,958 189,403  
7 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 64,363 60,901 62,500 187,764  
8 DISCOVERY Sznigier Natalia (J.2000) KJ AS Dream 57,696 61,487 64,792 183,975  
9 NOBIUS Frąckowiak Weronika (J.2000) JKS Hanna 59,853 62,207 54,500 176,560  
10 BARYT Juśko Kinga (J.2000) Sekcja Jeździecka Fidelius 61,422 57,689   119,111  
11 SHERIDAN Gogolińska Oliwia (JM.2004) ŁKJ 56,147 55,761   111,908  


 

 

Podium Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu Juniorów Młodszych 2018 

złoto - Tatiana Bierieżnow ROMANTICA   KS Centurion  204,966

srebro - Maciej Wiórek HELIOPOLIS  Silesia Dressage Club 199,961

brąz - Maja Baranowska DON CORLEONE 29  BM Horse 

 


HPP Jun. M - Runda Jun. Mł. (25-03-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 ROMANTICA Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion 67,244 69,722 68,000 204,966 450 pln
2 HELIOPOLIS Wiórek Maciej (JM.2003) Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry 66,795 68,944 64,222 199,961 350 pln
3 DON CORLEONE 29 Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 66,538 66,722 65,889 199,149 200 pln
4 BESSIE / TASSILO I Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 66,603 66,667 63,167 196,437  
5 SAFIRA Gugała Maja (JM.2003) SLKS Książ 66,474 63,000 65,222 194,696  
6 DIE JACKSON/POKORELLA Van Luijken Liliane (JM.2003) KJ Golden Dream 66,666 64,611 62,611 193,888  
7 SCYPION Chebotar Valeriia (JM.2004) KJ AS Dream 65,641 64,889 61,056 191,586  
8 METEOR Zdunek Dominika (JM.2003) bpk LUL 66,474 65,222 58,111 189,807  
9 DRIFTER/KORIDA-P Głębowska Natalia (JM.2003) Klub Jezdziecki Gołębin Stary 63,013 62,500 63,389 188,902  
10 EHRENSTEIN Zagórska Pola (JM.2004) KJ Plejada 62,436 63,611 61,667 187,714  
11 BOLIVIA Gurnacz Aleksandra (JM.2003) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 64,359 61,389 61,222 186,970  
12 HAVANNA/WINTERKONINH Paszylk Nadia (J.2000) KJ AS Dream 62,436 61,333 61,278 185,047  
13 MOLIA L Żokowska Agnieszka (JM.2003) Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice 62,116 59,222   121,338  
14 BLUE BERRY Gogolińska Oliwia (JM.2004) ŁKJ 58,077 58,111   116,188  
  THOSWIN VELDHOEK Jabłonka Julia (JM.2004) KJ Dilmar ELI 59,556   59,556  
  GLADSTONE MUSTERD Plata Natalia (JM.2005) bpk POM 59,552 wyc.   59,552  

 

 

Podium Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu Juniorów na kucach 2018 

złoto - Zofia Baran SUMMERSBY BPK MAZ  207,087

srebro - Tatiana Bierieżnow GLUCKSPILZ 17 KS Centurion 203,558

brąz - Ewa Golubińska  LEUNS VELD'S / DELICIOUS PP  KJ Plejada 202,146

 


HPP Kuc - Runda Junior na Kucach (25-03-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 SUMMERSBY Baran Zofia (J.2002) bpk MAZ 68,333 68,462 70,292 207,087  
2 GLUCKSPILZ 17 Bierieżnow Tatiana (JM.2004) KS Centurion 68,000 67,308 68,250 203,558  
3 LEUNS VELD'S / DELICIOUS PP Golubińska Ewa (JM.2004) KJ Plejada 67,375 67,479 67,292 202,146  
4 COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Aurelia (J.2002) KJ Aromer 65,125 65,598 66,208 196,931  
5 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 64,958 65,769 66,000 196,727  
6 GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Hałasowska Anna (JM.2003) KJ Grodno-Dwór 61,958 63,974 66,875 192,807  
7 HORMON PONYSPORT Koszowska Kaja (J.2002) LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 60,792 61,410 66,375 188,577  
8 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 61,833 61,667 61,958 185,458  
9 DRUH HROBY HRON Kubiak Oliwia (JM.2003) MAZ/bpk 59,708 61,837 55,167 176,712  
10 NEIGEL PP/ WICEK Zdybicka Pola   64,917 59,273   124,190  

 

Na podium Nadia Peruga. 

Od lewej Oskar Szrajer ( PZJ ), Anna Szary Ziębicka ( organizator ) oraz sędziowie : Małgorzata Abelec, Izabela Popławska - Szostak, Marlena Gruca Rucinska, Marek Ruda, Ewa Zaremba, Krzysztof Tomaszewski. 

 

Podium Halowego Pucharu Polski Młodzików  w Ujeżdżeniu 2018 

złoto - Nadia Peruga WIKTORIA SKJ Golden Dream 19,300

 

HPP Mł - Runda Młodzików na Kucach (25-03-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 WIKTORIA Peruga Nadia (Mł.2007) KJ Golden Dream 6,3 6,6 6,4 19,300  

 

 

HALOWY PUCHAR POLSKI W UJEŻDŻENIU 2018 Michałowice 23-25.03.18 fot. Julia Świętochowska

 

 

 

HALOWY PUCHAR POLSKI W UJEŻDŻENIU 2018 Michałowice 23-25.03.18 fot. Łukasz Kowalski 

POWIĄZANE LINKI 

HPP 2017 

HPP 2016

HPP 2015

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Kwiecień 2018 

 

7-8.04  Klinika z Beata Stremler Equesta Dressage

 

 

10-15.04 Finał Pucharu Świata Paryż FRA

 

 

13-15.04 CDI Zakrzów 

wyniki / program 

www.cdizakrzow.com 

 

 

13-15.04 HMWiM Aromer

 

14.04  HZR Łódź

 

14-15.04  HZRiT  Płochocin

 

 

15.04  HZR  Opole

 

 

20-22.04 HZO / ZR Łąck

 

 

21-22.04 Halowy Puchar Dolnęgo Śląska Partynice propozycje

 

 

21.04  ZT Podkowa Gruszczyn e Puchar WLKP

 

 

21.04 ZT Stare Babice 

 

 

21.04 czworoboki szkoleniowe KJ Czarny Dunajec

 

 

21.04  Jarużyn Akademickie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw 

 

 

21-22.04 HMR Pólko 

 

 

22.04  ZRiT Łojewo

 

 

 

28.04  ZRiT Kozłowo 

 

 

29.04 ZT Podkowa Leśna

 

 

 

Maj 2018

 

30.04-02.05 ZO Łężkowice 

propozycje

 

01-02.05 ZR Biały Las 

 

 

01.05  ZR i T Stajnia Las Pegaz Łódź 

 

 

03-05.05 CDI-W CDIOJYP CDICh Mariakalnok HUN 

 

 

05-06.05 Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 

 

 

 

06.05 ZR Koryta 

 

 

05-06.05 ZR Bik Gieniusze

 

 

05-06.05 ZR Solec Kujawski 

 

 

11-13.05 ZO Rybnica

 

 

12.05  ZT Stare Babice 

 

 

12.05  ZRiT Grudziądz 

 

 

13.05 ZR Płochocin 

 

 

18-20.05 ZO Ochaby 

 

 

19-20.05 ZO Moszna

 

 

19-20.05 ZR KJ Ostoja 

 

 

19-20.05 ZR Strzegom 

 

 

19-20.05 ZR Barłomino

 

 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

26.05 ZR Częstochowa 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka 

 

 

 

Czerwiec  2018 

 

01-03.06 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

1-3.06 CDI-W Kaposvar HUN

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT Stare Babice 

 

02-03.06  ZRiT Ostoja Pustków

 

03.06 ZR Szczecin Osów 

 

09-10.06 KJ Facimiech eOOM

 

09-10.06 ZRiT Koryta 

 

12-17.06 Future Champions Hagen GER 

 

15-18.06 CDI-W Brno CZE 

 

16-17.06 ZT Jeziorki 

 

17.06  ZT Brzózki 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

23-24.06 eOOM Poczernin 

 

23-24.06 ZR Janów Podlaski

 

30.06 ZR STajnia Las Pegaz Łó∂ź 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki  

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

05-08.07 CDI Ochaby 

 

05-08.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

14-15.07  ZR KJ Ostoja 

 

14.07 ZR Stajnia Las Pegaz 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
27-28.07 MR Barłomino Mistrzostwa Pomorza 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
29.07 ZR Baborówko 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
03-05.08 ZO Solec Kujawski 
 
 
09-12.08 ME Pony Bishop Burton 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno 

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice