W tym tygodniu :
 
CDI3 Lamprechtshausen 
 
CDI-W Lisnyky UKR 
 
MP PP Kuców Strzegom
 
ZR Kwidzyn
 
ZR Truskolasy 
 
Mistrzostwa Młp Facimiech
 
ZR Pólko 
 
ZR Łopuchowo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
PARAUJEŻDŻENIE
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
   
 
   
 
 

         

 

       

 

    

 

ZO Osadkowski Jakubowice Galeria Julia Świętochowska


MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW NA KUCACH MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW PUCHAR POLSKI KUCÓW Strzegom 25-28 sierpnia 2016

22/08/16 

ZGŁOSZENIA

LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

zamówienia zdjęć Katarzyna Broda foto.faraa@gmail.com

 

 

 


Mistrzostwa ZIemi Sokólskiej BiK Gieniusze ZR 13-14 sierpnia 2018 WYNIKI

21/08/16 

WYNIK TURNIEJU 66,364 %  L3 / Marta Zajczyk / Grom

 


ZR ZT Puchar Wielkopolski Baborówko 3 września 2016 - propozycje

20/08/16

W Baborówku 3 września 2016 odbędą się zawody ujeżdżeniowe. 

Polecamy !! 

PROPOZYCJE

 


ZO JAKUBOWICE 18-21 sierpnia 2016

 

 

ZGŁOSZENIA 

PLAN GODZINOWY 

zamówienia zdjęć Julia Świętochowska 

swietochowska.photo@gmail.com

887 677 474

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

 

 


WYNIKI 21.08    wynik dnia 70,000 % Para    Karolina Karwowska / Emol

WYNIKI 20.08    wynik dnia 70,461%  Para    Karolina Karwowska / Emol 

WYNIKI 19.08    wynik dnia 69,643%   N5  Dominika Kraśko Białek / Ares

WYNIKI 18.08    wynik dnia 67,847 %  N4  Dominika Kraśko Białek / Ares

 


Zofia Baran zadebiutuje w Mistrzostwach Europy Pony

    

Podopieczna Ilony Janas, Zofia Baran reprezentować będzie Polskę w Mistrzostwach Europy Pony. Trzymamy kciuki !! 


Mistrzyni Olimpijska Rio 2016 - Charlotte Dujardin i Valegro


Mistrzostwa Dolnego Śląska 2016 - WYNIKI KOŃCOWE

 

Mistrzynie Dolnego Śląska - Strzegom 2016 

Katarzyna Konarska / senior /  - LKS Stragona Strzegom

Kinga Paszkiewicz / junior / - KJ Stajnia Biały Las

Karolina Worotnik / junior mł / - KKJ 

Katarzyna Hałoń / kuce / KJ Picador Wrocław

foto (c) faraa Katarzyna Broda

15/08/16 

 


Charlotte Dujardin - Mistrzynią Olimpijską Rio 2016 !! srebro Isabell Werth - brąz dla Kristina Bröring-Sprehe

15/08/16       Podium IO Rio 2016   

 


MDŚ / ZO Strzegom 13-15 sierpnia 2016 - WYNIKI KOŃCOWE

15/08/16

 

Na zdjęciu Aleksandra Matkiewicz - najlepsza w Grand Prix na klaczy World Magic. 

foto (c) faraa Katarzyna Broda

 

 

 


 

 
 
 
 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 
Sierpień 
 
 
 
6-7.08 ZR Swoszowice 
 
6-7.08 ZR Nowy Targ 
 
 
 
 
 
 
19-21.08 ZO Jakubowice
 
 
 
 
20-21.08 ZO Zagozd 
 
 
 
 
26-28.0.08 ZO Gostar J. Góra odwołane 
 
27-28.08 ZR Kwidzyn 
 
27-28.08 ZR Truskolasy 
 
27-28.08 ZR Pólko
 
 
 
27-28.09 ZR Łopuchowo 
 
 
 
 
 
Wrzesień 
 
 
 
 
 
 
 
03-04.09. Książ X Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej i Akad.
 
03-04.09 ZR Michelin
 
 
09-11.09 ZO Moszna
 
 
10-11.09 MW Reda 
 
 
10-11.09 MW Solec Kujawski 
 
 
10-11.09 XXI Memoriał Danuty Marszałek-Waligórskiej Bór Toporzysko 
 
 
 
 
 
 
17-18.09 MR Piker - Lublin
 
 
17-18.09 ZR Sprząśla
 
 
24.09 ZR Jarużyn
 
 
24-25.09 ZO / MP Paraujeżdżenie Bogusławice
 
 
24-25.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria 
 
 
24-25.09 ZR Stare Babice 
 
 
30.09-02.10 MPMK Strzegom 
 
 
 
Październik 
 
01.10 ZRiT Grobice 
 
 
01-02.10 HZR Aromer 
 
 
01-02.10 HZR Pólko
 
 
08-09.10 Finał Ligi Podlasia BiK Gieniusze
 
 
08.10 HZR Moszna 
 
 
14-16.10 HZO Michałowice
 
 
15-16.10 HZR Poczernin 
 
 
29.10 HZT Patataj 
 
 
29.10 HZR Opole 
 
 
 
Listopad
 
04-06.11 CDI-W / CDI 3* / CDIJ / CDIP / CDIY Zakrzów POL
 
 
05-06.11 HZR Aromer 
 
 
11-13.11 HZR Jelenia Góra 
 
 
12-13.11 HZRiT Poczernin
 
 
12-13.11 HZR Niestępowo
 
 
25-27.11 HZO Zbrosławice
 
 
26-27.11 HZRiT Aromer 
 
 
 
Grudzień 
 
2-4.12 Cavaliada Poznań 
 
3-4.12 HZR Jelenia Góra