W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
CDI2 St Petersburg RUS 
 
AMP Radzionków
 
 
ZR Łojewo 
 
ZT Poznań Wola 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

WYNIKI

 

 
 
 

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
  
 
 
  
 
 
    
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

       

 

Rozkład Jazdy 25-28 maja 2017

CDI5 München Riem GER  / Aleksandra Szulc, Przemysław Kozanowski /

zgłoszenia      livestream

 

GRAND PRIX FREESTYLE 

8m. Aleksandra Szulc / Rumba Hit 69.275%

 

GRAND PRIX SPECIAL

6m. Przemysław Kozanowski / Belcanto 34 / 64.314%

 

GRAND PRIX CDI5 

11m. Przemysław Kozanowski / Belcanto 34 / 67.120% 

13m. Aleksandra Szulc / Rumba Hit / 66.080%


CDI4 Hamburg GER  / Katarzyna Milczarek /  

zgłoszenia       livestream

GRANDR PRIX CDI4 

22 miejsce Katarzyna Milczarek / Dzeko / 62,580% 


AMP Radzionków 


ZO Michałowice


ZR Łojewo 

 


ZO KJK Szary Michałowce 26-28 maja 2017 WYNIKI

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI 

 

zamówienia zdjęć @julia.swietochowska.photography

 

 


Wrocławska Olimpiada Młodzieży 20.05.17 - wyniki

22/05/17 

Junior N6 - 1m. Kinga Paszkiewicz / BPK / Presja / 65,11 %

Junior Młodszy D2 - 1m. Martyna Zielińska / KS Pegaz  / Rexonea P  / 64,67  %

Pony Mł / JM  L2 - 1m. Sara Bętkowska / KKJ Wiktoria  / Niki / 63,64 %

Pony Open L2  - 1m. Lena Pacan / Wyższa Szkółka Jazdy Partynice  / Mela / 62,95 %

 

 


ZT Raduszyn 21 maja 2017 - wyniki

21/05/17 

 

WYNIK ZAWODÓW 70,789 % L1 / Anna Wieczorkiewicz / Johnny / K.J. Equarius 


II Puchar Lewady w Zakrzowie 20.05.17 - Weronika Kaczmarek najlepsza

21/05/17 

 

WYNIK ZAWODÓW 

68,636%  / L2 / Weronika Kaczmarek / Nurt 

 

WYNIKI II Pucharu Lewady

 

RANKING Puchary Lewady po II etapach 

 


ZR Aromer Józefin 20-21 maja 2017

21/05/17 

 

WYNIK TURNIEJU   67,500% / C1 / Ilona Janas / Gladstone Mustard / Lider Radzionków


Kwieki. Klaudia Hałeła i Matylda Cybula wygrały eliminacje do OOM. Wyniki ZO / ZR eMPMK / eOOM Kwieki 19-21 maja 2017

21/05/17

 

WYNIK TURNIEJU70,928% N5  / Agata Kamionka - Flak  / Desert Rose /  KS Centurion


Mistrzostwa Polski Amatorów 3-4 czerwca 2017 Lewada Zakrzów

   

PROPOZYCJE 

Zapraszamy do udziału wszystkich miłośników ujeżdżenia, którzy nie są i nie byli zawodnikami zarejestrowanymi w Polskim Związku Jeździeckim.

W MP Amatorów mogą brać udział  zawodnicy zarejestrowani w Wojewódzkich Związkach Jeździeckich.


PZHK - Regulaminy MPMK 2017 – ujeżdżenie

17/05/17

REGULAMIN MPMK 2017 

 

 

 


Joanna Tragarz i Magdalena Jura w CDI Compiegne 18-21.05.17

17/05/17 

Zgłoszenia / Program / Podręczne linki

 


 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 
Maj
01-02.05 KJ Ostoja 
 
 
 
 
06-07.05 Zakrzów 
 
 
 
06-07.05 ZR Golden Horse
odwołane
 
 
 
Puchar WLKP 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19-21.05 ZO Kwieki
 
 
 
 
 
 
20-21.05 ZR Aromer
 
 
20-21.05 ZR Solec Kujawski odwołane
 
 
 
 
26-28.05 ZO Michałowice
 
 
25-28.05. AMP Radzionków 
 
 
27-28.05 ZT Poznań Wola 
 
 
27.05 Igrzyska Kuców Grabice ZT 
 
 
 
 
 
Czerwiec 
03-04.06 ZR Golden Horse
 
 
03-04.06 ZR Wielka Lipa 
 
 
 
 
03.06 ZT Stare Babice 
 
 
10.06 ZR Zakrzów 
 
 
10.06 ZT Stajnia Grzmiąca
 
 
11.06 ZT Stajnia Grzmiaca
 
 
10-11.06 ZR Wielka Lipa 
 
 
15-16.06 ZR Golden Horse 
 
 
16-18.06 ZO Jakubowice 
 
 
17.06 Puchar Lewady 
 
 
17-18.06 ZR Bór Toporzysko 
 
 
17-18.06 ZR Aromer 
 
 
23-26.06 eOOM Skibno 
 
 
 
24.06 ZR Częstochowa 
 
 
24-25.06 ZR Pólko 
 
 
24-25.06 ZR Gajewniki 
 
 
27-29.06 eOOM Glinik Zab. 
 
 
29-30.06 ZR Aromer 
 
 
30.06- 02.07 ZO Rybnica 
 
 
 
Lipiec
01.07 ZR Truskolasy 
 
 
08-09.07 ZR KJ Facimiech 
 
 
15-16.07 ZR Biały Las 
 
15-16.07 ZR Drzonków 
 
 
08-09.07 ZR Łopuchowo Puchar WLKP 
 
 
22-23.07 OOM Poczernin 
 
 
29-30.07 Mistrzostwa Pomorza, Mistrzostwa Polski Północnej Amatorów  - Pegaz Reda 
 
 
29,07 ZR Biały Las 
 
 
29-30.07 ZR Pólko 
 
29-30.07 ZR Leśna Wola 
 
 
 
Sierpień 
 
01-02.08 ZR MKS Sprząśla 
 
 
04-06.08 ZO Solec Kujawski
 
04-06.08 ZR Leśna Wola
 
08-09.08 ZR Ostoja 
 
 
12-13.08 ZR BIK Gieniusze
 
11-13.08 MR Rybnica 
 
12-13.08 ZR Aromer 
 
17-18.08 ZR / MRA Brzózki 
 
19-20.08 MR/ZR Zagozd 
 
19-20.08 ZR Swoszowice
 
19-20.08 MR Pustków 
 
19.08 ZR Poznań Wola Puchar WLKP
 
26-27.08 ZR Pólko 
 
26-27.08 ZR Facimiech Finał Pucharu Młp
 
 
25-28.08 ZO Bobrowy Staw 
 
 
 
Wrzesień 
 
2-3.09 ZR Cwał Truskolasy 
 
2-3.09 MR Drzonków 
 
7-10.09 MP Kuców Strzegom
 
09-10.09 MR Pólko 
 
10.09 ZT Poznań Wola
 
15-17.09 MPS/U25/J/Dz/MJ  Janów Podlaski
 
16-17.09 ZR ostoja 
 
22.09 MWiM Aromer 
 
23-24.09 Finał Ligi Podlasia UKS Victoria 
 
 
22-24.09 MR Gajewniki
 
 
29.09 ZR MKS Sprząśla
 
28.09-01.10 MPMK Strzegom
 
 
Październik  
 
01.10 ZT Stare Babice 
 
07.10 HZR Poczernin
 
07-08.10 ZR Pólko
 
08.10 ZR Biały Las 
 
08.10 Finał Pucharu WLKP Rychlik
 
14-15.10 HZR Aromer 
 
21.10 ZT Patataj 
 
27-29.10 CDI Zakrzów 
 
 
 
 
Listopad
 
04-05.11 HZR Partynice Wrocław 
 
04-05.11. HZR Pólko
 
10-12.11 HZR Poczernin
 
17-19.11 HZR Zakrzów 
 
24-26.11 HMŚ Zbrosławice 
 
24-26.11 HZO Michałowice
 
 
Grudzień 
 
02-03.12 HZR Partynice Wrocław
 
30.11-03.12. Cavaliada Poznań
 
9-10.12 HZR Aromer