WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

CDI-W CDIJ CDIP Budapest region - Pilisjászfalu 4-7 sierpnia 2020

WYNIKI 

Reprezentacja Polski 

CDI-W Żaneta Skowrońska - Kozubik ROMANTIC P

CDIJ  Aurelia Von Mauberg DIAMO DREAM

CDIJ Natalia Plata DOLCETTO

CDIP Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON

CDIP Weronika Lewandowska HOJVEJS CASMIR

CDIP Ann Van Den Broeck LANGTOFTEGARD LEANDRO

 

Wyniki reprezentantów Polski -  czwartek  06/08/20

Grand Prix CDI-W 

6m. Żaneta Skowrońska - Kozubik ROMANTIC P  66.565%  

 

CDIJ Ind Tes

2m.  Natalia Plata DOLCETTO 70.206%

5m.  Aurelia Von Mauberg DIAMO DREAM 69.324%  VIDEO 

 

CDIP Ind Test 

3m.  Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON  69.676%

4m.  Ann Van Den Broeck LANGTOFTEGARD LEANDRO   69.595%

7m   Weronika Lewandowska HOJVEJS CASMIR  68.378%  VIDEO 

 

Wyniki reprezentantów Polski -  środa 05/08/20

CDIP Team Test 

3m.  Ann Van Den Broeck LANGTOFTEGARD LEANDRO   70,143% VIDEO

5m.  Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON  68.666%

9m   Weronika Lewandowska HOJVEJS CASMIR  66,000% 
 
2m.  Natalia Plata DOLCETTO  69,091% VIDEO 
8m.  Aurelia Von Mauberg DIAMO DREAM  66.970% 
 

Mistrzostwa Małopolski - Facimiech 02/08/20

Mistrzowie Małopolski 2020 

Seniorzy - Katarzyna Klein-Fryc KS Sentio Equestrian 
MJ - Aleksandra Stańska KJ Pony Sport 
Juniorzy - Wiktoria Kucia KJ Facimiech 
Jun Mł DK - Marta Gąsienica Roj Kjk Szary Michałowice
Jun Mł Kuce - Marta Gąsienica Roj Kjk Szary Michałowice - na zdjęciu 
Młodzik Wiktoria Chochół KJ Facimiech 
OPEN - Maja Zawada KJ Facimiech 

WYNIKI ZAWODÓW 


Mistrzostwa Europy Pony 25-30.08.2020 - zgłoszenia wstępne


II Sportowy Championat Koni Ujeżdżeniowych - Solec Kujawski 02/08/20

Najlepsze 3 letnie ogiery SCKU  2020 - FÜRSTEN SPINNE i  ROMEO VON FÜRSTENBALL wł. Joanna i Aleksandra Szulc, zawodnik Adrian Seliga   fot. Łukasz Kowalski 

02/08/20 

 


Galeria Partynice 26/07/20 Katarzyna Broda foto faraa


Otwarty Czempionat Źrebiąt Ras Szlachetnych Salio 01/08/20

 

KLACZKI UJEŻDŻENIOWIE

OGIERKI UJEŻDZENIOWE 

RELACJA www.clipmyhorse.tv 

 Viviana G (Vitalis - Quitie G/Quaterback) hod./wł. Paweł Gąsiński fot. Oliwia Chmielewska  - superchampionka

WYNIKI 

01/08/20 

 

 


Mistrzostwa Europy Dzieci i Juniorów - Budapest Pilisjászfalu 9-14 sierpnia 2020

 

ZGŁOSZENIA ME JUNIORÓW

ZGŁOSZENIA ME DZIECI 
 

PROGRAM / WYNIKI 

strona oficjalna

LIVESTREAM

 

Reprezentacja Polski 

Mistrzostwa Europy Juniorów 

Alicja Pachulska  BENTAMO 2  KJ Lider Radzionków 

Natalia Plata DOLCETTO BPK POM 

Julia Rogowska LE BATON ROUGE M  LKJ Lewada Zakrzów 

Aurelia Von Mauberg DIAMO DREAM  KJ Lider Radzionków  

 

Mistrzostwa Europy Dzieci 

Taja Zoll BLACKY  Rio Grande Krosinko 

Dionizy Polikowski QIU JKS Stajnia Brzózki 


Dominika Teodorczuk i Klaudia Kaleńska wygrały Mistrzostwa Polski Północnej Amatorów w Barłominie 26/07/20

Klaudia Kaleńska fot Photo Monskoo

26/07/20 

 

 

WYNIK TURNIEJU  L2R 73% - Lena Kobylska JACKY KJ Pegaz Reda 


Dionizy Polikowski i Róża Wiraszka wygrywają eOOM na Partynicach 26/07/20

Dionizy Polikowski fot Katarzyna Broda 

26/07/20

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

WYNIK TURNIEJU 72,727% P2 Karolina Mazurek BIAŁY KRUK SLKS Książ 


Weronika Lewandowska i Bogna Jedziniak wygrywają eOOM w Pólku 19/07/20

WYNIKI ZAWODÓW

 

WYNIKI TURNIEJU  - 71,183 % D3 - Weronika Lewandowska AUGUSTUS KS Centurion 

 

19/07/20 

 

 

Weronika Lewandowska w towarzystwie komisji sędziowskiej: Katarzyna Ziemińska Milanowska, Krzysztof Tomaszewski i Sławomir Pietrzak fot. Dominika Siek 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko