CDI Neumunster GER 

Przemysław Kozanowski 

 

zgłoszenia 

 

 

 

HZR Poznań Wola 

 

 

HZR Wrocław Partynice 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Finał Pucharu Wielkopolski 2018 - końcowy ranking 23/09/18

W Pucharze w kategorii Młodzików ostatecznie miejsce pierwsze zajęła 10-letnia Jolanta Kóska (KJ Agro-Handel Śrem) przed Marią Karnabal (KJ Podkowa Gruszczyn), a na miejscu trzecim uplasowały się ex equo po zaciętej walce Taja Zoll (KJ Pony Jumping Team) i Paulina Sawicka (SJ Baborówko).

Wśród Juniorów na Kucach najlepsza okazała się Dominika Siudzińska (JUKS Abakus Kaczyna), a miejsca następne zajęły Julia Walorek (KJ Podkowa Gruszczyn) oraz Natalia Sobecka (KJ Liljówka Stęszewko).

W sporej grupie Juniorów na Dużych Koniach zwyciężyła Maya Paszkiewicz (KJ Podkowa Gruszczyn) przed Natalią Głębowską (KJ Gołębin Stary) i Zuzanną Augustyniak (KJ Michałówka). 

W nowej w tym roku kategorii Open miejsce pierwsze wywalczyła Katarzyna Woźniak (KJ Podkowa Gruszczyn), miejsce drugie Klara Woźnicka (KJ Złoty Rubin), a miejsce trzecie – Anna Śledzik (SJ Baborówko).

Wśród Seniorów zwyciężyła juniorka Klara Woźnicka (KJ Złoty Rubin), na miejscu drugim uplasowała się Anna Śledzik (SJ Baborówko), a na miejscu trzecim – Agata Kaczmarek (KJ Michałówka).

KOŃCOWY RANKING PUCHARU WLKP 


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

 


HZR Partynice 16.02.19 

 

 

 

HZR Poznań Wola 16-17.02.19

 

 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

eOOM Radzionków 18-19.05.19

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201