CDI  Wellington USA 

 

 

Aromeriada Józefin 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Frederic Wandres wygrał GP - Memoriał Dr Wojtka Markowskiego i kwalifikację do Pucharu Świata w Zakrzowie 28/10/18

 

WYNIKI Grand Prix - Memoriał Dr Wojtka Markowskiego 

1m. Frederic Wandres GER DUKE OF BRITAIN   74,457%  video

2m. Fabienne Müller-Lütkemeier  GER FABREGAZ  71,783%   video 

3m. Tosca Visser Van Der Meulen NED ASTHER DE JEU  69,565% video 

4m. Boaventura Freire POSAI BABA PLUS  69,457%  video 

5m. Marcus Hermes GER ZINQ CABANAS FH  69,391% 

 

WYNIKI World Cup GP Freestyle 

1m. Frederic Wandres GER DUKE OF BRITAIN   79,610%   

2m. Fabienne Müller-Lütkemeier  GER FABREGAZ  77,850%   

3m. Boaventura Freire POSAI BABA PLUS  75,835%

4m. Tosca Visser Van Der Meulen NED ASTHER DE JEU  75,160%

5m. Marcus Hermes GER ZINQ CABANAS FH  75,060%

 

W zawodach CDI-W  po przerwie z powodzeniem wystartowała Żaneta Skowrońska - Kozubik na ROMANTIC P uzyskując w GP 65,552%  ( video poniżej ) i w GPF 69,075%


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

STYCZEŃ

 

10-11.01  Szkolenie z Beatą Stremler Equeta Dressage 

 

 

 

19-20.01 Aromeriada Józefin

 

 

 

 

Cavaliada  Lublin   31.01 - 03.02.2019

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

ZR Barłomino 23-24.02.19 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

HZO Łąck - 29-31.03.18

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

eOOM Radzionków 18-19.05.19

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

HZO Łąck 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201