CDI Hagen GER 

Anna Mierzwinska, Katarzyna Milczarek 

 

CPEDI3 Waregem BEL

Magdalena Cycak, Monika Bartyś, Maciej Bigaj, Mariusz Woszczek 

 

CDN Drzonków 

 

Halowe Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Pólko 

 

ZR Wiosenny Puchar Łojewo 

 

ZT Kampinoskie Spotkania Jeździeckie Koczargi Nowe 

 

 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Świetna Magdalena Zalewska z Zakrzowie w konkursach Małej Rundy 28/10/18

 

W konkursach Małej Rundy CDI2 w Zakrzowie świetnie zaprezentowała się reprezentantka Polski Magdalena Zalewska dosiadająca 9 letniego wł. QUINTESSENZ SAS. Para w konkursie Inter I uzyskała wynik 68,000 % i 72,280% w finałowym programie dowolny. Były to ostatnie starty tej pary w konkursach MR czekamy z niecierpliwością na debiut w Grand Prix. 

WYNIKI PSG 

WYNIKI INTER I 

WYNIKI FINAŁ FREESTYLE


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HMR Barłowino  05-07.04.

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201