WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

HZRiT o nagrodę IMEX PIECHOTA LKJ Ostroga Opole 16/12/1

Zwycięzcy HZR i T LKJ Ostroga Opole :

P3  kuce- Natalia Garbowska LUNA  LKJ Lewada 68,250%

N5 kuce - Natalia Garbowska LUNA  LKJ Lewada 61,500%

P2 kuce - Weronika Kaczmarek BOJAR KJ Dera 56,742%

L1 kuce - Anna Kamińska PASJONATA PASJANS LKJ Ostroga 68,421% - wynik dnia

 

C4 - Izabela Strzałka MARKIZA LKJ Lewada 62,688 % 

N5 - Katarzyna Brysch INSTERFREUDE W LKJ Lewada 66,500%

P3 - Katarzyna Bryksa - Tomanek CARLOS BPK 64,375%

D1 - Izabela Jędryczek-Bobowiec ROSA SS Vidavia 65,865% 

P2 - Aleksandra Maślańczyk WITAS LUKJ Antoniówka  61,818%

L2 - Anna Wysowska AVIGNON BPK 61,705%

L1 T - Weronika Klimmer POEMAT LKJ Ostroga 63,947%

 

Natalia Garbowska fot Małgorzata Zółtańska 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł