CDI Neumunster GER 

Przemysław Kozanowski 

 

zgłoszenia 

 

 

 

HZR Poznań Wola 

 

 

HZR Wrocław Partynice 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Finał w Lublinie dla Ilony Janas - CDN Cavaliada Lublin 03/02/19

 
 
 
 
Wyniki końcowe
 
M-ce   Zawodnik Koń Ujeżdżenie (Dressage)
Nagroda
C % E % M % Wynik (Result)
1 POL
ARRIBA Z (505) 
73,875
72,750
75,000
(1)
68,250
66,500
70,000
(3)
71,125
72,250
70,000
(1)
71,083
70,500
71,667
(1)
1400 PLN
2 POL
ARES (506) 
70,875
67,750
74,000
(2)
70,250
69,500
71,000
(1)
70,125
70,250
70,000
(2)
70,417
69,167
71,667
(2)
1100 PLN
3 LTU
BOSS DIAMANT (503) 
70,875
68,750
73,000
(2)
67,750
66,500
69,000
(4)
68,875
69,750
68,000
(3)
69,167
68,333
70,000
(3)
800 PLN
4 LTU
HEFAISTAS (504) 
70,750
(4)
68,750
67,500
70,000
(2)
66,875
67,750
66,000
(5)
68,792
68,250
69,333
(4)
500 PLN
5 POL
LEYLA (507) 
69,625
(5)
67,500
67,000
68,000
(5)
68,375
68,750
68,000
(4)
68,500
68,000
69,000
(5)
300 PLN
6 POL
LARGO (501) 
68,125
66,250
70,000
(6)
67,125
66,250
68,000
(6)
65,625
66,250
65,000
(6)
66,958
66,250
67,667
(6)
 
7 POL
HADES (508) 
66,375
64,750
68,000
(7)
65,000
63,000
67,000
(7)
64,375
64,750
64,000
(8)
65,250
64,167
66,333
(7)
 
8 POL
CORIANDER (509) 
64,500
(8)
61,750
60,500
63,000
(8)
64,500
65,000
64,000
(7)
63,583
63,167
64,000
(8)
 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

 


HZR Partynice 16.02.19 

 

 

 

HZR Poznań Wola 16-17.02.19

 

 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

eOOM Radzionków 18-19.05.19

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201