CDICh Lipica SLO

Sophie May 

 

 

 

CDN Ochaby

 

 

ZR Podkowa Leśna 25.05 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

CDI-W CDI3 s'Hertogenbosch 14-17.03.19

 

CDI-W GRAND PRIX  1m. Isabell Werth GER Emilio 77.196    14/03/19

CDI3 Grand Prix   1m. Daniel Bachmann  Andersen DEN  Blue Hors Don Olymbrio 78.848  VIDEO

CDIU25 Grand Prix 1m. Thalia  Rockx NED Verdi de la Fazenda 70.855

CDIU25 Grand Prix Freestyle  1m. Charlotte  Fry GBR Everdale 76.075

CDI3 GP Freestyle  1m. 1m. Daniel Bachmann  Andersen DEN  Blue Hors Don Olymbrio 84.195

CDI-W GP Freestyle Daniel Bachmann  Andersen DEN  Blue Hors Zack 84.890 VIDEO


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

ZR Jarużyn 18.05

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZR Żywiec 7-9.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 20-23.06.2019 

CDI propozycje 

 

CDN propozycje

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł