WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

CDI Zakrzów 5-7 kwietnia 2019

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski:

piątek 05.04.19 

Equesta Dressage Grand Prix   2m. Żaneta Skowrońska - Kozubik POL ROMANTIC P  67,957%

CDIP Team Test  1m. Tatiana Bierieżnow POL GLUCKSPILZ  72,095% - wynik dnia 

CDICh prelim.   1m. Natalia Plata POL DOLCETTO  70,192% 

CDIY Team Test  1m. Anna Wojtkowska POL DAMON'S DELIGHT 69,510%  VIDEO

CDIJ Team Test  4m. Aurelia Von Mauberg POL DIAMO DREAM  65,859% 

PSG CDI2    6m. Wiktoria Siergiej POL RUBICON  67,353% 

 

sobota 06.04.19

CDIP Ind  1m. Tatiana Bierieżnow POL GLUCKSPILZ  72,387% - wynik dnia  VIDEO 

CDICh Team  1m. Natalia Plata POL DOLCETTO   72,372% 

CDIJ Ind 4m. Alicja Pachulska POL BENTAMO 2   67,735% 

CDIY Ind  3m. Anna Wojtkowska POL DAMON'S DELIGHT  66,118% 

Inter I CDI2  8m. Wiktoria Siergiej POL RUBICON  66,383%

GPSpecial 1m. Katarzyna Milczarek POL DZEKO  70,447%

 

niedziela 07.04.19

CDIP Final Freestyle 1m. Tatiana Bierieżnow POL GLUCKSPILZ  76,625%

​CDICh Ind  1m. Natalia Plata POL DOLCETTO   70,595% 

CDIJ Freestyle  2m. Aurelia Von Mauberg POL DIAMO DREAM 71,375%

CDIY Freestyle  3m.  Anna Wojtkowska POL DAMON'S DELIGHT 70,833%

CDI2 Inter I Freestyle 6m. Wiktoria Siergiej POL RUBICON 71,425%

CDI3 GP Freestyle 2m.  Żaneta Skowrońska - Kozubik POL ROMANTIC P 72,400%

 

 

LISTY / WYNIKI / ARKUSZE / PROGRAM 

GALERIA  ŁUKASZ KOWALSKI 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł