WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Inter I Cavaliada Lublin 31/01/20

Sandra Sysojeva LTU - zwyciężczyni konkursu Inter I fot, Magda Pocztowska 

 

RANKING CAVALIADA Dressage Cup po 3 etapach 31/01/20 

 

WYNIKI CDN Lublin Cavaliada - Inter I 

M-ce Zawodnik Koń Ujeżdżenie (Dressage)
Nagroda
E % C % M % Wynik (Result)
1
Sandra Sysojeva
FURST (503)
71,053
(1)
74,868
(1)
72,237
(1)
72,719
(1
)
900 PLN
2
Ilona Janas
ZI-ZI TOP (502)
68,421
(2)
71,974
(2)
71,974
(2)
70,789
(2)
600 PLN
3
Joanna Jawor
CINNAMON (506)
68,421
(2)
67,105
(3)
65,395
(4)
66,974
(3
)
400 PLN
4
Katarzyna Konarska
LARGO (501)
66,579
(5)
67,105
(3)
66,184
(3)
66,623
(4
)
200 PLN
5
Piotr Wierzchowski
CORIANDER (507)
67,237
(4)
64,342
(6)
62,500
(7)
64,693
(5)
 
6
Aleksandra Krywult
65,526
(6)
61,579
(7)
64,474
(5)
63,860
(6)
 
7
Elza Zake
63,421
(7)
64,737
(5)
60,395
(8)
62,851
(7)
 
8
Daria Kobiernik
GIN BEAN (504)
60,263
(8)
60,526
(8)
63,289
(6)
61,360
(8)
 
 
 
E - Katarzyna Ziemińska-Milanowska - POL (, )
C - Sławomir Pietrzak - POL (3, 10049610)
M - Tomasz Mossakowski - POL (3, 10049773)
 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko