WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

CDI-W Goeteborg 21-22/02/20

 

GRAND PRIX   LISTA STARTOWA    1m. Benjamin Werndl GER Daily Mirror 77.587 %

GPF WORLD CUP   1m. Cathrine Dufour DEN Atterupgaards Cassidy 87,860%

 WYNIKI ZAWODÓW     ZGŁOSZENIA     22/02/20 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MARZEC 2020 

 

 
 

▶️ 01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

 

▶️ 07-08.03 Czworoboki otwarte Łąck 

 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

 

 

▶️ 13-15.03 HZO Zakrzów

 

 

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa  ODWOŁANE

 

 

 

▶️  14.03   ZR Płochocin ODWOŁANE

 

 

 

▶️  14-15.03 HZR Barłomino ODWOŁANE

 

 

 

▶️  21.03 HZRiT  Poznan

ODWOŁANE

 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

ODWOŁANE

 

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

ODWOŁANE

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

ODWOŁANE

 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

ODWOŁANE

 

 

▶️ 26-29.03 HMP Michałowice 

ODWOŁANE

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 03-05.04 HMŚL / HZR Zbrosławice

 

 

▶️04-05 MR Pólko 

 

 

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

ODWOŁANE

 

 

▶️ 18-19.04  ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ  

 

 

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

 

 

▶️ 25.04 ZR i T Jarużyn

 

 

 

▶️ 25-26.04 ZR Radzionków 

 

 

▶️ 26.04 ZR Kociołkowa Górka   

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

 

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

 

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

 

 

▶️ 16-17.05 ZR KJ Ostoja

 

 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

 

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

 

 

▶️ 23-24.05 ZR Aromer

 

 

 

▶️ 23-24.05 ZR Rybnica  

 

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

 

▶️ 29-31.05 ZR Rybnica 

 

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa 

 

 

▶️ 30.05 ZRiT Łojewo 

 

 

▶️ 29-31.05 AMP  Radzionków  

 

 

 

 

CZERWIEC

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Radzionków  

 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Zabajka 

 

 

 

▶️ 13-14.06 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️ 13.06 ZR MO Am Stajnia Brzózki 

 

 

 

▶️14.06  ZT Podkowa Leśna  

 

 

  

▶️ 19-21.06 eOOM Biały Las

 

 

 

▶️19-21.06 CDN Ochaby

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer / Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd