WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Cavaliada Kraków Inter I 21/02/20

fot Julia Świętochowska 

RANKING CAVALIADA DRESSAGE TOUR 


WYNIKI / ARKUSZE Inter I 

2020-02-21, 08:56:31
M-ce Zawodnik Koń Ujeżdżenie (Dressage)
Nagroda
C % H % B % Wynik (Result)
1
Sandra Sysojeva 
FURST (505) 
71,974
(1)
71,974
(1)
71,842
(1)
       71,930
(1)
850 PLN
2
Ilona Janas 
ZI-ZI TOP (507) 
68,026
(2)
68,947
(2)
68,947
(2)
        68,640
(2)
600 PLN
3
Katarzyna Konarska
LARGO (504) 
65,921
(4)
65,395
(4)
67,632
(3)
        66,316
(3)
400 PLN
4
Joanna Jawor 
CINNAMON (509) 
66,184
(3)
65,132
(5)
67,105
(4)
        66,140
(4)
250 PLN
5
Anna-Maria Wojtkowska 
DAMON'S DELIGHT (503) 
65,132
(5)
65,658
(3)
64,737
(6)
         65,175
(5)
 
6
Daria Kobiernik 
GIN BEAN (506) 
64,342
(6)
61,184
(6)
63,421
(8)
         62,982
(6)
 
7
Piotr Wierzchowski 
CORIANDER (508) 
64,079
(7)
58,289
(8)
65,789
(5)
         62,719
(7)
 
8
Marzena Chentkowska 
QUO VADIS (510) 
61,947
(8)
61,026
(7)
63,526
(7)
         62,167
(8)
 
 
C - Izabela Popławska-Szostak - POL (, 10102851)
H - Tomasz Mossakowski - POL (3, 10049773)
B - Łukasz Wituchowski - POL (, )
 
Sędzia główny: Izabela Popławska - Szostak

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza