CDICh Lipica SLO

Sophie May 

 

 

 

CDN Ochaby

 

 

ZR Podkowa Leśna 25.05 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Reprezentacja Polski w świetnej formie podczas CDI HARMONY PARK na Litwie

Reprezentantki Polski błyszczały formą podczas turnieju CDI w urokliwym kurorcie Harmony Park na Litwie. Ilona Janas na Lord Django z powodzeniem zadebiutowała w konkursie Grand Prix. Alicja Trawińska, Zuzanna Haber i Anna Wojtkowska zdominowały rundę CDIY. Natalia Plata z wynikami powyżej 70% wygrała wszystkie konkursy rundy CDICh.  Aurelia Von Mauberg na Diamo Dream osiągneła najlepsze w karierze wyniki na międzynarodowych zawodach. Agnieszka Wiśniewska na klaczy Tara zajęła trzecie miejsce w PSG.

19/05/19 

fot. Equine Portraiture


Natalia Garbowska i Wiktor Wojtarowicz wygrali w Radzionkowie pierwsze w sezonie 2019 eOOM

19/05/19 

 


CDN Rybnica 17-19 maja 2019

Klaudia Skrzyniarz - Skiba na VARADERO I z wynikiem turnieju - 71,477% L3 

19/05/19

Fot. Agnieszka Derlukiewicz-Tracz


Agata Gietka na Follow Me najlepsza w Jarużynie 18/05/19

 

Agata Gietka i 4 letnia FOLLOW ME /Farbenspie lx Well done/ hodowli Violetty Pietrzyk - przebojem ZR Stajnia Jarużyn 18/05/19 - wynik dnia 71,818%

 

18/05/19 

 

 


ZR Chraboły 18/05/19

Aleksandra Zarecka-Kondratiuk była przebojem zawodów na Podlasiu w Stajni Chraboły, podczas których wygrała trzy konkursy, raz była druga oraz  uzyskała najlepszy wynik turnieju.

Najlepszy wynik turnieju - 66,000% reprezentantka gospodarzy uzyskła w konkursie P1 na ogierzy fryzyjskim  TEUNIS VAN DE OUDE PLAET  będącym wł Radosława Trzeszczkowskiego.

WYNIKI TURNIEJU    18/05/19


Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05.19

Mistrzowie Województwa Opolskiego 2019 

Seniorzy - Joanna Jawor  CORTINA KJ Okoły 

Juniorzy - Marta Sitek MAGICAL MEMORY LKJ Lewada 

Juniorzy na kucach  - Adrianna Dowha ANELI KJ Dera 

Amazonki w damskim siodlAdrianna Dowha ANELI KJ Dera  

Technicy Weterynarii - Dominika Trześniewska IRAN-O BPK 


Natalia Szpilka Akademicką Mistrzynią Województwa Lubelskiego 12.05.19


Adrianna Bartoszewska z UMK w Toruniu - Akademicką Mistrzynią Pomorza i Kujaw 12.05.19


Magdalena Zalewska przebojem I etapu Golden Dressage Cup w Korytach 11-12.05.19

 

Magdalena Zalewska z Equesta Dressage na QUINTESSENZ SAS autorką wyniku turnieju 73,816%  w konkursie PSG podczas I etapu Golden Dressage Cup 2019.

WYNIKI ZAWODÓW    fot. Magda Pocztowska 

 


CDI4 Windsor pod dyktando Charlotte Dujadrin 9-10 maja 2019

 

Charlotte Dujardin  na  ERLENTANZ zwyciężyła w zawodach CDI4 w Windsorze usyskując 81,900 w GPF i 78,087% w GP. 

The Al Shira'aa Grand Prix Freestyle to Music     

The Al Shira’aa Grand Prix 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

ZR Jarużyn 18.05

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZR Żywiec 7-9.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 20-23.06.2019 

CDI propozycje 

 

CDN propozycje

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł