HALOWY PUCHAR POLSKI

Michałowice

 

 

 

HZR Aromer

 

 

CDN Troisdorf GER  

Beata Stremler 

 

 

 

CDI Motesice SVK

Dorota Opyd

 

 

 

CDI Madryt ESP

 

 

 

CDI Ypaja FIN

Marlena Gruca Rucińska - sędzia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Kadra Narodowa 2019 - powołania

11/03/19 

 


Zawody w Zakrzowie pod dyktando Anny Mierzwińskiej 10/03/19

Anna Mierzwińska błyszczała formą w Zakrzowie, wygrała wszystkie trzy konkursy małej rundy oraz pięć konkursów w rundach regionalnych w większości z wynikami powyżej 70%. Żaneta Skowrońska - Kozubik zachwyciła przejazdem w konkursie Grand Prix na Romantic P. Karolina Mazurek i Tomasz Kowalski wygrali po dwa konkursy w rundach młodzieżowych CC / C a Julia Rogowska i Ewa Golubińska rundę D i N dla kuców.  W swoich kategoriach wiekowych najlepiej wypadli: w kat dzieci do lat 14 - Magdalena Doniec, w kat juniorów - Julia Rogowska, w kat MJ - Jagoda Dąbrowska oraz wspomniana wcześniej Ewa Golubińska na kucach. 

10/03/19 

 

 


CAVALIADA Torwar 2019 fot Claudia Żyżylewska

Ranking Końcowy Cavaliada Dressage Cup 2018/19  - 1 miejsce Ilona Janas KJ Lider Radzionków 

10.03.19  WYNIKI Finał Inter I  1m. Ilona Janas POL LORD DJANGO 72,792%

08.03.19  WYNIKI Inter I - 1m. Sandra Sysojeva LTU FURST 70,658%

 

 

 


Halowy Puchar Polski Michałowice 2019 - propozycje

08/03/19 

https://zawodykonne.com/zawody/50/66   ZGŁOSZENIA 

 


Daniela Kuczkowska - przebojem zawodów w Aromerze - 2 razy wynik dnia !

03/03/19

 


Ranking PZJ za 2018 rok


Galeria Cavaliada Kraków 1-3 marca 2019

 

WYNIKI Finał Inter I  - 1m. Sandra Sysoyeva LTU - 71,233%

WYNIKI Inter I - 1m. Ilona Janas POL - 70,00%

 

 

Zamówienia zdjęć swietochowska.photo@gmail.com  -  link do galerii 

 

03/03/19 

 


Relacja z Cichoń Stallions Show 2019 Radzionków 23.02.19


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2019 - rozkład jazdy

19/02/19 

 


Diamo Dream ze stajni Andreasa Helgstranda dla Aurelii Von Mauberg !

Aurelia Von Mauberg po udanej karierze w kategorii pony, zakończonej startem w Mistrzostwach Europy w Bishop Burton w 2018r., od sezon 2019  startować będzie na nowym koniu - DIAMO DREAM, w nowej dla siebie kategorii wiekowej - juniorzy.

 

Podopieczna trener Ilony Janas zadebiutuje z DIAMO DREAM podczas Halowego Pucharu Polski Juniorów w Michałowicach w marcu br.r.

 

DIAMO DREAM to 8 letni wałach, oldenburskiej hodowli po Diamo Gold / Dimaggio z matki po Furst Heinrich. Do utalentowanej polskiej juniorki Aurelii Von Mauberg trafił ze Stajni Andreasa Helgstranda. Powodzenia !! Trzymamy kciuki !! fot. kh_photography

19/02/19 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

MARZEC 

 

CAVALIADA Kraków 01-03.03 

 

 

 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

 

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

 

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.

 

 

HZR Płochocin 09.03.

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

HZO  HZR Łąck 29-31.03

 

 

HZR Opole 31.03 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201