WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Daniel Bachmann Andersen z Danii na Blue Hors Zack wygrał I etap rywalizacji o Puchar Świata w Herning

 

21/10/18  

FEI World Cup Freestyle 1m. Daniel Bachmann Andersen DEN Blue Hors Zack  83,375%

19/10/18

Zibrasport Grand Prix   1m. Cathrine Dufour DEN  Bohemian 76,587% 


Debiut roku ! Przemysław Kozanowski i Zome ZIn - przebojem zawodów w Herning !

20/10/18

Reprezentant Polski Przemysław Kozanowski z powodzeniem zadebiutował na międzynarodowej arenie podczas CDI3 w Herning z nowym koniem ZOME ZIN /  Blue Hors Zack x Florestan I / będącym własnością Edwarda Ratyńskiego. 

Para w konkursie PSG i INTER I osiągnęła wyniki powyżej 70% zajmując trzecie miejsca. 

PSG   70,627%     Inter I 71,088%


Do wynajęcia - stajnia koło Lublina

 

kontakt +48  605 552 880

 

Jabłonna koło Lublina. Stajnia do wynajęcia 900m / 70m  x 12,8 / Dobry dojazd, urokliwa okolica, park, pałac, spokój. Wszelkie warunki wynajmu do uzgodnienia indywidualnie.  więcej 


Szkolenie z Iloną Janas - Łąck 10-11 XI 2018


ZR Biały Las 29-30 września 2018 wyniki / galeria Katarzyna Broda

WYNIKI

Finał Pucharu Wielkopolski 2018 - końcowy ranking 23/09/18

W Pucharze w kategorii Młodzików ostatecznie miejsce pierwsze zajęła 10-letnia Jolanta Kóska (KJ Agro-Handel Śrem) przed Marią Karnabal (KJ Podkowa Gruszczyn), a na miejscu trzecim uplasowały się ex equo po zaciętej walce Taja Zoll (KJ Pony Jumping Team) i Paulina Sawicka (SJ Baborówko).

Wśród Juniorów na Kucach najlepsza okazała się Dominika Siudzińska (JUKS Abakus Kaczyna), a miejsca następne zajęły Julia Walorek (KJ Podkowa Gruszczyn) oraz Natalia Sobecka (KJ Liljówka Stęszewko).

W sporej grupie Juniorów na Dużych Koniach zwyciężyła Maya Paszkiewicz (KJ Podkowa Gruszczyn) przed Natalią Głębowską (KJ Gołębin Stary) i Zuzanną Augustyniak (KJ Michałówka). 

W nowej w tym roku kategorii Open miejsce pierwsze wywalczyła Katarzyna Woźniak (KJ Podkowa Gruszczyn), miejsce drugie Klara Woźnicka (KJ Złoty Rubin), a miejsce trzecie – Anna Śledzik (SJ Baborówko).

Wśród Seniorów zwyciężyła juniorka Klara Woźnicka (KJ Złoty Rubin), na miejscu drugim uplasowała się Anna Śledzik (SJ Baborówko), a na miejscu trzecim – Agata Kaczmarek (KJ Michałówka).

KOŃCOWY RANKING PUCHARU WLKP 


Mistrzostwa Wielkopolski - Leszno 23/09/2018

Mistrzynie Wielkopolski 2018 

Seniorzy - Klara Woźnicka - KJ Złoty Rubin 

Juniorzy  - Maya Paszkiewicz - KJ Podkowa Gruszczyn

Juniorzy kuce - Dominika Siudzińska - JUKS Abakus Kaczyna

Młodzik - Jolanta Kóska - KJ Agro-Handel Śrem 

Open  - Klara Woźnicka - KJ Złoty Rubin 

 

WYNIKI


Mistrzostwa Polski Młodych Koni Strzegom 20-23 września 2018 - WYNIKI

Żaneta Skowrońska i Victory 

 


Mistrzostwa Polski Młodych Koni Strzegom 20-23 września 2018

LISTA ZGŁOSZEŃ

 

PROGRAM / WYNIKI 

 

zamówienia zdjęć Katarzyna Broda @faraa

zamówienia video Katarzyna Gmerek - Design

 

WYNIKI KOŃCOWE

 

Puchar Polski 7-9 l     1m.  LORD DJANGO  Ilona Janas  222.606%

Konie 6 letnie POL     1m. VICTORY  Żaneta Skowrońska 26,68 pkt 

Konie 6 letnie ZAGR  1m. TOTALIS  Dorota Urbańska  20,70 pkt

Konie 5 letnie POL     1m. ALL IN ONE  Aleksandra Szulc 22,76 pkt

Konie 5 letnie ZAGR  1m. HEILINE'S ZANZIER  Jan Gawecki  27,48 pkt

Konie 4 letnie POL  - 1m. CARAMBA  Karolina Mazurek 20.24 pkt

Konie 4 letnie ZAGR  1m. DAILY DEAL JUNIOR  Gabriela Jaworska - Mazur  20,32 pkt

 

 


CDN Jakubowice 13-16.09.18 WYNIKI

Podczas turnieju w Jakubowicach z nowym koniem ESTELLE świetnie zadebiutowała Katarzyna Łukasik - uzyskując wynik turnieju 71,818% w L2 (video). Dwa konkursy MR ze świetnymi wynikami  71,333% ( CC7) i 70,088% (CC5) wygrała Magdalena Zalewska na QUINTESSENZ SAS. Kamil Puliński był nie do pokonania w konkursach klasy C na klaczy FAVOLA DI NOTTE, a Tatiana Bierieżnow w rundzie kuców na GLUCKSPILZ  17.  Anna Maria Wojtkowska zwyciężyła w dwóch konkursach rundy młodzieżowej na DAMON'S DELIGHT. 

 

17/09/18

 


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.11 CDI Sopot 

 

09-11.11  CDN Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

16-18.11 Para Zakrzów 

 

18.11 HZRiT Płochocin

 

24.11 HZR Łódź

 

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice