WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

R I P Desperados 2001 - 2020


CDI-W Neumunster 15-16 lutego 2020

WYNIKI

 

GRAND PRIX  15/02/20  1m. Jessica von Bredow-Werndl GER TSF Dalera BB 81.500%

GPF World Cup 1m. Jessica von Bredow-Werndl GER TSF Dalera BB  89.640%

Ranking FEI Dressage World Cup™ po 9 etapach   - 1m. Jessica von Bredow-Wernd GER


Regulamin PZJ 2020


Klasy sportowe za sezon 2019


Sandra Sysojeva nie do pokonania w Lublinie ! 02/02/20

Sandra Sysojeva najlepsza w Lublinie ! fot. Magda Pocztowska 

02/02/20

 


Inter I Cavaliada Lublin 31/01/20

Sandra Sysojeva LTU - zwyciężczyni konkursu Inter I fot, Magda Pocztowska 

 

RANKING CAVALIADA Dressage Cup po 3 etapach 31/01/20 

 

WYNIKI CDN Lublin Cavaliada - Inter I 

M-ce Zawodnik Koń Ujeżdżenie (Dressage)
Nagroda
E % C % M % Wynik (Result)
1
Sandra Sysojeva
FURST (503)
71,053
(1)
74,868
(1)
72,237
(1)
72,719
(1
)
900 PLN
2
Ilona Janas
ZI-ZI TOP (502)
68,421
(2)
71,974
(2)
71,974
(2)
70,789
(2)
600 PLN
3
Joanna Jawor
CINNAMON (506)
68,421
(2)
67,105
(3)
65,395
(4)
66,974
(3
)
400 PLN
4
Katarzyna Konarska
LARGO (501)
66,579
(5)
67,105
(3)
66,184
(3)
66,623
(4
)
200 PLN
5
Piotr Wierzchowski
CORIANDER (507)
67,237
(4)
64,342
(6)
62,500
(7)
64,693
(5)
 
6
Aleksandra Krywult
65,526
(6)
61,579
(7)
64,474
(5)
63,860
(6)
 
7
Elza Zake
63,421
(7)
64,737
(5)
60,395
(8)
62,851
(7)
 
8
Daria Kobiernik
GIN BEAN (504)
60,263
(8)
60,526
(8)
63,289
(6)
61,360
(8)
 
 
 
E - Katarzyna Ziemińska-Milanowska - POL (, )
C - Sławomir Pietrzak - POL (3, 10049610)
M - Tomasz Mossakowski - POL (3, 10049773)
 

 


CDI-W Amsterdam 24/01/20 - relacja Grand Prix g.10.55

 

LISTA STARTOWA 

WYNIKI   24/01/20 


Rankingi FEI na koniec 2019 roku

RANKING FEI na koniec 2019

1m. Isabell Werth GER BELLA ROSE 2 2888 pkt

2m. Isabell Werth GER WEIHEGOLD OLD  2817 pkt 

3m. Dorothee Schneider GER SHOWTIME FRH  2757 pkt 

326m Żaneta Skowrońska Kozubik ROMANTIC P 1062 pkt 


RANKING FEI U25 1m. Bianca Nowag GER SIR HOHENSTEIN 1795 pkt / brak POL w rank / 


RANKING FEI YR  1m. Daphne Van Peperstraten NED GREENPOINT'S CUPIDO 2014 pkt 

105m. Alicja Trawińska POL DIEGO RAMIREZ 1305 pkt 


RANKING FEI Junior  1m. Marten Luiten NED FYNONA 2103 pkt 

66m. Alicja Pachulska BENTAMO 2 1498 pkt


RANKING FEI Pony  1m. Yde Alexander Helgstrand DEN ADRIANO B 2193 pkt 

28m. Tatiana Bierieżnow POL GLUCKSPILZ  1695 pkt 


RANKING FEI Ch  1m. Lara Van Nek NED FARISKA 2060 pkt 

7m. Natalia Plata POL DOLCETTO 1705 pkt  

 


Emmelie Scholtens i Desperado N.O.P. najlepsi w Mechelen 29/12/19

Emmelie Scholtens i Desperado N.O.P  fot. FEI / Dirk Caremans 

 

FEI DRESSAGE WORLD CUPTM GRAND PRIX FREESTYLE

1m. Emmelie Scholtens  NED   Desperado N.O.P.  85.075 %   VIDEO

2m. Maria Caetano  POR   Coroado 80.940 % 

3m. Juan Matute Guimon ESP Quantico 80.510 %      VIDEO

 

WYNIKI    29/12/19 

RANKING Western League po 7 etapach - lider Benjamin Werndl GER  63 pkt 


Grand Prix CDI-W Mechelen BEL 28/12/19

 

LISTA STARTOWA         WYNIKI      28/12/19

FEI DRESSAGE WORLD CUP™ GRAND PRIX 

1m. Emmelie Scholtens  NED   Desperado N.O.P.  76.478 %

2m.  Charlotte Fry  GBR  Dark Legend  73.870 %

3m. Maria Caetano  POR  73.674 % 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MARZEC 2020 

 

 
 

▶️ 01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

 

▶️ 07-08.03 Czworoboki otwarte Łąck 

 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

 

 

▶️ 13-15.03 HZO Zakrzów

 

 

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa  ODWOŁANE

 

 

 

▶️  14.03   ZR Płochocin ODWOŁANE

 

 

 

▶️  14-15.03 HZR Barłomino ODWOŁANE

 

 

 

▶️  21.03 HZRiT  Poznan

ODWOŁANE

 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

ODWOŁANE

 

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

ODWOŁANE

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

ODWOŁANE

 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

ODWOŁANE

 

 

▶️ 26-29.03 HMP Michałowice 

ODWOŁANE

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 03-05.04 HMŚL / HZR Zbrosławice

 

 

▶️04-05 MR Pólko 

 

 

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

ODWOŁANE

 

 

▶️ 18-19.04  ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ  

 

 

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

 

 

▶️ 25.04 ZR i T Jarużyn

 

 

 

▶️ 25-26.04 ZR Radzionków 

 

 

▶️ 26.04 ZR Kociołkowa Górka   

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

 

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

 

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

 

 

▶️ 16-17.05 ZR KJ Ostoja

 

 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

 

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

 

 

▶️ 23-24.05 ZR Aromer

 

 

 

▶️ 23-24.05 ZR Rybnica  

 

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

 

▶️ 29-31.05 ZR Rybnica 

 

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa 

 

 

▶️ 30.05 ZRiT Łojewo 

 

 

▶️ 29-31.05 AMP  Radzionków  

 

 

 

 

CZERWIEC

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Radzionków  

 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Zabajka 

 

 

 

▶️ 13-14.06 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️ 13.06 ZR MO Am Stajnia Brzózki 

 

 

 

▶️14.06  ZT Podkowa Leśna  

 

 

  

▶️ 19-21.06 eOOM Biały Las

 

 

 

▶️19-21.06 CDN Ochaby

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer / Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd