WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Wywiad z Moniką Bartyś dla Cavaliada.pl


Anna Wilson w CDI Keysoe 2020

Reprezentantka Polski, Anna Wilson na stałe mieszkająca w Wielkiej Brytanii, dosiadająca 15 letniego westfalskiego wałacha Le Docteur  /Le Noir 35 x Medoc/ w dn 13-15 marca 2020 startowała w konkursach małej rundy zawodach CDI Keysoe. W konkursie PSG para uzyskała wynik 64,118%, w Inter I 60,737% i w finałowym programie dowolnym 63,925% 

15/03/20 

 


HZO Zakrzow 13-14 marca 2020

Żaneta Skowrońska - Kozubik i Romatic P - fot. Łukasz Kowalski 

 

Podczas HZO w Zakrzowie formą błyszczały reprezentantki gospodarzy. Żaneta Skowrońska -Kozubik na Romantic P wygrała oba konkursy Grand Prix z wynikami na poziomie 69 - 70%. W rundzie juniorskiej najlepiej spisała się Julia Rogowska, wygrywając na Le Baton Rouge konkursy klasy C z wynikami 67-68 %. Weronika Więcek na Blask Aron z wynikiem turnieju 70,221% była najlepsza w konkursach rundy D.  

W konkursach małej rundy najlepiej wypadły Karolina Mazurek na Chocco Lady ( 68,509% PSG)  i Julia Moczak na Rubina 395 ( 69,211 Inter I ) 

 

 


Sandra Sysojeva nie do pokonania w sezonie 2019/20 w Cavaliada Tour 15/03/20

15/03/20 

 

Sandra Sysojeva z KS Centuriona wygrała wszystkie etapy Cavaliada Tour w sezonie 2019/20 oraz pewnie zwyciężyła w końcowym rankingu, gromadząc komplet punktów. 


Halowy Towarzyski Puchar Amatorów w Ujeżdżeniu Bogusławice 06-08 marca 2020

08/03/20   fot. Julia Lambert

 

Halowy Towarzyski Puchar Amatorów w  Ujeżdżeniu  w kat Amator 

1m. Agata Dylewska   Varsovia Dressage Club  237,991%

2m. Barbara Sznajder KJ Wiki Łódź 26,113% 

3m. Magdalena Adamus  KJ Grand Cheval Łódź 222,596% 

 

Halowy Towarzyski Puchar Amatorów w  Ujeżdżeniu  w kat Super Amator 

1m  Magdalena Rajpal- Sikora SKJ Horseprofi Łódź  231,073% 
2m. Marta Żurek R&S Stables  213,906%
3m. Renata Bąk R&S Stables 208,203%

CDI5 Herning - fenomenalna forma Cathrine Dufour 07/03/20

 

CDI5 Herning. Cathrine Dufour na  fenomenalnym Bohemian / Bordeaux - Samarant / z wynikiem 83,043% wygrała konkurs Grand Prix a z 82.681% konkurs GPS. 
wyniki GP https://online.equipe.com/en/class_sections/490322
wyniki GPS https://online.equipe.com/en/class_sections/490436


CDI3 Herning pod dyktando Kristiny Bröring-Sprehe 07/03/20

CDI3 Herning Kristina Bröring-Sprehe na Destiny Old / Desperados - Sandro Hit / wygrała z wynikiem 73,609% konkurs Grand Prix (video) i z wynikiem 74,851% konkurs GPS. 
wyniki GP https://online.equipe.com/en/class_sections/490117
wyniki GPS https://online.equipe.com/en/class_sections/490467


Wyróżnienia Redakcji dresage24.pl za 2019 Rok

Wyróżnienia Redakcji dressage24.pl za rok 2019 
 

Zawodnik Roku - Anna Mierzwińska 

Koń Roku  Quintessenz Sas 

Klub Roku - KS Centurion

Nadzieja Roku - Natalia Plata 

Organizator Roku - Natalia Smagacz

Zawody Roku - HPP Michałowice 

Trener Roku - Ilona Janas 

Wydarzenie Roku -  Tatiana Bierieżnow i Natalia Plata - finalistkami Mistrzostw Europy

 

03/03/20

 


Rankingi PZJ 2019


Weronika Madej i Diamond Dream przebojem zawodów w Aromerze 23/02/20

Weronika Madej przebojem turnieju w Aromerze - 72,237 wynik dnia L4 - 76% u jednego z sędziów  !! Weronika Madej w zawodach dosiadała 5 letniego ogiera  DIAMOND DREAM / Desperado x  Diamond Hit/, na którym w Aromerze  wygrała oba konkursy klasy L. W 2019 roku para wywalczyła drugie miejsce w MPMK w Strzegomiu.  

 

 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza