WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

XIII MISTRZOSTWA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ I AKADEMICKIEJ W UJEŻDŻENIU O PUCHAR ZBIGNIEWA DĄBROWSKIEGO Książ 01/06/19

Zwycięzcy:

➡️Szkoły podstawowe (klasy 1-6)  1m - Nikola Mróz KEKS 
➡️Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych  1m. Dominika Bandura BOHUN
➡️Szkoły ponadgimnazjalne  1m. Anna Jarmołkowicz ROBERT 
➡️Debity 1m. Karina Seredyńska LAMBO

WYNIKI ZAWODÓW

VIDEO 


Frederic Wandres i Susan Pape najlpesi w CDI4 Hamburg, Katarzyna Milczarek poza finałem 30/05/19

Reprezentant Niemiec Frederic Wandres na Duke of Britain wygrał konkurs Grand Prix z wynikiem 73.761% W konkursie startowała walcząca o punkty do rankingu olimpijskiego Katarzyna Milczarek , uzyskany wynik 63.435% dał reprezentantce Polski miejsce 25. Uzyskany wynik nie zapewnił awansu do finałowych konkursów GPS / GPF. 

WYNIKI GRAND PRIX /  ARKUSZE 

1m. Frederic Wandres GER Duke of Britain 73.761% 

25m. Katarzyna Milczarek POL Dzeko 63,435%

WYNIKI GPS   1m. Frederic Wandres GER Duke of Britain 73.000 %  VIDEO

WYNIKI GPF   1m. Susan Pape USA Harmony's Don Noblesse 75.850 %  VIDEO 

 


Sophie May w CDICh Lipica 24-26 maja 2019

14 letnia reprezentantka Polski Sophie May na klaczy Maja (na zdjęciu) w dn 24-26 maja 2019 startowała w licznie obsadzonym turnieju CDICh w Lipicy plasując się w połowie stawki z wynikami: 65.833% - konkurs wstępny, 62.308% - konkurs zespołowy, 64.167% - konkurs indywidualny. 

W zawodach w Lipicy pod włoską flagę w konkursach juniorskich startowała wyhodowana w Polsce klacz Stella Pack Roxana, którą wcześniej jeździła Anna Mierzwińska. 

WYNIKI ZAWODÓW    fot. Łukasz Kowalski /zdjęcie z CDI Zakrzów/ 


Dania nie do pokonania w Pucharze Narodów w Uggerhalne 26/05/19

EQUITOUR AALBORG 2019
ECCO present FEI Dressage Nations Cup Team Classification Team International | Dressage
 
1) Dania 16.000%, 2) Szwecja 20.000%, 3) Niemcy 43.000%, 4) Finlandia 57.000%, 5) Wielka Brytania 67.000%  https://online.equipe.com/en/class_sections/412077
 
1m. Daniel Bachmann Andersen DEN BLUE HORS DON OLYMBRIO  78,809%
 
1m. Daniel Bachmann Andersen DEN BLUE HORS DON OLYMBRIO  77,652%
 

Edward Gal Mistrzem Holandii 2019 - Ermelo 26/05/19


CDN Ochaby - Lena Czekańska z wynikiem turnieju, Tomasz Kowalski wygrywa pięę konkursów 26/05/19

Reprezentantka gospodarzy, juniorka Lena Czekańska i Victory (na zdjęciu) - przebojem turnieju CDN Stadnina Koni Ochaby - dwa wyniki powyżej 69% w konkursach klasy P. Pięć konkursów podczas zawodów w świetnym stylu wygrał Tomasz Kowalski z Silessia Dressage Club. Katarzyna Popiołek z KJ Lewada Zakrzów  wygrał dwa konkursy małej rundy. Małgorzata Kowalska błyszczała formą w konkursach rundy młodzieżowej a Aleksandra Krywult w konkursach eMPMK dla koni 4 letnich. !

Fot Łukasz Kowalski 

 


Halina Kosakowska najlepsza w Raduszynie 25.05.19

Puchar Wielkopolski w Ujeżdżeniu - Stajnia Raduszyn 25/05/19 - Halina Kosakowska na MEFISTO z wynikiem turnieju - 69,773% w L3 !!  Wielkie brawa !! Zonacz aktualny ranking Pucharu WLKP.

26/05/19 

 


II edycja II Edycja Wiosennego Pucharu Łojewo 26.05.19

Juniorka Martyna Szłyk z KJ Morgan w Balczewie z wynikiem zawodów - 67,895% w L1 na Falk G.  - 

26/05/19 

 


ZR i T Puchar Podkowy 25/05/19 - Podkowa Leśna

25/05/19 

 

Natalia Leshchiy z K.s Centurion Dressage Center na 15l TIGER WOODS P hod. Konie Parkitny - uzyskała najlepszy wynik podczas ZRiT w Podkowie -68,181% w L2. Na kucach najlepiej spisała się Marta Matwiejów na BOND - 67,100% w P1.  


Reprezentacja Polski w świetnej formie podczas CDI HARMONY PARK na Litwie

Reprezentantki Polski błyszczały formą podczas turnieju CDI w urokliwym kurorcie Harmony Park na Litwie. Ilona Janas na Lord Django z powodzeniem zadebiutowała w konkursie Grand Prix. Alicja Trawińska, Zuzanna Haber i Anna Wojtkowska zdominowały rundę CDIY. Natalia Plata z wynikami powyżej 70% wygrała wszystkie konkursy rundy CDICh.  Aurelia Von Mauberg na Diamo Dream osiągneła najlepsze w karierze wyniki na międzynarodowych zawodach. Agnieszka Wiśniewska na klaczy Tara zajęła trzecie miejsce w PSG.

19/05/19 

fot. Equine Portraiture


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MARZEC 2020 

 

 
 

▶️ 01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

 

▶️ 07-08.03 Czworoboki otwarte Łąck 

 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

 

 

▶️ 13-15.03 HZO Zakrzów

 

 

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa  ODWOŁANE

 

 

 

▶️  14.03   ZR Płochocin ODWOŁANE

 

 

 

▶️  14-15.03 HZR Barłomino ODWOŁANE

 

 

 

▶️  21.03 HZRiT  Poznan

ODWOŁANE

 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

ODWOŁANE

 

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

ODWOŁANE

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

ODWOŁANE

 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

ODWOŁANE

 

 

▶️ 26-29.03 HMP Michałowice 

ODWOŁANE

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 03-05.04 HMŚL / HZR Zbrosławice

 

 

▶️04-05 MR Pólko 

 

 

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

ODWOŁANE

 

 

▶️ 18-19.04  ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ  

 

 

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

 

 

▶️ 25.04 ZR i T Jarużyn

 

 

 

▶️ 25-26.04 ZR Radzionków 

 

 

▶️ 26.04 ZR Kociołkowa Górka   

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

 

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

 

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

 

 

▶️ 16-17.05 ZR KJ Ostoja

 

 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

 

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

 

 

▶️ 23-24.05 ZR Aromer

 

 

 

▶️ 23-24.05 ZR Rybnica  

 

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

 

▶️ 29-31.05 ZR Rybnica 

 

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa 

 

 

▶️ 30.05 ZRiT Łojewo 

 

 

▶️ 29-31.05 AMP  Radzionków  

 

 

 

 

CZERWIEC

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Radzionków  

 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Zabajka 

 

 

 

▶️ 13-14.06 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️ 13.06 ZR MO Am Stajnia Brzózki 

 

 

 

▶️14.06  ZT Podkowa Leśna  

 

 

  

▶️ 19-21.06 eOOM Biały Las

 

 

 

▶️19-21.06 CDN Ochaby

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer / Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd