W tym tygodniu :
 

20-23.09 MPMK PPMK  Strzegom 

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

22-23.09 ZR Toporzysko

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Wywiad z Mateuszem Cichoniem 23/08/15


Mateusz Cichoń na Herzregent z wynikiem 68,100% wygrał Grand Prix HZO w Michałowicach 23/03/18

WYNIKI    23/03/18


Ilona Janas, Aleksandra Lesner, Alicja Pachulska, Tatiana Bierieżnow, Zofia Baran i Nadia Peruga - zwycięzcami I półfinału Halowego Pucharu Polski w Michałowicach 2018

23/03/18     

 

 


Mateusz Cichoń przebojem konkursów otwarcia HZO w Michałowicach 22/03/18

 

Mateusz Cichoń z KJ Lider Radzionków  w świetnym stylu z wynikim dnia 69,079% wygrał konkurs CS1 Inter II na HERTZREGENT  a na CASSIDY był najlepszy w P1 z wynikiem 65,300. W pozostałych konkursach triumfowali : Natalia Garbowska ( P3 kuce 65,875), Katarzyna Popiołek  (CC1 65,370), Julia Bilicka ( N4kuce 65,231) , Liwia Misztal (N4 65,324) i Julia Szymańska (C3 64,123). 

video Mateusz Cichoń i Hertzregent

WYNIKI CZWARTEK 22/03/18


Ranking PZJ za 2017 r.

21/03/18 

 


Halowy Puchar Polski 22-25 marca 2018 KJK Szary Michałowice


Otwarty Halowy Puchar Śląska w Ujeżdżeniu 17-18 marca 2018

Zwycięzcy Otwartego Halowego Pucharu Śląska w Ujeżdżeniu - Zbrosławice 2018 

 

Seniorzy - Michalina Cieślar

Open - Maciej Wiórek 

Juniorzy Mł - Maciej Wiórek 

Juniorzy Mł kuce - Marta Gąsienica-Roj

Młodzicy - Agata Paczyna i Maria Kulawik

Amator - Martyna Biadacz

fot. Łukasz Kowalski 

 


Wyniki HZR / HZT Poczernin 17-18 marca 2018

Agata Kamionka - Flak na Desert Rose wygrała oba konkursy rundy C .

Fot. Magda Pocztowska 

 


Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2018 - Kalendarz

Kalendarz Eliminacji do OOM w sezonie 2018 

 

Region I   Pomorskie / Kujawsko – Pomorskie; Warmińsko – Mazurskie /    01-03.06  Kwieki 

 

Region II  Mazowieckie / Lubelskie; Łódzkie; Podlaskie /     23-24.06 SKJ Poczernin  

 

Region III  Małopolskie / Opolskie; Podkarpackie; Śląskie; Świętokrzyskie /   09-10.06 KJ Facimiech 

 

Region IV  Wielkopolskie / Dolnośląskie; Lubuskie; Zachodnio - Pomorskie /   30.06 - 01.07 KJ Jeziorki Osieczna

 

Finał  w Ujeżdżeniu -  21-22 lipca 2018 Strzegom

 

16/03/18 

 

 


Celbant skończył 34 lata !!

Celbant !! Najlepszy koń ujeżdżeniowy w Polsce w XX wieku skończył właśnie 34 lata i ma się świetnie !! Żyje sobie kochany w stajni Anny Bienias z którą miał największe sukcesy !!
Wspaniały przykład dla Wszystkich jak dbać o swoje najważniejsze w karierze konie - być z nimi do końca. Wielki szacunek Anna Bienias ! Celbantowi życzymy zdrowia !   15/03/18


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

 

 

09.09   ZR KJ Kresy 

 

 

08-09.09  ZR eMPMK Koryta 

propozycje / ranking 

 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

 

08-09.09  ZR Jarużyn

 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

propozycje Jakubowice

 

 

 

15-16.09 MP Lekarzy Wet i Lekarzy Med w Ujeżdżeniu Zakrzów

 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

29.09 ZR Płochocin 

 

 

30.09  ZR Toruń 

 

Październik 2018 

 

 

06-07 10  Seminarium licencyjne Feliksów / Łodzi

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-21.10 HZO Łąck 

 

19-21.10 HZR Łąck 

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice