W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

 

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 

 

21.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

21-22.07 Danwood Koczargi Nowe ZR i T 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Wyniki ZR i ZT Poznań Wola - 16.05.15

19/05/15 

 

 


Galeria Jakubowice


Grupa Azoty Jakubowice Finały - 17.05.15

Katarzyna Łukasik i E. Smaragd ( Johnson - Wolfgang ) - najwyższy wynik turnieju 205,714% 

WYNIKI Finały 17.05.15

WYNIKI Rundy po 3 dniach


Jakubowice dzień drugi - wyniki - video

Drugi dzień wspaniałych zawodów w Jakubowicach należał do Mateusza Cichonia, który wygrał dwa najtrudniejsze konkursy Inter I i GP. Dwa konkursy zawodów ( L3 i N5 ) wygrała  Karolina Mazurek, wynik dnia - 70.000 % zrobił Tomasz Jasiński na klaczy Shosholoza 2 w CC2.

 

 


Aleksandra Szulc WDM Monachium 2015 - wyniki, video

Aleksandra Szulc i Rumba Hit w Monachium uzyskali wyniki 67,580 w GP i 65,843 w GPS - World Dressage Masters CDI5 -  fot. L. Lewandowski 

 

 


Sukces Katarzyny Milczarek w Hamburgu

17.05.15 

Katarzyna Milczarek na Dzeko w dn.15-16.05. 2015 wygrała oba konkursy Inter A ( 74,306% ) i Inter II  ( 72.737% ) w Hamburgu w ramach  zawodów  CDI2.

 

 


Jakubowice dzień pierwszy - wyniki - galeria

16/05/15 

Pierwszy dzień zawodów ogólnopolskich w Jakubowicach należał do Karoliny Mazurek - reprezentantki SLKS Książ, która wygrała dwa konkursy, raz była trzecia oraz zrobiła wynik dnia.

 

KJ Osadkowski w Jakubowicach, przygotował zawodnikom, koniom, uczestnikom wspaniałe przyjęcie. Jest tu   profesjonalnie przygotowana arena,  stajnie, przemiła obsługa i wspaniałe zaplecze hotelowo - gastronomiczne. Organizacja  turnieju jest wzorowa, atmosfera wspaniała. 

 

 

 

 

 

 


XVII Mistrzostwa Polski Amatorów - Lewada Zakrzów - 6-7.06.15 - PROPOZYCJE

 

 

 


ZO w Jakubowicach - program - ramówka - 15-17.05.15 - aktualna lista zawodników - ROZSTAWIENIE KONI

   13/05/15

 

 


Glock's Horses and Stars Dressage Festival Villach 27-31.05.15

12/05/15 

Anna Łukasik i Stella Pack Ganda wystartuje w prestiżowym turnieju CDI4 a Jan Gawecki na Quest w CDIU25.

 

ZGŁOSZENIA 

 

 

 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice