▶️18-19.01 Klinika z Dorothee Schneider

 

 
 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Mistrzostwa Polski Młodych Koni Strzegom 2015 - WYNIKI

08/10/15    Anna Kierznowska i Donnadoorn

 


Finał Jeździeckiej Ligi Podlasia 2015 BIK Gieniusze WYNIKI

08/10/15 

 

 

 

 


Mistrzostwa Regionu Zachodniopomorskiego Amatorów - Stajnia Brzózki - 04/10/15 WYNIKI

06/10/15

 

 

 

 


HZR Aromer 03/10/15 WYNIKI

05/10/15

WYNIKI 03/10/15

 

Na zdjęciu : Katarzyna ŁukasikFashion M  

69.091 % wynik dnia

 

fot. (c) Aromer 

 


Aktualizacja Rankingu Olimpijskiego na 30.09.15

05/10/15 

 


Rezygnacja Wojciecha Pisarskiego z pracy w Komisji Ujeżdżenia przy PZJ

04/10/15 

 

Pismo Pana Wojciecha  Pisarskiego do środowiska dot. rezygnacji z  funkcji menedżera Komisji Ujeżdżenia przy PZJ. 


Żaneta Skowrońska i Mystery GPF World Cup Tallinn 2015 video


Sobota w Michałowicach - sukces Karoliny Mazurek - trzy wygrane konkursy

03/10/15

Sobota w Michałowicach należała do Karoli Mazurek,  która wygrała trzy konkursy. Bardzo udany start w Grand Prix miała Magdalena Jura na obydwu swoich koniach. Karolina Popiołek wygrała konkurs MR, Wioletta Gubała konkurs rundy MJ, Paulina Lis konkurs N. Wynik dnia 70,568 % zrobiła Karola Mazurek na og Prowokator w L1.

WYNIKI 

fot Julia Świętochowska 

 


HZR Aromer Józefin - 03.10.15 - zgłoszenia

02/10/15 

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie 03/10/15 Aromer Józefin 

 

ZGŁOSZENIA 

PROPOZYCJE

listy / wyniki 

LISTA STARTOWA 03.10.15


Rozkład jazdy - piątek 2 października 2015

Żaneta Skowrońska i Mystery   CDI-W Tallin Grand Prix 21.48  listy / wyniki 

 

HZO Michałowice  listy / wyniki 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

STYCZEŃ 2020 

 

▶️11.01 - Technikum Hodowli Koni w Piasecznie seminarium licencyjne dla sędziów - prowadzi Marlena Gruca-Rucińska 


▶️11.01 - KJ Zbrosławice seminarium licencyjne dla sędziów z Wacławem Pruchniewiczem 


▶️18-19.01 Klinika z Dorothee Schneider

 

▶️22-24.01 Hipodrom Sopot CPEDI3* / ZT 

 

▶️25-26.01 ZR Aromer 

 

▶️25-26.01 KJ Facimiech Czworoboki szkoleniowe z Małgorzatą Pawłowską. Seminarium licencyjne dla sędziów - prowadzi Marlena Gruca Rucińska 

 


▶️26.01 ZR Partynice I Eliminacje Pucharu DZJ A 

 

▶️26-28.01 Hipodrom Sopot CPEDI3* / ZT 

 

▶️30.01 CAVALIADA Lublin CDN zamówienia zdjęć Magda Pocztowska Photography

 

 

LUTY 2020 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️22-23.02 ZR Barłomino

 

▶️ 22-23.02 ZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa