CDI  Wellington USA 

 

 

Aromeriada Józefin 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Żaneta Skowrońska - Sukces w CDI-W w Brnie - trzecie miejsce w GP oraz w GPF World Cup - 72,225 %

VIDEO World Cup 72,225%              WYNIKI                                      22/06/15


CDI-W / CDI3 / CDIJ / CDIP Brno 2015 - wyniki

21/06/15   

aktualizacja 18.20

WYNIKI TURNIEJU w BRNIE 

 

 

 

 

Jagoda Dąbrowska i Anna Wojtkowska - Warm Up

 


Future Champions Hagen 2015 - wyniki

21/06/15 

 

Młodzieżowa Reprezentacja Polski w składzie Michalina Terlecka, Jan Gawecki i Tomasz Jasiński wywalczyła trzecie miejsce w Pucharze Narodów w Hagen, ustępując ekipie Niemiec i Finlandii. 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 


ZR / ZT / el MPMK Aromer 21-22 czerwca 2015 - program zgłoszenia

19/06/15

 

 

 

 

 


3 korekta propozycji OOM - 27-28 czerwca 2015

18/06/15 

 

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w ujeżdżeniu

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

SKJ POCZERNIN Sobota-Niedziela 27-28.06.2015  


CDIO5 Hagen 8-12 lipca 2015 - próba generalna przed ME Aachen


Ranking Pucharu Świata - Liga Europy Centralnej - Tomasz Kowalski - 4 miejsce

17/06/15   

 


Mistrzostwa Europy Seniorów Aachen 12-16.08.2015 - propozycje

17/06/15 

 


ZR / ZT / el MPMK Moszna 13-14 czerwca 2015 wyniki

16/06/15 

 


ME Vidauban 2015 - propozycje


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

STYCZEŃ

 

10-11.01  Szkolenie z Beatą Stremler Equeta Dressage 

 

 

 

19-20.01 Aromeriada Józefin

 

 

 

 

Cavaliada  Lublin   31.01 - 03.02.2019

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

ZR Barłomino 23-24.02.19 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

HZO Łąck - 29-31.03.18

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

eOOM Radzionków 18-19.05.19

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

HZO Łąck 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201